Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.2.2013, 1:21   #6721
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ne može on mnogo bolje od ovoga da igra. Napravio je nekoliko manjih grešaka što je i razumljivo jer je ipak velika gužva, ali tako se u principu igra backstab thief. Da, dobar deo protivnika je ili upleveled ili ne zna da se bori protiv thiefa (minimalno kajtovanje dok je u stealthu i skoro nikakav CC dok nije), ali to nije do njega, nego do njih.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2013, 1:12   #6722
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

stvar je u tome da se smoris od trcanja levo-desno svaki dan iste tvrdjava,igras kao zombi.....i onda naidje ovakav napaljen smarac koji pola borbe provede u stelthu...a ti razmisljas daj bre zaebime klikces jedna te isti taster jer si smoren .Ovog bi za 2sec ubili stunt,par hita i gotov je.Niko ga nije stunt ni jednom,jer su ovo pve igraci koji dosli da se zezaju u wvw i nemaju pojma o pvp-u.Inace ovakav entuzijazam u pvp ima samo neko ko je pre mesec dana poceo da igra,smorice se brzo.Tako na 2nedelje se pojavi po neki novi napaljen thief i nikad ga vise ne vidis.
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2013, 1:50   #6723
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.376
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.004 puta na 7.046 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Nije stunt nego stun
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2013, 6:09   #6724
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

hehe da on je izvodio stunt a ovi ga nisu stun
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2013, 21:45   #6725
FreeMayk
Član
 
Član od: 18.2.2012.
Lokacija: Петровград
Poruke: 112
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 54 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Danas sam pazario igru.
Uzeo sam Guild Wars 2 EU Digital Deluxe Edition i platio 54e.
Inace posedujem GW 1 ali mi se igra nije mnogo svidela tada. Igrao sam je veoma kratko, jer sam iskreno fan dobre price i singleplaya. Ali vremenom sam upoznao car team worka i online sveta preko igara poput wow-a, swotr-a, lotro-a...

E sada, imam pitanje.
Da li imamo mi neke nase guildove na serveru? Voleo bih biti clan neke nase zajednice. Zaista me slabo zanimaju strani guildovi.
Takodje svaka preporuka na pocetku bi mi lepo dosla. Posto upravo instaliram(downloadujem) igru, imam vremena da cujem utiske pre startovanja i ulaska GW svet.
FreeMayk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2013, 22:23   #6726
Grotar
Član
 
Član od: 7.4.2010.
Poruke: 385
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 245 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
FreeMayk kaže: Pregled poruke
Danas sam pazario igru.
Uzeo sam Guild Wars 2 EU Digital Deluxe Edition i platio 54e.
Inace posedujem GW 1 ali mi se igra nije mnogo svidela tada. Igrao sam je veoma kratko, jer sam iskreno fan dobre price i singleplaya. Ali vremenom sam upoznao car team worka i online sveta preko igara poput wow-a, swotr-a, lotro-a...

E sada, imam pitanje.
Da li imamo mi neke nase guildove na serveru? Voleo bih biti clan neke nase zajednice. Zaista me slabo zanimaju strani guildovi.
Takodje svaka preporuka na pocetku bi mi lepo dosla. Posto upravo instaliram(downloadujem) igru, imam vremena da cujem utiske pre startovanja i ulaska GW svet.
Ima nas guild na Piken Square serveru, guild se zove Balkan Legion, imamo oko 300 clanova uvek ima ljudi za PvE i za WvsW, skoro svako vece imamo WvsW raidove i super je atmosvera

Pa ako si raspolozen prijavi se ovde

Nemoj da zuris da stignes do lvla 80, uzivaj u igri dynamic event sistem je odlican, skupljaj sve resurse na koje naidjes, uradi svaki dynamic event na koji naidjes, radi i crafting jer sve to daje XP i nemoj ici na sledecu mapu dok ne uradis 100% exploration trenutne Ja sam bar tako levelovao ali naravno mozes da igras kako hoces

Sva ostala pitanja koja budes imao mozes i da pitas na guild chatu u koji god da se uclanis ili ovde
Grotar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Grotar na korisnoj poruci:
FreeMayk (19.2.2013)
Stara 19.2.2013, 22:38   #6727
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
FreeMayk kaže: Pregled poruke
Danas sam pazario igru.
Uzeo sam Guild Wars 2 EU Digital Deluxe Edition i platio 54e.
Inace posedujem GW 1 ali mi se igra nije mnogo svidela tada. Igrao sam je veoma kratko, jer sam iskreno fan dobre price i singleplaya. Ali vremenom sam upoznao car team worka i online sveta preko igara poput wow-a, swotr-a, lotro-a...

