Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.2.2019, 20:26   #1
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Apple ID

Prvi put ovo radim pa mi treba pomoc...

Pokusavam cerki da kreiram taj apple id da bi mogla da koristi apple store (s6+) ali prilikom odabira zemlje ne postoji Srbija u izboru (koliko vidim to je opste poznato).Moze da se izabere Hrvatska ali mi, ako se ne varam, nudi verifikaciju jedino smsom ili pozivom a kako sam izabrao Hrvatsku stavlja mi +385 ispred broja i ne moze da verifikuje.

Ne znam da li je ovo sve vec ispricano ali ne kapiram kako nema Srbije medju zemljama, pa imaju ovlascene prodajne objekte i sve to?

Kako da ovo resim?
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2019, 21:05   #2
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Apple ID

Možeš da biraš koji god hoćeš broj telefona, ne mora biti pozivni broj iz zemlje koju su birao. Ja sam birao USA i verifikovao brojem iz Srbije, mozes da biraš pozive. Bas nedavno sam i ja dobio jedan iPhone. Veći problem će ti biti adresa, ali Google je tvoj prijatelj...
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2019, 21:43   #3
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Apple ID

Odes na sajt https://appleid.apple.com/account#!&page=create i kreiras novi apple id.
Odaberes zemlju USA, uneses mail i sifru, potvrdis sifru, na njega ce ti stici kod od 6 cifara i potvrdis. Potom pocnes da skidas bilo koju free program na iphonu, pitat ce te dal ces da koristis postojeci apple id ili kreiras novi, ti odaberes da koristis postojeci i uneses ovaj sto si kreirao. Onda ce ti reci da RENEV-ujes nalog, gdje ce ti traziti da uneses dodatne informacije o njemu, kao sto su ulica, drzava....
Za ulicu stavi bilo sta, ja stavljam drzavu Arizona, zip code 85001, broj telefona lupis bilo koji i zavrsio si posao
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JovanK na korisnoj poruci:
m1aden (1.3.2019)
Stara 1.3.2019, 2:03   #4
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Apple ID

Citat:
JovanK kaže: Pregled poruke
Odes na sajt https://appleid.apple.com/account#!&page=create i kreiras novi apple id.
Odaberes zemlju USA, uneses mail i sifru, potvrdis sifru, na njega ce ti stici kod od 6 cifara i potvrdis. Potom pocnes da skidas bilo koju free program na iphonu, pitat ce te dal ces da koristis postojeci apple id ili kreiras novi, ti odaberes da koristis postojeci i uneses ovaj sto si kreirao. Onda ce ti reci da RENEV-ujes nalog, gdje ce ti traziti da uneses dodatne informacije o njemu, kao sto su ulica, drzava....
Za ulicu stavi bilo sta, ja stavljam drzavu Arizona, zip code 85001, broj telefona lupis bilo koji i zavrsio si posao
Uspeo sam ovako nekako da ga namestim... hvala druze!!

Namestiti nalog je svakako drama i totalno je user unfriendly!
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Apple tuži Samsung i Motorolu, Steve Jobs definitivno odlazi Nergal Prenosni računari 4 29.8.2011 14:11
Mac clone maker wins legal round against Apple Mickie Vesti 17 4.6.2009 0:33
U al nagrdise Apple... Mickie Vesti 14 28.3.2009 13:38
Apple store detains teens for installing iPhone game nighthawk Brbljaonica 6 18.6.2008 18:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com