Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.2.2015, 4:53   #781
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Half Life 2

Ne zaboravimo da je veci deo slagalice HL unvierzuma i Portal igra, koja detaljnije produbljuje pricu, razvoja Aperture Science-a, bez koga Black Messa ne bi bila sto je "danas".
Najzanimljiviji deo je u Portal 2 kod
Spoiler za Borealis:
pristanista, koje se nalazi ~3000 metara ispod zamlje gde se radilo na experimentu na Borealis brodu, koji je misteriozno nestao i koji postaje sastavni deo HL price i zeljno iscekivanog treceg nastavka. Sudeci po svim hintovima, koje sam pokupio igrajuci, na tom brodu se radilo glavno istrazivanje na portal tunelima, koji je neophodan Black Messi za teleportaciju deo vanzemaljskog sveta, na Zemlju.


Ko bi rekao, da Kejv Dzonson, covek koji se bavio prodajom zavesa za tusiranje, biti kljucna karika za BM-e.
Kao sto su vec ljudi spominjali, bas te slagalice cine najvazniji i najsladji deo Half-Life-a. Ali sa druge strane ,razumem tvoje stavove, i u pitanju je stvar licnog ukusa, sa kojim se vecina interneta bas ne slaze, pa otud i grube kritike.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dacajak na korisnoj poruci:
DaAli (21.2.2015)
Stara 21.2.2015, 5:12   #782
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Problem sa vama kojima se ne sviđa Half-Life je što vi u igrama nešto tražite dok ih igrate. Kritički ih igrate i tražite i razdvajate mane i vrline... Bljak. Probajte da se prepustite malo.

Ja sednem i igram igru, dam joj šansu barem 2 sata aktivnog igranja bez ikakvog razmišljanja o tome da li valja ili ne dopuštam joj da me preuzme i uvuče u svet.

Ako joj se sutradan ne vratim, onda sedam na stolicu, palim igru i gledam šta ne štima.

Evo, meni je HL nešto najbolje što se desilo u mom gejmerskom životu ali ne mogu da tvrdim da je imao top-notch grafiku, likove, priču ili bilo šta slično. Međutim, kao kompletna igra, kao celina, HL nudi nenad*ebivo iskustvo. Sve je tako lepo podmazano i prezentovano i tako lepo funkcioniše da je milina bilo igrati i original i nastavke i uživeti se u igru u kojoj nema ničega osim sirove igre. Bio sam oduševljen iako sam original igrao tek negde oko 2003. a nastavak oko 2008-9. jer nisam imao adekvatan računar do tada.

Dok na primer spominjani Bioshock mogu da pohvalim samo sa aspekta atmosfere, settinga i priče. Ali problem je što ne čine samo te stvari igru, ima tu mnogo više od toga.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 9:15   #783
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.539
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Problem sa vama kojima se ne sviđa Half-Life je što vi u igrama nešto tražite dok ih igrate. Kritički ih igrate i tražite i razdvajate mane i vrline... Bljak. Probajte da se prepustite malo.

Ja sednem i igram igru, dam joj šansu barem 2 sata aktivnog igranja bez ikakvog razmišljanja o tome da li valja ili ne dopuštam joj da me preuzme i uvuče u svet.

Ako joj se sutradan ne vratim, onda sedam na stolicu, palim igru i gledam šta ne štima.
Dakle, ako te igra ne preuzme i ne uvuce, sta radis?
Trazis sta ne valja i razdvajas vrline i mane, zar ne?

Manje-vise svi to radimo, samo sto kad ti se igra svidi, kad sve legne na svoje mesto, lakse se i brze prepustas uzivanju u istoj, a na neke nedostatke se ne obazires, svestan si da ih ima i da su prisutni, ali ne u toj meri da ti igru cine losom ili neigrivom....

Da se razumemo, ne slazem se sa ovim deckom i njegovim razmisljanjima oko HL2, ne svidja mu se igra, prihvatam to, neke zamerke su na mestu, ostale ne bas, pogotovo nazvati HL2 tech demoom, to bas nije realno....

