Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.5.2011, 13:56   #441
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Pa, Bio je naplacivao gomilu item packova u ME2 i to sada nastavlja u DA2. Naplacuju i appearance packove, koji menjaju izgled, tj. armor kompanjona, posto su u poslednje dve igre ukinuli mogucnost da im ti sam dodeljujes oklope koje nadjes. Daleko, daleko, je ovaj danasnji BW, od onog iz doba Baldur's Gate-a..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 14:04   #442
Apprentice
Član
 
Član od: 21.9.2006.
Lokacija: Suburbia ,Beograd
Poruke: 472
Zahvalnice: 411
Zahvaljeno 190 puta na 102 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Necu vise da postujem ovde, zato sto ne planiram da nabavljam igru.
Samo diskutujemo, zašto bi zbog toga odlazio sa ove teme. Ili si od onih ljudi koji žele da uvek budu u pravu. To samo znači da ne želiš da čuješ drugačija mišljenja. Možda se varam, oprosti. Nisam hteo da napadam, samo kažem svi mi ovde razmenjujemo mišljenja.
A o tome šta se kuva u BW po pitanju naplaćivanja to niko ne zna. Plaši me da stvarno ne bude onako kako si rekao nameless1. Ali pre bi se složio sa Zmajemodkaraburme. I nadam se će predplata takva i biti. Ali EA će možda tu da umeša prste...

Evo nešto : http://www.gamespot.com/news/6312221.html
Apprentice je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 14:08   #443
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ma koliko questovi budu dobro uradjeni (u odnosu na druge MMORPG igre) niko nece placati pretplatu za to i tu je nameless1 u pravu.

Ono sto MMORPG treba da ponudi pre svega je PvP, i grupni PvE. Prica i questovi u takvim igrama su uvek u drugom planu.

Mada i bio je red da dobijemo MMORPG sa vecim akcentom na pricu,ali kao sto rekoh pre svega PvP i PvE treba da budu dobri, prica je u ovom tipu igara uvek sporedna stvar,jer bi to bilo kao da placas pretplatu na SP igru,a niko nije toliko lud.

Sto se tice prodaje itema za prave pare to nije nikakav problem niti je sta novo u mmorpg igrama,ono sto je bitno je da ti itemi ne daju boost igracu tj. da budu samo kozmeticke prirode.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
r0nIn (5.5.2011)
Stara 5.5.2011, 14:08   #444
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Apprentice kaže: Pregled poruke
Samo diskutujemo, zašto bi zbog toga odlazio sa ove teme. Ili si od onih ljudi koji žele da uvek budu u pravu.
Ma ne, nema veze sa time, vec ne zelim da pisem i oduzivam vreme vama, koji planirate da kupite igru. Ja je necu igrati, tako da ne vidim potrebu da postujem vise..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 14:19   #445
Zmajodkaraburme
Član
 
Član od: 3.2.2011.
Poruke: 244
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 61 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Pa, Bio je naplacivao gomilu item packova u ME2 i to sada nastavlja u DA2. Naplacuju i appearance packove, koji menjaju izgled, tj. armor kompanjona, posto su u poslednje dve igre ukinuli mogucnost da im ti sam dodeljujes oklope koje nadjes. Daleko, daleko, je ovaj danasnji BW, od onog iz doba Baldur's Gate-a..
Appearence packovi i takve gluposti mi iskreno ne bi smetali, cak bi bili i pozeljni da razbiju monotoniju igre onima koji zele da ih kupe za prave pare. Cak sta vise ja bih otisao i stepen vise u tome i predlozio da mogu da se stave na AH da ljudi koji zele mogu da ih kupe za ingame valutu.

