Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.6.2013, 22:07   #1441
darko31
Starosedelac
 
Član od: 27.11.2012.
Lokacija: Novi Bečej/Sad
Poruke: 1.569
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 406 puta na 371 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Jbt, nemam net ovih dana, blejarim tako po mobilnom fejsu, vec skoro 2 dana izbegavam spojlere, toliko komentara i stasusa na ivici (napeta epizoda, neko bitan umire...), ali veceras fb stranica tarzanija jako bezobrazno nam uvalila (dosta ljudi nije odgledalo sudeci po komentarima)...

Smorio sam se vise nego kad su mi spojlovali da
Spoiler za the shield spojler:
Shane ubija Lema
Spojlovali su još u nedelju, sve živo su spojlovali zgadije jedne.
darko31 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 22:14   #1442
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Koliko ja znam te bitke nisu opisane ni u knjizi tako da nisu ni u seriji. A inace sta je toliko presudno da vidite bitku? Centar price uopste nisu bitke vec likovi, spletke i odnosi, tako da zaista nema potrebe gurati i bitke u prvi plan zarad nekog VAU efekta. Ja vlim da odgledam jedan dobar skirmish, ali stvarno nije neka potreba za tim.
Spoiler za Bitke:
Ok ne treba bitke posto mnogima smetaju ali onda ajde da ne prikazu ni ovo kao sto su sad izboli Robovu zenu (sto by the way ne da nije opisano u knjizi vec je u knjizi ziva i nije ni prisutna na svadbi), pa kako su njega dokrajcili pa njegovu kevu kako su presekli vec samo da vidimo rezultat, eto to je onda najbolje resenje, moze tako?
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 22:36   #1443
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

^Heh, kad vide da su svi zaspali prateći "avanture" goluždrave devojčice, ili pogubljeno mrmljaju u bradu prateći pogledom svaku šušu koja prođe screenom, ubace po neki "atribut" ili pokolj na malo.

Nije koncept loš, na istu potku se oslanjala i prepotopska serija "Ja, Klaudije" ali se barem znao glavni akter oko kojeg se kao oko neke ose vrteo sav taj spletkarsko/ogovaračko/ubilački cirkus i davao mu smisao. Ovo više liči na konjsku trku u kojoj svaki šarac može da pobedi ali i da slomi nogu, pa šta bude, no rime or reason.
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 23:04   #1444
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Svi zapeli da komentarisu Crvenu svadbu, a niko nema da pohvali Dzona Sneznog, jedinog preostalog postenog coveka u seriji i njegov performans u minuloj epizodi BTW ova Deneris, kako je krenula da gazi sve na susednom kontinentu, ne mora ni da se vraca u 7 kraljevstva gde u principu nema nista, a sad ce i zima da pritegne, a i White walkeri bi na jug na more
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 23:24   #1445
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Ne znam, ja iako sam tokom citanja knjige bio zapanjen desavanjima, moram da priznam da sam se prosto najezio gledajuci kraj epizode... Ne smem ni da pomislim kakav bi efekat bio da nisam znao citavu pricu ali je i ovako bio vise nego efektan i krajnje upecatljiv cemu se niposto nisam nadao.

Bez obzira sto neki nemaju reci hvale za epizodu i pitaju se sta gledaju, ja samo moram da kazem - veliko bravo za scenaristu i reditelja za celu epizodu, ali definitivno za kraj iste!!!
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
player1 (4.6.2013), simke85 (7.6.2013)
Stara 4.6.2013, 23:25   #1446
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Game of Thrones

Gejmerski recnikom, ne mogu u ovakvoj prici tri IMBA heroja da osvoje grad tipa dza bu, evo ti ovaj ogrtac kraljice moja, grad je tvoj dajte malo nam prikazite osvajanje grada. znam da nije fokus na borbi ali brate nije ni fora da scena osvajanja bude gotova za minut. :P

A sto se tice Starkova navijam za njih iako su mi Tajovinove metode dosta simpaticne. Nisam citao knjige ali se iskreno nadam da ce Bren i Arja da im se nacestitaju milosne nove godine do kraja.

