Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.10.2008, 12:43   #21
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: EUnet ADSL

@zomg
To shto tebi oni rade lepo, ne znachi da je tako i svima Nisam hteo da se upushtam u raspravu sa holodoc-om (a i nisam mogao, tema je bila zakljuchana privremeno). Ja za njih nemam rechi hvale, a poslednja tortura koju su mi priredili (pet dana bez ADSL-a, bez ikakvog smislenog razloga i kvara, a tehnichka podrshka te ubedjuje da ti net radi )) polako me tera u krajnost raskidanja ugovora.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2008, 13:55   #22
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: EUnet ADSL

Mislim da je bezveze nabedjivati druge kako je neki provajder dobar ili los.. Postoje velike razlike u kvalitetu u svakom mestu i to od istog provajdera.. Nekome moze biti dobar a nekome los.. Mene samo nervira sto nikako ne povecavaju upload.. NDSL (Nonasymmetric Digital Subscriber Line)
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sale013 na korisnoj poruci:
Beagle (30.10.2008)
Stara 30.10.2008, 14:03   #23
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: EUnet ADSL

ja trenutno imam 1536 kb brzinu,hoce li meni onda povecati,i na koliko?
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2008, 14:17   #24
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: EUnet ADSL

Citat:
La.Prestige kaže: Pregled poruke
ja trenutno imam 1536 kb brzinu,hoce li meni onda povecati,i na koliko?
Proveri mail tu ti je najverovatnije stiglo obavestenje...

Citat:
1. 512/64 Kb/s na 768/64 Kb/s;
2. 1024/128 Kb/s na 1536/128 Kb/s;
3. 1536/192 Kb/s na 2048/192 Kb/s;
http://www.eunet.rs/cms/view.php?id=8914
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2009, 12:28   #25
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: EUnet ADSL

I PONOVO sam dobio onaj famozni,krsenje autorskih prava, mail od euneta.

A zanimljivo je to da sa torenta nisam nista skoro skidao nekoliko meseci,uglavnom sam megaupload i jdownloader koristio,i sad posle poslednje reinstalacije windowsa nekim cudom i torent hoce lepo da radi,i skinem dva fajla,jedan od 3 gb i jedan od 1,5 gb.I posle ovog drugog dobijem mail.Nemam reci,stvarno.

Sve u svemu,ljudi,manite se euneta ako imate neke druge mogucnosti.

p.s.nadam se da nije problem sto ovo ovde pisem,ali cisto reko da pomognem ljudima koji se dvoume oko odabira provajedera.Ukoliko poruka nije na mestu,slobodno obrisite...

Poslednja ispravka: goodlikesweeper (1.3.2009 u 14:50)
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2009, 14:39   #26
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: EUnet ADSL

Verujem, nikada nisam ni preferirao EuNet, slali su te poruke jos dok sam ja kod njih bio na dialupu. Znaci, za ne poverovati....
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2009, 15:31   #27
vukoja
Član
 
Član od: 21.12.2008.
Poruke: 240
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 72 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: EUnet ADSL

ja sam kod euneta od avgusta 2008 i nemam nikakve zamerke. samo mi se jednom deslio da nisam imao ceo dan net ali tada niko nije imao net ni kod euneta ni kod telekoma.. odmah sam nazvao call centar i sve mi rekli gde je kvar...
po meni su oni jako profesionalni i ne nameravam da ih menjam
vukoja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2009, 15:38   #28
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: EUnet ADSL

I opet palite vatru gde vatre nema

EUnet (a kad smo već kod toga i ostali ozbiljni provajderi) ne skenira bilo čiji saobraćaj u potrazi za razlogom da sebi prave posao i šalju mali milion mailova u kojima prete korisnicima i samim time rizikuju prelazak na drugog provajdera Mislim koji ozbiljna provajder bi pribegavao takvom "harakiri" potezu Provajderi samo imaju detaljan log vaše net aktivnosti za potpuno druge potrebe (statistiku, u slučaju kvara i nečeg sličnog) a pisma šalju isključivo da bi skinuli odgovornost sa sebe u slučaju da dođe do bilo kakvog sudskog spora jer se preko njih, kao provajdera, vršilo krivično delo (piraterija). EUnet inače relativno retko ovo radi i reaguje isključivo u slučaju kada neko od preko grane insistira da se pošalju opomene za saobraćaj preko P2P klijenata.

