Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.4.2012, 17:07   #3981
altec.gs
Starosedelac
 
Član od: 4.12.2010.
Lokacija: Minas Tirith <> Minga
Poruke: 2.759
Zahvalnice: 201
Zahvaljeno 693 puta na 630 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja inace godisnje prosecno gledam 500filmova, tako da mogu samo da preporucim neke klasike kojima se uvek vracam.

Triologija koju svaki muskarac mora da pogleda:

Za saku dolara
Za dolar vise
Dobar, Los, Zao

Zauvek originalani:
Petparacke price
Bekstvo iz Sosenka

Izostavio sam mnogo dobrih filmova, ali me mrzi vise linkova da stavljam.
altec.gs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku altec.gs na korisnoj poruci:
JohnnyNT (22.4.2012), Miki1987 (23.4.2012)
Stara 22.4.2012, 17:28   #3982
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Gledao sam nocas Felon na rts-u...
Odlican film o americkim prestupnicima, korupciji i desavanjima u zatvoru...
U nekoliko navrata sam se pitao, jel moguce ovo uopste, preporucujem

ps: John, iako je ubio 16 ljudi, je za mene awesome lik (jos Val Kilmer iskidao)
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.4.2012, 20:18   #3983
bobiska
Novi član
 
Član od: 10.3.2006.
Poruke: 13
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Anceloti`85 kaže: Pregled poruke
The skin I live in

Vrlo, vrlo bolestan film. Ali ni u kom slucaju los.
Ocena 7/10.
Da, u prevođenju te boleštine sam uživao, čak i naknadno gledao, što nemam običaj sa filmovima koje prevedem. Ubije mi filing tokom tipkanja

Nego, odgledah poslednji Underworld. Tj. pokušao. Još jedan u plejadi onih sa kojima se mučim do pola, a onda zakucam. Moj awakening posle toga je bio loš, tako da neću da nastavim s gledanjem.
bobiska je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bobiska na korisnoj poruci:
Anceloti`85 (23.4.2012)
Stara 23.4.2012, 0:17   #3984
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 793
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Equilibrium kaže: Pregled poruke
Zasto je Aronofski pravio Rekvijem posle Trainspotting-a? Zasto je iko pravio bilo kakvo delo na temu zavisnosti posle "Kockara"? Zasto ljudi stvaraju bilo kakav oblik umetnosti? Naravno seksualna zavisnost nije zavisnost strogo uzevsi nego kompulsija, daleko bliza kocki nego drogi. Dve veoma razlicite stvari koje su prikazane prilicno drugacijom tehnikom i narativnim stilom, neko ko nije gledao film mogao bi zakljuciti da je Shame kopija Rekvijema samo sa seksom.

Ljudska psiha je beskonacno interesantna stvar, i sa naucnog i sa umetnickog gledista, naravno nije interesantna svakom. To sto neko ima ogranicenu mogucnost empatije nikako nije razlog za ovakav neosnovan napad na film, nisi ga shvatio, nije ti legao, nisi se potrudio da ga pazljivo pratis, nebitno je ali opet moras paziti kako kritikujes film, jer svidelo se to tebi ili ne, neosnovano pljuvanje retko nailazi na uvazavanje.

E da, ovo se ne odnosi samo na tebe, primetio sam da se u bilo kakvoj diskusiji cesto ide na ad hominem tehniku i to prilicno glupo i plitko, i stvarno bih zeleo da se taj obicaj pod hitno iskoreni, apsolutno je destruktivan po kvalitet teme i foruma.
Gle cuda jos jedan filozof a tema nisu Aristotel i Nice vec dal je moguce film. Al sto bi Aristotel reko "Dosada i dokolica su majka filozofije." i za to vam hvala @Equilibrium & Iris
Inace film je prost pa nema gde, zbog te njegove zavisnosti koja se sve vreme provlaci kroz film mi gledamo koj efekat to ima na njega kroz njegov odnos sa sestrom i nedostatak odnosa sa drugima to cuveno otudjenje i naravno jedini njegov pokusaj da uspostavi vezu sa curon sa posla ne uspeva iz tog razloga. I sve to je interesantno gledati kao npr kad bi gledali trku puza i kornjace.
Tako da mislim da zadrzavam pravo da sam shvatio film i iskreno su mi jadni ti komentari kad se nekom ne dopadne neki film da se ljudi odma javljaju da je to zato sto ga nisu shvatili i to uvek uz podništavanje te tvoje godinice te to je tezak film za tebe ko bi reko od tako velikih umova da je moguce doziveti) a mislim da je ipak moguce da shvatis film i da ti se ipak ne dopadne a akonije evo reci da to nije moguce i prestajem sa gledanjem i komentarisanjem filmova.

