Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.11.2018, 9:12   #7781
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

O tom Returningu nažalost niko ovde nije pisao, možda ga niko nije ni probao a da ne kažem odigrao cijelu igru sa njim, a baš me zanima kakav je, i da li kod eventualnog ponovnog prelaska te odlične igre igrati obični NotR ili taj Returning.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2018, 10:20   #7782
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Probao sam ga ja i nije mi se svideo, mada ruku na srce odigrao sam svega dva-tri sata. Dijalozi su lose napisani, glasovna gluma jos gora (i to na ruskom) sa generalno losijim prevodom. Balance je, koliko sam citao (posto nisam daleko dogurao) isto tako lose uradjen. Sve u svemu, definitivno preporucujem NotR za ponovni prelazak. Uvek se moze odabrati druga frakcija, a i questove je moguce zavrsiti na drugi nacin.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2018, 10:49   #7783
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

@Guerrinus

Ako ti se svideo Morrowind (meni je u top 10 igara svih vremena, i jedina igra od Bethesda koja po meni nije g***o) proveri mod Enderal (za Skyrim). Uskoro treba da izadje standalone verzija na steamu, ali za to moras imati stariju verziju (ne Special Edition) Skyrima. Brdo zanimljivih likova, kvalitetni dijalozi (uz dosta bolji voice acting nego u Skyrimu), igra te ne tretira kao kompletnog debila (za vecinu questova nema markera, borbe su dosta izazovnije itd), odlicna prica... sve u svemu meni je mod neuporedivo bolji od Skysmora.

Trailer
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
Guerrinus (9.11.2018)
Stara 9.11.2018, 13:51   #7784
Guerrinus
Član
 
Član od: 31.12.2017.
Poruke: 223
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 113 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

@Krilce

Nabavio sam Gothic 2 Gold i moram reći da je igra prelepa, to je ta estetika ranih 2000s koju volim ali zahteva dosta navikavanja zbog mehanike. Combat sistem je drugačiji od standardnog kliktanja, pa me onaj mladi vuk na samom početku igre, po izlasku iz kule, navatao ko crvenkapicu. Gledao sam neke tutorijale na youtube-u i vidim da kad se jednom savlada, sve teče glatko. Fora je valjda napasti u pravom momentu. Ako uspešno savladam mehaniku biće odlično.

@Leonida

Čuo sam za Enderal onako usput ali ga nisam probao, upravo kaplje sa Nexus-a. Ionako sam reinstalirao Skyrim pre par dana u nameri da odigram taj famozni Legacy of the Dragonborn. Od tih velikih modova za Skyrim jedino sam igrao Falskaar i moram priznati da me je pošteno zabavio na jedno veče.
Guerrinus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2018, 13:56   #7785
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
Guerrinus kaže: Pregled poruke
@Krilce

Nabavio sam Gothic 2 Gold i moram reći da je igra prelepa, to je ta estetika ranih 2000s koju volim ali zahteva dosta navikavanja zbog mehanike. Combat sistem je drugačiji od standardnog kliktanja, pa me onaj mladi vuk na samom početku igre, po izlasku iz kule, navatao ko crvenkapicu. Gledao sam neke tutorijale na youtube-u i vidim da kad se jednom savlada, sve teče glatko. Fora je valjda napasti u pravom momentu. Ako uspešno savladam mehaniku biće odlično.
Nesto kao clunky Dark Souls bez kotrljanja.

