Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.1.2012, 18:02   #1
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom ZTE avail

www.pcmag.com/article2/0,2817,2396124,00.asp
Radi se o telefonu iz naslova koji bih uzeo u vip-u.Za drugo nemam para pa sam se odlucio za njega.Izgleda ok,ali bih ipak da pitam i vas.Dakle dali da ga uzmem ili ne?
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 19:49   #2
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Prema specifikacijama prijatelju,sasvim je okej,svdija mi se sto ima aktuelniju verziju dzindzer i to koliko vidim tzv naked verziju,solidnih 110mb interne mem. Bogami sa pravom moze nositi titulu jeftine ulaznice u android svet.
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku flamingos na korisnoj poruci:
Stefan programer (17.4.2013), zajchik (11.1.2012)
Stara 11.1.2012, 21:21   #3
max888
Veteran
 
Član od: 20.3.2009.
Lokacija: Хипербореја
Poruke: 775
Zahvalnice: 173
Zahvaljeno 167 puta na 138 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Зте је добар бренд, немој да те буни што је кинески...
Ок делује овај модел, има и простојни графички чип (Adreno 200), купи слободно.... =)
max888 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku max888 na korisnoj poruci:
zajchik (11.1.2012)
Stara 11.1.2012, 21:32   #4
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

deluje ok,alternativa za alcatel one touch koji je napravio boom u telenoru.
ne razumem zasto nisu nastavili sa bladeom,doduse :O
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku talenat na korisnoj poruci:
zajchik (11.1.2012)
Stara 11.1.2012, 21:44   #5
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Ako uzimas uz neki paket i ako kosta 1 din onda uzimaj. Ovo je bre zte racer ili vip droid II.

Vidim da kriju rezoluciju ekrana.. ali je 3,5'' ali nemoj da racunas na neke uglove gledanja tj ekran je jako veliki kompromis na ovom telefonu kao i kamera.
Veruj mi da znam, moja devojka ima vip droid I/zte racer Kamera, baterija i ekran su jako losi ali da je platila 100e+, za 1 to nije mana I autonomija, jako je slaba kao i plastika kucista ali telefon sluzi lepo, ima star preko 1 god i nije bilo kvarova mada ume ponekada da zabaguje ali to je do Androida 2.1.
Ima i ogrebotine od noktiju jer rezistivni ekran ima slabiji odziv pa mora da pritiska noktima

A ovaj vip droid II.. Za tu cenu odlican telefon jer prakticno dobijas htc Desire hardver [gpu, ram, procesor] sa malo losijim ekranom [verovatno], losijom kamerom bez blica i autonomijom. Kvalitet izrade ce verovatno biti jedva prihvatljiv. Ekran ce biti kapacitivni sto je danas neophodno.

Ako nemas vise kesa od 1 din uzimaj. Ovo je najjeftiniji android definitivno.
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku HSVstoned na korisnoj poruci:
zajchik (11.1.2012)
Stara 11.1.2012, 21:45   #6
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
deluje ok,alternativa za alcatel one touch koji je napravio boom u telenoru.
ne razumem zasto nisu nastavili sa bladeom,doduse :O
Po specifikacijamo su 99% isti.Da ima blade-a ne bih imao dilemu.

Citat:
max888 kaže: Pregled poruke
Зте је добар бренд, немој да те буни што је кинески...
Ок делује овај модел, има и простојни графички чип (Adreno 200), купи слободно.... =)
Ma znam da su kinezi,oni su se vec dokazali kao i huawai.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 21:58   #7
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Citat:
HSVstoned kaže: Pregled poruke
Ako uzimas uz neki paket i ako kosta 1 din onda uzimaj. Ovo je bre zte racer ili vip droid II.

Vidim da kriju rezoluciju ekrana.. ali je 3,5'' ali nemoj da racunas na neke uglove gledanja tj ekran je jako veliki kompromis na ovom telefonu kao i kamera.
Veruj mi da znam, moja devojka ima vip droid I/zte racer Kamera, baterija i ekran su jako losi ali da je platila 100e+, za 1 to nije mana I autonomija, jako je slaba kao i plastika kucista ali telefon sluzi lepo, ima star preko 1 god i nije bilo kvarova mada ume ponekada da zabaguje ali to je do Androida 2.1.
Ima i ogrebotine od noktiju jer rezistivni ekran ima slabiji odziv pa mora da pritiska noktima

A ovaj vip droid II.. Za tu cenu odlican telefon jer prakticno dobijas htc Desire hardver [gpu, ram, procesor] sa malo losijim ekranom [verovatno], losijom kamerom bez blica i autonomijom. Kvalitet izrade ce verovatno biti jedva prihvatljiv. Ekran ce biti kapacitivni sto je danas neophodno.

