Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.7.2018, 15:22   #621
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Uf ljudi kako se nerviram sa zadnjim bosem(soul of cinder)...znaci pokusavam vec 15I put I ne ide...svaki put ista greska, budem previse greedy, dosao sam jednom na 20%hp druge traslnsformacije I krenem da udaram ko konan I one hit kombo, kad nisam riknuo fazon polako mu kapiram sve napade u prvok fazi, samo ne znam kako da izbegnem onaj napad sa kopljem kad sr zavrti dva puta oko sebe, osim da ga izblokiram ako imam stamine...nervira me sto me jedna greska kosta zivota I mnogo je agresivan bos, cim se pomerim da se zahlijujem on odma napada I ponistava heal...
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2018, 15:58   #622
ognjen_ogi
Veteran
 
Član od: 11.6.2007.
Lokacija: Von Braun
Poruke: 733
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 138 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

probaj da iskljucis muziku,igraces opustenije,stvara ti dodatnu tenziju.
ognjen_ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2018, 20:10   #623
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Uf ljudi kako se nerviram sa zadnjim bosem(soul of cinder)...znaci pokusavam vec 15I put I ne ide...svaki put ista greska, budem previse greedy, dosao sam jednom na 20%hp druge traslnsformacije I krenem da udaram ko konan I one hit kombo, kad nisam riknuo fazon polako mu kapiram sve napade u prvok fazi, samo ne znam kako da izbegnem onaj napad sa kopljem kad sr zavrti dva puta oko sebe, osim da ga izblokiram ako imam stamine...nervira me sto me jedna greska kosta zivota I mnogo je agresivan bos, cim se pomerim da se zahlijujem on odma napada I ponistava heal...
Jesi li prešao bossove iz DLC-jeva?
Meni je posle njih Soul of cinder prelak, mislim da sam ga poslednji put ubio iz prve, čak.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2018, 20:27   #624
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Nisam odigrao expanzije uopste, trenutno sam lvl 86, da li treba prvo expanzije pa njega da odradim? Nisam ni gledao samo sam picio po nekom uputstvu sto sam nasao ali ocigledno nisu ukljucene expanzije...
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2018, 22:11   #625
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Postoji specifičan način na koji im pristupaš. Mislim da može i posle glavne igre svakako, nego kapiram da bi em bio malo veći lvl za poslednjeg bossa, a em bi se izbrusio u borbi pored mnogo težih bossova u DLCjevima
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2018, 17:51   #626
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Da se brusi za lakšeg na težima, hmm...
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2018, 12:46   #627
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Dark Souls III - Detailed Faces
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2018, 12:45   #628
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

video
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2018, 12:50   #629
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Fashion souls, bruh B-)

Inače je to iz Bloodbornea

Meni najdraža souls igra
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2018, 16:19   #630
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Au uzeo sam ovo sad na steam sale, nisam nikad igrao nijedan DS, ali sam gledao strimove...Međutim bruka je teško, neočekivano...

Prvo sam na samom početku jedno 1h izgubio ne bi li kao ubio onog ledenog guštera, iako sam video da piše da ne idem tamo..I ništa nisam uspeo, i nastavio dalje, za čudo onog tutorial bossa sam ubio iz prve...i sad sam već 5h sati u high wall, gde bukvalno ništa ne radim osim što ginem od skoro svega, ubiju me najprostiji oni kripovi ako te uhvate i nanižu na udarce npr. oni što bacaju noževe...
I tako sve što radim je da ubijem nešto, ili onaj zmaj pobije skupim duše 2,3k, i ja trk u firelink da kupim barem neki level...Level 17 sam, warrior, imam neku sekiru sa magic dmg, zmaj ubio onog što glumi kovčeg LOL pa ispalo...
Ginem, ali sam i video da se može pa tako ubijam one vitezove vrlo često (dobro i oni mene) i od njih ispada uvek nešto dobro...

Tako da će meni ova igra sad na početku da bude samo kao neki level grind dok ne budem overleveled? Jel može tako?
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2018, 17:43   #631
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Sto nisi krenuo od keca da te pitam ja?