Sto se tice item pakova to bi mi recimo vec smetalo ali isto tako verujem da vecina igraca mmo-a misli kao ja i da BioWare i EA nisu od juce pa da probaju tako neko "pipp" da provuku igracima.
Zmajodkaraburme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 14:21   #446
Apprentice
Član
 
Član od: 21.9.2006.
Lokacija: Suburbia ,Beograd
Poruke: 472
Zahvalnice: 411
Zahvaljeno 190 puta na 102 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Ma ne, nema veze sa time, vec ne zelim da pisem i oduzivam vreme vama, koji planirate da kupite igru. Ja je necu igrati, tako da ne vidim potrebu da postujem vise..
Maj daj bre nameless1. Svi smo ovde forumaši koji se ovako druže. I vidiš valjda da nam ne oduzimaš vreme. A ako neko stvarno misli da mu ti oduzimaš vreme, taj ne mora ni da dolazi na forum. Tako da: živeo!

Najbitnija stvar je da za pare koje budemo davali dobijemo ono što želimo.
Apprentice je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Apprentice na korisnoj poruci:
nameless1 (5.5.2011)
Stara 5.5.2011, 14:51   #447
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ja bih volio da vam se sve te pare isplate. Da igra bude vrh, i da svi u njoj uzivaju. Samo zelim da iznesem svoje misljenje o tome kako ja gledam na ovu situaciju, ne zelim nikoga da ubjedjujem u bilo sta.

Ja sam se opekao sa WoW-om, jedno 2 godine sam ga igrao i ne pada mi vise na pamet da bacam pare na takve gluposti.
Fora je u tome da te igra non stop primorava da igras. Prvo zbog toga jer si vec uplatio pare i ne zelis bezveze da tracis vrijeme (vremena kojeg je uvijek malo). Onda, ako hoces da vidis end game instance, moras da se ubijas od grindanja, da nadjes dobar guild u kome ne preovladavaju djeca od 12 godina, da svoj zivot totalno zapostavis i posvetis jednoj besmislenoj igri u kojoj je cilj samo grind, grind... I na kraju svi imaju isti gear, svi igraju na isti nacin i koriste iste magije. Onda izadje ekspanzija koja ti ponisti taj mukom steceni gear, i ponovo ispocetka grind, grind, za neki mac ili oklop.

Jednostavno me vise ne zanimaju takve multiplayer igre koje te primoravaju da igras, da se dodvoravas guid masteru kako bi te ubacio u grupu za raid.
To je igra u kojoj takmicarski duh skoro da i ne postoji. Vecina igraju PVE. To je prakticno multiplayer Coop igra a ne mmo. Zamislite MMO (massive multipalyer online rpg) a najpopularnij PVP mod je Arena 3vs3.

Za mene je stvarno tuzno to sto se Star Wars: TOR bazira na istom tom principu. Ne uvodi nikakve novine u samoj srzi igre, vec je to prakticno jedan te isti mmo koji postoji vec punih 10 godina ali samo u Star Wars univerzumu. I jos treba da placam mjesecnu pretplatu od 15e?! Internet 20e + igra 15e (struja, televizija, info stan...) neka hvala. Nemam toliko slobodnog vremena za jos jedan grind based mmo.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
Alexfun (5.5.2011), DBrave (5.5.2011), nameless1 (5.5.2011)
Stara 5.5.2011, 15:13   #448
Alexfun
Član
 
Član od: 11.8.2010.
Poruke: 117
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 32 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Ja bih volio da vam se sve te pare isplate. Da igra bude vrh, i da svi u njoj uzivaju. Samo zelim da iznesem svoje misljenje o tome kako ja gledam na ovu situaciju, ne zelim nikoga da ubjedjujem u bilo sta.

Ja sam se opekao sa WoW-om, jedno 2 godine sam ga igrao i ne pada mi vise na pamet da bacam pare na takve gluposti.
Fora je u tome da te igra non stop primorava da igras. Prvo zbog toga jer si vec uplatio pare i ne zelis bezveze da tracis vrijeme (vremena kojeg je uvijek malo). Onda, ako hoces da vidis end game instance, moras da se ubijas od grindanja, da nadjes dobar guild u kome ne preovladavaju djeca od 12 godina, da svoj zivot totalno zapostavis i posvetis jednoj besmislenoj igri u kojoj je cilj samo grind, grind... I na kraju svi imaju isti gear, svi igraju na isti nacin i koriste iste magije. Onda izadje ekspanzija koja ti ponisti taj mukom steceni gear, i ponovo ispocetka grind, grind, za neki mac ili oklop.

