Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.4.2019, 16:00   #1
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.136
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.043 puta na 1.265 poruka
Određen forumom Assassin's Creed: Valhalla

Kotaku i Schreier retko kad omase tako da je izvesno gde nas AC vodi sledece godine...


Citat:
An unusual teaser in Ubisoft’s loot shooter The Division 2, highlighted weeks after the game’s release, reveals that the next Assassin’s Creed game is all about Vikings. Kotaku can independently confirm the same.


A few months before this teaser emerged, Kotaku learned from two independent sources familiar with the game that 2020's Assassin’s Creed, code-named Kingdom, does indeed star Vikings. We don’t know much else about the game, but after the phenomenal Assassin’s Creed Odyssey, we’re stoked to see what’s coming.Ubisoft declined to comment.

https://kotaku.com/odd-tease-in-the-...nex-1833838193


A na sve to i direktan tiz od strane va koji tumaci Aleksiosa


https://www.instagram.com/p/BuU4FuEhcwg/



....
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
mvasic (7.4.2019)
Stara 6.4.2019, 17:27   #2
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.397
Zahvalnice: 643
Zahvaljeno 1.057 puta na 827 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Требао си да сачекаш званичну најаву за отварање теме. Ал добро.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2019, 20:24   #3
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.136
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.043 puta na 1.265 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Ovde se teme otvaraju i za manje informacije
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2019, 15:52   #4
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.136
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.043 puta na 1.265 poruka
Određen forumom Assassin's Creed: Kingdom

Još malo glasina

According to the leak, the next AC game will be called Assassin’s Creed Ragnarok, will release in 2020, and will be a cross-gen title (meaning that it will hit both current and next generation platforms).
In this AC game – which was codenamed Assassin’s Creed Kingdom – players will assume the role of an ally of Ragnar Lodbrok that will aid in the formation of Great Heathen Army.
Assassin’s Creed Ragnarok is said to be developed primarily by Ubisoft Montreal, its Creative Director is Ashraf, and Darby McDevvit is its Narrative Director. Ubisoft *Sofia is also assisting but is planning on creating a DLC set in Iceland and using Yggdrasil to move across the 9 realms.
The game’s map is split into several kingdoms encompassing all of Great Britain, Denmark, Sweden, Norway, and Finland. Kingdoms are split into regions that can hold settlements, and settlements have some customization and in game economy systems.
Furthermore, it is said that large scale “conquest” battles will return, and can be used to weaken enemy hold on regions and parts of the story. Also, main character does become an assassin and will use a hidden blade.
Last but not least, co-op will return, and can be used in most side quests and world exploration, RPG mechanics, eagle, and ship combat will all return, ship combat is toned down to focus more on exploration and the game – in overall – is more focused on exploration, removing question marks on the map, and making players want to explore locations for better loot. Larger emphasis will be put on build and armor usage and players will have the ability to change outfits on the fly (which can speed up or slow down notoriety build up in different kingdoms and stop Sheriffs coming after you).
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2019, 17:24   #5
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.136
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.043 puta na 1.265 poruka
Određen forumom Assassin's Creed: Kingdom

Ta opcija već postoji u AC u Odiseji ima opcija da se isključi sva ta notifikacije i da igrač sam istražuje lokacije i nalazi kvestove
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2019, 17:47   #6
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.633
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Znači imaćemo God of War: Ragnarok, i AC: Ragnarok.

Pa, zna se koji ću pre da kupim
Ako nastave u ovom pravcu ne pada mi na pamet da igram naredne igre. Posle Odiseje sam imao tako gadan osećaj, kao da sam potraćio 40ak sati na jedno isprazno iskustvo. No tnx.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2019, 18:18   #7
zerb
Banned
 
Član od: 5.7.2016.
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Poruke: 45
Zahvalnice: 307
Zahvaljeno 14 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku zerb Slanje poruke preko AIM-a korisniku zerb Slanje poruke preko Yahooa korisniku zerb
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Full details of the leak have been summarized by ResetEra forums member dex3108

