Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Stare igre

Stare igre Spectrum, Commodore 64, Amiga, PC DOS, M.A.M.E...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.3.2006, 15:46   #1
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom ELITE (old school)

Ponovo sam pre par dana upalio amigu, snimio Elite na disketu i poceo.
Uopste mi nije jasno zasto sam se sa burazerom, pre 10 i kusur godina, toliko smarao na C64, dok nismo sve nabuzili. Trebalo nam je vise od 3-4 meseca da bi sve pokupovali sto se moze pokupiti.
Sad, verovali ili ne, za tacno 5:30h igranja, kupio sam Military laser (samo front), fuel scops, ECM System, Docking computer, prosirenje na 35 tona i Energy Unit (za koju mi nije jasno sta je unapredila, jer mi se cini da trpim isti damage, kad me protivnici napadnu). Ostalo je jos da kupim Hiperdrive za skok u druge galaksije, Retro rokets i td.

Utisci:

Ne mogu da verujem da igrica nije kod mene ni posle nekoliko sati igranja, izazvala osecaj dosade, cak i kada sam igrao bez docking computera (pa se par puta nabadao na bazu) . Piratski brodovi beze kada ih bolje ostetis. Kako ti rang raste, sve te vise i vise napadaju i u sve vecem broju. Malu zamerku imam za rakete, jos me ni jedna nije pogodila zbog svoje sporoce. Jednostavno, kad mi pirat pusti raketu, samo je naciljam u unistim i to vrlo lako. Planiram da je zavrsim u rekordnom roku, pa cu onda da se okrenem Frontieru (ako hoce uopste da radi na mojoj prosirenoj A1200).

Sad pitanja:

1.) Sta je sve od robe legalno za sverc. Ja sam uglavnom trgovao tako sto sa Lave-a kupim Furs (krzno), pa to uvaljam u Zaonce. Zatim u Zaonce kupim computers (kompjutere ), i uvaljam u Lave. Sad, koliko znam i jedna i druga roba jeste legalna. Zasto su me onda panduri sa obe planete u nekoliko navrata napadali?

2.) Prilikom hiperskoka ka drugoj planeti, desilo se u par navrata da isti prekinu neki brodovi. Pise Drive-Nesto (predpostavljam pokvaren ili presretnut). Onda posle besomucnog napucavanja brodova, kad pogledam u lokal mapu, vidim da imam taman toliko goriva da stignem do destinacije. Dakle, bukvalno se zamrzne na pola puta izmedju Lave-a i Zaonce-ta. Sta je to? Neki bonus, bug ili sta?

3.) Cemu sluze Retro Rokets. Neko ovde pomenu da iste postoje samo u verziji za Amigu.

4.) Jos davno sam cuo (pre desetak god.) da postoji neki Anti ECM system. Znaci pustis ga, i bacis protivniku raketu, a ovaj ne moze da pusti ECM, zato sto ga blokira Anti ECM. On se kao dobija posle neke uspesno zavrsene misije.

5.) Misije? Znam da sam na C64 jedva resio par misija. (prva sa onim Alienima. koji ti se mnoze na brodu, pa treba da odbijes tu misiju), i druga sa onim ukradenim brodom kojem moze da naskodi samo Military Laser.Druge nisam nasao. Sad, da li se misije nalaze na tacno odredjenim planetama, u posebnim galaksijama i kojim? Ili misije dobijas tek kada ti rang skoci?

Recite vi svoje utiske i odgovorite (ako znate) na poneko pitanje koje sam postavio.

Pozdrav od commandera Jamesona (right on commander).
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2006, 16:25   #2
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: ELITE (old school)

Čekaj jel ti pričaš o Elite ili o Frontier-u.

Frontier ti je drugi deo.

Ako je Frontier u pitanju onda:

1) Ilegalnu robu ćeš najviše nalaziti ako često radiš skokove iz sistema koji su suparnički. Imaš valjda Imperiju čiji je centar u Achenar sistemu i imaš Federaciju ako se dobro sećam kojoj je centar na Zemlji. Ako "skačeš" iz sistema koji su Imperijski i kod njih kupuješ robu sa dna liste skoro je uvek pravilo da je ona ilegalna u federaciji i brnuto.

2) Sasvim normalna stvar. Dešava se kada naiđeš na neprijatelja tokom dužih podsvetlosnih brzina. Ovo se češće dešava ako putuješ po nekim zabačenim krajevima.

