Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Nosači podataka
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Nosači podataka Hard diskovi, optički uređaji (CD/DVD), flash diskovi, floppy...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.11.2012, 16:03   #1
malisa83
Novi član
 
Član od: 3.6.2007.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa HDD Hitachi 320 Gb sata

Pozdrav svima. . .


Na racunaru imam dva HDD sata 320 Gb sata koji su radili perfektno do pre par dana (WD i Hitachi). Problem mi se javio sa Hitachi.

Pre par dana sam naisao na jedan HDD od 500 gb koji je imao veci broj bad sectora, a koji mi inace ne stoji prikacen na racunar. Malo sam pogledao po netu i naisao na informaciju da program HDD Regenerator donekle moze da poboljsa situaciju. Skinuo sam full verziju programa, instalirao je i poceo sa radom. Program mi je nasao veci broj bad sectora koje je uspesno popravio. Posle zavrsenog posla sa tim HDD, otkacio sam sa ga racunara. Medjutim, kada sam ponovo pokusao da startujem racunar, bios mi nalazi samo jedan HDD od moguca dva koliko imam na racunaru. WD na kom mi se nalazi sistem i dalje radi perfektno, ali Hitachi se ne pjavljuje nigde u racunaru od trenutka kad sam otkacio HDD sa bad sectorima. Probao sam da ga zakacim na druge sata prikljucke na ploci, ali od njega ni traga ni glasa, racunar ga jednostavno vise nigde ne nalazi. Kada se racunar ukljuci, Hitachi se cuje da radi, ali sistemu treba barem 5 minuta da se podigne. Kada se podigne, tog HDD jednostavno nema nigde.


Zna li neko o cemu se ovde radi i da li sam nesto pokarabudzio ovim HDD regeneratorom?
malisa83 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa zvukom - da li je do hardware-a ili nesto drugo? FiresnakE Kvarovi 6 5.3.2010 12:08
Problem sa novim hardom (MFT corrupted) Johny Atos Nosači podataka 4 20.5.2009 18:22
Veliki problem sa Pioneer 215D SATA rezačem... matke Nosači podataka 7 2.7.2008 19:00
Problem sa novim kompom! Slavke Kvarovi 9 11.1.2008 18:17
Problem sa ATI 1950 Pro Grafičkom JaMi Kvarovi 5 13.10.2007 13:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com