Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.4.2021, 8:39   #14341
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.947
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Smrtonosna Borba izašla za kućnu upotrebu, navali narode, biju ko ne bude gledao
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
ezenkiel (23.4.2021), Nestor (23.4.2021), player1 (23.4.2021)
Stara 23.4.2021, 11:50   #14342
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Exclamation Re: Dnevnik gledanja filmova II

Tennet 2020

Po kritikama kolega reklo bi se da se radi o osrednjem promasaju.

Medjutim mene je ipak uprkos ocekivanju zaintrigirao i odusevio.
Jer se radi o "inside out"(koju je ipak malo teze i slozenije za razumjeti) predodzbi price a dotice se nekih stvari kao u nemackoj seriji Dark.

Da bi se film shvatio ali i to "kako je snimljen" i koje su se sve tehnike koristile.
Ima da se nadje uz sam film.

Spoiler za How to make a movie:
"How to make a movie Tenet.2020.BONUS.DISC.720p.BluRay.x264.DD2.0-FGT"


Tako da bih preporucio objerucke...

Ps. Jednostavno volim ovakve filmove.

7/10


Inherent Vice (2014)

Jeste da je malo usporen te je preporucljivo popit koju ili neku s`nogu...
Ali zahvaljujem se na preporuci !!!
Shou!!!

9/10
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mac4LiF na korisnoj poruci:
torivoje (24.4.2021)
Stara 23.4.2021, 12:45   #14343
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Inherent Vice u nekim momentima prevazilazi i Fear and Loathing in Las Vegas. Osećaj nakon završetka filma, gde nemate pojma šta ste gledali je super. Kod mene uvek stoji na hard disku, volim ponekad da se pogubim.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
Mac4LiF (24.4.2021)
Stara 23.4.2021, 13:27   #14344
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.013
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mortal Kombat (2021)
https://www.imdb.com/title/tt0293429/

Je'l ovo neki serijal?
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2021, 16:05   #14345
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.313
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Mortal Kombat (2021)
https://www.imdb.com/title/tt0293429/

Je'l ovo neki serijal?
Prakticno Prequel pred nastavak jer zavisno od uspeha ovog dela zavisi i nastavak a sad je jasno da ce nastavka biti i u njemu ce biti turnir.

Ava (2020)

Kad vidite naslove da je glumac trenirao 2 godine za ulogu pa odgledate film jasno vam bude zasto a ovde je slucaj bio neee uzecemo poznata imena malo im pokazati par poteza i sve to lepo ima da prekrijemo kadrovima, koreografijom i vestim pomeranjemkamere i sta dobijete pa dobijete nesto sto lici na kecere eto toliko o akcionim scenama u ovom filmu kojih ima premalo a sve ostalo je tu da popuni runtime i nema veze s mozgom a uz to je toliki trash i sama prica a tek "gluma" Common-a do duse i ostalih. Vidi se jedna ili nesposobnost ili totalna nebriga reditelja. Ne zasluzuje ni da odgledate trejler a kamo li ceo film.

Boys from County Hell (2020)

Britanci rade ono sto Britanci rade najbolje Horor Komedije, ok Irci u ovom slucaju no dobro. Dobao mi se rediteljski debi Chris Baugh-a Bad Day for the Cut (2017) ali mi se zato ovaj drugi film bas bas svideo, sjajan humor uz skroman budzet sve izgleda sjajno a jedino sto mi se nije dopalo je sam kraj filma li ti veliko finale a sve ostalo je za pohvalu. Bas mi je lego ovaj film tako da ga preporucujem svima koji vole Britanske Horor Komedije.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2021, 17:24   #14346
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.293
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.963 puta na 2.385 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Love and Monsters (2020)



Što se mene tiče ovo je potpuno uspeo film. Već od samog imena i postera sam očekivao laku zabavu tipa Zombieland i to sam i dobio, samo sa nešto drugačijim vajbom. Film je u suštini avantura sa dokazanim receptom - lepi predeli, zanimljivi likovi, malo akcije, malo cheesy momenata... i što se mene tiče sve funkcioniše kao sat. Za početak mi se sviđa kasting, pa onda što nema plavih/sivih/žutih filtera već je sve "u boji" a kao što rekoh predeli su vrlo lepi. Sporedni likovi su zabavni, čizines uspešan... film me prosto podseća na recimo 80-te kada su ovakvi filmovi težili da pre svega budu zabavni i nisu sebe shvatali previše ozbiljno. Totalno mogu da poverujem da će baš ovaj film nekom novom klincu biti ta vrsta vesele i divne avanture kao što su meni bili The Goonies ili Labyrinth npr.