3) Retro rockets služe za "brže usporavanje" broda. Kada ih ispališ brod usporava dok ne dođe do nulte brzine (brzina, inercija itd) a posle toga prelaziš u "rikverc".

4) Postoji ali nemam pojma gde može da se nabavi. Samo sam zaboravio gde. Ali i nije od nekog preteranog značaja jer u kasnijim misijama ECM gubi značaj u odnosu na broj Shield Generatora.

5) Postoje i u Frontieru ali se tok dešava kada stekneš dovoljno veliku reputaciju. Ja imam save u kome sam postigao Elite status na strani Imperije i mogu ti reći da imam prilično interesantnih misija.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2006, 16:44   #3
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: ELITE (old school)

Citat:
holodoc kaže:
Čekaj jel ti pričaš o Elite ili o Frontier-u.
Elite, bratac Elite...
Igrao sam ja i Frontiera (davno na Amigi,) i First Encounter (Frontier II) na PC-u, daleko sam dogurao u sve tri, premda je to bilo jos prosle decenije, tako da dobro znam razliku.

Uglavnom:

Hvala, na odgovorima.

Sad cekaj, zasto bi sa retroroket-sima usporavao, kada jednostavno mogu da usporim i ovako? Pojasni malo koja je upotrebna svrha ovoga.
I da li si siguran da se u Eliteu misije dobijaju na osnovu statusa (trenutno sam average), a ne planeta. Koliko se meni cini, valjda u svakoj galaksiji imas po jednu planetu na kojoj se nalazi misija.
8 galaksija, 8 misija.
Ili gresim?
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2006, 17:45   #4
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: ELITE (old school)

Ma ne grešiš nego se svi moji odgovori odnose na Frontier tako da izgleda da ti nisu baš od koristi.

A što ne probaš ponovo Frontier? Nekako mi je "puniji" od Elite-a.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2006, 18:02   #5
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: ELITE (old school)

Citat:
holodoc kaže:
A što ne probaš ponovo Frontier? Nekako mi je "puniji" od Elite-a.
Probacu, ali mi je merak da prvo zavrsim Elite (t.j. da odigram sve misije), posto ga na C64 nisam zavrsio.
S druge strane, Brains kaze da ce tesko na mojoj A1200 sa Blizzard karticom, Frontier da radi. Probacu da boot-ujem Amigu sa frontierom, pa mozda proradi, ali tek kada Elite odigram.

Trenutno jos igram i Secret of the Monkey Island. Stigao sam do druge epizode, pa sad nece da snimi poziciju. Videcu da ga nekako zbudzim.

Ahh... ko kaze da ne postoji vremeplov... samo upalite svoju Amigu ili C64.

B.T.W. Da nemas holodoc-e mozda jos uvek real3D. Kako li bi sad radio na 28mhz, sa dodata 4MB fast Ram-a? .
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2006, 18:30   #6
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: ELITE (old school)

Ja imam Blizzarda od 4MB na mojoj Amigi i nema apsolutno nikakvih problema. Samo moraš da kada se Amiga bootuje držiš oba tastera na mišu da bi ušao u ROM konfiguracioni meni. Tu obavezno isključi cache i postavi da ti Amiga radi emulaciju starih grafičkih čipova (OCS) a ne AGA.

Imam Real3D. Radi solidno.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2006, 22:35   #7
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: ELITE (old school)

Citat:
holodoc kaže:
Samo moraš da kada se Amiga bootuje držiš oba tastera na mišu da bi ušao u ROM konfiguracioni meni. Tu obavezno isključi cache i postavi da ti Amiga radi emulaciju starih grafičkih čipova (OCS) a ne AGA.
Znam bre bratac, uzivaj...

Radio sam ja na Amigi jos cudnovatnije stvari osim pukog boot-ovanja, n.p.r. kada sam hteo da startujem Birds of pray. Sada sam i te stvari zaboravio, ali bar znam kako da ga boot-ujem.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.3.2006, 2:32   #8
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: ELITE (old school)