Poslednja ispravka: Auror (5.6.2013 u 1:22)
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 23:30   #1447
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Auror kaže: Pregled poruke
Gejmerski recnikom, ne mogu u ovakvoj prici tri IMBA heroja da osvoje grad tipa dza bu, evo ti ovaj ogrtac kraljice moja, grad je tvoj dajte malo nam prikazite osvajanje grada. znam da nije fokus na borbi ali brate nije ni fora da scena osvajanja bude gotova za minut. :P
Auror, ne mogu da ti prikazu scene neke bitke i epskog osvajanja grada jer i knjizi je grad osvojen na prepad, bukvalno za par minuta...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 23:37   #1448
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.194
Zahvalnice: 624
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Auror, ne mogu da ti prikazu scene neke bitke i epskog osvajanja grada jer i knjizi je grad osvojen na prepad, bukvalno za par minuta...
E ček, meni to i dalje nije jasno...
Spoiler za ---:
da li su stvarno njih trojica nadmašila Chuck Norrisa, i pobili sve u čitavom gradu, ili su uradili ono što neko reče, otvorili kapije grada, ušla njihova ekipa i odradila posao?

To baš i nije mnogo bitno, jer je konačan ishod takav kakav je, al me zanima
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 23:40   #1449
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
malo blesav kaže: Pregled poruke
E ček, meni to i dalje nije jasno...
Spoiler za ---:
da li su stvarno njih trojica nadmašila Chuck Norrisa, i pobili sve u čitavom gradu, ili su uradili ono što neko reče, otvorili kapije grada, ušla njihova ekipa i odradila posao?

To baš i nije mnogo bitno, jer je konačan ishod takav kakav je, al me zanima
Pa vec sam ti rekao pre par strana.

Spoiler za Da ponovim:
Yunkai i jeste pao poprilicno brzo i lako, posto je napadnut iznenada tokom noci dok su, cini mi se, drugi sinovi bili pijani (ili tako nesto) - u svakom slucaju nesposobni za borbu narocito obezglavljeni i bez vodja (u pravom smislu te reci). Jos kad se tome doda da su ih, cini mi se, Olujne vrane napale iznutra - well, udjes, izadjes, gotovo...


Inace, ne znam da li ste primetili da je ovo prva epizoda koja nije imala muziku na odjavnoj spici...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
malo blesav (4.6.2013)
Stara 4.6.2013, 23:47   #1450
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
Znači sve vreme se samo prati 200 nekih životnih sudbina likova koji su bitni ili nebitni na kranje random i ne povezan način? A ono što sve njih povezuje je izostavnjeno tj. (kako reče Nestor) kašće nam to prvi dnevnik.

Koji bućkuriš ničega i fail...
Sta je to nepovezano i gde je tu buckuris? Sve je poprilicno jasno, ne znam sta ti je to u seriji nepovezano? Da komentarisemo Lost pa da kazemo da je nepovezani buskuris ali ovo je daleko od toga. A taj buckuris bi se odmah razbistrio cim bi ubacili jednu bitku jel da?

Poslednja ispravka: Iris (5.6.2013 u 14:08)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2013, 0:03   #1451
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Game of Thrones

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Auror, ne mogu da ti prikazu scene neke bitke i epskog osvajanja grada jer i knjizi je grad osvojen na prepad, bukvalno za par minuta...
Neka je pao za par minuta nema veze, nego kazem nista od tih par minuta nismo vidjeli. Samo je pocetak tog dogadjaja prikazan, ulazak na zadnju kapiju. Nije prikazano nikakvo probijanje(sunjanje) kroz sporedne ulice, nikakvo otvaranje kapije, nikakav ulazak vojske, nikakva predaja.

A prikazano je radi komicnog ofekta kako se ovim tigrovima na vjencanju gade one ruzne frej djevojke. Ali narod to voli, sta ja znam.
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2013, 0:21   #1452
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pa zar treba da scena osvajanja Junkaja traje u fulu? Ne vidim svrhu toga, po meni je i ovo dovoljno...

A da su Frejove devojke ruzne - jesu za sve pare... Gde li ih samo nadjose?
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2013, 1:20   #1453
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Game of Thrones

Treba. Jer je ovo televizija, a ako likovi jasno iskazu svoje namjere onda valjda treba da se prikaze sve to. A ne da mi sad nagadjamo na cemu je fokus price i sta je bitno a sta ne. Bolje onda da su izmjenili pricu u odnosu na knjigu pa da su preskocili sve to i samo nam prikazali, recimo, kako Varis govori Tirionu: "Pticice su mi rekle da je Deneris osvojila Junkaj." A mi pratimo svo vrijeme Deneris, svaki veci dogadjaj oko nje je prikazan ukljucujuci preuzimanje robova i sad odjednom nece da prikazu osvajanje Junkaja. Ne uklapa im se u vremensko ogranicenje. Po meni bolje bi bilo da su makli ono glupo izvinjavanje iznevjerenim nevjestama i da su ta 2 minuta dodijelili osvajanju Junkaja.
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2013, 1:32   #1454
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Sta je to nepovezano i gde je tu buckuris? Sve je poprilicno jasno, ne znam sta ti je to u seriji nepovezano? Da komentarisemo Lost pa da kazemo da je nepovezani buskuris ali ovo je daleko od toga. A taj buckuris bi se odmah razbistrio cim bi ubacili jednu bitku jel da?