Today at 7:04 AM
https://www.resetera.com/threads/4ch...proven.115377/
zerb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2019, 19:50   #8
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.136
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.043 puta na 1.265 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Bice ovo dobar buff za nas koji pratimo Vikings lol
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2019, 20:12   #9
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Taman na ps5
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2019, 23:42   #10
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
zerb kaže: Pregled poruke
Full details of the leak have been summarized by ResetEra forums member dex3108

Today at 7:04 AM
https://www.resetera.com/threads/4ch...proven.115377/
Citat:
OFFICIAL STAFF COMMUNICATION
This rumour appears to be fake, so the thread has been locked.
...lol?
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2019, 8:43   #11
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.136
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.043 puta na 1.265 poruka
Određen forumom Assassin's Creed: Kingdom

Ništa novo za taj kancer od foruma odvratni su XD

Mada ono što sam ja postavio je sa 4chana
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2019, 8:39   #12
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Ako nastave u ovom pravcu ne pada mi na pamet da igram naredne igre. Posle Odiseje sam imao tako gadan osećaj, kao da sam potraćio 40ak sati na jedno isprazno iskustvo. No tnx.
Ima ljudi koji to, jednostavno, vole. Dođem kući posle posla, malo opuštenog špartanja po Grčkoj (ili Egiptu ili Northern Realmsu), malo neki kvestić, malo laganog makljanja i posle sat vremena glava mi se resetovala sa "O, Bože, sa kakvim kretenima i lenštinama radim" do "E, sad bi mogla jedna kafica, pa da se pogleda neki sport..."
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2019, 11:26   #13
dario_cile
Član
 
Član od: 10.11.2010.
Lokacija: Šabac
Poruke: 317
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 34 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dario_cile Slanje poruke preko Skypea korisniku dario_cile
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

potpisujem ista je situacija kod mene,kako sam zagazio u ozbiljne poslovne vode,iskreno nemam vise za igrice tipa DS i Sekiro,jer nekako uzmaju dosta vremena i da budem iskren dodatno me iznerviraju,dok prije toga trazio sam sto veci izazov. Ja sam posle AC III prestao da igram serijal,nego sad kada mi vrijeme dosta ograniceno zbog posla presao sam sve ispocetka da vidim kako to sve opet fino funkcionise.
dario_cile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2020, 15:22   #14
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.136
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.043 puta na 1.265 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Assassin’s Creed Ragnarok potentially leaked on Amazon
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2020, 16:19   #15
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Ta opcija već postoji u AC u Odiseji ima opcija da se isključi sva ta notifikacije i da igrač sam istražuje lokacije i nalazi kvestove
Što ponekad ume da bude i kontraproduktivno. Trenutno u RDR2 tražim lika koji nosi HIGH STAKES mape sa blagom, ali pošto se on random pojavljuje, a ja nikako da naletim na njega, juče sam par sati uzaludno izgubio nadajući se da će da se pojavi...
Da ne pominjem koliko bi mi bilo idiotski da tumaram po svakom prokletom ćošku/ostrvu/podzemlju mape AC Odyssey ne bi li na nešto nabasao i gubio vreme... Ovako bar znam da tamo ima nešto pa idem gde znak pitanja pokazuje...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2020, 16:57   #16
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.538
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.481 puta na 3.994 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Citat:
Info:

- Title of the next game is Ragnarok, codenamed Kingdom

- Will launch on Xbox One, PS4, PS5, and Xbox Series X

- Officially announced in february at the upcoming playstation event, release date September 29th, 2020.

- Up to 4 player drop in drop out co-op like Ghost Recon wildlands.

- Player can only play as a single character, Jora, who can be chosen to be male or female.

- Jora led a small band of 4 during their adventures which is why other players can drop in and out for co-op.

- Continues heavy RPG mechanics now including different classes and mild skill tree changes based on class. Player class can be changed by a specific character.

- Combat is upgraded with more weapon types and special abilities for every weapon grouping.- Each weapon can have runes added, be upgraded, and durability increased.