Ipak, izlaganje je bilo kulturno, bez grubih reci i teznje da se zapocne neka rasprava, te stoga, bicu parlamentaran.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
Al Capone (21.2.2015), DaAli (21.2.2015), player1 (21.2.2015), Sh0m1 (21.2.2015)
Stara 21.2.2015, 9:51   #784
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
DaAli kaže: Pregled poruke
@nameless1
Half Lajf 2 mi stalno predstavlja iste protivnike, koji imaju uglavnom jedan nelogičan šablon ponašanja
HL2 ima oko tridesetak razlicitih protivnika, a samo par njih su razlicite varijante istih. Svaki od njih je kvalitativno drugaciji jedan od drugog, dok u Bioshocku imas splajsera u nekoliko varijanti, a koja se svodi na isto- skoro identicnog, poludelog zombija koji ne zahteva nikakvu dodatnu strategiju, izazov. I Big Daddy je tu, ako ga smatras protivnikom, a ne dekoracijom. Na forumu se vise puta diskutovalo o tome koliko konstantno mlacenje sa ovakvim jednolicnim protivnicima (a nista drugo i ne radis u igri) dovodi do zamora, nisam to ja izmislio. HL2 je potpuno drugacija zverka, kako sa promenom ritma u gameplay-u, raznolikosti protivnika, nivoa..

Citat:
DaAli kaže: Pregled poruke
Mogao bih da raspravljam o tome koliko nečiji subjektivan stav i ljubav prema nečemu utiču na objektivno posmatranje, ali prostije mi je da uradim kao odgovor na tvoj !
Znaci ti si objektivan i u pravu, a ostali koji vole ovu igru, koja je btw. sada vec legendarna, nalazi se na vecini top ten lista.. nisu?! Oni su subjektivni? Vidis li koliko ovo zvuci nadobudno i krajnje jadno? Moze igra da ti se ne svidi, ali izjaviti nesto ovako je van pameti- osim ako imas dvanaest godina, a ne trideset jednu. Otuda ovo !
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 9:55   #785
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
HL2 ima oko tridesetak razlicitih protivnika, a samo par njih su razlicite varijante istih. Svaki od njih je kvalitativno drugaciji jedan od drugog, dok u Bioshocku imas splajsera u nekoliko varijanti, a koja se svodi na isto- skoro identicnog, poludelog zombija koji ne zahteva nikakvu dodatnu strategiju, izazov. I Big Daddy je tu, ako ga smatras protivnikom, a ne dekoracijom.
Zaboravio si automate i turrete.
player1 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 10:01   #786
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Meh, njih sam ko od sale stavljao na svoju stranu- samo pridjes, odradis onu vodoinstalatersku mini igricu, i gotova prica. Kome treba hacking skil, cyber affinity, hacking software, tech implanti iz System Shock-a 2, kada je tu vodoinstalaterska mini igrica.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 12:12   #787
DaAli
Član
 
Član od: 4.5.2006.
Lokacija: Autonomna Oblast - Mun Ze
Poruke: 97
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 17 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Moraću kao papagaj, nema druge, HL 2 nije loša igra, daleko od toga, dobra igra, revolucionarna u nekim aspektima, ali kod mene nije dobila legendarni status, za razliku od prethodnika, zbog priče i načina izlaganja.
Igrajući keca imao sam osjećaj da sam ja Gordon Frimen, čovjek koji je zakasnio na posao, zeznuo nešto prilikom testiranja, napravio kataklizmu epohalnih razmjera i našao se u situaciji da spasava živu glavu od specijalaca i vanzemaljaca, usput spasavajući svijet... Čak me jedno vrijeme pratio i osjećaj krivice, jer sam ja gurnuo ona kolica kod eksperimenta!
U dvojci nisam imao taj osjećaj, bio sam probuđen iz nekog stanja, našao se u porobljenom svijetu, usput saznavši da je bio sedmodnevni rat, svi su me prihvatili kao da sam se vratio sa godišnjeg, a nije me bilo 20 godina i čitavo vrijeme nikako da saznam zašto me Dži-men ubacio u taj voz... Da, vjerovatno je trebalo da uradim to što sam odradio, s***** Kombajn i ispunim njegove želje ili već čije.
U kecu je bilo jasno još jedan radni dan, eksperiment, nešto kreće loše, e sad počisti to što si napravio...
Po meni dvojka nije mogla da ostane na tako šturom nivou informacija... Nisam ni očekavo završnu animaciju, gdje na velikoj ceremoniji Gordon Frimen, spasilac univerzuma dobija medalje zbog sa spasavanja svijeta, da se razumijemo...
Priča sa toliko potencijala i mogućnosti, sa takvom prepletnošću i idejama, nije smjela da ostane toliko u magli u HL 2 (sad se opravdano bojim da ne ostane takva zauvijek, jer Valv izgleda planira da izda trojku negdje u sledećih 5-55 godina ).