@bobi
Da bi dobio odredjenu misiju,moras da imas odredjeni rejting i da budes u odredjenoj galaksiji-rejting se povecava sa unistavanjem neprijateljskih brodova-to je u principu i cilj cele igre-dostici status Elite(onda ce se pojaviti jedan lepa slicica pilota,commandera-tj.tebe)posle ko zna koliko unistenih brodova,po cemu se igra i zove,ali ako me secanje dobro sluzi,igra se nastavlja i posle toga-prakticno ima kraj kada ti odlucis vise da je ne igras
Retro-rockets postoje samo u verziji za Amigu-mogu da se koriste samo 4 puta,a sluze da te odbace nazad-kao mini jump,samo nazad,i tako izbegnes sudar sa nekim vaznim objektom koji hoces da pokupis(citaj Cloacking Device,koji ce ostati iza unistenog broda u pomenutom zadatku)
@Holodoc
Frontier ima dosta unapredjenja(za svaku pohvalu je to sto se igra desava u nasoj lepoj galaksiji-Mlecnom Putu),ali ipak mu nedostaje atmosfera koju je imao Elite,a i upravljajnje brodom je lose reseno i previse automatizovano,tako da svemirski dueli nemaju ni priblizno car i atmosferu kao u orginalnom Elite-u...
PoZ!
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2006, 18:43   #9
srcky
Član
 
Član od: 20.4.2006.
Lokacija: Panchevo
Poruke: 35
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku srcky Slanje poruke preko MSN-a korisniku srcky Slanje poruke preko Yahooa korisniku srcky
Thumbs up Re: ELITE (old school)

Citat:
bobi kaže:
Ponovo sam pre par dana upalio amigu, snimio Elite na disketu i poceo.
Uopste mi nije jasno zasto sam se sa burazerom, pre 10 i kusur godina, toliko smarao na C64, dok nismo sve nabuzili. Trebalo nam je vise od 3-4 meseca da bi sve pokupovali sto se moze pokupiti.
Sad, verovali ili ne, za tacno 5:30h igranja, kupio sam Military laser (samo front), fuel scops, ECM System, Docking computer, prosirenje na 35 tona i Energy Unit (za koju mi nije jasno sta je unapredila, jer mi se cini da trpim isti damage, kad me protivnici napadnu). Ostalo je jos da kupim Hiperdrive za skok u druge galaksije, Retro rokets i td.

2.) Prilikom hiperskoka ka drugoj planeti, desilo se u par navrata da isti prekinu neki brodovi. Pise Drive-Nesto (predpostavljam pokvaren ili presretnut). Neki bonus, bug ili sta?

3.) Cemu sluze Retro Rokets. Neko ovde pomenu da iste postoje samo u verziji za Amigu.

4.) Jos davno sam cuo (pre desetak god.) da postoji neki Anti ECM system. Znaci pustis ga, i bacis protivniku raketu, a ovaj ne moze da pusti ECM, zato sto ga blokira Anti ECM. On se kao dobija posle neke uspesno zavrsene misije.

5.) Misije? Znam da sam na C64 jedva resio par misija. (prva sa onim Alienima. koji ti se mnoze na brodu, pa treba da odbijes tu misiju), i druga sa onim ukradenim brodom kojem moze da naskodi samo Military Laser.Druge nisam nasao. Sad, da li se misije nalaze na tacno odredjenim planetama, u posebnim galaksijama i kojim? Ili misije dobijas tek kada ti rang skoci?

Recite vi svoje utiske i odgovorite (ako znate) na poneko pitanje koje sam postavio.

Pozdrav od commandera Jamesona (right on commander).
normalno je da nam je pre 15ak godina trebalo (mnogo) vishe vremena, danas smo yaako izvezbani vishedecenijskim igranjem ("nishta nas ne sme iznenaditi")

2) ovo mozda i nije tachno (ali sam tako obaveshten); u stvari te vanzemaljci "presretnu" u hiper-skoku dok si josh "nigde". mislim da se ovo deshava random .. ako imash fuel scops (i ostao si ziv posle napoocavanja sa njima ) mozesh da sakupish "alien items" ..

3) inache retro-rockets su postojale samo na amigi (ja i sad na kompu igram comodore verziju) a predvidjene su za upotrebu kako bi se izbegao sudar sa brodom koji izlazi iz stanice u trenutku kad ti ulazish (i suvishe si blizu da bi ishta drugo mogao da uradish ).