E sada, imam pitanje.
Da li imamo mi neke nase guildove na serveru? Voleo bih biti clan neke nase zajednice. Zaista me slabo zanimaju strani guildovi.
Takodje svaka preporuka na pocetku bi mi lepo dosla. Posto upravo instaliram(downloadujem) igru, imam vremena da cujem utiske pre startovanja i ulaska GW svet.
Moj savet ti je da igras opusteno i uzivas, bez ikakve zurbe ili trke....ukoliko te nesto smori, prestani sa igrom ili napravi novog lika pa malo promeni pesmu....bez zurbe i jurnjave, gustiraj lagano i bez takimcenja...tako sam ja iz igre izvlacio maksimum i uzivao u tome.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
FreeMayk (19.2.2013)
Stara 19.2.2013, 22:45   #6728
FreeMayk
Član
 
Član od: 18.2.2012.
Lokacija: Петровград
Poruke: 112
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 54 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Grotar kaže: Pregled poruke
Ima nas guild na Piken Square serveru, guild se zove Balkan Legion, imamo oko 300 clanova uvek ima ljudi za PvE i za WvsW, skoro svako vece imamo WvsW raidove i super je atmosvera

Pa ako si raspolozen prijavi se ovde

Nemoj da zuris da stignes do lvla 80, uzivaj u igri dynamic event sistem je odlican, skupljaj sve resurse na koje naidjes, uradi svaki dynamic event na koji naidjes, radi i crafting jer sve to daje XP i nemoj ici na sledecu mapu dok ne uradis 100% exploration trenutne Ja sam bar tako levelovao ali naravno mozes da igras kako hoces

Sva ostala pitanja koja budes imao mozes i da pitas na guild chatu u koji god da se uclanis ili ovde
Sve igre igram veoma detaljno. Ne zurim za levelom.
Volim sve da obidjem, odradim sve moguce misije na mapi. Recimo u SWOTR-u sam uvek bio ispred 5-6 lvl-a, no sto sama planeta(misija) zahteva.
NE znam sta ti je dynamic event? Nesto tipa story line?

E koliko znam, GW se veoma razlikuje sto se tice klasa? Takodje i samog sistema borbe.
Volim da razvijam svog borca u tenka, ali koliko sam citao, GW2 nema takav tip klase? Guardian je neki sistem Cleric-a? Warrior je DPS karakter? Koja klasa ima najbolju izdrzivost sto se tice borbe prsa u prsa?
FreeMayk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2013, 23:33   #6729
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ima Guild Wars 2 takav tip klase, nemoj da te laže bilo ko (posebno ne ovi iz ANeta). Ako hoćeš da igraš tenka prsa-u-prsa onda je guardian klasa za tebe.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2013, 23:53   #6730
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ako volis tako da istrazujes kao second life da igras onda je ovo prava igra za tebe,posto konkretno nemas nista da radis.Zato je i preporuka da igras polako pravis pauze jer ima dosta pointless contenta.

Warrior najbolje mada ni guardian nije los.A ti dynamic eventi su tu repaetable qvestovi koji se spawn na odredjeno vreme a bez da kliknes npc-a.
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2013, 0:27   #6731
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
FreeMayk kaže: Pregled poruke
Sve igre igram veoma detaljno. Ne zurim za levelom.
Volim sve da obidjem, odradim sve moguce misije na mapi. Recimo u SWOTR-u sam uvek bio ispred 5-6 lvl-a, no sto sama planeta(misija) zahteva.
NE znam sta ti je dynamic event? Nesto tipa story line?

E koliko znam, GW se veoma razlikuje sto se tice klasa? Takodje i samog sistema borbe.
Volim da razvijam svog borca u tenka, ali koliko sam citao, GW2 nema takav tip klase? Guardian je neki sistem Cleric-a? Warrior je DPS karakter? Koja klasa ima najbolju izdrzivost sto se tice borbe prsa u prsa?

