Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.3.2008, 3:07   #221
Matrix
Član
 
Član od: 31.3.2007.
Lokacija: stara pazova
Poruke: 43
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Matrix
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Ljudi ja se izvinjavam sto upadam ovako bez veze da li zna neko kao da pokrenem igru The Battle For Middle-Earth 2 preko neta?
Matrix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2008, 12:29   #222
Ayatollah
Član
 
Član od: 29.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 167
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 96 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Evo nečega što smo svi željno očekivali :


Citat:
THE LORD OF THE RINGS ONLINE™: MINES OF MORIA™ UNVEILED AT CONNECT 08

Volume II of the 2007 PC Game of the Year Expected to Arrive at Retail This Fall

BIRMINGHAM, UK – March 14, 2008 - Turbine, Inc. and Codemasters Online today unveiled Volume II of The Lord of the Rings Online™, the first retail expansion for the award-winning massively multiplayer online roleplaying game (MMORPG). Announced in Birmingham, the childhood home of J.R.R. Tolkien, The Lord of the Rings Online™: Mines of Moria™ will expand the online world of Middle-earth to let players explore the ancient underground cities of the dwarves, battle epic characters in the depths, face off with the Watcher, be a part of the fateful release of Durin’s Bane and more! The Lord of the Rings Online expects to open Volume II of its epic story in the fall of 2008 with an increased level cap, two new classes and the introduction of a unique item advancement system.




“The Mines of Moria is one of the most epic settings in all of fantasy fiction,” said Jim Crowley, president and CEO of Turbine, Inc. “No one delivers more quality content than Turbine and with our journey into Moria, we will raise the bar even higher. We are adding vast amounts of content, debuting massive new environments and unveiling numerous unique feature sets, like item advancement, which will create entirely new dimensions of compelling game play and social interaction which are unique to The Lord of the Rings Online experience.”

NEW FEATURES:
Speak Friend, and Enter – Moria, called Khazad-dûm by the dwarves, was their capital and the grandest of cities. This enormous underground cavern in north-western Middle-earth, comprises an immense network of tunnels, chambers, mines and huge halls that run beneath and ultimately through the Misty Mountains. For the first time, players of The Lord of the Rings Online will enter this ancient city which has served as the foundation for the modern-day dungeon-crawling adventures to battle the hordes of goblins and the Nameless of the Deep and journey through hundreds of new quests within six new kinds of stunning environments.
The Epic Continues! — The Mines of Moria represents the beginning of Volume II of The Lord of the Rings Online. Players can experience six new books as part of this update and participate in the release of Durin’s Bane, battle the Watcher, aid Galadriel and more!
Increased Level Cap — Players will be able advance their characters up to level 60, gaining access to new traits, virtues, skills and class quests. The crafting system will also expand, giving players the ability to craft even more powerful items.
Discover Two New Classes — The Rune-keeper and the Warden, the first new classes to be introduced since the launch of the game, allow players to build exciting and powerful new characters in The Lord of the Rings Online in diverse new ways.
Forge Legendary Items – The Mines of Moria will introduce Turbine’s new item advancement system to The Lord of the Rings Online. Players will be able to forge weapons and class-related equipment and evolve them to build a legacy the likes of Bilbo’s Sting and Gandalf’s Glamdring. These legendary weapons will level-up along with the player, allowing customization by advancing the item’s virtues, adding runic legacies, modifying its titles and forming fables.

To celebrate this exciting news, Turbine and Codemasters also announced today that they will kick off a major promotion that invites everyone to unlock the Mines of Moria by visiting www.unlocktheminesofmoria.com. Visitors can learn more about Mines of Moria and play special mini-games that will be periodically released over the coming months. Certain players who participate can complete special deeds through game play and other means to unlock exclusive previews, assets and special in-game items that may help them when they delve into Mines of Moria this fall. The Unlock the Mines of Moria promotion is scheduled to begin at the end of this month.