Poslednja ispravka: Nestor (23.4.2012 u 0:41)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
Leonida (23.4.2012), malo blesav (23.4.2012), Maverick (26.4.2012), mp3lopov (23.4.2012), rellik (23.4.2012)
Stara 23.4.2012, 3:00   #3985
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mnogo si negativan, Nestore.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
Nestor (23.4.2012)
Stara 23.4.2012, 9:28   #3986
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Tako da mislim da zadrzavam pravo da sam shvatio film i iskreno su mi jadni ti komentari kad se nekom ne dopadne neki film da se ljudi odma javljaju da je to zato sto ga nisu shvatili i to uvek uz podništavanje te tvoje godinice te to je tezak film za tebe ko bi reko od tako velikih umova da je moguce doziveti) a mislim da je ipak moguce da shvatis film i da ti se ipak ne dopadne
Nisam gledao Shame, ali ovaj deo koji si napisao je totalno tacan. Sve sami suvi filmski kriticari na ovom forumu. Cak ni to ne bi bilo strasno, da nemaju stav koji si opisao sad.

A da ne bude bez neke preporuke, evo malo komedija:

Adam Sandler

Wedding Singer
50 First Dates

Ben Stiller

There's something about Mary
Zoolander

Kao sto ni svaki film nema nameru da dobije oskara, tako ni svi forum-kriticari nemaju zelju da DELUJU kao umetnicka elita koju obican PLEBS ne moze da razume. Ye, rite
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 11:58   #3987
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Limitless (2011)

Interesantna ideja, ali realizacija mi je nekako "šuplja". Mislim da je glavni baja mogao da donese daleko bolje odluke kad je već toliko pametan. Zaplet je poprilično predvidiv. Ovaj Bradley Cooper mi ne deluje kao dobar izbor za ovakav film (a i vidim da je glumeo u komedijama uglavnom, trebao je da se drži toga). Mislim, ok je dok je propali pisac, ali baš i ne blista kao smart guy. Bar mene nije ubedio. Očekivao sam malo više od filma.

Ocena 6/10.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 13:13   #3988
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Gledao sam nocas Felon na rts-u...
Odlican film o americkim prestupnicima, korupciji i desavanjima u zatvoru...
U nekoliko navrata sam se pitao, jel moguce ovo uopste, preporucujem

ps: John, iako je ubio 16 ljudi, je za mene awesome lik (jos Val Kilmer iskidao)
Bio je i na Pinku pre neku noc, nikada necu da shvatim um koji stoji iza ideje da se u pola tri nocu, deset minuta pred kraj filma, pusti reklamni blok od petnaest minuta.
Elem, ne volem zatvorske filmove preterano ali ovaj mi se dopao, sve pohvale Valu Kilmeru, slazem se sa tobom, cak i razumem donekle njegove postupke.
Mozda jedina zamerka sto je vrhunac filma dosao nekako naglo bez pravog prelaza.

Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 19:05   #3989
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Film SIMON.

Odlican film. Glavnu ulogu igra Al Pacino.
Film govori puno o ljudskoj psihologiji, virtuelnoj tehnologiji i o prikazuje kako su ljudi u sustini primitivni, lakoverni jednostavno povrsni jer idealizuju ljude o kojima ne znaju puno vec se samo baziraju mozda samo na izgledu ...

U svakom slucaju dobar film.

Ocena 9/10.

