Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.6.2015, 20:54   #1
Djolle
Član
 
Član od: 4.7.2013.
Poruke: 33
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Laptop zablokira, ekran pocrni i nista sem restarta mu ne pomaze

Bukvalno od pre par dana imam problem sa laptopom tako sto jednostavno zapuca... On radi sasvim normalno ovako dok je u obicnom rezimu rada bez opterecenja(Chrome,Sype,Steam,...), al kad udjem u igricu CS:GO koja je malo zahtevnija za rad bukvalno nakon 3-5minuta in game meni ekran pocrni zvuk zapuca i nista od tastera ne reaguje(tipa svetlo od caps locka, num locka, ...) I onda mora da se restartuje ili na dugme ili struja i baterija napolje.I onda kad ga ponovo upalim i nastavim sa igrom on radi sasvim normalno kao i ranije bez problema... Medjutim danas je poceo da zeza jos vise i sad konstantno zapucava tako...
Djolle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2015, 23:01   #2
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Laptop zablokira, ekran pocrni i nista sem restarta mu ne pomaze

Za pocetak provjeri temperaturu.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2015, 23:27   #3
Djolle
Član
 
Član od: 4.7.2013.
Poruke: 33
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Laptop zablokira, ekran pocrni i nista sem restarta mu ne pomaze

Citat:
JovanK kaže: Pregled poruke
Za pocetak provjeri temperaturu.
Temperatura je skroz u redu.... nije moguce da se pregreje za 3-5min, druga stvar kako je nakon tog restartovanja sasvim normalno radio... A i pre toga je isto stalno normalno radio sad kad zapuca bude hladniji nego ranije dok je radio normalno...
Djolle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2015, 23:56   #4
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Laptop zablokira, ekran pocrni i nista sem restarta mu ne pomaze

probaj neku drugu igricu, ako se isto dešava reinstaliraj drajvere od grafičke i winodows, ako se i dalje nastavi riknula grafička
mada i meni ovo izgleda kao pregrevanje, jbg nije laptop za igrice
Drži ga na punjaču kad igraš igrice..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2015, 0:49   #5
Djolle
Član
 
Član od: 4.7.2013.
Poruke: 33
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Laptop zablokira, ekran pocrni i nista sem restarta mu ne pomaze

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
probaj neku drugu igricu, ako se isto dešava reinstaliraj drajvere od grafičke i winodows, ako se i dalje nastavi riknula grafička
mada i meni ovo izgleda kao pregrevanje, jbg nije laptop za igrice
Drži ga na punjaču kad igraš igrice..
Ne znam zasto bi se sad odjednom krenuo pregrevati kad ja vec CS:GO igram na njemu sace godinu dana i nikad bukvalno nikad ranije se to nije dogodilo... A to za drajvere cu da probam i da vidim da instaliram jos nesto...


***EDIT*** Temperaturu sam proverio i ona nije u problemu kao sto sam i mislio, cak sta vise savrsena je niza je nego ranije(Ciscen je laptop pre par meseci pa zbog toga) i to ~10ak stepeni niza nego ranije, da se ne bih sad zezao sa tim drajverima silnim i sistemom uopste ima da reinstaliram ceo windows sutra pa da vidim dal je do sistema ili nije i taman cu tad da instaliram nesto da vidim sta se desava... Kakve jos znakove mogu da imam da mi je graficka otisla? Posto meni generalno sve ostalo radi kao i ranije filmovi, YT sve bukvalno sve je to extra i igrica radi tih 5-6minuta skroz korektno kad ja udjem...

***EDIT2*** Resen je problem izgleda da je bio problem u samoj igri... nesto se izdesavalo sa samom igrom i to je prozrokovalo sve probleme

Poslednja ispravka: Djolle (30.6.2015 u 2:03)
Djolle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pomoc ! . BogdaNgLr Kvarovi 3 20.1.2013 16:51
Laptop povremeno kočenje + zabrljan ekran Butke Kvarovi 11 4.4.2011 18:55
Acer Aspire 5738ZG - laptop se zamrzne i ekran se zacrni wog326 Operativni sistemi 28 8.8.2010 23:42
Laptop 17,3" ekran - Assasins Creed II, Facebook, Filmovi iMa_NeKo_PljUgU ŠDK - Prenosni računari 5 14.7.2010 17:35
Laptop ekran 17,3" notash ŠDK - Ostale komponente 10 10.9.2009 20:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com