Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.8.2012, 15:16   #11801
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

http://us.battle.net/wow/en/blog/696...aled-8_16_2012

U NO FUK WIT PANDA!
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Psycho13 na korisnoj poruci:
cages (16.8.2012), Kidja (16.8.2012), pentraksil (16.8.2012), Rockman (16.8.2012)
Stara 16.8.2012, 18:38   #11802
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Psycho13 kaže: Pregled poruke
Znaci,cinematic je P R E T E R A N! Ako smem da kazem najbolji do sada,stvarno je odradjen sa stilom i iskreno ne mogu da docekam septembar
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2012, 21:21   #11803
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Znaci,cinematic je P R E T E R A N! Ako smem da kazem najbolji do sada,stvarno je odradjen sa stilom i iskreno ne mogu da docekam septembar
Cinematic je po mom licnom misljenju smece.Ono sto mi se svidjalo kod starih cinematica je muzika koja se genijalno uklapala sa samim cinematicom i cinila ga bukvalno jezivim.Toliko su me stari cinematici ranije motivisali da igram igru i uvlacili u sam lore warcrafta,ovo je kao neka parodija imo....
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2012, 21:28   #11804
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: WOW kutak

-u stanju da podnesete kritiku, i usavrsite se na osnovu toga. Ne trpim kritike ni od koga, kamoli od stranaca. U pitanju je igra, ne posao, tako da ova stavka je njesra.
-imate razumevanja cak i kad se neko ogresi o vas, na kraju ipak smo svi mi samo ljudi.Nemam razumjevanja, jer ako ja se nikad ne ogrijesim o nekog-nema razloga da se neko od mene ogrijesi.Pazim sta radim i kako, da ne bi doslo do situacije da se ogrijesava neko od nekog...

Mislim da bi trebalo da promijenite tacke...

Poslednja ispravka: Sale013 (16.8.2012 u 22:07) Razlog: oladi
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2012, 22:00   #11805
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
ddak kaže: Pregled poruke
-u stanju da podnesete kritiku, i usavrsite se na osnovu toga. Ne trpim kritike ni od koga, kamoli od stranaca. U pitanju je igra, ne posao, tako da ova stavka je njesra.
Ali to je glavna car MMO igara, ako ne zelis da napredujes u igri, onda igraj neki FPS ili SRPG.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2012, 22:09   #11806
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Meni se ne svidja ovaj cinematic, deluje mi kao da je pravljen za decu.. Ali, slava WoW-u, dostigao je ono sto mnogi nece uspeti..
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2012, 22:11   #11807
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

cinematic je katastrofa
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2012, 22:27   #11808
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Eh, nije vama bio Mladja lider. Tesko da bi Orlovi i stekli slavu da nije bilo nekog ko ume pesnicom o sto, a ostali da se povinuju. Jeste bio zivcan covek, ali svaka kritika mu je bila dobronamerna. Dobronamerne kritike mogu da podnesem, sve ostalo je prose**vanje. A to da se ogresi neko ogresi o mene, ako ne ume bar ljudski da kaze izvini, neka menja adresu stanovanja.

Ontopic, meni se svidja sinematik (sem voice overa, ko neki klinja da je pisao tekst), ali mi je ekspanzija BS. Nego, jesam ja jedini koji misli da ce na kraju Horda i Alijansa da se pomire?
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2012, 22:39   #11809
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Ontopic, meni se svidja sinematik (sem voice overa, ko neki klinja da je pisao tekst), ali mi je ekspanzija BS. Nego, jesam ja jedini koji misli da ce na kraju Horda i Alijansa da se pomire?
Na kraju(ili tokom) ove expanzije ce nastati pravi rat izmedju Horde i Alijanse tako da se nece pomiriti u ovoj exp, ali ce u sledecoj najverovatnije morati da sklope mir kako bi imali sansu da prezive(ako bude exp za koju ja mislim da ce biti).
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2012, 23:54   #11810
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