Zna li jos neko neki film koji ima tematiku virtuelne stvarnosti?





Film Limitless iLove and Other Drugs koje sam odgledao odavno predstavljaju smesnu fantaziju i reklamu za americke lekove, antidepresive, sedative i slicno koje 90% Amerikanaca piju... Prvo cela ta stvar oko tih legalnih droga i njihovo velicanje, promovisanje kroz filmove je jako primitivna stvar, tako da moja ocena ovih filmova je u minusu...Ukratko najgore potroseno vreme u mom zivotu, rekao bih...

Ocena:-198/10

Poslednja ispravka: Iris (24.4.2012 u 9:59) Razlog: generalizacija
Master_Touch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 19:35   #3990
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Roger Dodger (2002)



Radnja ukratko: Ujak, urbani kvazi filozof, treba da nauči sestrića, koji ima 16 godina, kako da se ponaša u društvu devojaka i stvori šansu za sex. Sve to se dešava u jednoj noći... Zanimljiv film i to na onaj način da se njegova čar nalazi uglavnom u razgovorima između likova (kao kod Clerks npr.). Teme tih razgovora su naravno usko vezane za temu same radnje. Od mene ima toplu preporuku.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Iris (23.4.2012), mp3lopov (23.4.2012), Nash Knight (23.4.2012)
Stara 23.4.2012, 19:45   #3991
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Anceloti`85 kaže: Pregled poruke
Bio je i na Pinku pre neku noc, nikada necu da shvatim um koji stoji iza ideje da se u pola tri nocu, deset minuta pred kraj filma, pusti reklamni blok od petnaest minuta.
Elem, ne volem zatvorske filmove preterano ali ovaj mi se dopao, sve pohvale Valu Kilmeru, slazem se sa tobom, cak i razumem donekle njegove postupke.
Mozda jedina zamerka sto je vrhunac filma dosao nekako naglo bez pravog prelaza.

U pravu si, na pinku je bilo...secam se 'tih' reklama, 5 minuta pred kraj filma u pola noci i plus traju 10 minuta...sramno, zato i ne gledam filmove ni serije na tv-u, ali ovaj mi se cinio zanimljivim i morao sam da odgledam...nisam pogresio
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 19:46   #3992
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Gle cuda jos jedan filozof a tema nisu Aristotel i Nice vec dal je moguce film. Al sto bi Aristotel reko "Dosada i dokolica su majka filozofije." i za to vam hvala @Equilibrium & Iris
Inace film je prost pa nema gde, zbog te njegove zavisnosti koja se sve vreme provlaci kroz film mi gledamo koj efekat to ima na njega kroz njegov odnos sa sestrom i nedostatak odnosa sa drugima to cuveno otudjenje i naravno jedini njegov pokusaj da uspostavi vezu sa curon sa posla ne uspeva iz tog razloga. I sve to je interesantno gledati kao npr kad bi gledali trku puza i kornjace.
Tako da mislim da zadrzavam pravo da sam shvatio film i iskreno su mi jadni ti komentari kad se nekom ne dopadne neki film da se ljudi odma javljaju da je to zato sto ga nisu shvatili i to uvek uz podništavanje te tvoje godinice te to je tezak film za tebe ko bi reko od tako velikih umova da je moguce doziveti) a mislim da je ipak moguce da shvatis film i da ti se ipak ne dopadne a akonije evo reci da to nije moguce i prestajem sa gledanjem i komentarisanjem filmova.
Ajde sad ponovo procitaj moj post i reci gde sam tacno rekao da neko nema pravo da kaze da mu se film ne svidja, jedno je izneti lepo slozen i promisljen kriticki stav o filmu, kakav god on bio (stav, ne film) a drugo je krenuti sa besmislenom tiradom o nepotrebnosti filma i izlivom hejta na isti.

Mene ne zanima koliko imas godina, koliko si pametan i tako to, jer naravno mozes i da lazes, sto se mene tice mozes biti i clan Mense i funkcionalno retardiran i to u opseg od 5-155 godina, bitno je samo ono sto napises, i samo na osnovu toga ce tvoje misljenje biti razmotreno (nije savrseno ali dobrodosao u internet komunikaciju, ne volim je ni ja ali takva je kakva je).

