Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.2.2010, 20:34   #3961
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Ljudi ajde dajte neki domaci a dobar server, pun mi k.... citera, ne mogu da verujem da jos uvek postoje idioti koji koriste ta sr...!!!
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2010, 20:48   #3962
gavrilo
Veteran
 
Član od: 25.11.2008.
Lokacija: :D
Poruke: 581
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 39 puta na 39 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gavrilo
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

brate колиба, риошер, балканекспрес, кгб :Д tu bar nema citera, samo da dobijes naviku da se rano budis.
gavrilo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2010, 21:36   #3963
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Sto rano?? Kasnije puno pa ne moze da se udje ili??
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2010, 22:22   #3964
K[i]zi[t]O
Član
 
Član od: 30.4.2009.
Lokacija: Kikinda
Poruke: 146
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku K[i]zi[t]O Slanje poruke preko Skypea korisniku K[i]zi[t]O
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
Luka.zip kaže: Pregled poruke
Daj bas da vidimo (ako nisu toliko dobri znaci da si postao gori od bota )

Te vrednosti stalno variraju.

Balkan Ekspres

Ovo sto je rekao gavrilo i proveri neka podesavanja u windowsu za mikrofon.
I batali to nmg, nzm i slicno.


Edit:
@ivan zar vrednosti za update od 101 nisu samo za LAN?
hvala i tebi i gavrilu..ja sam proverio u control panelu oko mikrofona, sve radi, proveravao sam ga...nego u igricu, sada sam to tek skontao, povecam ja na max *Voice transmite volume* i stisnem ok (naravno,da bi snimio) i opet udjem da proverim, opet je minimalno... -.- znas sada kako?
K[i]zi[t]O je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2010, 22:38   #3965
ANGELDEAD
Veteran
 
Član od: 12.12.2008.
Lokacija: Medju milion gamadi
Poruke: 515
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 49 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
ledinci kaže: Pregled poruke
E, ljudi, ako neko ima BadBoy (najbolje v5 pošto tu imaju svi najbolji rejtovi) neka otvori preko Notepad-a Rates.cfg fajl i tu ima sve rejtove za najmanji ping i manji lag!
Usput...bilo mi je dosadno pa sam "malo" izmenio taj čit...ako nekog zanima posalću mu porukom adresu gde da skine...iskljucio sam mu neke opcije(npr. što stalno promoviše na Say www.united-cheaters.com), ali sam poboljsao NickChanger....
NISAM ČITER ali kao što rekoh, bilo mi je dosadno...

Pozz...
nzm, odakel si skinuo taj cit, ali meni Bad Boy 5 ne postavlja to na say (imam veoma veliko iskustvo sa citevima, a to znaju mnogi clanovi ovog foruma) Evo sta mi pise u rates.cfg
Spoiler za rates.cfg:
#rate "28000"
#cl_cmdrate "60"
#cl_updaterate "999"
#cl_rate 9000
#ex_interp "-999999"

nisam probao ove rate-ove na cs-y, posto sam zadovoljan sadasnjim
cl_cmdrate "10"
cl_updaterate "101"
rate 0-6000
ovo ostalo ne koristim
i moj ti je savet da batalis citeve sad u ranoj fazi, nemoj upasti u citeve kao sto sam ja. (ali mene je izlecio samp, a sad sam se opet vratio cs-y i sada bi bili citevi, ali sada dobih admina kojeg ne bih da izgubim, a iskustvo sa citevima mi sada mnogo pomaze)
Meni Bad Boy 5 (a i 4.2) nikad nisu menjali rate-ove, da li sam to podesi na njima ili moj (rumunski) cs ne dozvoljava bb-y da simulira rate-ovima. A iz svog licnog iskustva mogu reci da je bb veoma los. (igrao sam sa igracima koji su imali bad boy 5 ukljucen i sa svojim citom sam ih pobjedjivao (posle nekoliko rundi svaki bb-ovac je molio na chat-y da izgasim cit, da bi se oni mogli popeti na rank-y)
Ako je neko igrao na Expert Zone (nekadasnjem cs servery) mogao se licno upoznati sa mojim citom (kako sam krenuo obajsnit cu ti sve o citevima)
ANGELDEAD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2010, 23:23   #3966
b4Ne
Član
 