Ajde malo da ostavimo sujetu na stranu i bacimo se na tehnologiju... Osnovan osobina PS2 (peer-to-peer) tehnologija je da je mreža visoko decentralizovana ako se izuzmu tzv. tracker serveri. Dakle, provajder i da hoće da vidi bilo šta više od pukih TCP/IP paketa na konstantno rotirajućim portovima (trackeri) mora da bude sastavni deo mreže i da imaju ljude koji njuškaju na krajevima P2P mreže koji putem njihove mreže skidaju sumnjiv materijal. A zašto bi to radili i sebi sekli ruku koja ih hrani

Scenario funkcioniše tako da preko grane velike kompanije plaćaju ljude da se nakače na neku od P2P mreža i prate IP-ove ljudi koji dele specifične torrente recimo. Čak štaviše ne treba neka preterana mudrost da se klijenti modifikuju (ili naprave po porudžbini) koji bi odmah pored ispisivali ne samo zemlju i provajdera odakle saobraćaj dolazi već i šta je administrator ISP-a jeo za doručak Pa pogledajte šta je sve vidljivo za recimo moju trenutnu IP adresu na jednom krajnje javnom servisu: http://whois.domaintools.com/78.30.174.204

Dakle manite se ćorava posla bezrazložnog pljuvanja i sakaćenja. Eunet tu nije ništa kriv već realno gledano vi koji skidate piratski materijal. Da ne ispadnem čistunac ako izlazite na PS2 mreže (i to važi za njih jer se klasičan HTTP saobraćaj ne prati preterano - Rapidshare, Megaupload itd.) koristite PeerGuardian... Videćete kakva se sve bagra kači na P2P mrežu i šta vama sve prolazi kao legitimni peer ili leecher (ne verujem da bi se igrali seedera )

Dakle još jednom deco... Pre nego što bilo šta stvarno počnete da pljujete manite se sujete i koještarija već prvo se uverite da imate znanja o tehničkoj podlozi kako stvar koju pljujete funkcioniše
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2009, 15:42   #29
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: EUnet ADSL

Ko skida piratski materijal? Sta je to P2P?
Ko si ti?

Inace, usenet (news) je superiska (besplatan SSL) i da me nema.
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2009, 15:51   #30
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: EUnet ADSL

Ne ozbiljno vam govorim... I ISP biznis je biznis kao i svaki drugi... pokvaren, ljigav i pun niskih udaraca. Dakle priznajem postoje ISP-evi koji su definitivno neprofesionalni ali ne možete pre svega komentarisati bilo čiji rad na osnovu tuđih komentara ili još gore na osnovu svoje sujete. A da ne pominjem da često gore pomenuti niski udarci podrazumevaju i puštanje svakojakih "buva".

Jasno je da se ponekad dešavaju kvarovi, ispadi i šta sve još ne i da svaka usluga vremenom može da postane bolja ili lošija. Najgore što tu može da se dogodi je ljubav iz navike tj. da ignorišete novonastale mane čisto zarad navike.

Budite realni i realno procenjujte da li vam neki provajder odgovara tj. da li njegova usluga zadovoljava vaše potrebe a usluga je u ovom slučaju mnogo više od pukog net protoka. Ja pod uslugom podrazumevam fer i korektnu tehničku podršku i administraciju provajdera i da se ne dogodi da kada nešto zaškripi čekam ceo dan da se to reši. Naravno to ne znači da se ne dogodi svakome (administratoru, tehničkoj podršci, čistačici koja brlja oko dugmeta ENTER na serveru) loš dan ali opet kažem ni to nije razlog da ljudi pribegavaju naglim oslobađanjem pljuvačke po istoj

Dakle da remiziram... Fer, korektnost, razum i staloženost u ovakvom stanju u kakvom smo svi danas ne može da škodi već samo da pomogne.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2009, 16:04   #31
ivanza
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.7.2006.
Lokacija: Zaječar, I.Srbija
Poruke: 4.140
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 991 puta na 765 poruka
Talking Re: EUnet ADSL

1. Ko je bre ovde dete ?

2. Kada se setim gde zivim onda mi nista nije neobicno.

3. Beotel sucks.

4. Fer (sta to bese), korektnost (nepoznat pojam), razum (odavno nestao), stalozenost (pa kako kada su nam zivci otisli u k...).
ivanza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2009, 16:10   #32
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: EUnet ADSL

@gosn Holodoc

Ok,ajd kad si vec ovde da popricamo malo...