Bitno je to da si se ti viteze obicnih smrtnika koji ne lupaju gluposti kao mi prepotentni filozofi koji napadaju ljude koji nece da se uklope u njihovu hipstersku diktaturu odmah nasao za shodno da uzvratis sa nipodistavanjem i napadima i jos ubacis i koju uvredu cisto da zacinis. Ajde sad reci kako su ostali prvi poceli, takoces svima dokazati da imas preko 30 godina.

Ova tema, a na zalost i mnoge druge se pretvara u haos u kome svako ko se potrudi da ostvari iole kvalitetniju komunikaciju i podigne nivo rasprave biva napadnut sa svih strana kao neko ko drugima krsi slobodu govora. Jeste, imas pravo da hejtujes i lupas neosnovane gluposti, ali isto tako i drugi imaju pravo da ti na to skrenu paznju, sve ima svoje posledice a srz slobode i jeste pravo pravljenja izbora i snosenja posledica. Forum nije mesto gde se iskaljuje bes sto ti se film nije svideo, moras prvo razmisliti zasto ti se nije svideo i svoje misljenje uobliciti na iole civilizovan nacin.

Sve ovo je vise kao savet iako sam mogao da krenem i u kontranapad i razvucem raspravu preko svih granica, ali nisam imaj u vidu bar to kad budes krenuo da pises kako ja nisam u pravu i kako si ti najpametniji, sledeci put kad ovako nesto napises, budi siguran da se necu raspravljati sa tobom, posle sledeceg puta vise niko nece, svako normalan ce te ignorisati kao hejtera bez kritickog misljenja a to ti sigurno nije u interesu. Kad bi se svi malo potrudili ovaj forum bi bio daleko prijatnije mesto, razmisli o tome.

Pozdrav.
Equilibrium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 21:17   #3993
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Master_Touch kaže: Pregled poruke
Film SIMON.

Odlican film. Glavnu ulogu igra Al Pacino.
Film govori puno o ljudskoj psihologiji, virtuelnoj tehnologiji i o prikazuje kako su ljudi u sustini primitivni, lakoverni jednostavno povrsni jer idealizuju ljude o kojima ne znaju puno vec se samo baziraju mozda samo na izgledu ...

U svakom slucaju dobar film.

Ocena 9/10.

Zna li jos neko neki film koji ima tematiku virtuelne stvarnosti?





Film Limitless iLove and Other Drugs koje sam odgledao odavno predstavljaju smesnu fantaziju i reklamu za americke lekove, antidepresive, sedative i slicno koje 90% Amerikanaca piju, zato je to i generalno glup narod... Mislim da ce biti jos ovakvih filmova jer kako se kaze ljudskoj gluposti nikad kraja. Prvo cela ta stvar oko tih legalnih droga i njihovo velicanje, promovisanje kroz filmove je jako primitivna stvar, ali opet primitivnim ljudima odgovara tako nesto tako da moja ocena ovih filmova je u minusu...Ukratko najgore potroseno vreme u mom zivotu, rekao bih...

Ocena:-198/10
Zar se taj film ne zove Simona?
A što se tiče virtuelne stvarnosti, o tome makar imaš filmova i filmova,Tron, Matrix, Existenz, 13th floor, Total Recall..
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 21:24   #3994
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nash Knight kaže: Pregled poruke
Zar se taj film ne zove Simona?
Originalno ime filma je S1m0ne. To ime se na engleskom čita "Simon" (sa "ženskim" naglaskom ), dok bi srpska varijanta imena bila, verovatno, "Simona".
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 21:34   #3995
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



The Hours

Тежак филм о депресији, самоубиствима и промашеним животима кроз три паралелне приче смештене око три жене и њиховим проблемима из различитих периода двадесетог века. Три сјајне глумице су највећа врлина филма, прича је уверљива, један део је базиран на биографији списатељице Вирџиније Вулф.
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Miki1987 na korisnoj poruci:
Iris (23.4.2012)
Stara 23.4.2012, 22:35   #3996
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Da, simona simone, simon...kako god. Znam da ima pesma, simona simna simonaaa, ili to bese Marina marina marina haha