Član od: 18.9.2009.
Lokacija: kiM
Poruke: 38
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku b4Ne
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Svaki cheat se izvali,nema veze sto vam ne ispisuje taj Badboy poruke ,dovoljno je 2 runde pogledati igraca i zna ces da li ima ili nema cit.
Bolje batalite te stvari ,jer Once a cheater always a cheater .
b4Ne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2010, 23:25   #3967
gavrilo
Veteran
 
Član od: 25.11.2008.
Lokacija: :D
Poruke: 581
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 39 puta na 39 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gavrilo
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
Aleksandar1987 kaže: Pregled poruke
Sto rano?? Kasnije puno pa ne moze da se udje ili??
Pa da mozes slot da kupis ali ako si uporan mozes da udjes i uvece cak, a tamo pre pola 10 - 10 bez problema
evo ti ip od KGB-a 217.26.212.10:27015 svi skoro su mnogo dobri, ali se desava da udju neki igraci koji zivot sebi upropaste cs-om, i igraju bolesno dobro...
Citat:
K[i]zi[t]O kaže: Pregled poruke
hvala i tebi i gavrilu..ja sam proverio u control panelu oko mikrofona, sve radi, proveravao sam ga...nego u igricu, sada sam to tek skontao, povecam ja na max *Voice transmite volume* i stisnem ok (naravno,da bi snimio) i opet udjem da proverim, opet je minimalno... -.- znas sada kako?
Vidi dal ti nije smanjen mic dole u volumeman(onaj malecki zvucnik kod sata dvoklik na njega pa vidi) a nemam bas iskustva sa micom u igri, ili koristim TS ili slusam sta ke*njaju drugi
gavrilo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2010, 23:37   #3968
Luka.zip
Starosedelac
 
Član od: 28.2.2009.
Poruke: 1.632
Zahvalnice: 129
Zahvaljeno 700 puta na 440 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Luka.zip
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
ANGELDEAD kaže: Pregled poruke
A iz svog licnog iskustva mogu reci da je bb veoma los. (igrao sam sa igracima koji su imali bad boy 5 ukljucen i sa svojim citom sam ih pobjedjivao (posle nekoliko rundi svaki bb-ovac je molio na chat-y da izgasim cit, da bi se oni mogli popeti na rank-y)

Citat:
b4Ne kaže: Pregled poruke
Svaki cheat se izvali,nema veze sto vam ne ispisuje taj Badboy poruke ,dovoljno je 2 runde pogledati igraca i zna ces da li ima ili nema cit.
Bolje batalite te stvari ,jer Once a cheater always a cheater .
Upravo tako.
Iskusniji igraci umeju da procene ko igra na zvuk a ko zaista ima wh.


Citat:
gavrilobot kaže: Pregled poruke
brate колиба, риошер, балканекспрес, кгб :Д tu bar nema citera, samo da dobijes naviku da se rano budis.
Da, samo ta 4 servera.
Drugi im nisu ni do kolena. (mada ima jos nekoliko solidnih)
I oni ne dele slotove za 100 dinara, tu moras da ga zasluzis.
Luka.zip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2010, 23:48   #3969
b4Ne
Član
 
Član od: 18.9.2009.
Lokacija: kiM
Poruke: 38
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku b4Ne
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Ne razumem cemu ti citevi ?
Jel zbog skora , dobijanja admina / slota ?
Mdaj ,igraj na serveru i postuj pravila istog i dobices admina / slot i ako ne igras nesto posebno .
b4Ne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2010, 6:36   #3970
ivan.a
Član
 
Član od: 20.3.2007.
Poruke: 283
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 60 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
ANGELDEAD kaže: Pregled poruke
nzm, odakel si skinuo taj cit, ali meni Bad Boy 5 ne postavlja to na say ...
Ako je neko igrao na Expert Zone (nekadasnjem cs servery) mogao se licno upoznati sa mojim citom (kako sam krenuo obajsnit cu ti sve o citevima)
Vidim da uopšte nisi upoznat sa tim...ne znam zašto se hvališ? "Moj cheat je bolji od tvog"? Moj tata je jači od tvog!..

