Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.12.2020, 18:26   #581
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.538
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.481 puta na 3.994 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Ja kada sam hvalio Darby-ja jos nakon AC4 niko mi nije vjerovao :P
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2020, 18:48   #582
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Тада серијал, писање и прича нису били у расулу.
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2020, 4:45   #583
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
sp01 kaže: Pregled poruke
ДЛЦ-ови су одавно најављени:
ova prva dva me malo zabrinjavaju, da ne preteraju sa mistikom previse (mada ovaj prvi je samo misija )

Treci moze biti odlican samo me nesto buni, mozda sam propustio dok sam brzao pre isteka pretplate

Da li je otkriveno kako je

Spoiler za spojler:
Eivor na kraju zavrsio u severnoj Americi i da li je umro od starosti ili kako vec?


Ne znam da li treba ocekivati dalji razvoj te price, jer sam cini mi se citao da je neko pricao kako DLC moze da nas odvede u Irsku ili na Grenland itd. Mozda je to drugi Season Pass ?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2020, 17:59   #584
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Nisam želeo ništa osim osnovne igre, ali prokletinja me tako lako uvuče u priču, da sam morao da pazarim Season Pass. Ovo mi je dosta bolje leglo i od Originsa i od Odiseje. Što znači da će biti još najmanje jedan prelaz kad ovo završim, da vidim kakav je ženski Eivor.

Edit: Uplatio sam Season Pass a "Legend of Beowulf" dodatna misija je možda najgluplja od svih koje sam odigrao u ovoj igri. Ima more onih "srebrnih" mistery situacija koje su mnogo zanimljivije. Imao sam utisak kao da je neko bez tri funkcionalne moždane ćelije ubacio ovo bez ikakvog smisla za tok radnje...

Poslednja ispravka: NastyB (14.12.2020 u 20:55)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2020, 13:17   #585
dushke
Član
 
Član od: 7.10.2013.
Lokacija: Kuršumlija
Poruke: 95
Zahvalnice: 124
Zahvaljeno 28 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Nisam želeo ništa osim osnovne igre, ali prokletinja me tako lako uvuče u priču, da sam morao da pazarim Season Pass. Ovo mi je dosta bolje leglo i od Originsa i od Odiseje. Što znači da će biti još najmanje jedan prelaz kad ovo završim, da vidim kakav je ženski Eivor.

Edit: Uplatio sam Season Pass a "Legend of Beowulf" dodatna misija je možda najgluplja od svih koje sam odigrao u ovoj igri. Ima more onih "srebrnih" mistery situacija koje su mnogo zanimljivije. Imao sam utisak kao da je neko bez tri funkcionalne moždane ćelije ubacio ovo bez ikakvog smisla za tok radnje...
I ja imam isto mišljenje za osnovnu igru, a i season pass se definitivno pazari. Mada, brine me to što kažeš za bonus misiju, plus to što nije isti pisac (Darbi) za ekspanzije.
dushke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2020, 15:07   #586
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.947
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Vezano za Beowulf misiju:

Spoiler za Spojler:
Jel to ono sa likom čija je keva veštica i živi u nekoj pećini, koja treba da se istraži poprilično dok se to ne odradi, i onda se u nekoj prepisci neko prihvati toga da opiše te događaje, i iz toga ispadne "mit"? Ili je ovo nešto novo, baš sa pravim monsterom?


Elem, izašao peč 1.1.0:

https://www.ubisoft.com/en-us/game/a...tle-update-110
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2020, 15:59   #587
Fabriek
Veteran
 
Član od: 30.9.2011.
Lokacija: Srbija
Poruke: 841
Zahvalnice: 418
Zahvaljeno 257 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

@Pipboy, da, to je ta misija. Nema druge. Deo je ultimative edicije i dostupna je bila i jeste vec na dan izlaska.

