Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.8.2010, 13:16   #1
Fearmakerss
Novi član
 
Član od: 15.8.2010.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Wireless problem

E ovako,imam Wireless već godinu dana i sve mi je okey radilo,sve do neki dan...kada mi se pojavio žuti uzvičnik kod ona dva kompijuterčića ,gde pokazuje signal i piše "Limited or No Connectivity"Nekada neće uopšte da mi se konektuje,a i nekada mi stoji srveni iks kod signala,ne zunam o čemu je reč,pa molim Vas da mi pomognete u napred Hvala!
Fearmakerss je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2010, 12:19   #2
internet-junkie
Član
 
Član od: 9.8.2010.
Poruke: 38
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Wireless problem

Zaboravih kako to ide na XP....al' jesi probao da ides na onu opciju Repair, mislim da treba da se udje u propertise na konekciji, pa ti nude na jednoj od kartica i tu opciju Repair, stisni to i onda ce on sam da resetuje wireless adapter. Ako ti to ne upali onda reinstaliraj drivere za wireless adapter...
Ako ti ne pomogne nista od ovoga, onda se obrati provajderu, moze biti nesto do njih...Naravno ako si siguran da nisi cackao antenu ili nesto od toga sto bi moglo da utice na signal ili ako imas onu na krovu, mozda ti je vetar pomerio ili tako nesto... Proveri sve to, pa kad budes siguran da nije do tebe, onda zovi providera....
internet-junkie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2010, 21:08   #3
Fearmakerss
Novi član
 
Član od: 15.8.2010.
Poruke: 6
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Wireless problem

hmmm...sve sam bio uradio kako si napisao,i ništa opet isto,čak sam išao na krov da proverim antenu i sve je bilo okey...ali meni stalno stoji crveni iks kod signala,a nekaada kada nema iksa stoji uzvičnik...nzm stvarno više šta da radim...Pomoć ....Hvala
Fearmakerss je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.8.2010, 21:34   #4
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Određen forumom Re: Wireless problem

Aj malo više detalja. Koj provajder, kako je sve to povezano, koja je oprema u pitanju?
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WBR-3408 11g Wireless Broaband Router- Problem sa umrežavanjem Hich Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 19.2.2010 9:42
Problem - No wireless network found?! Ahasfer Komunikacioni uređaji i umrežavanje 8 15.1.2010 13:16
Microsoft wireless laser mouse 6000 v2.0 i problem sa baterijama Starke Ostale komponente 0 23.9.2009 20:35
Wireless router Asus WL-500g Premium umrežavanje - problem djoole Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 5.5.2008 12:09
Wireless net problem? Veljko the King Internet usluge 9 19.7.2006 16:12


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com