Jednostavno me vise ne zanimaju takve multiplayer igre koje te primoravaju da igras, da se dodvoravas guid masteru kako bi te ubacio u grupu za raid.
To je igra u kojoj takmicarski duh skoro da i ne postoji. Vecina igraju PVE. To je prakticno multiplayer Coop igra a ne mmo. Zamislite MMO (massive multipalyer online rpg) a najpopularnij PVP mod je Arena 3vs3.

Za mene je stvarno tuzno to sto se Star Wars: TOR bazira na istom tom principu. Ne uvodi nikakve novine u samoj srzi igre, vec je to prakticno jedan te isti mmo koji postoji vec punih 10 godina ali samo u Star Wars univerzumu. I jos treba da placam mjesecnu pretplatu od 15e?! Internet 20e + igra 15e (struja, televizija, info stan...) neka hvala. Nemam toliko slobodnog vremena za jos jedan grind based mmo.
Moram priznati da si upravu 100%. To je (sa manjiim varijacijama) definicija 99% mmo naslova. Sto je covek stariji, zivotne obaveze nemilosrdno pritiskaju, sto dovodi do toga da je vreme koje se moze izdvojiti za igranje mmo jako ograniceno.

Sve moje preostale nade vezane za mmo zanr stoje na Guild Wars 2 i SWTOR. Za guild wars znam da pokusavaju da naprave nesto novo. Sto se tice SWTOR, najiskrenije se nadam da nece biti kao standardan mmo. Nadam se da cu makar par meseci uzivati u KOTOR 3
Alexfun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 15:18   #449
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ja se uzdam da će biti vredan prelaska pojedinačnih priča za bar 2-3 klase... ako već ne za sve. To bi moglo potrajati 2-3 meseca, posle ako vidiš da je MMO deo i PvP isti kao sve drugo, batališ. Šta si dobio? Prešao "Kotor 3" i ćao...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 15:21   #450
Apprentice
Član
 
Član od: 21.9.2006.
Lokacija: Suburbia ,Beograd
Poruke: 472
Zahvalnice: 411
Zahvaljeno 190 puta na 102 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

@ r0nIn U pravu si. Ali to je tvoje mišljenje sada, posle dve godine. Verovatno ti se u prvih nekoliko meseci činilo da sve to vredi para koje daješ.
Slažem se sa činjenicom za Wow arenu 3vs3... i sa besomučnim grindom opreme..
Ali niko nas, sem same igre, ne tera da je igramo i plaćemo.
Nikada ne bi platio nizašta drugo sem predplate. A kada igra dosadi... ćao zdravo.
Apprentice je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 15:43   #451
Zmajodkaraburme
Član
 