A sa tom najnovijom zakrpom, stize neki vremenski ograniceni yule festival, ko igra igru, vec moze videti kod seoceta poseceno drvece kao pripremu za taj festival, koji ce biti valjda dostupan 21. decembra.
Fabriek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2020, 22:31   #588
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Preslušavao malo svoje YT liste i naletim (ponovo) na ovo.
Assassin's Creed Valhalla Epic Theme - Berserkir (Ezio's Family)

Verzija od jedan sat
Ezio's Family - Assassin's Creed Valhalla Version | EPIC VIKINGS MUSIC MIX
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2020, 17:57   #589
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

I tako je počeo festival YULE, u naselju je pao sneg, sve je okićeno, slavi se, pije se, mlati se (brawl je prokleto težak), gađa se, pravi festival, uz koji ide i festival bagova koje do sada nisam imao prilike da vidim.
Svaki kvest koji se dobija uz ovaj festival je fešta. Kad treba negde da odeš, onaj znak za cilj u 90% slučajeva van mape. I samo pustim nagađanjem mogu da znam gde treba da idem.
Do sada sam naišao na 5 Hoard mapa i čim pokupim blago mape nestaju iz inventara. Ali to više nije slučaj, jer mapa ostaje u inventaru i kad uzmeš "blago". Da ne pominjem da je dovoljno otići par metara dalje i vratiš se, "blago" je i dalje tu, iako si ga pokupio pre par minuta.
Išao sam sa nekim likom koji ide iza mene na konju i čim skreneš sa neke njima zamišljene staze, konj iza se zaustavi i stoji u mestu, sve dok se ne vratiš i kreneš tom zamišljenom putanjom. Posle pola sata jahanja tamo-nazad, morao sam pešaka da idem, jer jedino tada lik prati kako treba.
Uglavnom, lepa i zanimljiva ideja koja je katastrofalno odrađena. Srećom, koliko vidim, posle 20 dana će nestati iz igre.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2020, 22:45   #590
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 681
Zahvalnice: 507
Zahvaljeno 159 puta na 105 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Da li pravi uplay neke zavrzlame ako se kupi igra na Epic-u tj da li je potreban nalog i tamo i ovamo ?
Sad uz kupon igra ce me izaci oko 3700 din na Epic , ako ima negde povoljnije narednih dana , najavljeni popust i slicno bilo lepo znati trenutno svaki % zlata vredi mada 39 $ u odnosu na 59 $ nije lose .

Inace kod Epica je dobro sto cene racuna u dolarima za nas i meni uvek naplati po srednejem kursu Banke.
Znam da je bila prica skoro na forumu oko konverzije i naplacivanja u digitalnim prodavnicima moje iskusvo sa VISA karticom koju sam trazio od Banke kao posebne kartica za internet a moze da se koristi i normalno kao i svaka druga , uplacuje se po potrebi kao pri pejd kartice za mobilni i nema straha da ce ti neko provaliti racun i slicno .
Kao u pokeru ne mozes da izgubis vise nego sto si gurnuo na sredinu stola
Nema nikakvih provizija i ugradjivanja banke, prodavnica trazi npr 10$ banka sa racuna koji je u dinarima konvertuje po aktuelnom kursu odgovarajucu sumu i gotovo.
Ako uplatis na racun u stranoj valuti jednako se konvertuje u dinare .
Edit
Da dodam da nema provizija direktno pretpostvljam da je uslov da si vec "musterija " u KB pa ti oni omoguce i ovu uslugu ne znam da li bi izdali karticu ako vec nisi klijent ba