Uglavnom, lično će uvek pogledati i podržati ovakav film mnogo pre nego neki "ozbiljni" sivo-tmurni blokbaster tipa Godzilla koji se rasipa akcijom i efektima a stila ni od korova. Nadam se da će doživeti nastavak. 8.5/10

P.S. Specijalni efekti su inače odlični a film je koštao samo 30 milki - što je po meni trijumf umeća nad rasipanjem novca.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
ezenkiel (26.4.2021), nenad_kvrgic (7.6.2021), Nestor (23.4.2021), zerb (23.4.2021)
Stara 24.4.2021, 0:14   #14347
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Moguce je da bio plastican, ali malo verovatno. Danas bi se takav lenjir pravio od PS, PMMA ili PC plastike. Iako su u to vreme sve bile poznate, plastika se do pocetka rata slabo koristila...sem bakelita, koji nije bio pogodan za lenjire (a nije ni transparentan). Nije bilo masovne proizvodnje kojecega od plastike kao danas. Ali Rusi su bili poznati po tome sto vole da prave sve masovno, pa im se mozda omakli ovi lenjiri. U to vreme, Nemci, Englezi i Amerikanci su bili lideri u istrazivanju svega oko plastike. Plastika se masovnije pocinje koristiti tokom rata, prvo kao alternativa nedostatku klasicnih materijala, a posle i kao glavni materijal.
Tek posle rata dozivljava veliki bum i pocinje da se proizvodi u nenormalnim kolicinama.
Postoji na Ebay-u par plastičnih komada za koje verujem da su iz doba II Svetskog rata. Predstavljeni su prostim i neprekinutim površinama (zato mi je ovaj srednji, artiljerijski alat sumnjiv). Stoga mi se čini da je ekipa Panfilovaca posegla za nečim što jeste služilo borbenim jedinicama, ali nakon rata.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1.jpg
Viđeno:	19 puta
Veličina:	68,9 KB
ID:	57840   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	2.jpg
Viđeno:	25 puta
Veličina:	45,0 KB
ID:	57841   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	3.jpg
Viđeno:	22 puta
Veličina:	69,3 KB
ID:	57842  

Poslednja ispravka: torivoje (24.4.2021 u 0:22)
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2021, 0:43   #14348
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Dobao mi se rediteljski debi Chris Baugh-a Bad Day for the Cut (2017)
Gledajuci IMDB stranicu ovog filma podsetio me je na odlican

Blue Ruin

Ne znam da li ima previse slicnosti (osim osvete) ali bih ga preporucio jer se meni bas dopao. Doduse, gledao davno
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2021, 2:01   #14349
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.947
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sve gde se pojavljuje Macon Blair, bilo kao glumac, bilo kao producent, je obično sigurica da je u pitanju film koji vredi odgledati.

https://www.imdb.com/name/nm0086301/?ref_=tt_cl_t1
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
pentraksil (26.4.2021)
Stara 24.4.2021, 21:14   #14350
Mac4LiF
Veteran
 
Član od: 7.7.2011.
Poruke: 706
Zahvalnice: 262
Zahvaljeno 130 puta na 101 poruka
Thumbs up Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Inherent Vice u nekim momentima prevazilazi i Fear and Loathing in Las Vegas. Osećaj nakon završetka filma, gde nemate pojma šta ste gledali je super. Kod mene uvek stoji na hard disku, volim ponekad da se pogubim.
E kad volis da se pogubis..... iako je ovo tema za filmove jedna preporuka za doku.
Od kojeg ces se kociti od smijeha!

https://www.imdb.com/title/tt1213372...1?ref_=tt_ov_i

https://m.media-amazon.com/images/M/...82,268_AL_.jpg


Iskustva mnogih poznatih iz svijeta muzike,glume i tv-a i njihovih iskustava sa Acid aka LSDeom.
Poslije onoga sto oni imaju da kazu,covjek prosto pozeli da odlepi.
Obratite paznju na mimiku i facijalne izraze....prosto neprocenjivo !!!

Bolju komediju u poslednjih godinu dana niste gledali !!!

