Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.11.2014, 20:36   #21
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Ljudi s Blizzcona posvedocili da je igra do jaja, i da ce je u buducnosti sigurno igrati. Ko bi ocekivao takav sled dogadjaja...
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 21:56   #22
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Одг: Overwatch

Ko je gledao WoW Q&A mogao je da se uveri kakvi ljudi dolaze tamo.

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 22:03   #23
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Одг: Overwatch

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Ko je gledao WoW Q&A mogao je da se uveri kakvi ljudi dolaze tamo.

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
Verujem da je vecina s ovog foruma slicna...so check yourself before you break yourself
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 22:14   #24
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Одг: Overwatch

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Ko je gledao WoW Q&A mogao je da se uveri kakvi ljudi dolaze tamo.

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
Ni fikcija americkih koledz komedija ne moze da iskarikira strebere toliko koliko to radi zbilja na Blizzardovim fan okupljanjima.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku High life na korisnoj poruci:
Kidja (10.11.2014)
Stara 9.11.2014, 23:07   #25
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Одг: Overwatch

TF2 je nešto najzabavnije što sam igrao u poslednjih 5 godina, a ova igra deluje rame uz rame sa njom na osnovu onog što su prikazali, tako da je za mene pun pogodak. To sam isto rekao i za Hearthstone na samom početku i nisam se prevario. Blizz me podseća na Nintendo u poslednje vreme - prave više igre namenjene casual publici, ali neverovatno zabavne. To je valjda ono što smo svi nekad najviše cenili. Nekad...
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 23:19   #26
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Blizzardove igre nemaju nikakve veze sa starim Nintendo naslovima. Nintendovi naslovi su ljude privlacili zabavnim izazovima. WoW, Diablo III i Hearthstone se sa druge strane oslanjaju na najbezocniju zloupotrebu tzv. efekta Skinerove kutije. Psiholoskom manipulacijom te efektivno pretvaraju u kockarskog ovisnika da bi ti dugorocno izvlacili pare.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku High life na korisnoj poruci:
Asmodeus (9.11.2014)
Stara 9.11.2014, 23:36   #27
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Verovali ili ne, gledah emisiju na Discovery baš o ovome što spominje High life, kakvu ekipu psihologa imaju developeri i na koje centre tačno gađaju kod korisnika. Ni malo nije naivna priča, a WoW je bio jedan od primera prikazanih u emisiji.
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 23:45   #28
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Overwatch

Na Hearthstone sam potrošio 8€ a igram ga 10 meseci, što je mizerno u odnosu na zabavu koju sam dobio za te pare. Igra je veoma zabavna i ne vidim kako te to navlači na kocku. Ako si podvodljiv to je druga stvar i problem nije u igri nego u osobi. South Park je odlično uradio poslednju epizodu o freemium modelu mobilnih igara.

WoW nisam igrao tako da ne mogu da komentarišem. Od početka se zna da igra ima mesečnu pretplatu i svako zna u šta se upušta. Ako mu je zabavna i hoće da umesto jednog mesečnog izlaska u grad uloži u pretplatu - super.

Diablo 3 sam uzeo za 2k dinara malo pre izlaska ekspanzije i prvi dan sam igrao 12-13h, veoma ispolirana i zabavna igra. Ekspanziju sam uzeo na dan izlaska, taklođe se dobro zabavio, ali je posle određenog vremena počela da me smara. Vratio sam joj se još jednom posle par meseci kada su izbacili update, igrao par dana i to je bilo to. Ne osećam da sam bacio pare, ali mi je igra ipak postala dosta repetitivna i završilo se na tome, bilo je lepo dok je trajalo.

Overwatch mi izgleda kao BlizzFortress 2, samo što će se umesto ključeva i otvaranja kutija sigurno kupovati različiti heroji, ili kao što je slučaj u Hearthstoneu (karte) ili Heroes of the Storm (heroji), polako zarađivati. Opcija za trošenje love i brzi napredak je tu, ali finansijski neće biti svakom dostupna, što ne znači da će ljudi krasti pare ili uzimati kreditnu karticu od roditelja kako bi odmah otključali sve moguće. Kockarski zavisnik nisam postao, niti su igre uticale na moju psihu u tom pogledu.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2014, 23:56   #29
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
bokela kaže: Pregled poruke
Verovali ili ne, gledah emisiju na Discovery baš o ovome što spominje High life, kakvu ekipu psihologa imaju developeri i na koje centre tačno gađaju kod korisnika. Ni malo nije naivna priča, a WoW je bio jedan od primera prikazanih u emisiji.

Hearthstone je najogoljeniji primer toga. Kvaka je u nacinu na koji nabavljas karte. Kupujes spilove sa po pet nasumicnih karata, od kojih je jedna retka. I sad, koje ti se potrefe. Mogu biti iste, mogu biti razlicite, dobre, lose... De fakto virtuelni slot aparat. Igra zaradjuje od likova koji nemilice kupuju spilove kako bi izvukli tu jednu kartu koja im treba, odnosno dzek pot.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 0:12   #30
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Overwatch