Poslednja ispravka: Koreli A. (25.12.2020 u 23:09)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2020, 15:47   #591
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
Koreli A. kaže: Pregled poruke
Da dodam da nema provizija direktno pretpostvljam da je uslov da si vec "musterija " u KB pa ti oni omoguce i ovu uslugu ne znam da li bi izdali karticu ako vec nisi klijent banke .
KB ti je skraćenica za Komercijalnu Banku?? Nisu svi u njoj i ne funkcioniše sve isto kao kod drugih.
Ja sam otvorio poseban devizni račun u Intesi uz Visa Internet karticu. Koliko ima na tom računu toliko mogu das potrošim, ako je neko provali uspeće da nađe manje od jednog evra na istom. Problem je što je vezana za Evro, pa kad nešto kupujem u dolarima ima bar tri konverzije, ali pošto nikada ne kupujem u velikim iznosima to mi nije problem.
Ono što mi je zanimljivo i zbog čega ovo pišem jeste situacija da šta god kupuješ online kod nas Intesa mi traži verifikaciju. Što je dobra stvar.
Pre dve godine ortak hteo da kupi online karte za Aerosmith koncert u Beču (koji je trebao biti ove godine). pa je hteo da ja kupim karte preko moje Visa Internet kartice. Naravno, sve živo smo pokušavali jedno pola sata-sat, ali nije bilo šanse da išta uradimo. Onda sam se zezao da uzme dve fan pit karte za 220€ i da uživa i iz zezanja upišem moju bednu debitnu karticu za koju Intesa traži verifikaciju za bilo koji iznos. Možeš li zamisliti moje iznenađenje kad mi je 27000+ za tren oka skinuto sa računa bez ikakve verifikacije???
Ortak mi je dao te pare iako nije želeo to što smo se zezali, ali od tada DEBELO izbegavam baš svaku transakciju koja nije na posebnom računu.
Kad shvatiš da su banke samo skup lopurdi koji žele da te oderu do gole kože, sve će biti bolje.

A što se tiče teme - dogurao sam do 50 sati igranja, video da sam napravio more gluposti i krenuo opet iz početka. Zaista uživam u igranju ovoga, mnogo više od Originsa i Odysseya. A obe igre sam obožavao.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Koreli A. (25.12.2020)
Stara 25.12.2020, 23:29   #592
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 681
Zahvalnice: 507
Zahvaljeno 159 puta na 105 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Komercijalna da .
Znam zato kazem ovo je tako u ovom slucaju a banka naplacuje uvek uslugu ovako ili onako, zato mnoge mogucnosti imas samo u banci gde imas tekuci ili jdnostavno zaradjuju na tebi na neki nacin pa imas neke opcije koje nemas ako nisi klijent na neki nacin , no nebitno generalno 100% si u pravu , poseban racun za kupovinu na internetu je meni must i zato mirna Backa ( makar koliko toliko )
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
NastyB (27.12.2020)
Stara 29.12.2020, 17:33   #593
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Voleo sam da igram i Origins i Odiseju, ali Valhalla je za dve klase bolja. Naravno, ima mana, ali mnogo manje od prethodnika, ima i grajnda, ali opet mnogo manje i zanimljivijeg nego kod prethodnika.

Ali jednu stvar koju ne mogu da shvatim su Ziloti. OK, pročitao sam ovde da su zeznuti, osetio sam i sam kad sam sa 45. nivoom napao jednog a ovaj me satr`o iz dve udarca i tek onda sam video da je potrebno biti 90. nivo da bi mogao da se tepaš sa njima.
Tako da sam, zahvaljujući jednoj odluci u igri (što je vrhunska stvar) učinio da me oni ne napadaju kad me vide, te sam ih uspešno izbegavao. Sada sam 214. nivo i prilikom nekog beznačajnog fajta sa nekim vojnicima nalete neki Zilot i krene i on da me napada. Nije bilo naročito teško da ga savladam i silno sam želeo da se "osvetim" onom prvom koji me je lagano upokojio kad sam bio 45. nivo.

I šta reći, krenem na njega sa Varinovom sekirom (zanimljivo, jedan od patuljaka iz Hobita se zvao Varin) i kovačevim maljem i posle par udaraca sam mu skinuo otprilike 157. deo zdravlja. Posle pet minuta besomučnog makljanja uspeh da mu skinem četvrtinu helta, ali me on opauči i baci me jedno 5 metara, uze nešto da popije i za sekundu eto ga opet na 100% zdravlja. Pa, da li je moguće??!! Isti slučaj i sa medvedom u nekim potopljenim ruševinama - pet minuta ga mlatim da bi mu skinuo petinu zdravlja, on me jednom klepi šapom i baci nekoliko metara, srkne dva puta vodu po kojoj se mlatimo i helt na 100% u trenu.