Ipak ću dočekati taj dan da mogu da se švrćkam po Moriji. My life dream is coming true.
Ayatollah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2008, 12:28   #223
n1n3
Član
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 38
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

ljudi pomagajte kako znate i umete. ovo je nevidjena glupost !!! toliko sam besan da sam u stanju da psujem jedno 6 strana ali ipak cu to ostaviti za verbalni kontakt ako dodje do njega sa Codemasters-ima.

evo mog problema. Prosle nedelje me je drug zamolio da skinem LOTRO klijent posto je cuo kako ima 7 day free trial, pa cisto da vidimo kako izgleda igra i malo da igramo pa ako nam se svidi kupujemo igru. I ok. Skinem klijent, greskom americki mada to i nije bilo toliko bitno. kreirali smo acc, i krenuli da igramo. jeste da sam potrosio skoro ceo dan da bi updateovao igru ali vredelo je. I samo posle jednog dana igranja, igra mi se jako svidela i otiso sam da kupim original. dodjem kuci, prvo sam unistalirao americku verziju, instaliram sa originalnog dvd-a, ponovo izgubim ceo dan na 7500 fajlova za update, konacno updateujem igru i krenem da napravim novi acc. sve je proslo bez problema. Posto u kutiji imam full product key koji podrazumeva free 30 day game, i free 7 day trial key, prvo sam ukucao onaj free 7day trial cisto malo da nalevelujem lika pa dok mi ne bude trebao auction house bice dobar i ovaj trial pa cu posle nedelju dana da aktiviram full game. medjutim ne mogu da se logujem u igru posto "there is no subscription on this account". ok, odem na account homepage i vidim da mi je status BANNED. WTF???? ajde reko da ukucam full product key i opet isto. I tako. imam kuci original LOTRO koji ne mogu da pokrenem. pisao sam mail customer service-u ali jedino sto sam dobio je neki automatizovani email tipa "did u plug ur hardware onto ur computer". i nista vise. Jako sam besan zbog ovog, igra stvarno dobro izgleda i ima dosta stvari koje mi se cine jako zanimljivim ali dzaba kad sam popio ban, a nista nisam uradio. ako je neko imao ovakav problem i resio ga, pls reply.

poz
n1n3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2008, 12:42   #224
n1n3
Član
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 38
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

OMFG !!!!!!!!

sad sam skontao BAN REASON. Ovo je najbolje od svega

Reason for Ban: COG Identified Asian/Proxy IP Used

WTF ???????
n1n3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2008, 13:34   #225
Alithia
Novi član
 
Član od: 14.6.2007.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Hm...nisam ni znao da postoji ovde topic za LotRO...

Ko sve igra aktivno i na kojim serverima...

Ja sam na Snowborn serveru.
Alithia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2008, 14:18   #226
n1n3
Član
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 38
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Citat:
Alithia kaže: Pregled poruke
Hm...nisam ni znao da postoji ovde topic za LotRO...

Ko sve igra aktivno i na kojim serverima...

Ja sam na Snowborn serveru.
reci mi jel imas staticku ili dinamicku adresu?

posto navodno te banuju ako imas dinamicku.

Njesra. sad cekam da se smiluju i omoguce mi da igram nesto za sta sam im platio 30 evra. Western civilization FTW
n1n3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2008, 14:20   #227
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Citat:
n1n3 kaže: Pregled poruke
OMFG !!!!!!!!

sad sam skontao BAN REASON. Ovo je najbolje od svega

Reason for Ban: COG Identified Asian/Proxy IP Used

WTF ???????
Pa probaj da iskljucis Proxy server u tvojoj internet konekciji.Ako ne mozes probaj da se obratis provajderu internet usluga sa tim problemom.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2008, 15:00   #228
n1n3
Član
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 38
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
Pa probaj da iskljucis Proxy server u tvojoj internet konekciji.Ako ne mozes probaj da se obratis provajderu internet usluga sa tim problemom.
ja nemam proxy ukljucen a sta da kazem ISP-u?
n1n3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2008, 15:06   #229
Alithia
Novi član
 
Član od: 14.6.2007.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Igrao sam i igram i preko dinamicke i staticke IP adrese. Nisam cuo jos da banuju za takve stvari...

nije ni meni jasno o cemu se tu radi.

