Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.4.2020, 17:35   #81
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Eto ih gore.

Ima jos na ovom linku:

https://www.dailystar.co.uk/tech/gam...first-21953755
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 17:42   #82
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.136
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.043 puta na 1.265 poruka
Određen forumom Assassin's Creed: Kingdom

AC je stao sa Syndicate om, ovo se posle kao i da nije main serijal, to je posledica reiventovanja
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Ichigo222 (2.7.2020), pike8 (2.5.2020)
Stara 30.4.2020, 17:43   #83
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke

EDIT.

Sve mi je ok, osim ovoga.

2. You can choose whether your Eivor is male or female.

3. Customization options let you change Eivor’s hair, clothing, war paint, and more.
Cek, zasto bi bilo lose imati izbor u izgledu lika
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 17:44   #84
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.887
Zahvalnice: 779
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

I Odiseja i Origins imaju prelepo dizajnirane lokacije, mesta i generalno svet, pa su me smorili za medalju. Ubisoftu trebaju kvalitetniji pisci i bolje dizajnirane misije.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
Dovahkiin (30.4.2020), pike8 (2.5.2020)
Stara 30.4.2020, 17:46   #85
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.760
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 210 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke
Pa svega toga ce biti, narocito veranja po drvecu.
naravno da će biti,ali ne igraš sa majmunom da se penješ po drveću...sve slike koje su do sada izašle prikazuju ono što sam i pretpostavio.
male građevine,takođe i retke...

opet kažem,nadam se da grešim
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 17:55   #86
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.136
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.043 puta na 1.265 poruka
Određen forumom Assassin's Creed: Kingdom

U odiseji nije bilo veranja po drveću zapravo nije bilo gotovo ničega što je podsećalo na stariji AC XD

Ali bar je imala besmrtnog glavnog protagonistu lol
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 17:57   #87
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Kako prave ove trejlere svaka im cast








steta sto sama igra bude dijametralno suprotna
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
Leonida (30.4.2020)
Stara 30.4.2020, 17:57   #88
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Cek, zasto bi bilo lose imati izbor u izgledu lika
Zato sto organski mrzim full RPG i preteranu kastomizaciju, gubi se identitet.Pazi, musko ili zensko istog imena i razlicitog izgleda po zelji igraca.Gde je tu identitet jednog AC lika za koga se mozes vezati?

Jos sad sam procitao da ga Steamovci mogu ispusiti i da je igra za PC ekskluzivna preko EPIC Storea.

Uzas.Ubi marketing tim na nivou kao i uvek, jeste li pogledali cene preordera?
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Fabriek na korisnoj poruci:
Koreli A. (30.4.2020)
Stara 30.4.2020, 18:02   #89
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
naravno da će biti,ali ne igraš sa majmunom da se penješ po drveću...sve slike koje su do sada izašle prikazuju ono što sam i pretpostavio.
male građevine,takođe i retke...

opet kažem,nadam se da grešim
U Engleskoj je u to doba bilo dosta zamkova, Opatija/Manastira, sela za pljacku, to je tu negde 8/9 vek.Je li citao neko Hogara Strasnog, Sta on pljacka u stripu u Engleskoj?

U Norveskoj ce se fokusirati na prirodu i naseobine, a u Engleskoj na (za to vreme) civilizaciju i gradove.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 18:11   #90
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.538
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.481 puta na 3.994 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Trailer Breakdown sa developerima

Video
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 18:20   #91
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Gameplay trailer 7. maja: https://twitter.com/ubisoftnordic/st...90083468763136
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 18:27   #92
NikolaDzoni
Član
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 327
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 58 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Meni ovo deluje skroz ok. Igra ce sigurno dosta toga pozajmiti od Origins i Odyssey, dodaju jos par stvari i sa Valhallom zaokruze trilogiju za curent gen, sto je verovatno bio i plan od samog pocetka. Meni se ovaj izlet Ac-a u rpg vode generalno dopao, i mislim da je Ubisoft uradio ovako nesto kako bi sebe obezbedili na duze staze, jer opet treba ideja za serijal koji izlazi na svaku godinu-dve, izmuzli citavu pricu oko tri najvece mitologije, uveli radikalne promene kako ne bi bilo sve isto i idu dalje.