Ko je smislio da će to biti zanimljivo tako bih rado da se sretnem sa njim u četiri oka...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2020, 18:52   #594
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Ključna stvar - stun.
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2020, 4:45   #595
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 681
Zahvalnice: 507
Zahvaljeno 159 puta na 105 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Pre nekoliko sati sam zapoceo i ne zelim nista da ureknem zato sto bih dosta toga pozitivnog rekao. Ako se po jutru dan poznaje preadovoljan sam igrom. ( Samo sto sam dva dana unazad navucen na Darkest Dungeon al nek saceka tamnica
I performanse su ok , malo nestabilan Frejmrejt ali oko 40 do 60 na 75 hz( nema stucanja ni slicno ) , mozda da stavim monitor na 60 hz pa bude stabilnije videcemo uglavnom ima prostora za razne kombinacije na preset medium igram pa onda povecane neke opcije na high u 1080p naravno .

Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2020, 12:45   #596
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
Koreli A. kaže: Pregled poruke
Pre nekoliko sati sam zapoceo i ne zelim nista da ureknem zato sto bih dosta toga pozitivnog rekao. Ako se po jutru dan poznaje preadovoljan sam igrom.
Nema šta da urekneš. Sudeći po screen-u još uvek se smucaš po Norveškoj, a igra počinje tek kada zapališ u Englesku. I tu će ti se još više svideti.

Ja sam trenutno u Vinlandu i ono što me je dočekalo tamo me malko iznenadilo, ali mi se i poprilično svidelo.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Koreli A. (30.12.2020)
Stara 10.1.2021, 14:49   #597
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Krenuo sam da igram, za sad mi se sivdja, ali mi nije jasno da li su oni izbacili sporedne zadatke ili mi se cini? Jer nemam nigde side missions ili tako nesto, samo main quest.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2021, 15:57   #598
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.633
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
Krenuo sam da igram, za sad mi se sivdja, ali mi nije jasno da li su oni izbacili sporedne zadatke ili mi se cini? Jer nemam nigde side missions ili tako nesto, samo main quest.
World events - plave ikone, to ti je sporedni sadržaj. Tu spada dosta toga, od nekih stvari kao što su aktivnosti - takmičenje u verbalnom okršaju (vikišnki rap battle buvk), mini-igre brzog ispijanja alkohola, ređanja kamenja sa pozadinskom naracijom, pa onda do rendom susreta sa ljudima koji najviše nalikuju tradicionalnim side questovima.
Mislim da je ovo odlično rešenje, jer je sporedni sadržaj u prethodnim AC igrama bio užasan, grindy, dosadan, i često besmislen. Uglavnom fetch questovi koji ti donesu neku bednu nagradu, na to nakaleme priču koja je iskarikirana.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2021, 15:59   #599
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
vlajk@ kaže: Pregled poruke
krenuo sam da igram, za sad mi se sivdja, ali mi nije jasno da li su oni izbacili sporedne zadatke ili mi se cini? Jer nemam nigde side missions ili tako nesto, samo main quest.
Не постоје споредни квестови него "споредни задаци" који трају минут-два и углавном су ту на лицу места. Означени су плавом бојом - Мистерије.
Одлични су.


Едит: Е то, то, Cracked, истовремено писах
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2021, 16:57   #600
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.887
Zahvalnice: 779
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Treba mi kratak odgovor od ljudi koji su prešli igru jer se razmišljam da uplatim Ubisoft+ i skinem ovo.

Da li je igra bolja od Odiseje i da li Ubisoft+ uključuje sve dodatke koji su izašli uz igru?

Odiseju sam prešao na mišiće zbog mnogobrojnih fetch kvestova i ne baš dobre glavne priče.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Assassin's Creed: Syndicate mare037 Akcione igre 635 27.11.2023 17:49
Assassin's Creed: Origins Emix Akcione igre 555 11.5.2023 8:07
Assassin's Creed Rogue dex3108 Akcione igre 158 16.1.2018 13:20
Assassin's Creed Rebellion Dantheus Igre za mobilne telefone 0 27.6.2017 22:40
Assassin's Creed: Revelations DylaN Akcione igre 1076 28.12.2012 17:38


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com