Pa nemoj ni da se overlevelujes da ti posle ne bude dosadno lako. Gledaj da grindujes samo koliko je potrebno. I gde mozes da nadjes prilican broj dusa za malo vreme.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2018, 17:45   #632
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Ne postoji u DS 3 overleveled, svaki i najmusaviji krip može da te istanbura u neverici, pogotovu kad ih je više i kad se opustiš za tren. Igra je dizajnirana tako da se konstantno osećaš kao najveći bednik, ali onda je i slađe kad napraviš bilo kakav napredak po nivoima (posle postaje mnogo interesantnije kad se prokljuvi kako su pojedini nivoi i delovi nivoa ispovezani između sebe)
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2018, 17:53   #633
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Ta povezanost je najbolja u kecu, koji je po meni najbolji u trilogiji, zato mu i preporucujem da krene od originala. Samim tim sto nema teleportovanja od lomace do lomace do poslednje trecine igre daje najvise na osecaju neizvesnosti. Kec je dosta linearan po tom pitanju.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku filpan na korisnoj poruci:
polarnimeda (27.11.2018)
Stara 27.11.2018, 19:07   #634
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

^Kao da sam ja pisao celu poruku. Bio je izazov navici se igrati na misu i tastaturi ali je ubrzo postalo normalno, odnosno kao da i treba tako da se igra.Veci utisak mi je ostavo Dark Souls nego TW3, koji je vise onako akciona avantura. Cak mi je TW2 najbolji u serijalu. Dosta sam pisao u DS temi o tome, ali nakon sto sam ga presao usao mi je u top 10 igara.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2018, 19:14   #635
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Ne postoji u DS 3 overleveled, svaki i najmusaviji krip može da te istanbura u neverici, pogotovu kad ih je više i kad se opustiš za tren. Igra je dizajnirana tako da se konstantno osećaš kao najveći bednik
Ne bih se slozio, ako si vec otprilike usao u fazon, mozes lako da budes OP, na primer, meni je new game+ u trojci mnogo laksi, jos sam u tom modu presao prvo DLC-eve, pa onda otisao u Irrythil i nastavio sa igrom... I igra je mnogo laksa, jednostavno razlika u healthu i damageu se itekako oseti, taj najmusaviji krip bi morao da me udari preko 20 puta da bi me ubio...

Slicno i u kecu, posto je ta igra vise nelinearna i postoji vise oblasti otprilike iste tezine, kad predjes prvu od njih moze lako da se desi da budes previse jak za ove druge oblasti (cak i tad, igra je i dalje teza od mnogih igara, ali gubi se to Dark Souls brutalno iskustvo).

Uglavnom, ni ja ne preprucujem grind (ako nista drugo, dosadan je ), vec samo vezbu, ucenje protivnickog moveseta i eventualno prilagodjavanje taktike, i sve dodje na svoje ubrzo, pocetak je najtezi dok ti igra malo ne udje u prste

Poslednja ispravka: caine (27.11.2018 u 19:26)
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2018, 20:42   #636
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Hteo sam keca, još i pre ovoga, nego sam njega najviše gledao po yt pre svega iz znatiželje, gledao sam speedruns, no hit, itd. i čudio se ljudima..a onda i nedavno DS1 remastered igrao jedan strimer pa mi se činilo da ne želim to sve i ja da radim, plus je igra baš mračna sa nekim užas delovima.

A taj stimer inače dotaš, je prešao sva tri, a isto je nov u tome i baš je loš bio. Onda mogu i ja Uveče udjem kad malo odmaram odradim 1h izginem ko budala i dosta. Jako me nervira respawn protivnika, a i načini kako te čekaju u nekim zasedama, bukvalno uvek očekuj neki iznenada napad.