Zna li neko zasto vise nemoze na codemastersovom sajtu da se kupi samo key???

Juce sam uzimao za prijatelja preko nekog sumnjivog sajta i jedva sam uspeo da kupim...

Trebace mi uskoro jos 2 key-a pa da znam da li da cekam ili rizikujem ponovo?
Alithia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2008, 16:30   #230
n1n3
Član
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 38
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Citat:
Alithia kaže: Pregled poruke
Igrao sam i igram i preko dinamicke i staticke IP adrese. Nisam cuo jos da banuju za takve stvari...

nije ni meni jasno o cemu se tu radi.

Zna li neko zasto vise nemoze na codemastersovom sajtu da se kupi samo key???

Juce sam uzimao za prijatelja preko nekog sumnjivog sajta i jedva sam uspeo da kupim...

Trebace mi uskoro jos 2 key-a pa da znam da li da cekam ili rizikujem ponovo?
evo ti odgovor pasteovan sa launchera

With regret and due to circumstance beyond our control, Codemasters Online are no longer able to offer Worldpay as a payment solution for our LOTRO and DDO subscribers. If you are currently using Worldpay as a payment solution please click here to read how to continue your subscription.
n1n3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2008, 17:05   #231
Alithia
Novi član
 
Član od: 14.6.2007.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Hvala, video sam i ja to na launcheru ali nisam obratio paznju...Nista bar znam gde moze da se kupi...
Alithia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2008, 21:31   #232
DaRkOoO
Član
 
Član od: 26.4.2008.
Poruke: 88
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE

E kako da igram Lord of the Rings The Battle for Middle-earth 1 deo.. igram vec dugo tu igricu a neznam kako preko neta da je igram moze li mi neko pomoci ?
DaRkOoO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2008, 23:33   #233
velimirius
Novi član
 
Član od: 25.4.2008.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Ja ti odma mogu rec da su ti Codemastersi velika govan,da nema vecih od njih.
Jedan lik je platio bio platio ne znak kako se zove onaj dozivotni paket,sto ti dodju u njega razna *****a i dozivotno besplatno igranje,i njemu prvo sto nije stiglo sve u taj paket sta treba da stigne i drugo likovi mu posle pola mjeseca ugase akaunt.
E sad likovi kako im se ***** digne banuju zemlje po svijetu,tako da se ne isplati igrat nista sto ima veze sa njima.
Jes da je LOTRO strasna igrica ali dok su codemastersi glavni ja necu igrat 100%.

Treba danas da platim 30e a sjutra da mi je akaunt ugasen ili da je zemlja banovana,samo nek su zdravo.
velimirius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2008, 10:33   #234
Trilecar
Novi član
 
Član od: 30.7.2008.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Pomoc!!

Poslednjih par dana dosta sam gledao informacije o LOTRO-u i mnogo mi se svideo.....pa me sada zanima:
Cena igre?
Gde Kupiti?
I na kom serveru ima najvishe Srba?
Izvinjavam se sto postavljam ovo kao novu temu,jer znam da postoji lotro tema ali se bojim da mi tamo nece niko odgovoriti............
Hvala unapred...................
Trilecar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2008, 10:56   #235
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Pomoc!!

