Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.2.2006, 0:00   #1
Molder2288
Član
 
Član od: 9.2.2006.
Poruke: 50
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Cool Tomb Raider Legend

Sta ocekujete od nove Tomb Raider igre? Bolju ili losiju od predhodnog dela (ako je uopste moguce da bude losija)?
Molder2288 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2006, 0:37   #2
aerosmith
Član
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Dorcol
Poruke: 41
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Tomb Raider LEGEND

Iskreno nadam se da ce ispasti dobro. Ali vec na prvi pogled se malo plasim. Lara vise nije stara Lara,izgled joj je promenjen
aerosmith je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2006, 14:58   #3
VeNoM
Član
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: BGD
Poruke: 370
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku VeNoM
Određen forumom Re: Tomb Raider LEGEND

nadam se dobrom....e sada.....pitanje je....čekamo da vidimo kako će biti....
VeNoM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2006, 13:16   #4
Nillaith
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Poruke: 518
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 60 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider LEGEND

*gravedigging*

Sta ja znam, ne cini mi se da se vraca 'korenima' kao sto Eidos prica. Ne dopada mi se sam stav Eidosa i glupog Tobbyja Garda (tvorca Lare Kroft - radio je na prvoj igri, pa zbrisao) - gaze po starim igrama kao da su najveca glupost na svetu, a to sto zahvaljujuci njima postoji Legend nije bitno.

Zamislite, Lara ima novu haljinicu! Koja veoma podseca na onu koju je BloodRayne nosila u dvojci, samo sto je Larina kraca i, uopsteno, ima manje materijala od Raynine (tj. nasa heroina se uokolo seta polu-gola, i to bez cipela, sa sve full opremom. Jesam li spomenula da je mesto radnje Tokio?)
Imamo i novu (ne)prijateljicu, Amandu, koja neodoljivo podseca na Sophiu Leigh iz TR3. Kada predjete igru, otvorice se opcija da sve predjete sa modelom Amande. Vaaaaaaaaaaau! I, cini mi, jos nekoliko unlockable odela...

Gazenje na stranu, ne zelim da sudim igru pre nego sto je igram - ali iskreno, ne mirise mi na dobro.
Nillaith je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2006, 0:45   #5
F@n@T!c_KV®
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 324
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Tomb Raider LEGEND

Ako cemo iskreno ne svidja mi se to sto je Eidos u GLOBALI zanemario pricu iz prethodnog dela (koja me je vrlo zaintrigirala) sa sve Nefilima i ostalim mitskim bicima! najavili su trilogiju koja ce pratiti avanture Lare i to da se 2. irica nastavlja u turskoj... I onda sve pade u vodu! Kao a 6. deo nije ni postojao!!!

Ali iskreno ocekivanja su OGROMNA! takodje je vredno spomenuti novi dizajn, 6 likova koji prate pricu, 3 razlicite lokacije (2 u juznoj Americi i japan), prelepa grafika, novi gameplay, nove spravice, bullettime mode itd itd....
ostalo je samo da cekamo!
F@n@T!c_KV® je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2006, 0:59   #6
Nillaith
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Poruke: 518
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 60 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider LEGEND

To sto su uradili sa pricom mi se gadi... i ne samo to, nego su u potpunosti promenili Larinu proslost

eidos se pravi kao da 6. deo ZAISTA nije postojao. I onda krive Core Design zato sto je njima trebalo vise para... budale.

Videcemo koliko ce "nov" biti LEGEND... zivi bili pa videli.
Nillaith je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2007, 1:21   #7
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Tomb Raider Legend

Jel igra neko ovo? Meni se cini veoma interesantno i u Mission Impossibile 2 fazonu pocetak (ono kad skace po stenama kao Tom Kruz )

Poslednja ispravka: holodoc (5.2.2007 u 1:30) Razlog: Izbačen deo vezan za pirateriju
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 17:43   #8
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider Legend