Nego,

Daklem,

Roger Dodger (2002)
Film sam gledao takodje odavno o mogu reci da je to kao napravljen kao dokumentarac na temu muvanja devojaka ali nista konkretno se ne moze nauciti, bar ja nisam kada sam ga gledao. Cak nema ni eksplicitnih scena tako da film pada ispod proseka... bolji je film sam tom tematikom sigurno
IMDb - School for Scoundrels (2006)

Gde moze nekoliko korisnih stvari da se nauci oko muvanja... mada nista bez prakse.



Dalje,


The 40 Year Old Virgin (2005) - IMDb

ovo su verovatno svi gledali a ako niste obavezno, isto poucan film.
Rodzer Dodzer ili u prevodu Rodzer vrdalama kako su ga nasi primitivci preveli pada u senku ovih filmova.

Takodje,
Crazy, Stupid, Love. (2011) - IMDb

sa slicnom tematikom isto odlican film.

@Nash Knight hvala za preporuku ali sam sve to gledao. Sta je ovo kao da sam sve filmove odgledao koji su dobri i vise nema sta? Jel se oseca neko slicno?
Master_Touch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2012, 23:33   #3997
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Promeni žanr, ili makar državu porekla Ako hoćeš something completely different, odgledaj anime Serial Experiments: Lain, i on se na neki način bavi virtuelnom realnošću.

A nikako ne mogu da se složim sa ovim što si rekao, Roger Dodger je inteligentniji i složeniji film od 40 Year Old Virgin ili Crazy, Stupid, Love koji su p(l)itke tipično holivudske limunadice za opuštanje mozga
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
BrunnenG (24.4.2012), Master_Touch (23.4.2012)
Stara 24.4.2012, 0:03   #3998
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Nash Knight hvala za preporuku.

Pa znas kako za Rodzer Dodzer nekako mi izgleda, bar tada kada sam gledao 2004 ili '05 godine, da ima previse filozofiranja, hvalisanja i da zraci sa previse samopouzdanja ... dok malo konkretnih saveta. Ali mozda, mozda kada bih ga sada opet odgledao, posle toliko vremena, mozda bi mi bilo interesantnije.

Pa sta da mu radim... ne znam gde vise da se okrenem i gde da trazim filmove koji su dobri. Moracu da se okrenem ka stranim nekim drugim jezicima...

Jel gledao neko:

Fermat's Room (2007) - IMDb


ne mogu da pronadjem na netu da ga skinem, ima li neko ovaj film?





Ovo su isto dobri filmovi:

Trapped in Paradise (1994) - IMDb


odlicna glumacka ekipa, opavezno pogledati, ne treba ni opis ni nista, samo treba odgledati film.

Medjutim,

imamo jos jedan film koji je ustvari original, tj. ima originalnu pricu

IMDb - Quick Change (1990)

a ovo gore trapped in paradise je ista prica samo na drugi nacin ispricana.
Interesantna tematika i zanimljivo odradjena oba filma. Treba pogledati.
Master_Touch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2012, 7:47   #3999
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Master_Touch kaže: Pregled poruke

Film Limitless iLove and Other Drugs koje sam odgledao odavno predstavljaju smesnu fantaziju i reklamu za americke lekove, antidepresive, sedative i slicno koje 90% Amerikanaca piju, zato je to i generalno glup narod...

Ocena:-198/10
Модератори су заспали А иначе, прошетај мало по сопственој земљи, па тек онда суди о другима!
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
ZoNi (24.4.2012)
Stara 24.4.2012, 9:49   #4000
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Master_Touch kaže: Pregled poruke
Love and Other Drugs koje sam odgledao odavno predstavljaju smesnu fantaziju i reklamu za americke lekove
Film je zabavan, smešan, tužan, seksi. Vrlo dobar film.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com