Kako na pijaci tako i na Netflixu.
Mac4LiF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mac4LiF na korisnoj poruci:
caine (24.4.2021)
Stara 25.4.2021, 0:10   #14351
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.313
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Gledajuci IMDB stranicu ovog filma podsetio me je na odlican

Blue Ruin

Ne znam da li ima previse slicnosti (osim osvete) ali bih ga preporucio jer se meni bas dopao. Doduse, gledao davno
Tematski jesu slicni ali stilski potpuno drugaciji Blue Ruin (2013) je hladniji, brutalniji i deluje sporije i protagonista nam makar meni nije bio blizak dok Bad Day for the Cut (2017) od samog starta vas uvuce da se zblizite sa glavnim likom i jasno navijate za njega i ako mu karte nisu bas najbolje a i on sam nije previse promisljen vec tera pa sta bude.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
pentraksil (26.4.2021)
Stara 25.4.2021, 8:24   #14352
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.013
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Virtuoso (2021)
https://www.imdb.com/title/tt4136456/



Dobar kurs za plaćenog ubicu. Pa ko voli, nek' izvoli. S****e od BluRay-a i filma.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The Virtuoso (2021) 720p.BluRay.H264.AAC-RARBG.zip (24,7 KB, 7 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (25.4.2021 u 13:36)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
dragisa ladjevac (25.4.2021)
Stara 25.4.2021, 14:11   #14353
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.313
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
The Virtuoso (2021)
https://www.imdb.com/title/tt4136456/



Dobar kurs za plaćenog ubicu. Pa ko voli, nek' izvoli. S****e od BluRay-a i filma.
Bas sam se mislio da li da ga odgledam jer trejler mi je delovao kao splacina, ali bacicu pogled kad nema sta bolje.

Mortal Kombat (2021)

Solidno i to sasvim, nije tresh kao raniji filmovi nije ni sjajno ali meni se dopao. Ima tu nekih stvari koje su zanemarene neke su na brzinu bez prevelike kreativnosti uradjene cini mi se sve zato sto su neke stvari direktno iz igara ubacili u film i izgledaju sjajno te su na to racunali kao na najbitniji deo filma koji ce po mene 110% dobiti nastavak a ja se nadam sa jos boljim scenarijem i vecim budzetom.
A evo i potvrde Joe Taslim Has Signed Options for Four More Mortal Kombat Movies

Poslednja ispravka: Nestor (25.4.2021 u 14:25)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2021, 0:18   #14354
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Tematski jesu slicni ali stilski potpuno drugaciji Blue Ruin (2013) je hladniji, brutalniji i deluje sporije i protagonista nam makar meni nije bio blizak dok Bad Day for the Cut (2017) od samog starta vas uvuce da se zblizite sa glavnim likom i jasno navijate za njega i ako mu karte nisu bas najbolje a i on sam nije previse promisljen vec tera pa sta bude.
Definitivno cu pogledati i taj. U poslednje vreme uzivam u osvetnickim filmovima. I ranije sam ih voleo ali ovih poslednjih par meseci pogotovu, pojma nemam zasto.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2021, 1:56   #14355
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.313
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Definitivno cu pogledati i taj. U poslednje vreme uzivam u osvetnickim filmovima. I ranije sam ih voleo ali ovih poslednjih par meseci pogotovu, pojma nemam zasto.
I meni po nekad dodje da gledam takve filmove pa ako nisi odgledao evo liste ono sto sam gledao a mogu da preporucim:

Death Sentence (2007)


Dead Man's Shoes (2004)


Red (2008)


Hard Candy (2005)


Kokuhaku (2010) aka Confessions


Ajeossi (2010) aka The Man from Nowhere


Seongnan hwangso (2018) aka Unstoppable


a sto nisam gledao ali sam cuo pozitivne ocene:

Revenge (2017)


Promising Young Woman (2020)


Aus dem Nichts (2017) aka In the Fade


The Nightingale (2018)

Poslednja ispravka: Nestor (26.4.2021 u 2:15)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
ezenkiel (26.4.2021)
Stara 26.4.2021, 13:34   #14356
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.293
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.963 puta na 2.385 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Illang: The Wolf Brigade (2018)



Pre svega film u žanrovskom opisu ima Sci-Fi a jedino što liči na SF su oklopi antiterorističke jedinice sa postera i ništa više. Iako u početku deluje da će biti fina futurističko/distopijska akcija, film ubrzo uzima pravac tipičnog trilera punog političkih spletki i previranja, sa čestim sporim delovima koji su odrađeni kao tipična južnokorejska romantična drama. Sve je to zbućkano bez mnogo umeća i bez dobrog tempa, pa film po mom mišljenju ne drži pažnju, niti uspeva da me veže za likove (a ja se totalno lako vezujem za likove ). Do kraja i završne akcione scene, koja je sama po sebi nelogično postavljena, me više i nije bilo briga ko će koga i zašto. 3.5/10

Ovo je inače adaptacija anime Jin-Roh: The Wolf Brigade (1999) koju nisam gledao ali pretpostavljam da mora biti bolja od ovoga.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2021, 16:13   #14357
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
...Ovo je inače adaptacija anime Jin-Roh: The Wolf Brigade (1999) koju nisam gledao ali pretpostavljam da mora biti bolja od ovoga.
Jeste, bolja je.