Uzeh da odigram TRL i na pocetku vec imam problem Tacnije sve je islo OK,tek sam na part1 Bolivia i sad sam dosao na onaj dio kad se pojavi prvi jaguar,ubijem ga i sad bi lara trebala da prodje izmedju dva neka zida koja se pocinju skupljati i siriti. eh tu je problem,jer valjda ona tu treba brzo da protrci,medjutim ja nikako ne mogu da nadjem na tastaturi komandu za trcanje i svaki put pokusam sa skokom, da prodjem nekako,medjutim zavrsim neslavno. Znaci,moze li mi neko reci sta da pritisnem,jel ima neka kombinacija,nesto,da lara potrci i prodje izmedju ova dva zida,a da ne zavrsi ko pljeskavica U controls nema nikakvih podesavanja,bas bezveze,ne kontam....stoji mi samo za mouse na default i nikakve druge kontrole ne mogu da podesim.
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 18:24   #9
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.682
Zahvalnice: 858
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider Legend

Citat:
Maverick78 kaže: Pregled poruke
eh tu je problem,jer valjda ona tu treba brzo da protrci
Hehehehe... A sta ako ona tu ne treba da "brzo protrci"?
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 20:59   #10
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider Legend

Citat:
zvucnjak kaže: Pregled poruke
Hehehehe... A sta ako ona tu ne treba da "brzo protrci"?
Hah,znao sam da ce biti da je neka fora nego zbunio me jedan walkthrough koji sam nasao na netu u kom pise: Be careful, though. There’s a new trap nearby (#2). You will have to wait for the right moment to start running, so you won’t get smashed by the huge walls.
Ma kako god da krenem,uvjek je spljeskaju ona dva zida....
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2008, 16:58   #11
simic
Član
 
Član od: 17.5.2008.
Lokacija: prokuplje
Poruke: 38
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku simic Slanje poruke preko Skypea korisniku simic
Thumbs up Re: Tomb Raider Legend

Presao sam hvala bogu vise, nisam procitao samo ono iznad bazena. Kad se predje ono sa knjigama i sve stitove pokupim jel ima jos nesto da se radi ili je graj igrice. Hvala na pomoci
simic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2007, 23:19   #12
YellowDog
Član
 
Član od: 30.6.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 72
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Cool Re: Tomb Raider Legend

Citat:
zvucnjak kaže: Pregled poruke
Hehehehe... A sta ako ona tu ne treba da "brzo protrci"?
Pa i ne treba.Imaš tu levo jedan metalni kavez, njega iskoristiš na E i gurneš ga između zidova.I prođeš....Neka me neko ispravi ako sam pogrešio.
YellowDog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2007, 0:49   #13
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.682
Zahvalnice: 858
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider Legend

Citat:
YellowDog kaže: Pregled poruke
Pa i ne treba.Imaš tu levo jedan metalni kavez, njega iskoristiš na E i gurneš ga između zidova.I prođeš....Neka me neko ispravi ako sam pogrešio.
Nisi pogrešio, nego ja nisam hteo da sve kažem odmah, pa da pokvarim užitak, ipak je bolje kad čovek takve stvari sam skonta, po meni u tome i je čar igranja.
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2008, 15:15   #14
simic
Član
 
Član od: 17.5.2008.
Lokacija: prokuplje
Poruke: 38
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku simic Slanje poruke preko Skypea korisniku simic
Question Re: Tomb Raider Legend

Brate imam sve one stitove osim srebrnog i zlatnog otvorio sam one prolaze pogledao sam na "youtube" kako da uzmem ali meni su sve one knjige vec uvucene jedino ako treba da uradim jos nesto pre da bi se te knjige izvukle.
simic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2008, 15:35   #15
Keki
Veteran
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Odžaci ಠ_ಠ
Poruke: 640
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 280 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider Legend

A natpisi?Nalaze se na plocama (idi na onaj link gore),proveri da li ih je lara procitala.Mozda nije do toga...Jesi skroz siguran da si uradio kako tamo pise?Meni nije bilo problema,mozda nisi gurnuo zadnju knjigu dobro.Sad sam se setio da sam i ja imao takav problem ali sam onda procitao one natpise na plocama i sve je bilo u redu.Procitaj jos jednom moj zadnji post i proveri da li si uradio sve kako treba.Da li si obavio bazen i salu za vezbe kako treba (proveri na onom linku) i onda pokusaj ponovo.