ima onaj legendary quest u beti koji kaze da se horda i alijansa moraju pomiriti kako bi prevazisli ono sto tek treba da dodje. Mozda se u prva dva major patcha stvari dodatno zakuvaju da bi 3. patch bio neka vrsta primirija. mada, otom-potom...
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2012, 0:22   #11811
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
ima onaj legendary quest u beti koji kaze da se horda i alijansa moraju pomiriti kako bi prevazisli ono sto tek treba da dodje. Mozda se u prva dva major patcha stvari dodatno zakuvaju da bi 3. patch bio neka vrsta primirija. mada, otom-potom...
Pa opet ista situacija kao u WOTLK pa donekle BC...a naravno i Cata. Sve se svodi na isto, ne verujem da ce tu biti iznenadjenje sto se tice "big picture". Sitnice i neke price u zonama sa druge strane mogu da iznenade.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2012, 0:38   #11812
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Prvo, sto se tice stavki za guildu, druze ako ti nisi spreman da prihvatis kritiku, onda tebi i nije mesto u guildi. Ako mislis da si najpamentiji i najbolji, a pravis *****a i onda se ljutis kada dobijes (konstruktivnu) kritiku... onda gg!

A cinematic... nije los, ali mi se ne svidja sto je 'moderan'. Tj ono sto se meni bas svidjalo kod starih cin. je to sto je grafika onako, kao sto je bila u igri (da, da, razumem da grafika se razvija, i igra i bla bla...samo kazem), i odlicna muzika.
Meni je trenutno jedan od najboljih cinematica onaj za Naxx (mislim da je u pitanju 1.11 ali me nemojte drzati za rec). Nekako je skroz creepy, i obozavam ga
Uz njega svakako ide i onaj za AQ (to je valjda 1.9 ili tako nesto). Tj cela prica oko AQ mi je fenomenalna.
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2012, 0:38   #11813
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ja sam igrao Wow samo malo ali zato su mi War2 i War3+TFT omiljene igre,i mogu reci da je ovaj cinematic bullcrap u poredjenju sa svim drugim Wow cinematicima...da je ovo pravi War/wow cinematic ovaj orc bi ubio coveka,smrskao toj pandi lobanju,popiso se nad njihovim mrtvim telima i zatim ih bacio u more e to je pravi war kakvog ja pamtim a ne ovo...
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
Bascelik (17.8.2012), Bokile (17.8.2012), RUSuper (17.8.2012)
Stara 17.8.2012, 0:58   #11814
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
Prvo, sto se tice stavki za guildu, druze ako ti nisi spreman da prihvatis kritiku, onda tebi i nije mesto u guildi. Ako mislis da si najpamentiji i najbolji, a pravis *****a i onda se ljutis kada dobijes (konstruktivnu) kritiku... onda gg!

A cinematic... nije los, ali mi se ne svidja sto je 'moderan'. Tj ono sto se meni bas svidjalo kod starih cin. je to sto je grafika onako, kao sto je bila u igri (da, da, razumem da grafika se razvija, i igra i bla bla...samo kazem), i odlicna muzika.
Meni je trenutno jedan od najboljih cinematica onaj za Naxx (mislim da je u pitanju 1.11 ali me nemojte drzati za rec). Nekako je skroz creepy, i obozavam ga
Uz njega svakako ide i onaj za AQ (to je valjda 1.9 ili tako nesto). Tj cela prica oko AQ mi je fenomenalna.
Ti mesas intro cinematic i ingame cinematike (a to je taj naxx i obicno se prave za neki patch sa ingame grafikom). Svaka ekspanzija je imala "moderan" cinematic, tako da ni ovo nije nista drugacije od prethodnika.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2012, 1:09   #11815
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

ma sve su to cinematici : ))
u svakom slucaju, ovaj mi je previse 'moderan'
mada je ok prica, ne znam sto se nikome ne svidja (i na drugim forumima ga pljuju dosta).
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2012, 1:09   #11816
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Eh, nije vama bio Mladja lider. Tesko da bi Orlovi i stekli slavu da nije bilo nekog ko ume pesnicom o sto, a ostali da se povinuju. Jeste bio zivcan covek, ali svaka kritika mu je bila dobronamerna. Dobronamerne kritike mogu da podnesem, sve ostalo je prose**vanje. A to da se ogresi neko ogresi o mene, ako ne ume bar ljudski da kaze izvini, neka menja adresu stanovanja.