@nameless1
Kao što rekoh, nemam namjeru da nastavljam sa raspravom Biošok-HL 2, tako da i dalje ostajem pri tom stavu...
Nisam rekao da sam u pravu, daleko od toga, niko od nas ovde nije u pravu, jer pobogu pričamo o tome koliko je nekom od nas HL 2 dobra igra, a ne o drugom Njutnovom zakonu, gdje čovjek jeste ili nije u pravu.

Kod ljudi koji imaju izražen subjektivan stvar prema nečemu (ljubav prema HL 2) postoji mogućnost da zbog svog takvog stava, svjesno ili nesvjesno, ne vide objektivnije neke stvari u vezi tog nečega prema kome imaju takav odnos. Oboriva pretpostavka je da neko ko je neutraliniji može objektivnije da sagleda nešto od onog ko ima subjektivan stav prema tome (bilo da mu se to sviđa ili ne sviđa).
Ja prvi imam tu manu, da kada mi se igra svidi, branim sve oko nje pa čak i očigledne mane, jer mi se igra svidjela i nemam problem da to priznam.

Nisam imao namjeru da bilo koga ponižavam ili da se pravim najpametniji i najpotkovaniji i najpozvaniji za temu HL 2 (jer i nisam, daleko od toga), došao sam da izložim svoje mišljenje (što je valjda i svrha foruma) i usput se trudim da nikog ne potkačim na ličnom nivou (jer realno ne poznajem nikog od Vas da bih izvodio paušalne zaključke i donosio sud na osnovu par rečenica na forumu).

Svakako, pokaži malo poštovanja prema starijima, ipak sam stariji od tebe čitavih 12 dana!
DaAli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DaAli na korisnoj poruci:
player1 (21.2.2015)
Stara 21.2.2015, 12:50   #788
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Pa i tvoj stav prema HL2 je subjektivan, tj. imas svoje misljenje, koje neko moze, i ne mora da deli. Na misljenje imas pravo, ali nije pristojno da ga proglasavas objektivnijim (ko to meri sta je objektivno, a sta ne?) od drugih- pogotovu za igru kao sto je HL2. Eto, tebi je smetala nedorecenija prica, dok neko preferira da mu igra ne servira sve na kasicicu (neko ti je to napomenuo u prethodnim postovima), a meni se svidja sto je prica samo oblanda, a u prvom planu je gameplay, imerzija, itd..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 14:58   #789
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
daali kaže: Pregled poruke
igrajući keca imao sam osjećaj da sam ja gordon frimen, čovjek koji je zakasnio na posao, zeznuo nešto prilikom testiranja, napravio kataklizmu epohalnih razmjera i našao se u situaciji da spasava živu glavu od specijalaca i vanzemaljaca, usput spasavajući svijet... Čak me jedno vrijeme pratio i osjećaj krivice, jer sam ja gurnuo ona kolica kod eksperimenta!
Или је ово неки твој доживљај, или ниси баш разумео шта се ту догодило Мада, у свако случају, погрешне емоције су те водиле кроз игру - заплет заправо говори о монструозно амбиционзним научницима, који пратећи свој импулс читаву планету доводе на ивицу постојања. Из тог разлога те чекају она два научника испред врата и, као, "не брини, све ће бити у реду", Тај експеримент није ни био одобрен, тако да је суштина заправо да Гордон ту ништа није "зезнуо", већ су зезнули њега, поготово када су послали војску да реши све проблеме
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 15:03   #790
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
dok neko preferira da mu igra ne servira sve na kasicicu
A i ti ga sad peckaš sa ovime. Ispade da je čovek lenj ili glup?