Prvi panel sam odgledao, drugi kasnije večeras. Iznenadio sam se kad su spomenuli da ima mnogo više od 12 heroja, što verovatno znači da će F2P sistem biti sličan kao za Heroes of the Storm. Mislim nisu ništa spomenuli o modelu plaćanja, ali nije teško zaključiti iz svega viđenog, tu se vrti najveća lova danas. Prikazan je i meč između Blizz developera, payload mod, preslikani TF2. Neki skillovi su već slični drugima, to je jedino što me brine za sad, ali ako oružja budu raznovrsna onda bi ona lako mogla to nadomestiti. Beta 2015.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 1:46   #31
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Na onoj slici gde je gomila heroja, ja sam izbrojao 19, a 12 je u igri.
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 2:58   #32
Dobri_isak
Član
 
Član od: 21.2.2012.
Poruke: 112
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 14 puta na 10 poruka
Određen forumom Overwatch

Ja se slazem da ne lici na blizzard, ali znate kako, mislim da je to dobro. Meni se ne dopada, ali dok ne probam nema smisla da iznosim misljenje


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Dobri_isak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 13:47   #33
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Одг: Overwatch

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Ni fikcija americkih koledz komedija ne moze da iskarikira strebere toliko koliko to radi zbilja na Blizzardovim fan okupljanjima.
Bas tako, shvatio sam tad kad sam gledao zasto je npr WoW otisao u...jedno od pitanja je npr bilo zasto nema slanine u igri??????
Tako da ovo sto kazu za Overwatch ne treba shvatiti ozbiljno.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2014, 17:29   #34
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Koliko hejtera, a igra tek u alfa fazi. Mislim, ne verujem ni ja na reč fanboysima jer mogu misliti koliko je objektivan neko ko mišljenje o igri počinje rečima: "Moj drugar i ja smo fanovi Blizzarda još od WC2", ali ne vidim ni šta je toliko katastrofalno loše u onome što je do sada prikazano.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 15:50   #35
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Overwatch

Meni ova igra deluje mnogo dobro. Ne mogu da kazem dal obecava jer ce dosta toga zavisiti od stereotipa, uostalom i ja kada sam prvi put odgledao pomIslio sam ŠKK! Medjutm sa svakim novim klipom sve se vise odusevljavam, sto ih vise gledam to su mi bolji Pa ne bi bilo lose da i ostali ostave te stereotipe po strani.

Licno, jedva cekam da izadje, igracu je sigurno - samo jos nisam odlucio sa kojim herojem Fazon, mislim da cu sa svakim

Nego da predjemo mi na temu:
Koji se heroji vama najvise svidjaju?

Kao sto sam vec rekao, deluje mi da bih igrao sa svakim - ali prve partije bih odigrao sa Tracer, Widowmaker, Reaper, Pharah, Hanzo... otprilike tim redosledom. Medjutim i ostali imaju svoje adute definitivno.

Poslednja ispravka: Echo (14.11.2014 u 16:10)
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 16:54   #36
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Koliko hejtera, a igra tek u alfa fazi. Mislim, ne verujem ni ja na reč fanboysima jer mogu misliti koliko je objektivan neko ko mišljenje o igri počinje rečima: "Moj drugar i ja smo fanovi Blizzarda još od WC2", ali ne vidim ni šta je toliko katastrofalno loše u onome što je do sada prikazano.
Pa dobro ako tako razmisljas onda ja mogu da kazem da si ishajpovao igru koja je u alfa fazi?
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 18:07   #37
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Rekao sam da ne vidim ništa katastrofalno loše i to je dizanje hajpa? Čak sam rekao i da ne verujem izjavama fanboysa.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 18:16   #38
Echo
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 419
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 72 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Echo
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Pa dobro ako tako razmisljas onda ja mogu da kazem da si ishajpovao igru koja je u alfa fazi?
Pazi ga ovaj filozof.

Ko je odgledao samo jedan klip i shvatio da nije to to, taj bolje i da ne postuje ovde. Igra izgleda odlicno, cak i u alfi. Cela atmosfera je osvezenje, pa ko voli nek izvoli. Nemam nista protiv ni da je kopija, ako bude bolja od originala.

Koji vam se heroji najvise svidjaju?

Poslednja ispravka: Echo (14.11.2014 u 18:32)
Echo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 22:42   #39
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Overwatch

Citat:
Echo kaže: Pregled poruke
Pazi ga ovaj filozof.

Ko je odgledao samo jedan klip i shvatio da nije to to, taj bolje i da ne postuje ovde. Igra izgleda odlicno, cak i u alfi. Cela atmosfera je osvezenje, pa ko voli nek izvoli. Nemam nista protiv ni da je kopija, ako bude bolja od originala.

Koji vam se heroji najvise svidjaju?
Definitivno Hanzo, luk i strela deluju fantasticno, lik moze uz zidove da se penje, njega cu prvo da isprobam kad uletim u betu #optimizam
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2014, 23:46   #40
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Одг: Re: Overwatch

Citat:
Echo kaže: Pregled poruke
Pazi ga ovaj filozof.

Ko je odgledao samo jedan klip i shvatio da nije to to, taj bolje i da ne postuje ovde. Igra izgleda odlicno, cak i u alfi. Cela atmosfera je osvezenje, pa ko voli nek izvoli. Nemam nista protiv ni da je kopija, ako bude bolja od originala.

Koji vam se heroji najvise svidjaju?
Cuj pa OVOG care piše ti nick , malo kulture nije na odmet. Znači samo pozitivno sme da se piše? Ok sefe nisam znao , mora da su nova pravila neka.

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, multiplayer, overwatch, shooter

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com