Ontopic, meni se svidja sinematik (sem voice overa, ko neki klinja da je pisao tekst), ali mi je ekspanzija BS. Nego, jesam ja jedini koji misli da ce na kraju Horda i Alijansa da se pomire?
Ekspanzija je vrhunska jedno 10x bolja nego sto je Cataclysm bila.
Ako neko zeli da se vrati da igra svakako mu toplo to i preporucujem jer ce ova ekspanzija biti super i sto se pve i sto se pvp tice.
A sto se tice raida nisi ti cuo kako ja vodim raidove ali nije tu bitno koliko podviknes nekom.
Evo recimo juce primer bio je alt run i mucili se nesto i mucili i ja dosao posle i ubili sa 9 coveka bez problema.
Kao nas stari GM koji je pomogao svakom i nikad nije podviknuo nekom za to sam ja bio zaduzen xD ali njega su svi gotovili ono kaze hop a mi svi skocimo
Mnogo sam pijan izvinjavam se na gramatickim greskama a znam da grammar police vreba iza svakog coska.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2012, 1:59   #11817
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Pivalica kaže: Pregled poruke
ma sve su to cinematici : ))
u svakom slucaju, ovaj mi je previse 'moderan'
mada je ok prica, ne znam sto se nikome ne svidja (i na drugim forumima ga pljuju dosta).
Prica u WoW-u generalno gledano nije nesto originalna, isto vazi i za svet, rase i ostalo. Sve je to uzimano od raznoraznih dela fantastike (Warhammer Lotr itd.) raznoraznih kultura i napravljen je jedan miks. Ono sto u WoW-u po meni briljira su te sitne price i desavanja koja zaista znaju da oduseve. Arthasova prica je po meni jedna od najboljih u svetu igara. Ima tu jos dosta bisera (Ilidan, Silvana, Eitrig, stvaranje sveta itd. da ne pominjem ima ih stvarno puno)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2012, 17:11   #11818
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

De, de, man'te svadja.

@hitmanneverdead:
I sta bi na kraju sa Orlovima? Nema vas na skype uopste. Javi sta se desava, spremam seminarski za Blizzatardovce, da im ocitam "Oce nas"...
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2012, 18:41   #11819
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Imajte ljudi postovanja jedni prema drugima i obracajte se sa uvazavanjem. Svako ima pravo na svoje misljenje,niko to ne spori. Evo ja npr shvatam da Pandarija ne moze biti "potpuni fail" iz prostog razloga sto je rade ljudi sa godinama iskustva na najuspesnijem mmorpg danasnjice. Meni licno smeta pravac kretanja ekspanzije i lore, dok ne sumnjam da je s tehnicke strane korak napred u razvoju WoWa.
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2012, 21:16   #11820
hitmanneverdead
Član
 
Član od: 12.2.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 375
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 55 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku hitmanneverdead Slanje poruke preko Skypea korisniku hitmanneverdead
Određen forumom Re: WOW kutak

@altas
Rekli su da postoji neka organizacija i da su istrazili (cisto pro*eravanje) kao da im se ne dopadaju radnje te organizacije Srpski Orlovi i da nece da nam vrate guild ime... Sto se tice drugih gildova i oni ce da nestanu kada ih neko prijavi... u principu blek je poslao valjda predlog da se zovemo Orlovi i tako ce verovatno biti... Mada imamo dosta ljudi koji i dalje spamuju blizz kako to nije u redu i cak mozda dodje i do tuzbe blizzu...
Je*em li ga, kako god, barem cemo dobiti "free" guild name change...
hitmanneverdead je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com