Planirao sam i ja da krenem Enderal, ali nikako da nadjem dovoljno vremena. Treba da izadje kao standalone?
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2018, 14:04   #7786
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Izlazi kao standalone do kraja godine, ali mislim da moras imati stariju verziju Skyrima na Steam-u da bi je mogao skinuti.

https://store.steampowered.com/app/933480/Enderal/

Evo sta ti pise:

Enderal is a total conversion mod for The Elder Scrolls V: Skyrim. It is necessary to have the Steam version of Skyrim installed to play Enderal. Skyrim Special Edition does not work with Enderal.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
Krilce (9.11.2018)
Stara 9.11.2018, 23:24   #7787
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
Guerrinus kaže: Pregled poruke
Nabavio sam Gothic 2 Gold
S obzirom na tvoje sadrzajne i zanimljive poruke na TES6 temi, pocasti nas ponekom porukom slicnog sastava na Gothic 2 temi, kako budes igrao i otkrivao svet igre
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2018, 14:01   #7788
Guerrinus
Član
 
Član od: 31.12.2017.
Poruke: 223
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 113 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

@Skenderevo Ako stignem da odigram pisaću S obzirom na periodične posete forumu na svake 2-3 godine, možda u narednom krugu a i s godinama sve je manje vremena za igranje.

I ja se juče setih godišnjice Skyrima. Deluje mi kao da je prošlo više od 7 godina, a opet čitavih 16 od Morrowind-a i prvih besanih noći u svetu Tamriela te daleke 2002. Tada sam započinjao studije, uz Skyrim sam postao porodičan čovek a TES6 ima da igram sa decom. Eto šta ti je život.
Guerrinus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2018, 16:18   #7789
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Eh da mi je barem da izadje nesto iz beyond skyrim tima ili skyoblivion ili skywind pa da mi lakse prodje ovih narednih 10 god bez VI...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2018, 19:10   #7790
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Fans campaign for Skyrim-playing grandmother to be immortalised in The Elder Scrolls 6
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2018, 23:55   #7791
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Nastavak fenomenalnog moda Rigmor of bruma je konacno izasao pod nazivom Rigmor of Cyrodil i ako je upola tako dobar kao predhodni eto igranja barem 30+h a i ljudi iz beyond skyrim tima najavljuju neke novosti u sto skorije vreme...



https://www.nexusmods.com/skyrim/mod...wxgVW6wyd0__I0



https://www.nexusmods.com/skyrimspec...ion/mods/21566



Rigmor of Cryodil
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MARE GSX R na korisnoj poruci:
Geralt (2.12.2018)
Stara 2.12.2018, 15:23   #7792
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Nadam se je ovaj mod stabilniji od njegovog prethodnog...nisam se zadrzao sa Rigmorom duze nego sto sam morao da zavrsim po mom misljenuju predugacak quest line, prica jeste dobra ali cela fora tipa, sedi, pricaj sa njom, jasi konja pa opet pricaj sa njom, quest markeri koji nemaju veze s vezom u nekim situacijama, gomila bagova (mod edituje previse vanila lokacija i ako imate dosta modova, bice muka) prica je bila dobra ali kao sto rekoh previse razvucena (za moj ukus) ima dosta patetisanja i pojedini komentari i odgovori koji su vam ponudjeni su bili isuvise cringe za moj ukus. Vo je isto bio dosta slab u odnosu na neke druge slicne modove. Uglavnom sam morao da napravim poseban odvojeni sejv za taj mod i cim sam prelazio na drugogo lika, obavezno sam deaktivirao Rigmor jel kao sto rekoh mod uopste nije bio other mod friendly.


Uglavnom solidan mod ali mislim da je autor zagrizao vise nego sto je mogao da sazvace (koliko znam sve je sam radio) vidim da je sto se tice ovo nastavka angazovano vise ljudi tako da se nadam da je i sam mod stabilniji...probace se



btw moje preporuke za slicne modove


https://www.nexusmods.com/skyrimspec...tion/mods/9666
https://www.nexusmods.com/skyrimspec...ab=description
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2018, 19:12   #7793
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Da i sam sam pisao o tome ali vecina bagova se zaobidje na jako jednostavan nacin, a da ima patetike ima ali je bio poprilicno solidan, a i sada barem u ovom mogu posetiti sirodil jer od skyobliviona izgleda nema nista skorije...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2018, 23:13   #7794
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Pa imaces priliku da ga posetis i u nastavku za Beyond Skyrim Brumu tj Beyond Skyrim Cyrodill sta visi oni su i pomogli u pravljenju tj rekonstrukcije dela teritorije i gradova koji se nalaze u Rigmor of Cyrodiil.


