Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.10.2010, 17:40   #2161
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Citat:
pivonroll kaže: Pregled poruke
Zavisi koji patch odaberes.
Ja koristim PESEdit v0.3 patch i on ispravlja skoro sve dresove i sve grbove nelicenciranih timova i uvodi psd ocene, sto je po meni veliki plus.
Aha... a šta su mu te psd ocene? Da ne nagađam..

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Moram da primetim jedan bag koji me zhestoko nervira. Naime, kada se odigra dobra akcija iz koje se ne postigne gol, obavezno se jedan igrach zaleti i krene da aplaudira ili da se hvata za glavu.

Problem je shto ne ume da prestane da trchi dok to radi, pa ode 20m u offside, shto automatski znachi da ce sledeci pass napred biti prekinut . Nadam se da ce ovo ispraviti, ako vec nisu, jer ja josh drzhim 1.00 patch uz PESEdit 0.2.
Znaš li koliko me živcira ovo, do ludila. Znači on ode čovek i ti bukvalno imaš igrača manje u polju. Skroz bezveze.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2010, 18:17   #2162
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Aha... a šta su mu te psd ocene? Da ne nagađam..
http://pesstatsdatabase.com/ - sajt na kome ljudi raspravljaju i izmenjuju ocene igrachima. Uglavnom je dobar, ali ima par ispada s vremena na vreme (Fabregas shot acc/power 78/84, a Van Persie 82/89, paz' da nije )
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
NaraYan (25.10.2010)
Stara 25.10.2010, 18:32   #2163
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Na tako nešto sam sumnjao ali to mi nije bitno jer sam sam svoj psd
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2010, 18:45   #2164
NikolaS93
Veteran
 
Član od: 27.1.2009.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 1.006
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 199 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NikolaS93
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Postoji li patch kao prosle godine sto je bio, da ne treba da se instalira, samo se iskopira jedan fajl u save folder i patch radi? (Imam problema sa GA patch-om cesto mi se crashuje igra).
NikolaS93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2010, 19:44   #2165
gamer82
Član
 
Član od: 10.5.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 123
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 13 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Citat:
Devilish Soldier kaže: Pregled poruke
Znam da je preko Zvezde nego rekao ko ne može da izdrži do PES EDIT patcha neka izvoli sada, a to što je preko Zvezde nije mi problem.
Nije ti problem jer si grobar,kao sto Delijama to smeta a zapitaj se zasto uvek ima Zvezde a ne Partizana u PES-u,da ti pomognem zbog Piksija koji je ostavio traga u Nagoji pa ga Japanci tako nagradjuju,haha,znas ono skim si takav si!

Priznajem Partizan mnogo bolje igra zadnjih par godina ali dok se u PES-u nepojavi Vojvodina Zvezda i Partizan su sitnice,haha!
gamer82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2010, 20:11   #2166
Devilish Soldier
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.1.2009.
Lokacija: Beograd, Borča
Poruke: 3.053
Zahvalnice: 787
Zahvaljeno 1.296 puta na 728 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Devilish Soldier
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Realno stinice su i sada veruj mi, naš fudbal je da citiram detalj iz filma Kad porastem biću kengur "Danak neiskustvu" . I ako se pojavi nekad u PES neće im pomoći u stvarnom životu.
Devilish Soldier je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2010, 20:11   #2167
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Citat:
NikolaS93 kaže: Pregled poruke
Postoji li patch kao prosle godine sto je bio, da ne treba da se instalira, samo se iskopira jedan fajl u save folder i patch radi? (Imam problema sa GA patch-om cesto mi se crashuje igra).
Tebi onda ne treba patch, nego Option File. Pretrazhi www.pes-patch.com na tu temu, mislim da sam video jedan dobar, ali su dresovi bili malo loshije uradjeni.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
NikolaS93 (25.10.2010)
Stara 25.10.2010, 21:37   #2168
Palitreks
Član
 
Član od: 8.5.2008.
Poruke: 371
Zahvalnice: 201
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Evo, moj utisak o igri

Počeću od mana.

Prvo, ne svidja mi se wide kamera, koja se rotira, umesto da se kreće levo-desno. No, to je verovatno stvar navike, ne predstavlja mi toliki problem, to je do mene

Drugo, odigrao sam 10ak utakmica do sada, i komentatori su mi već dosadili sa repetativnim komentarima, mislim da ću da ih isključim od sada.