Kao prvo,u periodu prosle godine sam preko dana imao samo 50% brzine i torente sam uglavnom uvece skidao.E,ond odjednom tamo u jesen/zimu odjednom eunet pocne i preko dana da mi pusta brzinu koju sam platio.I ja sam srecan,uvatim se za torent i stavim preko dana da se skida,da ne moram komp preko noci ostavljati.Brzina OK,skine se on tamo predvece,ja sav srecan,mogu na miru i u tisini spavati.Ali...budim se sutra,proveravam mail...kad ono...povreda autorskih prava.

Da li moram da naglasavam da sam i ovaj drugi torent, za koji sam ponovo dobio opomenu ,preko dana skidao,ili si vec sam shvatio?

Izvini ali meni pre deluje kao "E izvini,gusis nam saobracaj,smanji malo dozivljaj".

E sad,da te pitam,da li mozes bas 1000% da mi tvrdis da oni salju mail samo kad ih ovi spolja nateraju?I jedino iz tog razloga?

Sledece,kako to na mene utice?Da li je to reda radi,ili ipak da pazim kad skidam,i na primer koristim taj guardian kad god torent palim?Sta moze da se desi?

A sto se tice megauploada,kad skidam recimo 1 gb preko 10 winrar fajlova od 100 mb koji su zasticeni sifrom i imenovani nekim skracenicama,da li mogu biti 100% siguran da oni nemaju pojma sta ja to skidam?

Hvala na pojasnjenju i nadam se da ti nece biti tesko da mi odgovoris,vec neko vreme pokusavam da nadjem odgovore na ova pitanja...
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2009, 16:37   #33
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: EUnet ADSL

Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
@gosn Holodoc

Ok,ajd kad si vec ovde da popricamo malo...


Kao prvo,u periodu prosle godine sam preko dana imao samo 50% brzine i torente sam uglavnom uvece skidao.E,ond odjednom tamo u jesen/zimu odjednom eunet pocne i preko dana da mi pusta brzinu koju sam platio.I ja sam srecan,uvatim se za torent i stavim preko dana da se skida,da ne moram komp preko noci ostavljati.Brzina OK,skine se on tamo predvece,ja sav srecan,mogu na miru i u tisini spavati.Ali...budim se sutra,proveravam mail...kad ono...povreda autorskih prava.
Čim se pojavi problem odmah kontaktiraš tehničku podršku u Beogradu... Ne podprovajdera ili nekog drugog nego lepo zoveš na broj 011 202-3636 ili imaš i ona druga dva 0800 300 400 odnosno 0700 300 400 (potonji se plaća po ceni lokalnog poziva) i lepo sve objasniš šta se dešava zato što u 95% slučajeva problem je kod Telekoma jer su oni jedini koji imaju fizičkog kontakta sa opremom koja ti obezbeđuje internet saobraćaj. Ostalih 5% odlazi na eventualne probleme sa tvojim računarom, loše odrađenom ADSL instalacijom u kući (telefoni sa brojčanikom, loši kineski digitalci, loše pozicioniran ADSL spliter, loš ADSL spliter) ili eventualno (relativno retko) problem u samoj administraciji EUneta (njihov intrerni "Billing" sistem). Takođe, zaboravi na javen merače brzina (Speedtest.net i sl.) jer su netačni. Ako hoćeš tačnu brzinu moraš da je meriš na svom računaru putem alata kao što je Bandwidth Monitor. Uzmi u obzir da se dosta ljudi žali kako kada zakupe recimo 16Mbps realno dobijaju 15.5Mbps brzine. Razlog je jednostavan. Deo saobraćaja odlazi na saobraćaj koji ne ulazi u sastav korisnih podataka na tvom računaru već služe samo za održavanje TCP i IP protokola u životu A za torrente... To je već duga priča... Bilo je mali milion puta ovde reči od čega sve brzina zavisi.
Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
Da li moram da naglasavam da sam i ovaj drugi torent, za koji sam ponovo dobio opomenu ,preko dana skidao,ili si vec sam shvatio?