Zašto mi se čini da su mačevi najbolja oružja i svi ih koriste skoro. Ja bih voleo neku sekiru, čekić, nešto ogromno ipak sam warrior, da sam hteo knighta onda ajde.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2018, 20:50   #637
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Polako, treba strpljenja
Posle nekoliko sati, dok se uhodaš i navikneš, smejaćeš se svojim početnim koracima. Igra je zato i odlična i veoma cenjena, zato što postoji ta krivulja učenja, i zato što nijedna greška u igri ne proizlazi iz njene mehanike, već iz igračevog neiskustva.
Zato se treba diviti ljudima koji pređu sve tri igre u cugu bez ijedne smrti, a mislim da je neki strimer prešao sva tri dela da ga nijednom nisu udarili čak E to je posvećenost... na granici sa ludilom.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2018, 22:18   #638
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
^Kao da sam ja pisao celu poruku. Bio je izazov navici se igrati na misu i tastaturi ali je ubrzo postalo normalno, odnosno kao da i treba tako da se igra.Veci utisak mi je ostavo Dark Souls nego TW3, koji je vise onako akciona avantura. Cak mi je TW2 najbolji u serijalu. Dosta sam pisao u DS temi o tome, ali nakon sto sam ga presao usao mi je u top 10 igara.
ahaha osvrnuo si se ovim postom na moju poruku koju sam obrisao jer me je zezao forum - krenuo sam da paste-ujem istu ponovo, ali nisam uspeo. XD
za ostale (mada vise da ne ispadnes blesav ), ukratko sam podrzao igranje keca i rekao da sad bar nema cimanja sa podesavanjem grafike i kontrola, jer postoji remastered verzija keca...
i da je ds ostavio na mene jaci utisak od witchera 3, posto sam ih igrao u slicno vreme, jer je ds nekako "oldschool igra" - izazov, frustracija i zadovoljstvo... posle njega mi sjajni w3 vise dodje kao interaktivni film.
eee i dodao sam (ili pokusao da dodam) da treba dati kecu sat, dva vremena. dok ne krenu stvari da se iole povezuju u svakom smislu - od nacina igranja pa do same price... mada ce verovatno nekome ko je igrao druge delove trebati mnogo manje, ako i ista vremena za navikavanje.

inace, prvi deo sam igrao sa tastaturom i misem, a sada drugi pokusavam da zavrsim sa gamepadom. trebalo mi je vremena da se naviknem na rotiranje kamere dok koristim taster za trcanje, ali nekako se snalzim. mislim da sam na 70%. dobra je i dvojka, ali kece mi je mnogo bolji. bas su uklopili levele.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2018, 22:26   #639
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Dvojku vade odlicni DLC-ovi, sva tri su dobra. Ja sam prvi DS tek iz 4. puta krenuo da igram i pao na ****. Upravo se o tome radi, dati priliku jedno sat, dva. Ja sam prvi 3x probao do sat vremena i brisao. I onda je kliknulo i uvukla me je igra u svet kao da ponovo imam 13, 14 godina
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2018, 23:44   #640
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Citat:
Smrtonosna Šorka kaže: Pregled poruke
Jako me nervira respawn protivnika, a i načini kako te čekaju u nekim zasedama, bukvalno uvek očekuj neki iznenada napad.

Zašto mi se čini da su mačevi najbolja oružja i svi ih koriste skoro. Ja bih voleo neku sekiru, čekić, nešto ogromno ipak sam warrior, da sam hteo knighta onda ajde.
Respawn je verovatno i najbitnija mehanika dark souls-a. Vremenom ćeš steći osećaj gde treba da iskuliraš i pretrčiš protivnike kako bi došao do novih mesta.

Što se mačeva tiče, kad stigneš u Undead Settlement probaj da nabaviš Zweihander (ultra great sword), ima odličan set udaraca. I eksperimentiši sa oružjem, nije svako dobro za svaku situaciju.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dark Souls za PC srksi Role-Play 2162 30.8.2022 10:25
Dark Souls II Exia Role-Play 1418 1.6.2018 13:30
Dark Fall 3: Lost Souls MarkoNI Avanturističke igre 19 24.3.2010 20:25
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com