Treće, šutevi u većini slučajeva idu negde tamo iznad gola, kojom god jačinom ja šutnuo. To je nova stvar, u prošlim PES-ovima nije bilo tog problema. To je zapravo jedina stvar koja mi zaista smeta. Mada, kad se šuta van šesnaesterca, čini mi se da su šutevi mnogo jači i precizniji...

Četvrto, meni za podešavanje formacija je izmenjen, na potpuno bezvezan način, uopšte ne mogu da se snadjem. Ne znam što su to menjali, starom meniju nije ništa falilo...

Ali u suštini, to su samo neke minorne stvari, sem tog problema sa šutanjem. Igra izgleda jako lepo i osećaj tokom igranja je prilično prijatan. Samo malo da se naviknem na sve ove stvari, i onda mogu da zvanično potvrdim da je bolji od desetke
Palitreks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2010, 23:36   #2169
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Jeste bolji, sreća gameplay podnošljiv inače ono okolo je bezveze i dalje.

Mada... najviše me iritira katastrofalno menjanje igrača na semi assisted. To je isto kao kod 10. Tolko je retardirano da razmišljam da igram na automatskom... ali to je samo po sebi bzvz pa ne znam šta ću trenutno...
Ima još svašta loše al' ajde... bolji je od 10 tj igriviji za duele sa ljudima
ML i BaL su totalno bezvezni. Ali skroz. Igrao sam i jedno i drugo pa ne znam šta je gore. Verovatno Become a Legend ali tesna borba je tu. U ML npr imaš situacije da ti igrač dobije crveni ili se nedaj bože povredi na dve nedelje a posle se buni što ne igra hihihi ni na C64 nisu takve stvari bile. Ili neki skauti i treneri što ih plaćaš kao transfer 2 odlična igrača ili to što nigde nikakav trening van glavnog menija ne postoji... ima dosta ne mogu ni da se setim, nego, opet, sve je to sporedno postalo posle šestice... Bitno je da međusobno odmeravanje posle par godina i diše i miriše
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2010, 11:25   #2170
choi
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 507
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 151 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Citat:
Palitreks kaže: Pregled poruke
Evo, moj utisak o igri

Drugo, odigrao sam 10ak utakmica do sada, i komentatori su mi već dosadili sa repetativnim komentarima, mislim da ću da ih isključim od sada.
"Ubode" se s' vremena na vreme ponesto novo.
Recimo kad igras Roma-Lacio ispricaju kad je bio prvi njihov susret i kojim je rezultatom zavrsen. Takodje su jednom i pricali o stadionu olimpiko kad je napravljen .
Pretpostavljam da ima da se slicno cuje i za druge velike derbije (Barselona-Real, Inter-Milan i sl).
choi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2010, 11:36   #2171
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 928
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Ja trenutno puštam Italijanskog komentatora...Sve sam jezike ubacio, fali mi još samo japanski. Kad dosadi Italijan, prelazim na Ruse...
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2010, 11:52   #2172
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

@Palitreks: Ima fix za tu kameru, vraca je da bude na staro, znaci bez onih rotacija.

A sto se tice suteva sa daljine, mnogo je bitnije kako ces zapravo da sutnes. Bilo je to bitno i u prethodnim delovima, ali ne toliko izrazeno koliko ovde. Mora igracu tacno da padne lopta lepo na nogu, dakle bitan je tajming kod sutiranja, i naravno, pustis brzo trcanje odmah pre toga

Za ostalo se manje vise slazem, pogotovo za ovaj urnebes od podesavanja taktike. Trebalo mi je tri sata da provalim da se na trougao ulazi u prozor za klasicno pregledanje ocena. Sve mi je nekako nepregledno i neudobno, plus sto ima gomila nekih novih opcija koje su po meni nepotrebne

Ali sve to na stranu, meni se utisak o igri mnogo popravio. I dalje se nisam navikao na sve ove nove tehnikalije u samom gejmpleju, pa mi sama igra i dalje nije "udobna" toliko. Cesto samo igranje zna da bude frustrirajuce, ali sve polako dolazi na svoje mesto vremenom Verovatno najbolji fudbal koji sam igrao do sada, a igram PES jos od PS1
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2010, 12:40   #2173
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
@Palitreks: Ima fix za tu kameru, vraca je da bude na staro, znaci bez onih rotacija.

A sto se tice suteva sa daljine, mnogo je bitnije kako ces zapravo da sutnes. Bilo je to bitno i u prethodnim delovima, ali ne toliko izrazeno koliko ovde. Mora igracu tacno da padne lopta lepo na nogu, dakle bitan je tajming kod sutiranja, i naravno, pustis brzo trcanje odmah pre toga
Donekle bih se složio, samo... što hvataju one voleje svi živi, nebitno kakve su ocene, npr na visoku povratnu iz kornera ili tako nešto gotovo svaki igrač će šutnuti vrlo opasno po gol, da ni ne pominjem one makazice što ih izvode sa 30m i mreže ga u 90.

Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
Ali sve to na stranu, meni se utisak o igri mnogo popravio. I dalje se nisam navikao na sve ove nove tehnikalije u samom gejmpleju, pa mi sama igra i dalje nije "udobna" toliko. Cesto samo igranje zna da bude frustrirajuce, ali sve polako dolazi na svoje mesto vremenom Verovatno najbolji fudbal koji sam igrao do sada, a igram PES jos od PS1
Ye, trebaće neko vreme da se i ja malo adaptiram. Pogotovu za driblinge, sad bez analoga nema smisla da se igra. A to ne mogu da izvežbam protib CPU-a jer AI jednostavno ne reaguje kad ga driblaš, mislim ne može ga iscimaš ko čoveka a može mu radiš rainbow npr
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2010, 21:15   #2174
real022
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 928
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 171 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Master liga sa Sunderlandom, par golova

ML Sunderland
real022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2010, 22:21   #2175
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

dobro kako dodjavola vise da iskljcuim prokletog asistenta,stalno mi pravi brljotine sa ovim izmenama i na krjau primim gol pa izgubim utakmicu koja je jako vazna
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2010, 22:51   #2176
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Pomogao bih ti, da znam kako si ga uopshte i ukljuchio
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doomche na korisnoj poruci:
flamingos (27.10.2010)
Stara 26.10.2010, 23:27   #2177
choi
Veteran
 
Član od: 11.7.2006.
Poruke: 507
Zahvalnice: 145
Zahvaljeno 151 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Pa koliko se secam on se prvi put nudi kad udjes u igru (ja sam slucajno tu kliknuo ne (da necu da mi asistent brine o timu), a nisam imao pojma sta je - i ispalo je dobro ).
E znam da ja tad iskocila porukica da ga uvek mogu ukljuciti, ali se ne secam gde tacno ... potrazi u glavnom meniju u controls/options/general settings .... misim da je tu negde (ne u meniju pred mec, nego glavnom meniju igre).
choi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2010, 12:23   #2178
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
dobro kako dodjavola vise da iskljcuim prokletog asistenta,stalno mi pravi brljotine sa ovim izmenama i na krjau primim gol pa izgubim utakmicu koja je jako vazna
Pre utakmice, udjes na Game Plan, i onda odaberes "Management Edit", i tu odaberi "Auto Trigger Setting". Tu samo iskljuci izmene i to je to
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku WhenDarknessFalls na korisnoj poruci:
flamingos (27.10.2010)
Stara 27.10.2010, 17:01   #2179
Stewe_Angello
Novi član
 
Član od: 22.10.2010.
Lokacija: Nikšić, Crna Gora
Poruke: 26
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

jel neko primetio onaj uspravni bar posle suta?(u samom donjem uglu) po meni se cini da je on odgovoran za visinu udarca (preko gola vecinu) al kako se ne pojavi u toku suta da se moze makar iskontrolisati kolko tolko? Mada opet mi se svidjaja to su sutevi realniji npr. na pes 10' si iz svake moguce pozicije sutirao u okvir gola (npr. idem sa Xavi-jem i sutiram sa strane sesnesterca gotovo nemoguca pozicija, lopta ide tik pored golmana u suprotni cjose gola) lol, il jos tako nekih retardiranih suteva sa ibrahimovicem recimo, mada mi se svidja ova kontrola pasova, omogucava stvarno lijepe i brze akcije
Stewe_Angello je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2010, 17:33   #2180
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2011

Da nije to onaj att/off bar pored strategije?!
Btw, to što ne može da se vidi koja je uključena i att level je 257 puta debilnije negoli u 10. Ponekad se pitam testira li neko to pre puštanja ili su ti Japanezi zaista toliki osobenjaci....
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
2011, pes


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pro Evolution Soccer 4 zWest Sportske simulacije 10 19.4.2009 16:40
Pro Evolution Soccer 2008 PC resenje za sve relja1234 Sportske simulacije 7 3.6.2008 10:01
Laptop za Pro Evolution Soccer? Sledge_Hammer ŠDK - Prenosni računari 20 20.10.2007 22:14
Problemi sa Pro Evolution Soccer 2005 Dusan Zamurovic Sportske simulacije 5 20.6.2006 10:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com