Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.10.2015, 16:52   #61
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Čekajte bre ljudi da vidimo na šta će ovo da liči Već je rečeno, ovo nije punokrvni Far Cry release, nego zazancija kao Blood Dragon. Ko zna možda i bude dobro. Zamislite foru sa praistorijskim oružjem. Poluautomatski šlajder na kamenčiće
Pogresna informacija, ne znam gde si ovo procitao?

Citat:
Ubisoft describes the game as the "the next exciting chapter" in the Far Cry series and a "full-fledged single player experience".

All of which sounds like Primal is intended to be the series' next big release rather than another spin-off like Blood Dragon. Indeed, unlike Blood Dragon, Primal is another physical release.
Ako prodje dobro, bice nastavka 100%. Dakle "zezancija" nije vec vec iskorisceno ime vec postojece fransize za jos jednu slicnu.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2015, 19:34   #62
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.416
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Стварно вам коментари нису на месту. Није да браним Убисофт. Али реално, млате паре. И по мени су најпрофитабилнији од осталих. И знају како да добију купце.

Убисофт се јако уздигао задњих година. И може им се да праве 30 игара годишње. Имају новац имају све.

Идеја да радња игре буде у праисторијско доба ми је симпатична. Ионако смо претрпани футуристичким и напуцаним играма. Мало да се рокамо праћкама :d

Poslednja ispravka: Љуша (7.10.2015 u 19:46)
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2015, 20:53   #63
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.457
Zahvalnice: 3.921
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Mlati pare, šišaj vunene! Samo nek se vrti lova, uvek ima idiota koji će dati pare na ovo.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2015, 22:32   #64
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Dati pare na šta? Je l' toliko loše izgleda igra? Kaži šta ti se nije svidelo.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2015, 23:10   #65
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Mlati pare, šišaj vunene! Samo nek se vrti lova, uvek ima idiota koji će dati pare na ovo.
Ja ne znam sta je lose u tome, dati pare na igru koja je nekome privlacna Vi to znate da je igra katastrofa?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 0:40   #66
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Far Cry Primal

Realno, mnogi nismo dali pare ni na prethodne nastavke, ali ovo čak ni za džabe ne vrijedi da se igra😃
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 1:03   #67
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Odavno nije bilo ovoliko pljuvačine u nekoj temi
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 1:28   #68
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Ne znam za vas, ali meni je ovo vrh ideja
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NjegovaWisost na korisnoj poruci:
nikola s (8.10.2015)
Stara 8.10.2015, 1:46   #69
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Realno, mnogi nismo dali pare ni na prethodne nastavke, ali ovo čak ni za džabe ne vrijedi da se igra😃
Kakva je igra sto se tice optimizacije? Jel zahtevna mnogo? Prica jel dobra? Koliko ti je trebalo da je predjes?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 1:49   #70
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Mislim da svi ovde smatraju da je ovo "vrh ideja" za igru generalno ali neki od nas smatraju da brend koji skrnave nije odgovarajući
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 8:42   #71
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Mislim da svi ovde smatraju da je ovo "vrh ideja" za igru generalno ali neki od nas smatraju da brend koji skrnave nije odgovarajući
Skrnave zato sto znaju u Ubiju da je veca sansa za zaradu ako nalepis kao naslov ime popularnog serijala nego da ga izdas kao novi Ip. Ubisoft odavno ne preuzima rizike, igraju na sigurno (smao treba pogledati njihove igre koje izlaze u narednih godinu dana i sve je jasno)
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 8:54   #72
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Ubisoft odavno ne preuzima rizike, igraju na sigurno (smao treba pogledati njihove igre koje izlaze u narednih godinu dana i sve je jasno)
Pa ako ovo nije rizik ne znam sta je. Za razliku od mnogih koji stalno izbacuju istu igru sa poboljsanom grafikom, sada dobijamo potpuno drugaciji Far Cry, sto svakako jeste rizicno, jer ne mozes biti siguran da ce igraci/kupci prihvatiti ovakve promene.
Primecujem da mnogi ovde uzimaju Assassin's Creed kao merilo rada Ubisoft-a, ali to je skroz pogresno. Ne mozes greske koje su tamo napravljene da "lepis" na ostale naslove, pogotovo ne na ovakav FC, koji se dosta razlikuje od prethodnih.
Da su kojim slucajem najavili pucacinu slicnu proslom delu, sada bi bilo pljuvacine kako dobijamo FC 3.7 a vec smo imali FC 3.5 (nema promena, rizika, sve vec vidjeno...), ali ovo je dokaz da ipak citaju komentare fanova, koji ne zele novi nastavak trojke, vec nesto drugacije, a da ipak ne odstupa previse od FC filozofije.
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 9:02   #73
Danilo023
Član
 