Moguce da ce izbaciti jos jednu igru slicnog tipa za current gen (kao sto je bio Rogue) i 2022. mozemo ocekivati punokrvni next gen naslov koji ce uvesti velike promene i novine (poput prelaza IV u Unity), vrlo moguce i vracanje gameplaya na staru formulu kako bi ispalo da slusaju fanove i kako nam cine uslugu.
NikolaDzoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NikolaDzoni na korisnoj poruci:
Fabriek (30.4.2020)
Stara 30.4.2020, 18:37   #93
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Assassin's Creed: Kingdom

Ništa od Steam-a na launch-u:

Citat:
Ubisoft confirms that this year's big Assassin's Creed game won't be on Steam at launch.

Assassin's Creed Valhalla is launching this year across consoles (including Xbox Series X and PS5) and PC. If you're picking up the game on PC, you won't be able to get it on Steam, however, at least at launch. Ubisoft has confirmed that Valhalla will only be sold on only one third-party store, the Epic Games Store. The game will also release on PC through Ubisoft's Uplay service.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 18:40   #94
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
NikolaDzoni kaže: Pregled poruke
Meni ovo deluje skroz ok. Igra ce sigurno dosta toga pozajmiti od Origins i Odyssey, dodaju jos par stvari i sa Valhallom zaokruze trilogiju za curent gen, sto je verovatno bio i plan od samog pocetka. Meni se ovaj izlet Ac-a u rpg vode generalno dopao, i mislim da je Ubisoft uradio ovako nesto kako bi sebe obezbedili na duze staze, jer opet treba ideja za serijal koji izlazi na svaku godinu-dve, izmuzli citavu pricu oko tri najvece mitologije, uveli radikalne promene kako ne bi bilo sve isto i idu dalje.

Moguce da ce izbaciti jos jednu igru slicnog tipa za current gen (kao sto je bio Rogue) i 2022. mozemo ocekivati punokrvni next gen naslov koji ce uvesti velike promene i novine (poput prelaza IV u Unity), vrlo moguce i vracanje gameplaya na staru formulu kako bi ispalo da slusaju fanove i kako nam cine uslugu.
Ovo.
I da se rese one stravicne Lejle i vrate deo u sadasnjici na neki prihvatljiviji nivo.
Mada, koliko god ova igra bila dobra ili ne, igracu je samo ako jednog dana dodje na steam, preorder ne dolazi u obzir.Ne zuri mi se nigde.

Odiseju sam tek pre mesec dana odigrao.
Lepo izadju svi dodaci, dlc-ovi, update-ovi, steam itd, pa tek onda moze.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 18:43   #95
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.489
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

pa dobro, kupiće se kad i ako se pojavi na steam-u ili na popustu preko uplay-a što je poslednja opcija
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 18:53   #96
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 681
Zahvalnice: 507
Zahvaljeno 159 puta na 105 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke
Zato sto organski mrzim full RPG i preteranu kastomizaciju, gubi se identitet.Pazi, musko ili zensko istog imena i razlicitog izgleda po zelji igraca.Gde je tu identitet jednog AC lika za koga se mozes vezati?
A svet( NPC-ijevi u igri ) se ponaša kao da nije bitno . Moraš da isključuješ mozak i praviš se blesav.
U 2007. Ubisoft je izbacio samostrel iz igre jer istorijski ne odgovara.
A onda guraju sve i svašta zna se zašto pod plaštom "sve je fikcija ".
Fantasični element je jedno NEAUTENTIČNOST je drugo.
Oni uvek idu na to da ljudi brane ono što vole i gase mozak po potrebi , a neki samo oće " finu žensku koja nosi skriveno sečivo i kapuljaču " i onda je sve super. Koga briga za istoriju i dubinu likova?

Kako je Senua odradjena odlično, uverljivo . Ubedili su me , da žena po imenu Senua je bila bad ass ratnik i jedva čekam nastavak.
Kasandra može da bude i aligator potpuno nema veza . Ima veze za naš vizuelni dogadjaj ali ne i za svet , da ne pričam da su morali da nas ubede da u tom vremenu ...da ne smaram .
Sa Bajakovom ženom je ok . Bolji je lik od Bajaka 2 puta.

Geralt ne bi bio Geralt, Ezio ne bio Ezio ni Artur Morgan ne bi bio to što jeste da da su ključne stvari podložne menjanju od igrača do igrača i obe igre bi bile za klasu lošije .valhala će biti dobra ali ne onoliko koliko se gubi preteranom kustimizacijom.