Uglavnom za sada prica je odlicnam, autor je lepo uklopio dosta mitova iz istroije Imeperije i celog Cyrodiila, St Alessia, Amulet of Kings, stvaranje prve Imperije, bukvalno must have mod za likove kojima je Oblivion best TES i koji su (kao i ja) fanovi Imperials-a i lore-a


Jedina mana za sada je sto jos nije objasnjeno kako je aktuelni imperator kojeg znamo iz Skyrima prosto "nestao" no valjda ce objasniti do kraja
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.12.2018, 23:18   #7795
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom The Elder Scrolls V - Skyrim

Dobar mod mislim ja sam sirodil posetio preko beyond skyrim bruma i jedva cekam nastavak koji se nadam da ce uskoro... A aktivno pratim sta rade i jedva cekam da poizlaze svi dodatci iz Beyond Skyrim projekta...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2018, 14:47   #7796
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Odlican mod daleko bolji nego Rigmor of Bruma, iako na kraju nismo dobili dogovor sta se desilo sa Titusom Mede-om II kraj je bas epic i bas kakav zasluzuju i Dragonborn i Rigmor....tako da jedva cekam nastavak Rigmor of Tamriel


btw muzika na kraju je prva liga, kakva crna fantazy limunada bre...


prava himna Dragonborna



Citat:
Not even Eorlund Gray-Mane could forge this kind of metal...
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2018, 21:15   #7797
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Dobar je samo malo previse patetike opet i price i price uvod ogroman...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2018, 22:37   #7798
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Kompletirao si mod? Meni doduse bas lepo leglo tih prvih 2+ sata gde se sve vrti oko price i buildovanja lore-a, posle ce ti fight izaci na nos pogootvu sto je su Rigmor modovi prilicno teski na vecim tezinama (kad ti baci malu armiju protivnika na skucenom prostoru) ja sam ovo presao na legendary (mada mi je lik aka bard of solitude prilicno buffovan) Legacy ima dobar story, Mirai, Bruma sve je to izuzetno, ali ovo je ipak top tier. Bas bas dobra prica i jos pohvale na iplementiranje mape Cyrodiila, definitivno autora treba profesionalno da angazuju ili bar ovi iz Beyond projekta.


Citat:
might add alternative ending, some people want it and it was originally planned but never made it
Citat:
I am going to do an update, few niggles here and there, then concentrate on a couple of small dlc addons for RoC to pave the way for RoT
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2018, 0:44   #7799
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Ne covek je stvarno klasa sto se tice izrade modova.. I prvi deo mi se i dopao zbog te price i povezanosti i onog kraja sa oprastanjem... morao sam posle da je nadjem preko coda i sada zivi u mojoj kuci u brumi u beyond skyrim(prva verz Rigmora) a ovaj deo sam tek na pocetku razradjujem pricu gledam da ispratim sto vise i saznam sto vise... A rade oni sigurno zajedno i imam osecaj da ce oko nove godine ili za vreme praznika nesto dobro izaci i od Bs tima...
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2018, 1:27   #7800
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Mozes dobiti kucu u Brumi? wtf nisam znao za to :O Sto se mene tice na ovom prelazu koji imam za nju ona je samnom u Helgenu (zahvaljujuci Helgen Reborn modu)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bethesda, elder scrolls, skyrim


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls Online Angelo Serafin MMORPG igre 1190 18.1.2024 23:55
The Elder Scrolls 5 dzangrizalo Role-Play 4 17.1.2010 0:51
Elder Scrolls MMORPG donator99 Mrežne igre 10 14.11.2007 10:42
Elder Scrolls vs Gothic? karlito brigante otpaTci 6 21.11.2006 23:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com