5) inache ako te i navuku da kupish "poslednjeg 'gremlina' u svemiru" (kao mene) mozesh da se oslobodish napasti tako shto cesh doci do najblizeg sunca, kao kad skupljash gorivo. proklete napasti pocrkaju ) (mada sam ja i posle toga ochitao "prastari" save. 5000kredita je =5oooK)

inache energy-unit je unapredila brzinu obnavljanja (i shtitova i broda) tako da sad treba da te gadjaju jachim laserima da bi ih "zarezivao" (bar na comodore verziji)

drago mi je ako sam bio od pomoci
pozdrav od comander Srcky.ja (status; Deadly )
srcky je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2006, 2:14   #10
Obi-wan
Član
 
Član od: 21.5.2006.
Lokacija: Loznica, Beograd
Poruke: 65
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Obi-wan Slanje poruke preko MSN-a korisniku Obi-wan
Određen forumom Re: ELITE (old school)

Sto se tice sverca ja sam isao drugom taktikom. Sverc kompjuterima i robovima. Na planetama sa vecim brojem teh. razvoja prodajes robove a kupujes kompjutere i tako u krug, dok ne kupis fuel scops (ili kako se vec pise) a posle mlati ostalu buraniju koja ti i onako smeta prilikom priblizavanju planeti. Ovo je palilo na Spektrumu valjda ce i kod tebe. Kad smo vec kod Elite koji deo i da li zna ko gde mogu da nabavim eliti za PC ali da mi ne leti ko ludo zato sto je brz racunar, ja bi nesto i da ubijem ako je moguce
Obi-wan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2006, 2:32   #11
Hammerhead
Novi član
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Hammerhead Slanje poruke preko MSN-a korisniku Hammerhead
Određen forumom Re: ELITE (old school)

skni dosbox.. a imas na www.abandonia.com brooka starih igara... pa skidaj sve su freeware tj abandonware
Hammerhead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.7.2006, 19:12   #12
NiceGuy
Član
 
Član od: 13.2.2006.
Poruke: 74
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: ELITE (old school)

Мој савет ти је да пронађеш Elite the New Kind. Ради се о аматерском пројекту реверзног инжињеринга оригиналне Elite која је изашла за bbc micro. Игра практично иста као оригинал само је графика побољшана.

Има о њој у овој теми:
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=3090
NiceGuy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2006, 10:42   #13
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: ELITE (old school)

Citat:
Obi-wan kaže:
Sto se tice sverca ja sam isao drugom taktikom. Sverc kompjuterima i robovima. Na planetama sa vecim brojem teh. razvoja prodajes robove a kupujes kompjutere i tako u krug, dok ne kupis fuel scops (ili kako se vec pise) a posle mlati ostalu buraniju koja ti i onako smeta prilikom priblizavanju planeti. Ovo je palilo na Spektrumu valjda ce i kod tebe. Kad smo vec kod Elite koji deo i da li zna ko gde mogu da nabavim eliti za PC ali da mi ne leti ko ludo zato sto je brz racunar, ja bi nesto i da ubijem ako je moguce
Stara elita je tako dobro odradjena da ti ne treba dosbox a pritom radi odlicno na svakoj mashini(posto sam je igrao na razlicitim mashinama c64,A500,A1200 al to je nesto drugo posto je ovde rec o PC verziji, pa P I , II, III i na kraju P IV).
Imas je na www.abandonia.com a uploadovao sam je i na rapidshare http://rapidshare.de/files/19222549/...wkind.zip.html
Loodi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2006, 15:13   #14
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: ELITE (old school)

Evo jos jednog linka, ovaj put je sve sto imam od elite u jednom pakovanju
http://rapidshare.de/files/27440532/..._pack.zip.html
Loodi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2006, 4:09   #15
Hammerhead
Novi član
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Hammerhead Slanje poruke preko MSN-a korisniku Hammerhead
Određen forumom Re: ELITE (old school)

hmm... da to u hiperspejsu su targoidi...u eliti je u toku rat ljudi i targoida... kasnije u firstenc je objasnjenje... a za misije... 2 misija je tek u 3 galaxiji... i nikada nisam stigao dotle...inace ima u sk iz 91 jedan text o eliti... imam ga tu negde (samo da ga nadjem) ali koliko se secam (znam ga napamet) nema daljih misija... ako neko zna gde su ostale... pisite ljudi... Commander Zygot (Harmless)
Hammerhead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2006, 23:50   #16
Mrmot
Veteran
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: Amestelredamme
Poruke: 883
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 64 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: ELITE (old school)

ja sam najgori baksuz, nikad nije hteo da mi radi frontier ni first encounters, ne pomazu emulatori, razni fiksovi ni promena celog kompjutera (!) tako da sad cekam elite IV i nadam se da nece biti MMO O_o