Prvo, BadBoy je cheat koji je dizajniran za cheaterske servere. BadBoy je užasno loš cheat, sa lošim recoil-om itd. Ja cheatove NIKADA nisam koristio public, već samo testirao kako bi napravio adekvatnu zaštitu na serveru od istih (plugin, prepoznavanje skripte, unapređen ban itd). BBoy jednom cheatu (koji iz principa neću da spominjem) ne može da prismrdi niti da neko ko koristi taj cheat bude ubiven od strane cheatera sa BB. I za taj cheat teško da se može napraviti zaštita na serveru. Zato je Steam zakon (ko nema steamID automatski je pod lupom na boljim serverima), pa igrajte sa cheatom ako smete.
ivan.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2010, 13:11   #3971
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
b4Ne kaže: Pregled poruke
Ne razumem cemu ti citevi ?
Jel zbog skora , dobijanja admina / slota ?
Mdaj ,igraj na serveru i postuj pravila istog i dobices admina / slot i ako ne igras nesto posebno .

Pa zbog skora naravno! Al kad malo bolje pogledate ko se krije iza citera da ne kazem CITOR-a kao neki klinci, videcete da su to sve deca, ali bukvalno deca.

Gledao sam na You Tube-u jedan klip gde jedan mali objasnjava kako se koristi cit, plakao sam kad sam cuo glas. I onda takav klinac meni kaze da ne koristi nista! Ljudi nemojte meni te fazone, ja koji igram toliko godina CS mogu da izvalim dal ima cit. Naravno uvek postoje igraci koji bolesno igraju, njima svaka cast. E sad da stvar bude jos gora admini su takodje napaljeni klinci koji daju kintu da bi bili admini, a dosta admina koristi sifre neke, i to je providno, a drugari admina su citeri i ne dobijaju ban. A ako kazes bilo sta dobijas ban, ako ni admin sifras ne moze da te ubije onda dobijas ban. Desavalo mi se vise puta. Takve ljude ne razumem, al neka se igraju deca, nikad nece ni nauciti da igraju. Samo znam da mi ni jedan od njih nije ni do kolena.
Iritirajuce jeste, tj jako iritirajuce, al vremenom se covek navikne....
I jos nesto sam zaboravio da kazem, kad pomenem da neko ima cit vade se na foru: "Nema on nista, igra iz KGB-a". Pa ajde mi dokazi da igras iz KGB-a, gde su dokazi
Al vecito kada optuzite nekoga da ima cit javlja se drugar da brani
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aleksandar1987 na korisnoj poruci:
ivan.a (3.2.2010)
Stara 3.2.2010, 14:56   #3972
gavrilo
Veteran
 
Član od: 25.11.2008.
Lokacija: :D
Poruke: 581
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 39 puta na 39 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku gavrilo
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Au kolko se izmenila lista na gametrackeru, od nasih servera je 5. na svetu neki spin za kog nisam ni cuo, a koliba i kgb tek 27. i 20. sramota, a koliba je bila 1. na svetu pre jedno 2 meseca.
gavrilo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2010, 18:31   #3973
ivan.a
Član
 
Član od: 20.3.2007.
Poruke: 283
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 60 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
gavrilo kaže: Pregled poruke
Au kolko se izmenila lista na gametrackeru, od nasih servera je 5. na svetu neki spin za kog nisam ni cuo, a koliba i kgb tek 27. i 20. sramota, a koliba je bila 1. na svetu pre jedno 2 meseca.
Gametracker pokazuje samo posećenost ljudi na serveru, a to znači da ako je neki server posećen on je i popularan. Ali to izgleda kod nas ne važi. Zašto? Zbog redirekcije. Svi serveri koji su hostovani preko KGB-a imaju redirekciju na sve ostale servere (a ima ih poprilično, jer svaki klinac sada hoće svoj server). Tako da mnogi misle da im je server popularan, jer je pun, a u stvari većina ljudi koji dolaze i ne znaju da su redirectovani na taj server.
Ako hoćeš kvalitetniju public igru, igraj na serverima gde nema cheatera, gde su normalni admini itd, a ne na osnovu game trackera. Sada na KGB-u uglavnom igraju deca, i IMA cheater-a...Ako neko igra na KGB-u ne mora da znači da nema cheat. KGB zajednici tj. HQ su bitne samo pare (možda ih tu i razumem), a ne kvalitet igre. Npr. KGB hostuje oko 1000 i kusur servera i za svaki uzimaju oko 30EUR mesečno, pa izračunajte koliko je to.

