Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.3.2006, 11:42   #1
sorcerer
Novi član
 
Član od: 8.3.2006.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom software za 'simple' video nadzor sistem

imam problem. moj zet je uzeo karticu za video nadzor sa 4 ulaza, zasad ima samo dve kamere, ali planira da uzme jos dve. medjutim, likovi od kojih je kupio ne mogu da instaliraju software na kompjuter. prvo im je izgovor bio da ima jako malo slobodnog mesta na hardu. to je reseno, kupljen je novi hard od 80GB. sledece je bilo da im smeta sto ima vise usera na kompu, da treba da bude samo jedan. bilo mi je malo cudno, ali i to sam uradio (posto oni to ne znaju). posle su ponovo bili, ali opet nista nisu uradili. onda su prebacili to sto na kompjuteru 'ima svega i svacega', da treba da se reinstalira windows. a oni to naravno ne znaju ili nece da urade, pa je tako kompjuter dosao u moje ruke, jer se zet bas ne razume u kompjutere. i nista, odradim sve to, jos sam ubacio novu graficku i jos memorije, jer su takodje rekli da je spor kompjuter. tu su jedino bili u pravu, posto je imao dosta malo memorije i slabu graficku. medjutim, posle svega oni jos uvek ne mogu to da urade. i onda sam ja resio da preuzmem u svoje ruke.

probao sam da instaliram puno programa za te svrhe, medjutim svi su vrlo obimni i komplikovani, uglavnom predvidjeni za 'remote' video nadzor, odnosno preko mreze (LAN ili internet). a meni zapravo treba 'simple', gde su kamere ustekane direktno u moj kompjuter. ali ne mogu da nadjem nista slicno. da li neko ima neka iskustva sa slicnim ili se razume u tako nesto?
sorcerer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2006, 23:40   #2
DanijelP
Član
 
Član od: 4.2.2006.
Poruke: 59
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: software za 'simple' video nadzor sistem

Teško ćeš naći nezavisni program koji će da ti obavlja taj posao. Većina sistema za VN radi i na Pentiumu II samo da ima mesta na hardu tako da priče o nedostatku resursa ne piju vodu. Moj savet, vrati tim šumarima karticu ako imaš pravo na reklamaciju (a trebalo bi) i uzmi tu opremu u nekoj malo pouzdanijoj firmi gde nećeš naići na takve svinjarije.
DanijelP je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Video Editing Software srlle Video/TV softver 73 20.9.2006 18:12
Koja video kompresija? Kokan Video/TV softver 8 3.4.2006 19:30
Video unazad? Kokan Video/TV softver 4 19.12.2005 21:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com