Član od: 3.2.2011.
Poruke: 244
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 61 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Ja bih volio da vam se sve te pare isplate.
Kao sto pare koje covek popije u kafani nikad ne mogu da ti se 'isplate' tako ni novci koje das kad kupis igru ili na mesecnu preplate se nikad ne isplate. To su pare od kojih ljudi treba da se odvoje i da pomisle na njih kao na bacene pare, i da kad su ih vec potrosili na nesto probaju da uzivaju u tome sto su kupili ( bilo to pivo u kafani ili video igra )
Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Ja sam se opekao sa WoW-om, jedno 2 godine sam ga igrao i ne pada mi vise na pamet da bacam pare na takve gluposti.
Fora je u tome da te igra non stop primorava da igras. Prvo zbog toga jer si vec uplatio pare i ne zelis bezveze da tracis vrijeme (vremena kojeg je uvijek malo). Onda, ako hoces da vidis end game instance, moras da se ubijas od grindanja, da nadjes dobar guild u kome ne preovladavaju djeca od 12 godina, da svoj zivot totalno zapostavis i posvetis jednoj besmislenoj igri u kojoj je cilj samo grind, grind... I na kraju svi imaju isti gear, svi igraju na isti nacin i koriste iste magije. Onda izadje ekspanzija koja ti ponisti taj mukom steceni gear, i ponovo ispocetka grind, grind, za neki mac ili oklop.
Niko te u ni jednoj igri nista ne primorava, postoje guilde od starijih iskusnijih igraca koji raiduju jednom ili dvaput nedeljno i to po sad ili dva, uzivaju u kontentu koji je tu. Cilj igre nije grind, nego da se igras (barem meni), ako ne zelis da grindas ili ti to smeta zadovolji se itemima za koje ne treba nikakav grind recimo. Mislim kao i za sve u zivotu ne mozes da budes medju prvima u necemu ako ne ulozis vreme. To ti je cisto razlika izmedju rekreativaca i poluprofesionalnih sportista recimo.
Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Jednostavno me vise ne zanimaju takve multiplayer igre koje te primoravaju da igras, da se dodvoravas guid masteru kako bi te ubacio u grupu za raid.
Ja iskreno mislim da si se prevario u izboru guilde i da je to izvor frustracije u ovoj recenici. Ja se nikad nikom nisam dodvoravao niti planiram ali sam posvetio vise vremena trazenju guilda ocigledno. Treba se potruditi da bi se naslo drustvo koje ti odgovara i prija u igri.
Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
To je igra u kojoj takmicarski duh skoro da i ne postoji. Vecina igraju PVE. To je prakticno multiplayer Coop igra a ne mmo. Zamislite MMO (massive multipalyer online rpg) a najpopularnij PVP mod je Arena 3vs3.
Takmicarski duh postoji u svakoj igri ili to nebi mogla da se nazove igra! U PVE modu to je damage meter ili ko je bolji tank ili hiler, a u PVP-u to je ko je bolji u areni i tako dalje. Arena je sasvim ok i stvarno nevidim razlog sta je cudno sto je popularan vid PVP-a.
Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Za mene je stvarno tuzno to sto se Star Wars: TOR bazira na istom tom principu. Ne uvodi nikakve novine u samoj srzi igre, vec je to prakticno jedan te isti mmo koji postoji vec punih 10 godina ali samo u Star Wars univerzumu. I jos treba da placam mjesecnu pretplatu od 15e?! Internet 20e + igra 15e (struja, televizija, info stan...) neka hvala. Nemam toliko slobodnog vremena za jos jedan grind based mmo.
SWTOR se zasniva pre svega na prici koja prati 8 klassa, posto je pripadnik MMO zandra da bi privukao ljude prati principe koje su neke starije igre ustanovile pre njega naravno. Da je jedan isti MMO ne bi bio toliko ocekivan i zapazen nego kao i RIFT bi bio nesto sto odigras nekoliko meseci i batalis. Ako nemas slobodnog vremena za igranje igara onda su ti one suvisne i zivotu i batali igre skoncentrisi se na svoj zivot to ti je moj onako iskren savet. Ja pored devojke, nezavrsenog fakulteta i pokusaja da izvucem neku paru od kojekakvih poslica iskreno nemam vremena za nista ali eto jos uvek se inatim i igram igrice ko neko derle ali sta cu kad volim
Zmajodkaraburme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Zmajodkaraburme na korisnoj poruci:
Apprentice (5.5.2011), Vulee (5.5.2011)
Stara 5.5.2011, 16:18   #452
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Zmajodkaraburme kaže: Pregled poruke
Cilj igre nije grind, nego da se igras (barem meni), ako ne zelis da grindas ili ti to smeta zadovolji se itemima za koje ne treba nikakav grind recimo.
Hahahaha... idem da se igram.