- Weapon durability does now come into play, forcing players to use their weapon pool more effectively and forced to manage a smaller inventory that can be upgraded

- Replacing adrenaline is a berserker mode which also activates special runes like fire, frost, or lightning damage.

- Sailing returns is less combat intensive and more focused on exploration and travel including being able to navigate tight rivers and wetlands

- Parkour is upgraded with tree climbing and new animations

- The hidden blade is back and is far more customizable in terms of cosmetics. Can be upgraded to kill in one stab

- Stealth is upgraded by having physical stealth skills such as hiding in mud, snow, crouching in bushes, hiding in bales of hay, etc.- Players can now also hide in crowds of civilians if their outfit/ armor is appropriate otherwise it can attract attention.

- Players now have a reputation system based on quests completed for people in cities, the town officials, clothing worn, crimes committed, etc. Some quests and story missions can only be completed after reaching a certain reputation with kingdoms.

- Conquest battles return to help capture some settlements from templars and players can approach them in a variety of ways.

- Players can also find battles between warring kingdoms occurring dynamically throughout the world.

- Multiple settlements throughout the world can be captured and controlled for trade and currency gains

- Players can organize large scale raids of forts and cities with nearby viking camps, wait for their own raids, or go in by themselves.

- The assassins are believed to have a connection to Odin and dub their raven drone as odin sight

.- Difficulty returns but focuses more on parry times, player health, and enemy reaction times rather than enemy health

- Levelling is overhauled to allow players to improve skillsets to gain experience, like in Skyrim. As a result, level locking regions and content is gone.

- Some skills are unlocked by reaching a high enough skillset level, some must be bought with skill points, and others are unlocked through game/ story progression.

- The map is massive. Like all of northern europe. My source mentioned big cities being York, London, Paris, and kiev. Every kingdom was meant to be really unique.
Jason sa Kotaku sajta je potvrdio da su neke od ovih stvari tacne i da leak zvuci legit ali ne moze potvrditi da je sve tacno.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2020, 0:50   #17
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.633
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Zvuči kao mešavina dobrih i užasnih stvari koje su krasile franšizu.
Ako bude išta nalik na prethodne, neću igrati. Loša priča, užasan voice-acting, MMORPG-nalik grafika, prevelike a prazne mape bez ikakve duše, milijardu dosadnih kvestova, leveling sistem koji je prosto umobolan itd itd

Skoro sam počeo ponovo da igram Unity, uzeh ga onomad kad su davali besplatno, kad je goreo Notr Dam - i to je toliko bolja igra od svih posle nje, sa izuzetkom možda Originsa, ali tu je već počeo serijal da poprima neke mnogo loše osobine
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
zerb (11.1.2020)
Stara 11.1.2020, 20:33   #18
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Assassin's Creed: Kingdom

Ubisoft jos od 2009. nije uspeo ni fan favorite lika da napise (svi likovi posle Ezija su dobili meh reakcije fanova, osim mozda blizanaca), ali pokusavaju da naprave RPG iako to AC nije bio ni u najavi sve do Odiseje... uzeo sam Gold ediciju Odiseje na zestokom popustu nedavno ali ne mogu ni da se nateram da krenem posle RDR2. Jos kad se setim mandatory side questova da bih napredovao u glavnoj prici, ili da im dam pare za xp booster. Klasicni smecari iz Ubisofta.

Jedina igra koja im vredi u poslednjih x god je R6


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2020, 21:18   #19
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

После Ezia само Edward Kenway.
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2020, 21:35   #20
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Kingdom

Još jedan bućkuriš.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
Dantheus (12.1.2020)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed: Syndicate mare037 Akcione igre 635 27.11.2023 17:49
Assassin's Creed: Origins Emix Akcione igre 555 11.5.2023 8:07
Assassin's Creed Rogue dex3108 Akcione igre 158 16.1.2018 13:20
Assassin's Creed Rebellion Dantheus Igre za mobilne telefone 0 27.6.2017 22:40
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com