Najbitnije je ono sto si ti ucinio - priznao si da se bojis. To je prvi korak, ali ceka te jos puno koraka u savladavanju tvog straha. Da li ti neko u detinjstvu nije odgovarao na pitanja? Da li su te na drugim forumima maltretirali u bilo kom vidu - recimo neodgovaranjem pitanja? U redu je plasiti se necega. Svako ima svoj strah. Ja se bojim moderatora. Uvek imam neki osecaj, pa cak i sad da ce mi izbrisati poruku ili me cak banovati. Medjutim ja se borim protiv svog straha, postavljam ovu poruku u nadi da me nece banovati ali opasnost uvek postoji. Ako mi obrisu poruku, bicu jako tuzan ali ako poruka ostane znacu da sam ucinio nesto dobro - pomogao osobi da prevazidje svoj strah. Smatram da bi ti sad zaista trebao da postavis ovo pitanje na LOTRO temi. Vrlo je moguce da ti nece odgovoriti ali posmatraj to drukcije. Ljudi koji igraju LOTRO su voljni da ti odgovore na pitanje i daju ti informacije. Jednog dana ti ces se mozda prikljuciti njihovom guildu i oni ce imati pouzdanog suigraca u toj maloj zajednici i sve zato sto su ti odgovorili na pitanje. Tacno je da mogu i da ti ne odgovore. Ali shvati da ta opasnost postoji uvek, pa i ovde. Evo ja ti nisam dao odgovore ali nemoj se bojati neko ce ti pomoci. Ljudi su dobri ovde.
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Ice-Man na korisnoj poruci:
Illuvios Nais (8.2.2009), sasha vukelic (5.8.2008)
Stara 5.8.2008, 16:02   #236
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Evo dobio Lord of the Rings Online 14 days free trial uz novu graficku. Instalirao sam igru i sad treba da je updatujem. Za razliku od vecine "normalnih" mmorpg-ova koji sami ucitavaju patcheve za lotro moram da skidam patch-eve sa gamespota i to patch po patch Veoma jadno. U svakom slucaju kad probam javljam utiske i pre sam hteo da kupim ovu igru kad sam se bio zasitio WoW-a ,GW-a i EvE-a ,a AoC jos nije izasao. Ali kako sam se raspitivao zakljucio sam da ovo bas i nije za mene jos plus nisam fan LotR-a,knjige nisam citao a filmovi su mi BLJAK
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2008, 17:14   #237
Trilecar
Novi član
 
Član od: 30.7.2008.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Kupio sam igru,instalirao,skinuo sve standalone patcheve i instalirao ih,udjem u launcher,updatujem ga,i pocne da mi skida josh nekih 300 i nesto fileova,stigne do 200 i nekog koji se zove "client_local_EN_GB.dat-642" i tu se zakoci i nista ne radi...........iskljucim i ponovo ukljucim i isto,nista se ne menja.....Pomoc????????
Trilecar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2008, 19:36   #238
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Ja skinuo patch od 600 mb da bi mi posle rekao da je u pitanju nekakav error ili nesto nemam pojma pa nije mogao da patchuje. Istog momenta sam obrisao igru sa hard diska. Zaista jadan sistem skidanja patchova. Probacu je neki drugi dan kad budem imao vise vremena za gubljenje.
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2008, 1:22   #239
Ayatollah
Član
 
Član od: 29.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 167
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 96 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE!!!Shadows of Angmar

Ahhhh, ovi iz Codemastersa nisu normalni. Prvi deo patcha za Mines of Moria je 2,9 Gb, a drugi deo 465 Mb Moraću da skidam ovo celu noć, sva sreća pa imam flat.
Ayatollah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2008, 1:17   #240
looft!gooz
Član
 
Član od: 7.11.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 33
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Arrow LOTROn_l!ne?

u prvi mah gledajuci kompletnu listu podForooma "Mrezzne igre" pomislih da me ochi varaju...od CSa do besplatnih kineskih pokushaja od igara..a nigde spomena o "Shadows of Angmar"..LOTRO pandan WoW-u..bukvalno C/Paste_ovan u izvodjenju ali zato nebo&zemlja u odnosu na mnoge poput Conana..Silk Road_a i nebitno jesu li Free or not..

Rasvetlite mi nedoUMicu oko ovog rebusa..pa ako treba i Noob_ujte me u pakshu, samo da vidim neki respONse
looft!gooz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
lord of the rings, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Lord of the Rings Trilogy Boris Zegarac Kompjuteri i film 221 29.6.2011 1:17
Kojem se RPG-u najviše nadate? Guardian Role-Play 310 13.10.2009 13:23
Lord of the Rings : Conquest Markosam Akcione igre 79 1.4.2009 13:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com