#############################################


Koljska bušotina a.k.a. The Superdeep (2020)



reklamni klip

SSSR, fakat, napravi najdublju bušotinu planete (započetu, prigodno, na stogodišnjicu Lenjinovog rođendana ) https://sr.wikipedia.org/sr-ec/%D0%9...B8%D0%BD%D0%B0 , a i scenarista (koji je i režiser) zna za gljivu kordiceps (ili, što je verovatnije, igru "The Last of US"), pa je rešio da spoji lepo i korisno.

Dobismo priču iz doba Gorbačova o još aktivnoj naučnoj bazi smeštenoj u Koljsku bušotinu iz koje je nestalo dvadesetak članova (naučnika, rudara...), pa je ambiciozni mladi zamenik direktora projekta rešio da avanzuje odrukavši sve KGB-u, ili nekoj sličnoj bratiji. Agencija reaguje poslavši bezbedonosno-vojnu ekipu i mlađanog epidemiologa Anu Fjodorovnu, poznatu po tome da ćuti i izvršava naređenja.
A kad tamo
Spoiler za ***:
biće koje je mešavina onoga iz TLoU 2 i onoga iz Din Kuncovih Fantoma (1998). Statična varijanta + zaraženi ljudi + mobilno "mešano meso".


Kada bi se scenario cenio samo na bazi polazne i završne tačke, ovo bi bila sasvim podnošljiva priča. Nažalost, ono između je napadno, neuko i haotično, sa lošim dijalozima. Režija je slična, jedinu uslugu joj čini klaustrofobično i mračno okruženje. Specijalni efekti su dobri, ali me je skrljana kopija sprečila da vidim one najintrigantnije delove (mrak...).

Ne gledam domaće filmove i serije sigurno petnaestak godina, te sam za ovu našu glumicu koja igra pomenutu doktorku (Milenu Radulović) čuo tek iz novinskih crnih hronika poslednjih meseci. Da ne bude zabune, na njenoj sam strani (mada tako neće delovati u sledećim rečenicama).
Govori ruski (ili se odlično pravi da ga govori), ne štrči u scenama (podjednako slaba kao i ostali), lice joj je dovoljno nestandardno da pasuje ovakvom filmu, ali...
Spoiler za ***:
scena kada ulazi u užarenu dvoranu sa otkrivenim organizmom je jedna od najkomičnijih koje videh od kako pratim sci-fi/horor. Valjda je predvidiva reakcija štititi lice, a ne grudi.


Ako se pojavi bolja kopija, pogledaću ponovo onih 5-6 minuta koje ne uspeh da vidim. To će biti jedini razlog.

P.S.

Ako, inače, gledate murikansko niskobudžetno đubre, ovo je (što se specijalnih efekata tiče) klasu iznad.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2021, 19:11   #14358
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.013
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Chato's Land (1972)
https://www.imdb.com/title/tt0066907/



Pa, umesto da gledate ove nove problematične stvari, odgedajte ovaj vestern sa dušom, i starim dobrim Čakijem.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Chato's Land (1972).zip (24,4 KB, 6 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
Mac4LiF (4.5.2021)
Stara 26.4.2021, 21:27   #14359
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.947
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

THE ACCIDENTAL DETECTIVE 1 & 2

https://www.imdb.com/title/tt5031892/

https://www.imdb.com/title/tt7022500/?ref_=tt_sims_tt



Simpatične i pitke krimi-komedije, koje počivaju pre svega na sjajnoj hemiji dva glavna junaka i interesantnim slučajevima koje rešavaju, uz fokus na više dramskih momenata u prvom delu, i lepršavijim i akcionijim nastavkom. Hajlajt u oba slučajeva su njihovi odnosi sa lepšim polovinama koje ne gledaju blagonaklono na ono čime se bave, sa perfektnim scenama u tom smislu kojih je moglo biti više.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2021, 23:06   #14360
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
... i starim dobrim Čakijem.
Može biti samo jedan Čakiiii, a taj izgleda ovako.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com