Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Web razvoj

Web razvoj Sve u vezi sa razvojem Internet sajtova: programi, dizajn, usluge hostinga, administracija...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.11.2015, 12:58   #1
cecakorejac
Novi član
 
Član od: 24.1.2007.
Lokacija: bgd
Poruke: 21
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 70 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku cecakorejac
Unhappy Potrebna pomoc - hakovan sajt

Postovanje svima,
posle duzeg vremena evo me kod vas.
Posle osam godina bavljenja humanitarnim radom,desilo se da mi je sajt hakovan tj oba, sa adresama
www.pepeljuga21veka.org.rs i wwww.pepeljuga21veka.com
Sajt na zalost nisam mogla da azuriram govorim o org.rs jer nam je glavni admin koji je radio sajt nedostupan vec par godina,verzija mislim da je phbb3,4 od pre deset dana je poludeo i sajt kao sajt je hakovan i sa njega je poslat veliki broj zaista veliki broj mailova kao spam, te dosao na crnu lilstu , plus sto je napravio problem i provajderusve je nestalo, sve akcije, godine rada, slike forum sa prelepim temama, koje su mnogima znacile jer su bile opste kulture, istorije,Srpstva, nauke, zdravlja....ocaj je malo reci da me je obuzeo, nemam znanje nemam novca da platim znanje,molim, preklinjem za pomoc.
Kazu postoji lek, sajt je sacuvan kod provajdera, tj njegovi fajlovi sadrzaj, treba uraditi novu verziju, ili ga prebaciti u jomlu ili neki drugi format...nikad nisam molila uvek sam sama sve umela da podnesem teret i rad ali ovo ne umem, priznajem i potrebna mi je pomoc
mozete li mi izaci u susret?
O meni mozete dosta naci i mom radu na interneru, ove godine sam dobila nagradu za individualnu filantropiju Trag fondacije prvi put dodeljenja u Srbiji...izgubila sam svoj rad, delo, kao moje dete...molim vas najponiznije ako je iole moguce
s postovanjem svetlana urosevic
cecakorejac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2015, 13:56   #2
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Potrebna pomoc znam da sam na pravom mestu

Obratite se provajderu, objasnite situaciju i tražite da vam prebace sve sačuvane fajlove koji stoje kod njih na neki drugi hosting, ili zadržite taj isti, a promijenite platformu za neku sigurniju. Sve to vam može srediti i podesiti osoblje provajdera, ukoliko brinu o korisnicima. Ukoliko ne, onda najbolje da unajmite stručno lice za web administraciju ili firmu koja će za vaš račun i u vaše ime da povrati tražene podatke i premjesti ih na sigurniju, kvalitetniju platformu. Koristite duže lozinke, enkripciju gdje god je moguće, zaštitite i sebe i druge od ovakvih neprijatnosti. Angažujte nekog profesionalca da vam održava sajt, stoput više se isplati dati neki mjesečni honorar nego "kukati nad prosutim mlijekom" nakon što se dogode ovakve stvari. Lijep pozdrav
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoneWolf na korisnoj poruci:
player1 (27.11.2015)
Stara 27.11.2015, 18:56   #3
analayzer
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2008.
Lokacija: Vršac
Poruke: 1.752
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 311 puta na 294 poruka
Određen forumom Re: Potrebna pomoc znam da sam na pravom mestu

I da dodam uvek praviti lično kopiju svog sajta na svoj disk. Ništa ne prepuštati slučaju.Ako li se nema para za administratora mora se sam naučiti od pravljenja sajta do administracije.
analayzer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Excel - mala pomoć sonet Aplikativni softver 108 27.4.2023 21:27
Potrebna pomoc Z0Di4C Grafika 3 25.8.2014 9:33
Potrebna pomoc oko izbora Doox Grafika 10 4.4.2014 17:01
Facebook profil - mesanje, pomoc hitno potrebna Kobilic Internet tehnologije 5 7.9.2012 20:37
Potrebna pomoc oko High End konfiguracije - Xtreme Gaming - Mandrak ŠDK - Osnovne komponente 2 27.8.2008 9:30


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com