Ako hoces mozes da skines i save game fajlove sa

http://tombraiders.net/stella/savegame/TR7saves.html

ali bolje ti je da probas da odigras da nesto ne bi zeznuo kad ubacujes ove fajlove(ako se ne razumes ne diraj,ali imas tu i objasnjenja na istom linku).

Jos jednom,proveri da li si sve obavio kako treba,koristi ovaj dole link (napisacu ga na kraju opet) da proveris i javi mi sta si uradio(s obzirom da se sve da resiti ne brini).

Procitaj te ploce sa natpisima redom sa ranije datog posta(pridjes,pritisnes "E" i Lara ih procita (ako vidis neki tekst u gornjem desnom uglu koji se pojavi kad pridjes i pritisnes "E" znaces da je procitan)).Ako se to tebi nije desilo onda znas sta je problem.Pokusaj ponovo ako jos nece kazi,mozda se setim jos neceg

http://tombraiders.net/stella/walks/...roftmanor.html

Samo da dodam da kad procitas natpise ponovo redom koji sam ranije napisao (proveri zadnji post) trebalo bi da se knjige resetuju pa mozes ponovo da probas.Trebalo bi tako da bude a ako nije smislicemo nesto.

Poslednja ispravka: Keki (20.10.2008 u 16:07)
Keki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Keki na korisnoj poruci:
simic (20.10.2008)
Stara 23.3.2007, 20:13   #16
miloske
Novi član
 
Član od: 23.3.2007.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider Legend

Moze li neko da mi pomogne kako da predjem deo u Africi sa onom velikom kuglom , koja ide iza Lare? Pokaze se u cosku Lara sa pistoljima ali ne znam sta treba da se pritisne u tom trenutku ... Uvek mi kugla predje preko nje
miloske je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2007, 14:07   #17
dzambo
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.562
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 199 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider Legend

Citat:
miloske kaže: Pregled poruke
Moze li neko da mi pomogne kako da predjem deo u Africi sa onom velikom kuglom , koja ide iza Lare? Pokaze se u cosku Lara sa pistoljima ali ne znam sta treba da se pritisne u tom trenutku ... Uvek mi kugla predje preko nje
Secam se da se jedno vreme trci i onda se koriste komande na koju stranu da se baci itd.

Meni je odlicna igra. Jako mi je zao sto mi komp nije mogao da podrzu onu "real" grafiku, bas mi je kocilo. Ali sam u par navrata na odredjenim lokacijama ukljucio i da se malo divim kako je dobro odradjeno.
dzambo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2008, 20:11   #18
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Angry Problem sa Tomb Raider Legend

Ne mogu da instaliram TRL.Instalacija stigne oko 75% i onda mi se pojavi natpis CRC error!
Nekad je radilo....sad nece....a kod drugih radi!
Pomoc.............
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2008, 20:19   #19
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.378
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: Tomb Raider Legend

Verovatno je problem do diska, ali ako kažeš da kod drugih hoće da se instalira, probaj da pre instalacije poteraš ovo na kompu.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (19.7.2008)
Stara 16.2.2012, 15:00   #20
bloody
Novi član
 
Član od: 16.2.2012.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Pomoc oko igre :/

POkusavam bezuspesno da pokrenem u normalnom hmmm odu igricu tomb raider legend ali mi ne uspeva, igrica je normalno radila na xp ali na win 7 nece pa nece... onaj pocetni intro se ne pojavljuje, i ne mogu da podesim budjavu kameru da prilikom pomeranja misa gore dole bude obrnuto
bloody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najbolji Tomb Raider phoenix[illusion] Akcione igre 114 14.3.2021 12:09
tomb raider puding Akcione igre 13 9.1.2007 1:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com