Izvini ali meni pre deluje kao "E izvini,gusis nam saobracaj,smanji malo dozivljaj".
Nije nego je to "Izvinjavamo se ali dobili smo pritužbu od tipova koji su vas navatali na Micro Torrentu da downloadujete film "Mala Sirena 4: Osveta Sirene" pa smo zbog toga prinuđeni pravno da vam tu pritužbu saopštimo tako da što se nas tiče nećemo da vam smetamo više ako nas oni ponovo ne nagaze"
Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
E sad,da te pitam,da li mozes bas 1000% da mi tvrdis da oni salju mail samo kad ih ovi spolja nateraju?I jedino iz tog razloga?
Yup... Radio sam u EUnetu Ljudi jednostavno izbegavaju da gube svoje vreme na takve zavrzlame ali sa druge strane moraju da ispune minimum svojih zakonskih obaveza na koje su se doduše i sami obavezali ugovorom
Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
Sledece,kako to na mene utice?Da li je to reda radi,ili ipak da pazim kad skidam,i na primer koristim taj guardian kad god torent palim?Sta moze da se desi?
Skini PeerGuardian i zaboravi na pisamce
Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
A sto se tice megauploada,kad skidam recimo 1 gb preko 10 winrar fajlova od 100 mb koji su zasticeni sifrom i imenovani nekim skracenicama,da li mogu biti 100% siguran da oni nemaju pojma sta ja to skidam?
Generalno provajder vidi samo tvoje zahteve za IP adresom i tvoj protok i ništa drugo Dakle zapamti...Tvoj ISP nije tvoj neprijatelj već saveznik. Njemu nikako ne ide u prilog da te maltretira zato što si ti negde skinuo "Umri muški 5: Umri s Cicibanom" što na kraju krajeva i ne može da vidi osim ako se baš ne potrudi a to veruj mi niko nije zaludan da radi. Što se tiče fajlova na Rapidu i Megauploadu šifre i neka nebulozna imena su po meni totalna glupost. Mislim na kraju krajeva generalna mašina za pretragu fajlova na Rapidu jednostavno ne postoji pa zato i nema nekog preteranog smisla ovog Cicibana gore imenovati sa "Moj-jako-dosadni-domaci-zadatak.rar" ili "ŠlepsMekKleps.inc.rar" a o lozinkama i da ne pričamo jer su realne "drukare" u stvari ljudi koji su plaćeni (ili ne) da švrljaju po forumima i da nađu Cicibana čak ako se on zvao i kao ovo gore.
Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
Hvala na pojasnjenju i nadam se da ti nece biti tesko da mi odgovoris,vec neko vreme pokusavam da nadjem odgovore na ova pitanja...
Nema na čemu... Moram EUnetu da uzmem neku kintu za ovo reklamiranje Jesam rekao reklamiranje Ma joook... Ovo je samo razjašnjavanje nedoumica
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku holodoc na korisnoj poruci:
goodlikesweeper (1.3.2009)
Stara 1.3.2009, 16:44   #34
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: EUnet ADSL

PUNO ti hvala na (detaljnim i opsirnim) odgovorima.

I da,znam da si radio u eunetu,procitao sam u nekoj temi,i upravo zato sam ti i postavio sva ova pitanja.
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2009, 16:48   #35
DonCorleone91
Starosedelac
 
Član od: 5.7.2008.
Lokacija: Munze Konza
Poruke: 2.105
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 658 puta na 339 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DonCorleone91
Određen forumom Re: EUnet ADSL

Citat:
A koliki bi ti hteo da imaš ping? To što si ti naveo je najverovatnije srednja vrednost a realna vrednost pinga je negde od 70ms do 140ms. Preko toga znači da postoje problemi i to najverovatniej povezani sa tvojim drugim pitanjem gde se jasno vidi da blage veze nemaš šta uopšte od opreme imaš. Zapamti... EUNet ne blokira nijedan jedini port! Problem je taj da ti nisi otvorio portove na ruteru koji su ti potrebni za određene stvari.
@holodoc
Sad videh da je ova tema opet otkljucana, pa reko sad da kazem sta sam hreo jos onda. Kao prvo ne mozes da kazes kako ja lupetam i kako ne znam nista, i kako ne znam da otvorim portove na ruteru, jel ja uopste nemam ruter nego neko najvece ***** od ADSL modema koje su mi uvalili. A imam i razlog da sumnjam zasto mi se blokira p2p od strane EUnet-a, a taj razlog je krivicna prijava koja mi je stigla pre jedno godinu dana (na zalost nemam da je prilozim, jel sam je slucajno obrisao). Onda znam jos dosta ljudi kojima se desilo isto, gle cuda, svi imaju internet kod EUnet-a. Mozda si radio tamo, ali ti se sve ovo sto sad navodim desavalo iza ledja i nisi bio obavesten, ali mislim da nije uredu da prozivas ljude kako ne znaju nista i kako svi lupetaju gluposti i onda si se ti pojavio da ih prosvetlis!