Mozes da razvijas lika kako zelis, jeste da nema stroge podele klasa na tenk, dps itd. ali svakako mozes da igras kako ti odgovara. War i Guradian su ti odlicni ukoliko zelis nesto slicno tenkovskoj klasi. Dinamicki eventi su ti ustvari kvestovi u GW 2, ne kupis ih od NPC-jeva vec nailazis na njih istrazivajuci po svetu. Neki eventovi se recimo aktiviraju ukoliko zapocnes razgovor sa nekim NPC-jem, zato razgovaraj sa svakim ko ti izgleda interesantno....ja sam tako nailazio na par zanimljivih eventova. Story kvestovi su odvojeni i na njih si nailazio u svakom RPG-u i pricaju pricu tvog lika u odnosu na ona pitanja na koja odgovaras tokom pravljenja avatara.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2013, 0:34   #6732
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Guardian je okej kao support klasa ali nema nijedan jedini valjan ranged DPS skill ili oružje. U praksi to znači da ako recimo kreneš da osvajaš neko utvrđenje u WvWvW tvoj kompletan gameplay u tom trenutku će se sastojati od bacanja boon-ova i protection skillova za rulju. Dudariš dodvališ ne možeš ni za lek sa guardianom na daljinu.

Zato ti je moja preporuka da kreneš sa warriorom a vremena za eventualno eksperimentisanje sa guardianom imaćeš na pretek.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2013, 1:00   #6733
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Kakve veze ima ranged borba sa tenkovanjem?
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2013, 1:10   #6734
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Kakve veze ima ranged borba sa tenkovanjem?
Ima zato što ako se slepo vodi stavkom da mu je najbitnije tankovanje i izabere guardiana pre ili kasnije shvatiće da nema nijedan jedini valjani ranged skill. Ako mu to ne bude smetalo onda okej - guardian it is.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2013, 1:47   #6735
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ima guardian odlicane range skilove samo sto su staticni ili bez dmg za pvp.Warior je najbolja klasa jer je najprostija,sve sto mislis da je plus za neku klasu je ustvari minus,warrior ima najmanje tih "cool magija" sto je upravo najveci plus.Tank sposobnosti guardiana su totalno nebitne u poredjenju sa ofanzivom wariora.Dok ti sebe hilas sa nekim retardinim skilom npr 2k healtha,za to vreme ti npr warior skine 3k hp.Igra je takva da neuporedivo vise nagradjuje dmg u poredjenju sa def ili heal.
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2013, 2:12   #6736
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
Ima guardian odlicane range skilove samo sto su staticni ili bez dmg za pvp.Warior je najbolja klasa jer je najprostija,sve sto mislis da je plus za neku klasu je ustvari minus,warrior ima najmanje tih "cool magija" sto je upravo najveci plus.Tank sposobnosti guardiana su totalno nebitne u poredjenju sa ofanzivom wariora.Dok ti sebe hilas sa nekim retardinim skilom npr 2k healtha,za to vreme ti npr warior skine 3k hp.Igra je takva da neuporedivo vise nagradjuje dmg u poredjenju sa def ili heal.
Ne bih se složio jer berserker buildovi možda mogu da prođu kod klasičnog PvE ali za dungeone i WvWvW izdrživost grupe (dakle i pojedinca) je mnogo bitnija. Zato su u većini slučajeva čak i klase koje mogu najviše da tankuju (guardian i warrior) od najveće koristi kad imaju support ulogu u grupi (recimo shout ili banner warrior, staff guardian etc.)
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2013, 10:31   #6737
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Što se tiče pvp svakako se ne isplati ići sa full tenkom. Da, izdržaćeš prilično u borbi i šta onda? Umesto da si umro za 15 sekundi umro si za 30, a nikoga nisi ubio. Dok je za PvE bitnije ostati živ. Ne treba udarati kao kesa, ali mrtav glass cannon u dungeonu radi 0 DPS, plus ne može više da se trči na WP dok se ne završi borba čime ugrožava ostatak grupe.

Warrior nije najbolja klasa, jer da jeste svi bi ga igrali.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2013, 11:12   #6738
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.376
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.004 puta na 7.046 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Glass cannon je dobar za levelovanje, a i najlakši je za početnike jer ima 4-5 skillova koje spamuješ u krug, ostalo su uglavnom pasivni za povećanje damage-a. Support warrior (shout+banner) u instanci već zahteva i malo veštine da bi se igrao kako treba.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2013, 15:04   #6739
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Warrior nije najbolja klasa, jer da jeste svi bi ga igrali.
"Najbolja klasa" je subjektivan pojam ali činjenica da su warriori među najzastupljenijim (ako ne i najzastupljenija) klasa u igri sama po sebi nešto govori. No kad si već zašao na taj teren, koja je po tebi najbolja klasa u igri?
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2013, 17:40   #6740
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ne postoji najbolja klasa, sve imaju svoje pluseve i minuse.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com