@DaAli
Batali se ćorava posla. Ja sam isto tako godinama postavljao ljudima pitanje zašto toliko vole HL2 i na kraju skapirao da je većina njihovih odgovora samo izgovor u želji da održe ugled Valve-a i Steam-a a ne same igre ("Valve can do no wrong" sindrom). Za mene je HL2 isto sasvim okej pucaljka ali ništa više od toga. Doduše ja generalno ne volim Valve igre. Originalni HL je verovatno jedina njihova igra koju zaista volim. Ovo ostalo, meh.

Dakle, imaš izgrađeno svoje mišljenje o HL2 i to je dobro. Nisi jedini koji ima tako mišljenje ako ti je to uteha Ali besmisleno je da se hvataš u raspravu sa zagorelim... Pardon, okorelim fanovima. Posebno s ovim nameless-om, on ti je ovde ubedljivo najveći energetski vampir Dobro možda nije ali deli prva tri mesta

Enihau, HL2 si završio sad možeš da odigraš neku igru za prave muškarce
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Sh0m1 (21.2.2015)
Stara 21.2.2015, 15:08   #791
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Или је ово неки твој доживљај, или ниси баш разумео шта се ту догодило Мада, у свако случају, погрешне емоције су те водиле кроз игру - заплет заправо говори о монструозно амбиционзним научницима, који пратећи свој импулс читаву планету доводе на ивицу постојања. Из тог разлога те чекају она два научника испред врата и, као, "не брини, све ће бити у реду", Тај експеримент није ни био одобрен, тако да је суштина заправо да Гордон ту ништа није "зезнуо", већ су зезнули њега, поготово када су послали војску да реши све проблеме
Ma kakvi naucnici, sve je to gmanovo maslo. Zaplet je rat izmedju vanzemaljaca, combine s jedne strane i gmanove vrste. Zemlja je da kazem bojno polje na kojem se bitka odvija...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 15:13   #792
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Ma kakvi naucnici, sve je to gmanovo maslo. Zaplet je rat izmedju vanzemaljaca, combine s jedne strane i gmanove vrste. Zemlja je da kazem bojno polje na kojem se bitka odvija...

Причам о првом делу. G-Man надгледа операцију, али користи научнике и њихове амбиције као инструмент за сопствене намере
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 15:31   #793
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
A i ti ga sad peckaš sa ovime. Ispade da je čovek lenj ili glup?

@DaAli
Batali se ćorava posla. Ja sam isto tako godinama postavljao ljudima pitanje zašto toliko vole HL2 i na kraju skapirao da je većina njihovih odgovora samo izgovor u želji da održe ugled Valve-a i Steam-a a ne same igre ("Valve can do no wrong" sindrom). Za mene je HL2 isto sasvim okej pucaljka ali ništa više od toga. Doduše ja generalno ne volim Valve igre. Originalni HL je verovatno jedina njihova igra koju zaista volim. Ovo ostalo, meh.

Dakle, imaš izgrađeno svoje mišljenje o HL2 i to je dobro. Nisi jedini koji ima tako mišljenje ako ti je to uteha Ali besmisleno je da se hvataš u raspravu sa zagorelim... Pardon, okorelim fanovima. Posebno s ovim nameless-om, on ti je ovde ubedljivo najveći energetski vampir Dobro možda nije ali deli prva tri mesta

Enihau, HL2 si završio sad možeš da odigraš neku igru za prave muškarce
Bez namere da se svađam il bilo šta, ovaj post ti je baš onako bezveze.
Na nivou osnovne škole. Peckaš bezveze samo da bi se ljudi nervirali, a istovremeno prozivaš nekoga da je energetski vampir.