Naravno ovo moje izlaganje se odnosi samo na prvih pet, sest postova!
DonCorleone91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2009, 19:39   #36
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: EUnet ADSL

@DonCorleone91
Šta da ti kažem? Ti mora da si opsovao majku na vlasnika EUneta

EDIT: BTW, kakva je to "krivična prijava" koja može da se "obriše" (pretpostvljam iz svog mail sandučeta)? Baš me interesuje

Poslednja ispravka: holodoc (1.3.2009 u 19:55)
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2009, 1:12   #37
Sasa90
Veteran
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Subotica Reputacija:■■■■■□□□□
Poruke: 994
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 291 puta na 162 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Sasa90
Određen forumom Re: EUnet ADSL

E sada da stanem i ja malo na stranu EUnet-a. Imam ga vec dosta dugo. Ja mislim da od marta 2007-me. Bio sam medju prvih 50 korisnika koje je eunet ukljucio u subotici i otad ga koristim bez ikakvih problema. Nikada nisam imao problema sa brzinom i dok sam jos imao 256/64 uvek sam imao max download oko 30 kBps kao i nakon ovih silnih povecanja. Kada sam imao nekih problema nazvao sam korisnicki servis i nakon 30 minuta su mi resili problem. Jednom mi se cak i desilo da je prilikom udara groma doslo do ostecenja rutera kojeg su oni bez ikakvog potanja zamenili. E sada kada smo kod p2p a... I ja sam dobio opomenu za pirateriju... Realno gledajuci skidao sam 2 godine bez prestanka sa torrenta i niko mi nista nije rekao ali pre par meseci sam skidao neki HD materijal i prekrsio sam autorska prava... Otad torente nisam ni koristio nego sam presao na Rapidshare. Uplatim premium account i skida mi stalno sa 200-230 kBps u zavisnosti da li su mi ostali racunari ukljuceni ili ne. Inace da napomenem da nemam niti Silver niti Gold verziju nego onu clasic i barem se ja ne secam da bi imao ikakvih problema oko protoka. Za ove dve godine bilo je kojih prekida, kada je otisao onaj telekomov link za vojvodinu, ili kada je su neki pametnjakovici koji su kopali kanalizaciju cepnuli eunet ov link za internet ali sve se to dalo resiti za nekoliko sati. Ja ga smatram jednim od vodecih provajdera i po pruzanju usluga kao i po korisnickom servisu kojeg ja smatram vrhunskim. Maximalno se trude da ti pomognu.
Sasa90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2009, 8:45   #38
Deusdies
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: bo@galaxy: ~$
Poruke: 1.554
Zahvalnice: 54
Zahvaljeno 439 puta na 215 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko MSN-a korisniku Deusdies Slanje poruke preko Skypea korisniku Deusdies
Određen forumom Re: EUnet ADSL

Ne razumem šta je tu pogrešno. Skidate ilegalan sadržaj, provajder vas opomene, i vi se žalite?
Deusdies je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2009, 12:27   #39
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: EUnet ADSL

Citat:
Deusdies kaže: Pregled poruke
Ne razumem šta je tu pogrešno. Skidate ilegalan sadržaj, provajder vas opomene, i vi se žalite?
Pogrešna je zemlja
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2009, 22:56   #40
trigon
Novi član
 
Član od: 6.4.2009.
Poruke: 29
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: EUnet ADSL

EUnet je od pocetka vazio za dobrog i ozbiljnog provajdera. Verujem da to vazi i za ADSL koji daju danas. Uostalom, sve je to Telekom. Od kojeg god provajdera da uzmete ADSL to je port na Telekomovoj centrali. Jedino valjda Verat ima svoj link, svi ostali koriste i internet link od Telekoma. Telekom i ovako ima totalni monopol, ne zna sta ce od para jer sisa korisnike kako stigne i ako vec mozemo onda bolje da nesto para ode nekom od provajdera. Zato EUnet ili Verat ili Beotel... Samo ne Telekom...
trigon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
ADSL router ili ADSL modem? Mocko Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 15.9.2008 14:30
Telekomova "Besplatni ADSL" prevara bujo Internet usluge 19 13.2.2008 0:43
Pomoc oko povezivanja asus wireless rutera na adsl ruter bojjanm Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 26.11.2007 23:49
EUnet PREVARA za pet !!!! nikola145 Internet usluge 22 3.10.2007 12:21
Wireless ADSL router Freeman88 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 15 12.7.2007 10:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com