Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.12.2010, 1:58   #11
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
ddak kaže: Pregled poruke
Prva stvar, koja se mozda moze naci na nekoj od predhodnih stranica, kada smo moj brat Ronin i ja saznali za SWTOR, jeste ideja koja je nama pala na pamet a to je da, sa obzirom da imamo light i dark side (normalno) u svakom trenutku igre mozemo sebe okrenuti na neku od tih. Znaci, par mjeseci zajedno igrate sa nekim, ali vas primami slast "of the dark side" i onda pocinjete da radite lose stvari, i onaj sa kojim ste nekad se borili rame uz rame, vam bude neprijatelj.
Ali naravno, nije tako, start je klasican u SWu - biraj, dark side, light side na pocetku odmah (iliti Empire i Sith).
Druga stvar, u vezi njihovog zvuka, tj voice actinga - koliko ovdje ima vas koju u WoW-u, ili nekom drugom MMOu koji igrate, procita quest do kraja, saslusa sve i slicno? Mozda 1%, a mozda ni toliko. Neka SW kad izadje ima 5 miliona igraca evo da kazemo- nece ih par hiljada (stotina mozda) slusati cio voice acting dok ti neki tamo baja bude davao quest, i mlatio o istoriji planete, i ljudi, i cega sve ne, da bi ti na kraju rekao da odes tamo negdje i ubijes tamo neku azdaju :P Ljudi neki nemaju mnogo vremena od posla, fakulteta, cega li vec, vec ce preskakati sve to, i odmah ici da radi to sto mu je zadato.
I trece - SVI, ali opet da ponovim SVI ce biti Dzedaji.Ko god bude mi pricao da zeli da igra SW MMO, a da ne zeli da bude dzedaj nego neki trooper, ili bounty hunter - laze! Dzedaji su zastitni znak SW serijala, i rijetko da ce iko ko uzme igru , i startuje je da izabere neku drugu klasu mimo dzedaja.
Ovo ce biti u stvari kao nekad UNDEAD rasa u WoW-u - sve sto je hodalo na Hordinoj strani su bili undeadi. Tj par procenata je bilo Trolovi, Orkovi, i Taureni...

Ne znam, vidjecemo sta ce sve biti, da ne bude da pljujem po svemu - SW ima neke super ideje, i ima taj svijet u kojem bi mogao da se napravi FANTASTICAN MMO, sve je tu, samo kako ce to sklopiti i na kraju ispasti to je druga prica.
Nije tacno, mnogo njih pa i ja medju njima kad sam poceo da igram WoW sam igrao kao Ork, jer su oni oduvek predstavljali neko "olicenje" Horde.

Sto se questova tice, Blizzard je kriv sto su ljudi poceli da preskacu pricu i da ne citaju questove, u Vanilli nisu postojali quest-helperi niti sad ovi dodaci koji ti na mapi oznace gde da ides, te su ljudi bili primorani da citaju detalje da bi znali gde da lociraju odradjivanje questa.

Sto se tice odabira klasa, bar ja koliko sam ranije vidjao na swtor forumu, nije bila tolika pomama za force klasama, jer je Bioware namerno dodao mnoge "kul" (da ih tako nazovem) abilitije non-force klasama da se ne bi desilo kao u SW:Galaxy da su svi jurisali na dzedaje.

To je ono sto ce njima doneti popularnost (nadam se), dobra pozadinska prica, visedecenijski istorijat iza sebe, sve sto treba jeste da navataju par true ol' skul mmo-era, da ih plate i pokupe njihove ideje o dobrom mmorpgu koji ce sutra zgaziti i wow po popularnosti (sto se iskreno i nadam).
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, star wars


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
'Ajmo, menadžeri! huligan Upravljačke simulacije 1131 10.3.2010 23:17
Star lines alesandro Fotografija 12 13.10.2008 15:39
Star Wreck- najbolja star trek/ babilon 5 parodija Iilija64 Brbljaonica 9 25.1.2008 19:57
Star Wars Yoda's Rap oluja Cvet kompjutera 7 8.2.2007 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com