Neka bude oba pola ali onda svet i priča moraju mnogo više da odražavaju indetitet protagonista a ne verejujem da će to da urade , prošlo im je za Odiseju . Računam na entuzijazam kod developera ali...

Poslednja ispravka: Koreli A. (30.4.2020 u 19:03)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
Fabriek (30.4.2020)
Stara 30.4.2020, 19:16   #97
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
Koreli A. kaže: Pregled poruke
A svet( NPC-ijevi u igri ) se ponaša kao da nije bitno . Moraš da isključuješ mozak i praviš se blesav.
U 2007. Ubisoft je izbacio samostrel iz igre jer istorijski ne odgovara.
A onda guraju sve i svašta zna se zašto pod plaštom "sve je fikcija ".
Fantasični element je jedno NEAUTENTIČNOST je drugo.
Oni uvek idu na to da ljudi brane ono što vole i gase mozak po potrebi , a neki samo oće " finu žensku koja nosi skriveno sečivo i kapuljaču " i onda je sve super. Koga briga za istoriju i dubinu likova?

Kako je Senua odradjena odlično, uverljivo . Ubedili su me , da žena po imenu Senua je bila bad ass ratnik i jedva čekam nastavak.
Kasandra može da bude i aligator potpuno nema veza . Ima veze za naš vizuelni dogadjaj ali ne i za svet , da ne pričam da su morali da nas ubede da u tom vremenu ...da ne smaram .
Sa Bajakovom ženom je ok . Bolji je lik od Bajaka 2 puta.

Geralt ne bi bio Geralt, Ezio ne bio Ezio ni Artur Morgan ne bi bio to što jeste da da su ključne stvari podložne menjanju od igrača do igrača i obe igre bi bile za klasu lošije .valhala će biti dobra ali ne onoliko koliko se gubi preteranom kustimizacijom.

Neka bude oba pola ali onda svet i priča moraju mnogo više da odražavaju indetitet protagonista a ne verejujem da će to da urade , prošlo im je za Odiseju . Računam na entuzijazam kod developera ali...
Posto se AC igre razvijaju po vise godina, nisu ni bili racunali da ce Odiseja zbog nedefinisanog lika da naidje na toliko hejta i otpora.Sad, hteli ne hteli, moraju da guraju pricu do kraja kad su je vec zapoceli.Isto vazi i za Lejlu (da li su mogli naci iritantnijeg lika?)

Zbog tima verujem da ce prica biti ok, jer znam njihov minuli rad, ali pobogu ko to sedi u Ubijevom menadzmentu i donosi te idiotske odluke o ekskluzivama?

Zao mi je tih ljudi, developera, toliki rad i trud i kreativnost i onda dodje neki menadzercic ili direktorcic i sve upropasti sa milion edicija, ekskluziva, zakljucanih misija i oruzja, aplikacija za telefone, mikrotransakcijama (ovde ocekujem da ce ovaj put preterati sve vec ionako preterane granice).Ocekujem i letece slonove/jednoroge sa duginim bojama i Danbo usima po ceni vecoj od same standardne edicije.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 19:38   #98
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 681
Zahvalnice: 507
Zahvaljeno 159 puta na 105 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke
Posto se AC igre razvijaju po vise godina, nisu ni bili racunali da ce Odiseja zbog nedefinisanog lika da naidje na toliko hejta i otpora.Sad, hteli ne hteli, moraju da guraju pricu do kraja kad su je vec zapoceli.Isto vazi i za Lejlu (da li su mogli naci iritantnijeg lika?)

Zbog tima verujem da ce prica biti ok, jer znam njihov minuli rad, ali pobogu ko to sedi u Ubijevom menadzmentu i donosi te idiotske odluke o ekskluzivama?

Zao mi je tih ljudi, developera, toliki rad i trud i kreativnost i onda dodje neki menadzercic ili direktorcic i sve upropasti sa milion edicija, ekskluziva, zakljucanih misija i oruzja, aplikacija za telefone, mikrotransakcijama (ovde ocekujem da ce ovaj put preterati sve vec ionako preterane granice).Ocekujem i letece slonove/jednoroge sa duginim bojama i Danbo usima po ceni vecoj od same standardne edicije.

Koliko to Epic treba da plati pa da se Ubisoft-u isplati u ovom slučaju?
Ako to neko radi iz Ubisofta mora da je neki "privatniji " dil , onako za svoji groš . A možda su sigurni u kvalitet igre . Ako je upola dobra koliko se nadam ja prvi neću da čekam ni dan duže nego što moram a ne bih voleo da je eskluziva nikako!