Član od: 21.11.2010.
Poruke: 326
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 27 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Ne znam, ne vidim ništa strašno u tome što je ovo Far Cry naslov. Far Cry je meni uvek bio asocijacija na jurnjavu po džungli i light verziju preživljavanja. Nije kao da je igra imala nekog prepoznatiljivog glavnog lika, ili neku preteranu tematiku u priči i vremenski period, pa da si za to bio vezan.
Uvek mi je delovalo da priča služi kao izgovor da trčaiš po divljini + dodati ludi negativci da daju malo šmeka igri. Ne vidim zašto je to nemoguće u Primal-u, ja sam se baš obradovao ovome.
Danilo023 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Danilo023 na korisnoj poruci:
malo blesav (8.10.2015), pentraksil (8.10.2015)
Stara 8.10.2015, 10:17   #74
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Citat:
Danilo023 kaže: Pregled poruke
Ne znam, ne vidim ništa strašno u tome što je ovo Far Cry naslov. Far Cry je meni uvek bio asocijacija na jurnjavu po džungli i light verziju preživljavanja. Nije kao da je igra imala nekog prepoznatiljivog glavnog lika, ili neku preteranu tematiku u priči i vremenski period, pa da si za to bio vezan.
Uvek mi je delovalo da priča služi kao izgovor da trčaiš po divljini + dodati ludi negativci da daju malo šmeka igri. Ne vidim zašto je to nemoguće u Primal-u, ja sam se baš obradovao ovome.
Apsolutno isto misljenje ali tu dolazimo do onoga sto sada imamo u Mafia 3 temi. Svako tumaci "srz" serijala kako hoce. Nekome je to napucavanje, nekome je to jurnjava po nepoznatom ostrvu uz ludog negativca, a nekome je to i dalje onaj prvi deo sa sve mutagenima i cudovistima.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 10:38   #75
Danilo023
Član
 
Član od: 21.11.2010.
Poruke: 326
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 27 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Razmišljao sam da li da se priključim i raspravi o Mafia 3 gde delim mišljenje sa tobom, ali sam video da nema svrhe
Danilo023 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Danilo023 na korisnoj poruci:
pentraksil (8.10.2015)
Stara 8.10.2015, 10:50   #76
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Citat:
Danilo023 kaže: Pregled poruke
Razmišljao sam da li da se priključim i raspravi o Mafia 3 gde delim mišljenje sa tobom, ali sam video da nema svrhe
Sta ces, mi igraci smo mozda i jedna od najrazmazenijih musterija u celoj zabavljackoj industriji, uvek ce biti nezadovoljstva, cak i kada su najobicnije sitnice u pitanju.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 10:51   #77
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Navalili ljudi sa uzvicima upropastili serijal pa upropastili serijal. Ako uzmemo sve Far Cry igre od prve do cetvrte sta je zajednicko svim igrama?

Zajednicki je tip lokacije gdje se odigravaju. Totalna zabit manje vise odsjecena od ostatka svijeta. Da li se Far Cry Primal uklapa u to? Da uklapa se.

Sta je zajednicko FC igrama od FC2 pa do FC4 pored lokacije? Zajednicka je borba izmedju frakcija unutar te lokacije. Da li se FC Primal uklapa u to? Da.

Sta je zajednicko FC igrama od FC2 do FC4 (ajde u odredjenoj mjeri i u FC1) osim lokaciej i frakcija? Zajednicke su zivotinje koje su neprijateljski nastrojene prema vama. Da li se FC Primal uklapa u to? Da.

Sta je drugacije u odnosu na prethodne FC igre? Drugacije je oruzje. Da li trebamo zanemariti prethodne 3 slicnosti i reci da ovo nije pravi FC nastavak jer nema moderno oruzje?
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Danilo023 (8.10.2015), malo blesav (8.10.2015), pentraksil (8.10.2015)
Stara 8.10.2015, 11:03   #78
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Ruku na srce, i Far Cry 1 bi bio bolji da nije bilo onih i onolikih čudovišta. Sa njima nema taktike, tako hvaljenog elementa gejmpleja, već sirovo napucavanje ili vitlanje mačetom, ako imas nesreću da ti oni skakutavi priđu toliko blizu.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 11:30   #79
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.194
Zahvalnice: 624
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Navalili ljudi sa uzvicima upropastili serijal pa upropastili serijal. Ako uzmemo sve Far Cry igre od prve do cetvrte sta je zajednicko svim igrama?

Zajednicki je tip lokacije gdje se odigravaju. Totalna zabit manje vise odsjecena od ostatka svijeta. Da li se Far Cry Primal uklapa u to? Da uklapa se.

Sta je zajednicko FC igrama od FC2 pa do FC4 pored lokacije? Zajednicka je borba izmedju frakcija unutar te lokacije. Da li se FC Primal uklapa u to? Da.

Sta je zajednicko FC igrama od FC2 do FC4 (ajde u odredjenoj mjeri i u FC1) osim lokaciej i frakcija? Zajednicke su zivotinje koje su neprijateljski nastrojene prema vama. Da li se FC Primal uklapa u to? Da.

Sta je drugacije u odnosu na prethodne FC igre? Drugacije je oruzje. Da li trebamo zanemariti prethodne 3 slicnosti i reci da ovo nije pravi FC nastavak jer nema moderno oruzje?
Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka.
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2015, 12:15   #80
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Far Cry Primal

Kad god ubisoft odluci da izbaci neku igru, uvek se zapitam da li ce napraviti valjanu PC verziju tj dobro optimizovanu. Deluje interesantno vreme radnje. Jedva cekam da vidim kakva ce biti, samo da ne useru optimizaciju.
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Primal Carnage Stranger2 Akcione igre 11 5.11.2012 18:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com