Inace
Spoiler za Veliki Spojler :D:
Dobro, aj' sad, nije poenta samo u bitkama, i ja ga prećera...

Prosto nisam navikao na seriju koja kao da oslikava zvezdano nebo koje para sitna kiša asteroida koji izgaraju u atmosferi a onaj koji je zadnji uleteo je i pobedio...

Šta je ne povezano, pitaš? Pa vratiću se prvobitnom utisku da je Martin osmislio lore i radnju(baš totalno ofucana borba za presto) a kad su likovi u pitanju nije imao nikakvu prestavu šta će sa njima, nego počne sa jednim likom pa ga skrlja jer mu se ne dopada il' zato što mu se može, pa sa drugim likom, pa ga zaboravi, pa s trećim, pa ne zna šta će s njim... Kad jedne urniše, nema veze, eto još novih i tako po potrebi, da se napiše što više knjiga, zadovolji želja ka kamari para i pressing izdavača jer "ovo ide, piši bre!!!", a tu su sad i tantijeme od serije...

Such a party is

Spoiler za :


A onda sledi propagacija slični knjiga/serija - da se ne izmuze čitana/gledana krava. Lost je za ovo zakon, jedino mi je žao što se nije završio kad je debeli uvrteo sebi u glavu da je sve bilo "only a figment of his imagination". Ovako ga ****še kad više nisu znali šta će.


Poslednja ispravka: ColdBoot (5.6.2013 u 1:51)
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2013, 1:49   #1455
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Auror kaže: Pregled poruke
Treba. Jer je ovo televizija, a ako likovi jasno iskazu svoje namjere onda valjda treba da se prikaze sve to.
Ajde da je nesto nejasno pa da kritikujete sto nije prikazano, ali ovako i nije neki argument. Mislim da serija nije ni priblizno toliko komplikovana za shvatanje stvari da bi sve moralo da se prikazuje. Ako posle 3 sezone morate da nagadjate sta je fokus price, onda serija stvarno nije za vas. Sve se svodi na to da vi zelite da gledate bitke u GoT, to je sve lepo i ja bih voleo tu i tamo da uzivam u tome, ali da pravim toliku buku oko toga..... To sto bitke nisu tu nema apsolutno nikakav poguban uticaj na citavu pricu serije kako vi zelite da prikazete. To sto vi zelite da gledate bitke je sasvim druga stvar, ali to prikazivati kao neki hendikep serije i njenom toku price nema veze sa vezom. Serija sasvim dovoljno opisuje i objasnjava sta se dogadja, prikaz bitke ne bi nista vise objasnila od onoga sto je ocigledno. Bilo bi lepo videti, slazem se ali nista strasno sto je nema. Kukate zbog par komicnih scena i obicnih eye candy-ja a zelite bitko koji je upravo to....eye candy i nista vise. Meni je cak i bolje nekada ne videti sve, mnogo je efektivnije cuti iz price likova strahotu neke bitke nego sto cu gledati gomilu statista kako mlataraju macevima. Dajte malo koristite mastu, zar mora sve da se servira?
Zar nije efektivnije to sto Bambi ne moze da nadje svoju majku posle pucnja iz puske ili su morali da ubace Bambijevu kevu koja ludacki izbegava projektile da bi u zavrsnici popila kilo kursuma i raspala se po ekranu?

@ColdBoot

Ja iskreno nisam imao takav utisak, da su likovi u seriji potrosna roba. Za sada je svaki bitan lik, koji je u seriji skoncao, skoncao na krajnje logican i manje-vise smislen nacin. Ne znam sta tu toliko odaje utisak da Martin nije znao sta ce sa njima . Ali ok, svako drugacije gleda ne sve ovo.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
DragonSlayer (5.6.2013), Game fever (5.6.2013), Krilce (6.6.2013), Marti Misterija (5.6.2013), nixma (25.5.2014), Packy (5.6.2013), player1 (5.6.2013), Pumbaa (5.6.2013), simke85 (7.6.2013)
Stara 5.6.2013, 2:08   #1456
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
---
@ColdBoot