Mislio sam da si malo ozbiljniji čovek.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SirDuck na korisnoj poruci:
Atwa013 (21.2.2015)
Stara 21.2.2015, 15:55   #794
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Bez namere da se svađam il bilo šta, ovaj post ti je baš onako bezveze.
Na nivou osnovne škole. Peckaš bezveze samo da bi se ljudi nervirali, a istovremeno prozivaš nekoga da je energetski vampir.

Mislio sam da si malo ozbiljniji čovek.
Šut ba erotika. Zna on o čemu se radi. Tebi krivo što niko neće s tobom da se igra?
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 15:59   #795
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Mislio sam da si malo ozbiljniji čovek.
Stvarno, u poslednje vreme samo troluje. Podseca me na mene od pre par godina- jedino sto sam ja tada bivao konstantno banovan, a njemu sada nista.

Nepravda, pa to ti je!

nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 16:10   #796
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Šut ba erotika. Zna on o čemu se radi. Tebi krivo što niko neće s tobom da se igra?
I don't even.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 16:15   #797
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Stvarno, u poslednje vreme samo troluje. Podseca me na mene od pre par godina- jedino sto sam ja tada bivao konstantno banovan, a njemu sada nista.

Nepravda, pa to ti je!

Još nisi provalio zašto? Pa zato što ja ne koristim ćelavu latinicu

BTW, 90% mojih postova na ovom forumu su ko pismeni sastavi. Da hoću čisto da trolujem sigurno se ne bih toliko trudio. Problem je što vi ljudi u svakoj raspravi vidite razmenu vatre a slobodu izražavanja i mišljenja tretirate k'o bolest kad nije u skladu sa "opšteprihvaćenim mišljenjem". Mislim, šta da vam ja radim kad se zbog takvih gluposti nervirate. Budite malo parlametarni

A ti Patak bio si interesantniji dok si imao dugu kosu <- e ovo je trolovanje
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 16:19   #798
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
A ti Patak bio si interesantniji dok si imao dugu kosu <- e ovo je trolovanje
I ti dok si bio holodoc

Idalje imam bujnu kosu te to možemo odstraniti kao faktor
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 16:23   #799
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
I ti dok si bio holodoc

Idalje imam bujnu kosu te to možemo odstraniti kao faktor
Ccc, šta Shauma napravi od čoveka
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.2.2015, 16:34   #800
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Half Life 2

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Ccc, šta Shauma napravi od čoveka
Tajna je u najjeftinijem šamponu od koprive, onom zelenom od sto dindži.

Sad više nisam siguran dal pokušavaš da me prozivaš za kosu il šta, al u svakom slučaju ae dosta sa oftopičenjem.

HL2 ti se ne sviđa, kao i bilo šta što valve uradi, i to smo shvatili u više navrata i u više tema. Izneo si svoje mišljenje, ljudi se sa njime ne slažu i to je to.
I to je ok i imaš pravo na mišljenje, al ne moraš da bockaš i da govoriš ljudima da ne igraju igru za muškarce (niđe veze )

Za sve ostale, isto, ne može svakome da se svidi igra, a ako neko baš hoće da bocka onda se ne treba paliti. Nije HL vaše čedo ni ljubav života (nadam se ) tako da ne vidim što bi ste se potresali ako neko ima drugačije mišljenje i/ili ko proziva da bi vas iznervirao.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
half-life, valve


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Half Life Inuyasha Akcione igre 167 23.12.2023 3:31
Half life 3 Bansek Akcione igre 97 27.8.2017 17:15
Half Life 2:Episode One Garson Akcione igre 96 25.7.2008 22:19
Half Life 2; Node out of date-Rebuilding Nicolas Akcione igre 40 26.6.2007 1:15
kako da skinem half life 2 sa neta Crusader88 O igrama uopšte 15 26.8.2006 12:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com