Najkvalitetnije igre su preko mirC-a...nađete ekipu i server i igrate sa njima...Baš zbog takve masovne politike koju vodi KGB, CS je kod nas na veoma niskom nivou (veoma slabi igrači). Kod nas uglavnom vlada mišljenje "da smo PRO CS gejmeri"...a onda neki naš najbolji i gotovo nepobedivi klan (ili bilo koji drugi) odigra sa nekim solidnim stranim klanom, a stranci ih bukvalno gaze nogama. Neće se kod nas još dugo stvoriti prostor za kvalitetan CS (koji uključuje kvalitetne igrače). Šteta.
ivan.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ivan.a na korisnoj poruci:
gavrilo (4.2.2010)
Stara 3.2.2010, 19:14   #3974
K[i]zi[t]O
Član
 
Član od: 30.4.2009.
Lokacija: Kikinda
Poruke: 146
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku K[i]zi[t]O Slanje poruke preko Skypea korisniku K[i]zi[t]O
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
gavrilo kaže: Pregled poruke
Pa da mozes slot da kupis ali ako si uporan mozes da udjes i uvece cak, a tamo pre pola 10 - 10 bez problema
evo ti ip od KGB-a 217.26.212.10:27015 svi skoro su mnogo dobri, ali se desava da udju neki igraci koji zivot sebi upropaste cs-om, i igraju bolesno dobro...

Vidi dal ti nije smanjen mic dole u volumeman(onaj malecki zvucnik kod sata dvoklik na njega pa vidi) a nemam bas iskustva sa micom u igri, ili koristim TS ili slusam sta ke*njaju drugi
ajd jos jednom procitaj sta sam napisao i bicu ti zahvalan... sva podesavanja u windowsu su dobra,sredjena su...ali, kada udjem u igru, options/voice povecam na max sve...stisnem ok...udjem ponovo u opcije,da pogledam to, opet je na minimum...p' kazem, NE VREDI PODESAVATI TAKO, NECE DA MI PRIHVATI OPCIJU!
K[i]zi[t]O je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2010, 19:37   #3975
ivan.a
Član
 
Član od: 20.3.2007.
Poruke: 283
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 60 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
K[i]zi[t]O kaže: Pregled poruke
...udjem ponovo u opcije,da pogledam to, opet je na minimum...p' kazem, NE VREDI PODESAVATI TAKO, NECE DA MI PRIHVATI OPCIJU!
Proveri da li ti je config read-only. Ako jeste isključi tu opciju.
ivan.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2010, 21:59   #3976
K[i]zi[t]O
Član
 
Član od: 30.4.2009.
Lokacija: Kikinda
Poruke: 146
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku K[i]zi[t]O Slanje poruke preko Skypea korisniku K[i]zi[t]O
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
ivan.a kaže: Pregled poruke
Proveri da li ti je config read-only. Ako jeste isključi tu opciju.
nije read-only...sada sam proverio :/
K[i]zi[t]O je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2010, 22:50   #3977
b4Ne
Član
 
Član od: 18.9.2009.
Lokacija: kiM
Poruke: 38
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku b4Ne
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
Aleksandar1987 kaže: Pregled poruke
Pa zbog skora naravno! Al kad malo bolje pogledate ko se krije iza citera da ne kazem CITOR-a kao neki klinci, videcete da su to sve deca, ali bukvalno deca.
Ja kad god banujem nekog ukucam reason ChitoR
b4Ne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2010, 2:35   #3978
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
b4Ne kaže: Pregled poruke
Ja kad god banujem nekog ukucam reason ChitoR

Hahahaha!!! Znaci i ti si admin sifras!?
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2010, 10:07   #3979
b4Ne
Član
 
Član od: 18.9.2009.
Lokacija: kiM
Poruke: 38
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku b4Ne
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Ja samo koristim amx_banid 0
b4Ne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2010, 11:04   #3980
ivan.a
Član
 
Član od: 20.3.2007.
Poruke: 283
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 60 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike 1.6

Citat:
b4Ne kaže: Pregled poruke
Ja samo koristim amx_banid 0
I onda samo promeni ime, kuca "reconnect" i ponovo uđe.
ivan.a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
counter strike, cs 1.6

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Counter Strike FAQ, Serveri, Troubleshooting Sale013 Mrežne igre 93 24.4.2020 15:26
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Counter Strike 1.5 logo Aleksandar1987 Mrežne igre 12 7.1.2008 22:07
Grand Theft Auto : Counter Strike dodgeme Akcione igre 0 16.5.2006 22:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com