Ja iskreno nisam imao takav utisak, da su likovi u seriji potrosna roba. Za sada je svaki bitan lik, koji je u seriji skoncao, skoncao na krajnje logican i manje-vise smislen nacin. Ne znam sta tu toliko odaje utisak da Martin nije znao sta ce sa njima . Ali ok, svako drugacije gleda ne sve ovo.
Spoiler za :
Broj likova u seriji i veliki intervali između njihovih konsekutivnih pojavljivanja. Kad ga strefi spisateljska blokada batali lika ko nedovršenu stolicu i pređe na nekog drugog(ako je suditi po seriji). Nekog obezglavi odmah(kao ćaća Starka - OK vrli si čovek i ne zanimljiv, off you go), nekoga otruje(opet zašto?) a nekoga muči u tamnici nekog ludaka samo tako, nizašta. Onda šta mu treba ona najmlađa Starkova? Da bi se našla na mestu kad joj majka i najstariji brat ginu? Ne reci mi da će šmizla biti neki faktor jer će scarface verovatno da je uvali u neki bordel sad kad nema šanse da dobije lovu za dostavu.


I tako...

Poslednja ispravka: ColdBoot (5.6.2013 u 2:17)
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2013, 2:16   #1457
Lich_king2
Veteran
 
Član od: 29.6.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.188
Zahvalnice: 722
Zahvaljeno 213 puta na 149 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lich_king2
Određen forumom Re: Game of Thrones

Elem neke scene su bile bespotrebno razvucene dok je drugima dato premalo vremena. A sto se tice 9 epizode, nekako je malo cudno da su svi poverovali, s obzirom u kakvom svetu zive, da se nista nece desiti i da im je ovaj stvarno oprostio prekrsenu rec.

Poslednja ispravka: Iris (5.6.2013 u 14:04)
Lich_king2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2013, 2:28   #1458
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Game of Thrones

Ja lepo reko covek je pisao nesto novo a vi se ubiste pokusavajuci da na ovu pricu primenite logiku koju ste navikli da vidjate u drugim pricama.

Ovo me podseca na onu foru : povezi 9 tacaka sa 4 prave linije sto treba
da ti ukaze da ne treba stalno da razmisljas na stari, isti nacin.

Spoiler za slika:
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2013, 4:38   #1459
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Lich_king2 kaže: Pregled poruke
Lepo pise "Spoiler" sto znaci da sadrzi neki deo vezan za seriju (knjigu) koji neko zna a neko ne. Ako nekome toliko smeta isti post, nek onda mod obrise.
Po petsto puta je receno, da ako je spoiler iz knige da se naznaci.
Sad i mi koji smo gledali celu seriju, treba da se pazimo spoilera, i ne citamo ni jedan spoiler, zato sto neko moze da uvali spoiler iz knige nenajavljeno.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2013, 5:14   #1460
Pumbaa
Član
 
Član od: 17.3.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 354
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 84 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Gamer Z kaže:
Izvini ali mozes li mi molim te nabrojati kvalitetnu fantastiku koja je smestena u svetove koji nisu bazirani na istoriji naseg sveta? Nesto sto se moze meriti sa Martinom ali sa nekim eto totalno originalnim vanzemaljskim svetom i civilizacijom.
Naravno da ne mozes.
Citat:
Iris kaže:
To pre može da se kaže za čika-Tolkina... i za čika-Herberta, kao i za čika-Pračeta. O čika-Lukasu i čika-Gibsonu i da ne pričamo. Itd, itd...

A i čika-Markes bi mogao da kaže po koju na ovu temu...
Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
recimo Wagnerov prsten je na slicnu foru kao i Tolikinov, a obojica su verovatno uzeli ideju iz Nordijske mitologije... Hobiti su ''britanci'', a Okrug mnogo lici( da ne kazem: ''preslikana Britanija'') na njihove predele... itd itd

to ko je od koga i odakle uzimao ideje/motive/itd je nebitno, bitno je sta je od toga napravio... a Martin pravi(jos nije gotovo) nesto sto bi moglo da bude mnogo dobro i sto bi moglo da stoji rame uz rame sa najboljim delima iz zanra...

i ma koliko da je dobro, ne moze svima da se svidi...
Pumbaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, game of thrones, igra prestola, incest, serije


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gothic 4 - Arcania Robby Role-Play 389 20.7.2016 13:20
A Game of Thrones Jon Snow Role-Play 165 2.11.2013 21:45
A Game of Thrones: Genesis Vulee Strateške igre 41 12.10.2011 10:37
White Knight Story-56k warning donator99 Konzole 11 24.12.2008 22:31
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com