Poz Hammerhead kolega
Mrmot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2006, 2:26   #17
Hammerhead
Novi član
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Hammerhead Slanje poruke preko MSN-a korisniku Hammerhead
Određen forumom Re: ELITE (old school)

si probao dosbox? izasao je novi (0.65) na njemu mi radi cak i pinball fantasies.. aza firstenc imas dodatak (zamenu exe fajla) za windows xp
radi perfektno imam dacu ti kad dodjes u bg... srry za malo spama narode.. ipak mi je kolega sa faxa (naravno za sve ostale... zamena je: winjffe)
Hammerhead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2006, 16:20   #18
xLEOx
Novi član
 
Član od: 1.9.2006.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: ELITE (old school)

Sad pitanja:

1.) Sta je sve od robe legalno za sverc. Ja sam uglavnom trgovao tako sto sa Lave-a kupim Furs (krzno), pa to uvaljam u Zaonce. Zatim u Zaonce kupim computers (kompjutere ), i uvaljam u Lave. Sad, koliko znam i jedna i druga roba jeste legalna. Zasto su me onda panduri sa obe planete u nekoliko navrata napadali?

2.) Prilikom hiperskoka ka drugoj planeti, desilo se u par navrata da isti prekinu neki brodovi. Pise Drive-Nesto (predpostavljam pokvaren ili presretnut). Onda posle besomucnog napucavanja brodova, kad pogledam u lokal mapu, vidim da imam taman toliko goriva da stignem do destinacije. Dakle, bukvalno se zamrzne na pola puta izmedju Lave-a i Zaonce-ta. Sta je to? Neki bonus, bug ili sta?

3.) Cemu sluze Retro Rokets. Neko ovde pomenu da iste postoje samo u verziji za Amigu.

4.) Jos davno sam cuo (pre desetak god.) da postoji neki Anti ECM system. Znaci pustis ga, i bacis protivniku raketu, a ovaj ne moze da pusti ECM, zato sto ga blokira Anti ECM. On se kao dobija posle neke uspesno zavrsene misije.

5.) Misije? Znam da sam na C64 jedva resio par misija. (prva sa onim Alienima. koji ti se mnoze na brodu, pa treba da odbijes tu misiju), i druga sa onim ukradenim brodom kojem moze da naskodi samo Military Laser.Druge nisam nasao. Sad, da li se misije nalaze na tacno odredjenim planetama, u posebnim galaksijama i kojim? Ili misije dobijas tek kada ti rang skoci?

Recite vi svoje utiske i odgovorite (ako znate) na poneko pitanje koje sam postavio.

Pozdrav od commandera Jamesona (right on commander). [/QUOTE]



ELITE, moja omiljena igra...

1.nelegalno su samo oružije ,narkotici i robovi
2.da,da,radi se o ratu ,a ti si uvučen u intergalaktički rat.uništavaj brodove u obliku dijamanta(targoidi) navodno ubrzavaju dobijanje rejtinga
3.da bi izbjegao sudar sa asteroidom , izbjegao neprijateljske rakete,...
4.eh da.zanimljiva stvar
5.ima još misija..., ima ona kad spasavaš stanovništvo sa planete jer se njihova zvijezda pretvara u supernovu.
xLEOx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 17:34   #19
Plagy
Član
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 227
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: ELITE (old school)

Braco i sestre neznate shta mi se desilo letos. Otishli smo na plazu nocu kad je nestala struja. Legli smo na pesak, gledali zvezde i pushili "smeshne" cigare. Tad sam ima najbolji trip, trip u svemir. Te noci sam odigrao ceo Elite na plazi. Chak sam imao i onaj meni i radar dole.

Elite sam zadnji put igrao pre 16tak godina. Kad sam dosho sa mora upalio sam C64 emulator i pustio Elite.
Plagy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2006, 17:44   #20
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: ELITE (old school)

Citat:
Plagy kaže:
Braco i sestre neznate shta mi se desilo letos. Otishli smo na plazu nocu kad je nestala struja. Legli smo na pesak, gledali zvezde i pushili "smeshne" cigare. Tad sam ima najbolji trip, trip u svemir. Te noci sam odigrao ceo Elite na plazi. Chak sam imao i onaj meni i radar dole.
Mozda te kidnapovali vanzemaljci.
bobi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
c64 Elite Zoran_KS Stare igre 30 18.11.2007 22:43
Elite klon Brains Simulacije vožnje 22 26.8.2006 21:16
Elite New Kind NiceGuy Stare igre 3 29.7.2006 15:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com