Mozda će da rade eskuzivu sa Epikom umesto mikrotranx . Valjda će biti ok , stvarno ovo čekam možda i više od 2077 pogotovu taj deo 1066. , mnogo važan istorijslki deo za svet u kome živimo i jako zanimljiv, prejako zanimljiv.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 20:38   #99
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke
Zato sto organski mrzim full RPG i preteranu kastomizaciju, gubi se identitet.Pazi, musko ili zensko istog imena i razlicitog izgleda po zelji igraca.Gde je tu identitet jednog AC lika za koga se mozes vezati?
Dobro OK, tu se donekle slazem. Preveliki izbor nije uvek dobra stvar za igru, cak naprotiv, full RPG moze dosta stvari da zakomplikuje.
Mada menjanje kose, brade i ostalog mislim da nije toliko bitno. Arthur Morgana si mogao da menjas poprilicno sto se tice imidza pa je to ipak i dalje Arthur Morgan.

Prosli AC je imao dva lika pa su nekako uspeli (donekle) da ih dobro postave. Ni priblizno kao neki raniji likovi, svakako, ali nista nije nemoguce. Videcemo.

@Koreli A
Zar nije ta prica o samostrelu i istorijskoj tacnosti samo glasina? Mislim da smo vec pominjali to ovde, mozda i gresim. Nema bas dokaza ni za sakrivenu ostricu pa ih nije sprecilo da je ubace.
Slazem se da su prosli AC-ovi preterali sa mitologijom ali mi je malo sumnjivo da se toliko brine o tacnosti a sara toliko sa likovima koji nisu ni postojali u tom periodu, nisu umrli na takav nacin, citava prica o Prvoj civilizaciji, Adamu i Evu, Jabukama itd.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.4.2020, 21:12   #100
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 681
Zahvalnice: 507
Zahvaljeno 159 puta na 105 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Dobro OK, tu se donekle slazem. Preveliki izbor nije uvek dobra stvar za igru, cak naprotiv, full RPG moze dosta stvari da zakomplikuje.
Mada menjanje kose, brade i ostalog mislim da nije toliko bitno. Arthur Morgana si mogao da menjas poprilicno sto se tice imidza pa je to ipak i dalje Arthur Morgan.

Prosli AC je imao dva lika pa su nekako uspeli (donekle) da ih dobro postave. Ni priblizno kao neki raniji likovi, svakako, ali nista nije nemoguce. Videcemo.

@Koreli A
Zar nije ta prica o samostrelu i istorijskoj tacnosti samo glasina? Mislim da smo vec pominjali to ovde, mozda i gresim. Nema bas dokaza ni za sakrivenu ostricu pa ih nije sprecilo da je ubace.
Slazem se da su prosli AC-ovi preterali sa mitologijom ali mi je malo sumnjivo da se toliko brine o tacnosti a sara toliko sa likovima koji nisu ni postojali u tom periodu, nisu umrli na takav nacin, citava prica o Prvoj civilizaciji, Adamu i Evu, Jabukama itd.
Pa mislim da sam ovde i video za samostrel , nisam siguran.
Možda je glasina nije bitno hoću da kažem da za prikazivanje duha vremena i da bude autentična istorijski nije bitno da li je oklop ovakav i onakav ili izgled mača i slično . Vikinzi nisu imali estetski zanimljive oklope ali neka im daju i samostrel i rogove ( dobro ne baš rogove
Neko je hteo da kaže verovatno " manite se sitnica pogodite bitno " pa smislio priču o samostrelu.
A sve si upravu . I jesu uspeli u Odiseji više nego što sam mislio . Ali nije ko što su mogli , ne sa dva čak i sa tri ili četiri lika, samo treba više rada a sad su imali vremena i može Ubisoft kako da ne . Imaju iskustva imaju sve .
A tačno je sve , kosa i odeća i detalji ne čine lik . i Geralta smo oblačili u svašta ...
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed: Syndicate mare037 Akcione igre 635 27.11.2023 17:49
Assassin's Creed: Origins Emix Akcione igre 555 11.5.2023 8:07
Assassin's Creed Rogue dex3108 Akcione igre 158 16.1.2018 13:20
Assassin's Creed Rebellion Dantheus Igre za mobilne telefone 0 27.6.2017 22:40
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com