Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.10.2011, 1:31   #1
Kobilic
Član
 
Član od: 21.7.2010.
Poruke: 299
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Question PASTE teksta, pomoc hitno potrebna

Izvinite, ljudi, nisam bio dugo na forumu, ali mi je pomoc hitno potrebna sada, a siguran sam da cu je ovde naci. Ne znam usta spada ovaj problem, jer, nemam bas puno ˇiskustvaˇ s racunarima, tj. totalni sam laik i ako ova tema ovde ne pripada, prebacite je u drugi pdf, ali, molim vas, MOLIM VAS, ne brisite je, jer ja prosto molim za pomoc, jer mi je zaista potrebna, i to zaista hitno. Dakle, ovako. Imam jedan problem sa gašenjem laptopa i prebrzim pregrevanjem, pa, čim otvorim drugi prozor, a laptop bude ukljucen dvadeset-trideset minuta, momentalno mi se gasi. Ali, tu znam problem i nije mi zbog toga pomoc potrebna. Pisao sam jednu poruku jednoj osobi putem YouTube channela, koja je zaista vazna, pisao, pisao, pisao, i slucajno stisnuo drugi prozor, i, posto mi je laptop bio ukljucen vec 40-tak minuta (nije bio preopterecen i pregrejan jer sam samo pisao poruku i nista vise), meni se ugasio laptop. A, ja taj tekst zaista MORAM da povratim nekako, bas takav kakav sam ga napisao (dakle, iskljucujem ponovno pisanje) negde, znam da je to moguce, ali, ne znam kako to da izvedem. Rekoh vec, totalni sam laik. Znate za onu opciju copy/paste? E, ja sam, pre nego sto se laptop ugasio, i obelezio i kopirao taj tekst, za svaki slucaj, ako laptop pocne da se umara. Tako da, mozda i to moze pomoci da ga povratim, ali, ja stvarno NE ZNAM kako ni to da uradim i zato molim za pomoc, a, znam da je ovde mogu naci. Ponavljam, pomoc mi je hitno potrebna, a ta poruka toj osobi mora stici u najskorijem roku. Molim moderatore, ako tema ovde ne pripada, prebacite je, ali, ne brisite, MOLIM VAS, valjda ce se vec nekako naci da mi pomogne, bicu mu neizmerno zahvalan...
Kobilic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Hitno potrebna pomoc u vezi wireless signala kristijan1 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 24.11.2010 15:34
Problem, potrebna pomoc hitno Nicin Kvarovi 5 22.11.2010 0:22
Hitno potrebna pomoć (Wi-fi) Fibonacci Komunikacioni uređaji i umrežavanje 6 10.11.2010 10:56
Hitno potrebna pomoc Asus eee pc ime_korisnika Kvarovi 2 15.9.2010 2:07
Hitno!!! Pomoc oko kupovine lap topa! :( Pr3LuD ŠDK - Prenosni računari 4 1.9.2010 23:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com