Ako nemas vise kesa od 1 din uzimaj. Ovo je najjeftiniji android definitivno.
Uzeo bih ga uz pp 325 = 1din.Rezolucija je 320x480.Sto se tice kesha mogu jedino da se uz isti paket isprsim za galaxy mini 5000,i fit oko 6000,ali mi je to mnogo za njih.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 22:18   #8
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Pa to je sustina cele price, 1 din
I ona je uzela uz pp325 za 1 din a gledaj ovo, ti samo 1 god kasnije dobijas realno unapredjen telefon sa vecim kapacitivnim ekranom, sto je jako bitno, za istu cenu tj dzabe

Ako se vec vezujem ugovorom na 2 god ja bih uzeo ovaj za 1 din ili bih se nekako isprsio, oko 150-200e za neku masinu tipa Wave II/SE Xperia Ray/Galaxy S I.
60e za gs mini u paketu operatera nikada ne bih dao, dakle ili da mi poklone telefon ili da sam sebi kupim neku masinu, da bar znam za sta sam dao pare.

Uzimaj slobodno, ne ocekuj cuda naravno [plastika ce biti prosecna kao i kvalitet izrade, kamera takodje, bateriju ces verovatno puniti 1 dnevno] ali bolje za ovaj kes jos uvek ne moze.
Bar ce Android lepo da radi na ovom hardveru. Rekoh vec, kao da imas kinesku verziju htc Desire.
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku HSVstoned na korisnoj poruci:
zajchik (11.1.2012)
Stara 12.1.2012, 17:53   #9
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Ja narucio telefon,danas ga nisu imali.Stize im sutra popodne,ako me ovaj tip nije lagao.Cim ga uzmem javljam prve utiske.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2012, 21:12   #10
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Citat:
zajchik kaže: Pregled poruke
,ako me ovaj tip nije lagao...
Nije me slagao(pozvao me cim je stigao fon),al me ******* ovi iz centra.Moram da platim zadnji racun koji sam dobio,pa tek tada mogu.Ja ga preskocio jer ga mogu platiti do 15.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2012, 19:57   #11
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Evo posle par peripetia najzad sam dosao do telefona.ZTE avail,roamer je reklo bi se bas ono sto sam i ocekivao.Plastika je solidna,gumirana je pa ne klizi iz ruku ne deluje lose.Ekran 320x480 dosta je dobar,dobar kontrast tako da sam na suncu sa 50% osvetljenja video vrlo dobro.Boje lepe malo isprane,reaguje na dodir odlicno.Zvucnik vrlo jak,na maximumu tresti tako da ne moze na max vec mora da se smanji na pred zanji nivo(to sam video i na nekim huaweima).CPU u realnom radu radi ok,ali se tu i tamo oseti po koji lag, nista ozbiljno dok ga ne opteretim kako treba ovih dana.Memorija dosta mala i vec je napunjena 100 od 130mb.Inace dolazi sa sd karticom od 2gb.Od preinstaliranih aplikacije postoji samo vip droid neki koji sam vec deinstalirao,ostalo su sve standardne aplikacije.Baterija napunjena oko 10:30 i vec je 30%,ali mozete misliti da ga nisam ispustao iz ruku.Kamera nista narocito,ali je dosta bolja od tih 2mpix o kojim je bilo reci da moze da izvuce.Na dnevnom svetlu pravi vrlo dobre slike i upotrebljive.Sta reci telefon nije los za 1 din,i za ulazak u svet androida.
U koliko nekoga nesto zanima tu sam.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku zajchik na korisnoj poruci:
anonimus (18.10.2012), flamingos (18.1.2012), nikola_zpd (18.1.2012), Stefan 5 (22.1.2012)
Stara 19.1.2012, 22:49   #12
nikola_zpd
Novi član
 
Član od: 6.2.2010.
Lokacija: Bor brate
Poruke: 25
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: ZTE avail