Citat:
Zmajodkaraburme kaže: Pregled poruke
Ja pored devojke, nezavrsenog fakulteta i pokusaja da izvucem neku paru od kojekakvih poslica iskreno nemam vremena za nista ali eto jos uvek se inatim i igram igrice ko neko derle ali sta cu kad volim
Koju igricu igras, klikere u parkicu?!
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 16:27   #453
Zmajodkaraburme
Član
 
Član od: 3.2.2011.
Poruke: 244
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 61 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Hahahaha... idem da se igram.



Koju igricu igras, klikere u parkicu?!
To ovde nije tema ali ajde da zadovoljim tvoju znatizelju: igram League of Legends (aka DOTA mod), strategije sa drugarom preko neta, pored toga Baldur 2 (cisto onako nostalgicarski) itd mislim da je dovoljno. Sto se tice klikera ako si planirao da me pozoves na partiju moracu da te razocaram prestao sam jos u petom razredu osnovne, sta ces mozda bih opet igrao da su napravili neku dobru verziju za PC.
Zmajodkaraburme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2011, 22:54   #454
Apprentice
Član
 
Član od: 21.9.2006.
Lokacija: Suburbia ,Beograd
Poruke: 472
Zahvalnice: 411
Zahvaljeno 190 puta na 102 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Malo PVP-a:

http://www.swtor-life.com/pvp/pvp-fa...080/#more-2080

http://www.gamespot.com/pc/rpg/starw...&mode=previews

http://darthhater.com/2011/05/05/fan...ation-learned/

Poslednja ispravka: Apprentice (5.5.2011 u 23:06)
Apprentice je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Apprentice na korisnoj poruci:
Psycho13 (5.5.2011)
Stara 6.5.2011, 1:44   #455
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Zmajodkaraburme kaže: Pregled poruke
igram League of Legends (aka DOTA mod)
DotA je mod, a League of Legends je samostalna igra
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2011, 13:32   #456
Long Shadow
Član
 
Član od: 20.4.2011.
Lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 40
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

slazem se...ako vec dajes 15e na igru treba uzivati u onome sto moze da pruzi a ne u grindu itd..Jednostavno uzivas sa drugim igracima u onome sto moze da pruzi i neces ni pomisliti na bacene pare
Long Shadow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2011, 17:57   #457
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Latest friday update.

Nisam znao da će igra sadržati Codex, mnogo sam hepi.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vulee na korisnoj poruci:
Bathoryy (6.5.2011)
Stara 6.5.2011, 19:46   #458
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Latest friday update.

Nisam znao da će igra sadržati Codex, mnogo sam hepi.
Odlicno je ovo!
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2011, 21:37   #459
Apprentice
Član
 
Član od: 21.9.2006.
Lokacija: Suburbia ,Beograd
Poruke: 472
Zahvalnice: 411
Zahvaljeno 190 puta na 102 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

^ ^ Jes vala stvarno super stvar...
Apprentice je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.5.2011, 10:13   #460
Apprentice
Član
 
Član od: 21.9.2006.
Lokacija: Suburbia ,Beograd
Poruke: 472
Zahvalnice: 411
Zahvaljeno 190 puta na 102 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

SK gild je prešao na Empire stranu.

http://www.swtor.com/guilds/79532/sk

Svi zainteresovani su dobrodošli.
Apprentice je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Apprentice na korisnoj poruci:
Bathoryy (8.5.2011), Vulee (8.5.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, star wars


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
'Ajmo, menadžeri! huligan Upravljačke simulacije 1131 10.3.2010 23:17
Star lines alesandro Fotografija 12 13.10.2008 15:39
Star Wreck- najbolja star trek/ babilon 5 parodija Iilija64 Brbljaonica 9 25.1.2008 19:57
Star Wars Yoda's Rap oluja Cvet kompjutera 7 8.2.2007 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com