Kakva je tastatura kod pisanja poruka? Precizna? Ajde ako ti nije tesko opisi jos nesto, planiram i ja da ga uzmem pocetkom februara, cim mi ugovor sa vipom to dozvoli. Hvala.
nikola_zpd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nikola_zpd na korisnoj poruci:
anonimus (18.10.2012)
Stara 20.1.2012, 9:47   #13
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Tastatura me nije oduševila ali toga ima koliko hoces na marketu.Inace kao sto sam rekao jako dobro reaguje na dodir,tako da je kucanj precizno.Zaboravio sam da kazem da ima android 2.3.5.Generalno prosek,i ako ga uzmes na pp 325 vredi,dok ako ga uzmeš uz manji paket i doplatu ne bih preporucio.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku zajchik na korisnoj poruci:
anonimus (18.10.2012), nikola_zpd (20.1.2012)
Stara 22.1.2012, 15:35   #14
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Uzeo ga i ja,doduše "polovnog" čovek je uzeo uz ugovor i odmah prodao.Slažem se za ekran fenomenalan je ali ovo što je Vip uradio za RAM je stvarno sramota.Samo 175MB.Inače telefon je dobar u uobičajnom radu meni traje 3 dana uz umereno korišćenje.Mana je to što nije podržan od Android zajednice tako da nažalost ništa od custom romova.Inače na igre možete da zaboravite na ovom telefonu.Verujem da bi uz custom rom i one bolje radile ali šta je tu je ovo je sigurno trenutno best buy uz dolepomenuti telenorov model.
P.S Kamera je uz dodatne programčiće odlična.
P.S na P.S Ovo nije Avail već ZTE Roamer neka neko promeni naziv teme.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stefan 5 na korisnoj poruci:
anonimus (18.10.2012)
Stara 22.1.2012, 15:36   #15
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Citat:
nikola_zpd kaže: Pregled poruke
Kakva je tastatura kod pisanja poruka? Precizna? Ajde ako ti nije tesko opisi jos nesto, planiram i ja da ga uzmem pocetkom februara, cim mi ugovor sa vipom to dozvoli. Hvala.
Skini neke dodatne na marketu i nećeš imati problema jako je precizan touchscreen.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2012, 15:37   #16
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

@Zajchic Da li kod tebe pišti slušalica kada razgovaraš ako ti je telefon na GSM-u?
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2012, 16:14   #17
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Citat:
HSVstoned kaže: Pregled poruke
Ako uzimas uz neki paket i ako kosta 1 din onda uzimaj. Ovo je bre zte racer ili vip droid II.

Vidim da kriju rezoluciju ekrana.. ali je 3,5'' ali nemoj da racunas na neke uglove gledanja tj ekran je jako veliki kompromis na ovom telefonu kao i kamera.
Veruj mi da znam, moja devojka ima vip droid I/zte racer Kamera, baterija i ekran su jako losi ali da je platila 100e+, za 1 to nije mana I autonomija, jako je slaba kao i plastika kucista ali telefon sluzi lepo, ima star preko 1 god i nije bilo kvarova mada ume ponekada da zabaguje ali to je do Androida 2.1.
Ima i ogrebotine od noktiju jer rezistivni ekran ima slabiji odziv pa mora da pritiska noktima

A ovaj vip droid II.. Za tu cenu odlican telefon jer prakticno dobijas htc Desire hardver [gpu, ram, procesor] sa malo losijim ekranom [verovatno], losijom kamerom bez blica i autonomijom. Kvalitet izrade ce verovatno biti jedva prihvatljiv. Ekran ce biti kapacitivni sto je danas neophodno.

Ako nemas vise kesa od 1 din uzimaj. Ovo je najjeftiniji android definitivno.
Kakav crni HTC Desire hardver nije ni prići njemu...
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2012, 16:15   #18
nikola_zpd
Novi član
 
Član od: 6.2.2010.
Lokacija: Bor brate
Poruke: 25
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: ZTE avail

Citat:
Stefan 5 kaže: Pregled poruke
Uzeo ga i ja,doduše "polovnog" čovek je uzeo uz ugovor i odmah prodao.Slažem se za ekran fenomenalan je ali ovo što je Vip uradio za RAM je stvarno sramota.Samo 175MB.Inače telefon je dobar u uobičajnom radu meni traje 3 dana uz umereno korišćenje.Mana je to što nije podržan od Android zajednice tako da nažalost ništa od custom romova.Inače na igre možete da zaboravite na ovom telefonu.Verujem da bi uz custom rom i one bolje radile ali šta je tu je ovo je sigurno trenutno best buy uz dolepomenuti telenorov model.
P.S Kamera je uz dodatne programčiće odlična.
P.S na P.S Ovo nije Avail već ZTE Roamer neka neko promeni naziv teme.
skinuli su mu ram memoriju? zte avail je ime za americko traziste, za evropsko je roamer.
nikola_zpd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2012, 16:21   #19
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: ZTE avail

Citat:
Stefan 5 kaže: Pregled poruke
@Zajchic Da li kod tebe pišti slušalica kada razgovaraš ako ti je telefon na GSM-u?
Pa ne bih rekao da je to pistanje vec kao da pricas iz bunara.Mislim da jeto do mikrofona koji hvata sve zvuke iz okruzenja,bar se meni tako cini.

Citat:
Stefan 5 kaže: Pregled poruke
P.S na P.S Ovo nije Avail već ZTE Roamer neka neko promeni naziv teme.
Ja se ubi trazeci da je avail neki drugi fon ,ali nisam nasao.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.1.2012, 16:23   #20
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: ZTE avail

Stefan 5, ne lupetaj, naravno da je kvalitetniji Desire ali za 1 din ne postoji bolji telefon od ovog zte a za dz dobijas ono sto su ljudi placali po 450e pre 2 god. Priblizno jak cpu, kolicina rama i isti gpu.
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com