Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.1.2006, 21:51   #21
Pantelija
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 357
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: mp3 player sa mmc/sd (znam da je bilo, ali...)

Citat:
bojsa kaže:
Ok,hvala
linija se vidi i kad je ugasen,pa me je to cudilo jos vise.
Nema na cemu. Onda je po meni 99,9% pokvaren i trebalo bi da ti zamene bez problema i reci jedino ako nisu ***piiiiiiiiiip***, ako pocnu nesto bez veze da pricaju zapreti im inspekcijom ciji je broj mozes dobiti na ovaj od Beogradske inspekcije: 011/ 3227-000
Pantelija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2006, 16:48   #22
bojsa
Novi član
 
Član od: 27.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: mp3 player sa mmc/sd (znam da je bilo, ali...)

Bio sam u prodavnici gde sam ga kupio i pogledao sam na jos dva-tri plejera i svi su imali doticnu liniju tako da sam bar sada miran.Ta linija ipak odvaja status od glavnog ekrana.
bojsa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2006, 19:36   #23
xw0lf
Novi član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: mp3 player sa mmc/sd (znam da je bilo, ali...)

4 bojsa:

nisam svracao na forum par dana, te nisam video da ste opet oziveli topic

bas sam gledao kod mene i ne vidim nikakav problem
mislim imas dva dela ekrana plavi i zuti..
ako si tu liniju nasao izmedju to je to..
ako je na nekom drugom mestu, onda ne znam

ima jos mesta poboljsanjima...
pa firmare je jos ovek 0.8xx dok dogura do 1.xxx ubacice mozda jos po neku finu opciju

ja bih najvise glasao da stave ako je moguce jaci zvuk na izlazu (ukoliko trenutno postojeci ne zavisi od pojacala) i custom EQ da mozes da podesis freq kako zelis a ne samo presete.... (meni se najvise dojmo "rock" preset jer dize snagu na srednjim tonovima pa gitare i glasovi zvuce jos jace

isto sto bih voleo je ako dsp ima snage da proracuna, da ubace "crossfading" izmedju pesama

inace ubacio sam mu 1gb sd karticu pa radosti sad nikad kraja, baterija stvarno dugo drzi, a imam 4 AAA od 950mah-a punjive, tako da me ne brine uvek nosim rezervnu kad putujem..

a sluske ako ti pare dozvoljavaju zameni za neke bolje, oseca se u zvuku....
xw0lf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2006, 20:02   #24
bojsa
Novi član
 
Član od: 27.1.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: mp3 player sa mmc/sd (znam da je bilo, ali...)

@xw0lf Jeste linija mi je tacno izmedju zutog i plavog dela.Sto se samog Mp3 plejera tice mnogo mi se svidja(za te pare ) i stvarno je super,imam dobre SONY slusalice od oko 1500din i stavio sam u njega SD od 512Mb koja mi je ionako blejala,posto sam poodavno prodao moju staru MPX200,tako da imam i dosta mesta,a i zvuk je zadovoljavajuci.Jos jedno pitanje:koliko si platio SD od gigabajt posto se razmisljam da uzmem i ja.

EDIT:Koliko traje sa tim baterijama od 950mah.
bojsa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2006, 20:35   #25
xw0lf
Novi član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: mp3 player sa mmc/sd (znam da je bilo, ali...)

ovako... 1gb kingston sam platio 65e (prethodno sam prodao 512mmc za 30e, tako da je upgrade bio 35e sve skupa)

ako zelis, pitaj me na "licne poruke" ili popularno "PM" za adresu pa cu ti dati gde sam kupio 1gb sd i gde sam uzeo 950mah AAA baterije (one su bile 4 komada 12e) Meni su izasli u susret pa su za 65e umesto kingston, dali sandisk Ultra II (brzi transfer) SD karticu koja je inace 75e, ali za mp3 player to nije bitno, ima ulogu kod rafalnog slikanja (kod aparata koji to podrzavaju, ali cisto da znas)

samo da dodam, jos nema novog firmwarea, ali nemoj se zezati pa budziti one koji nisu sa onog suntx sajta, moze lako da se desi da mp3 player naprasno umre

Citat:
bojsa kaže:
@xw0lf Jeste linija mi je tacno izmedju zutog i plavog dela.Sto se samog Mp3 plejera tice mnogo mi se svidja(za te pare ) i stvarno je super,imam dobre SONY slusalice od oko 1500din i stavio sam u njega SD od 512Mb koja mi je ionako blejala,posto sam poodavno prodao moju staru MPX200,tako da imam i dosta mesta,a i zvuk je zadovoljavajuci.Jos jedno pitanje:koliko si platio SD od gigabajt posto se razmisljam da uzmem i ja.

EDIT:Koliko traje sa tim baterijama od 950mah.
xw0lf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2006, 21:20   #26
ledilo
Član
 
Član od: 25.12.2005.
Poruke: 198
Zahvalnice: 198
Zahvaljeno 145 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: mp3 player sa mmc/sd (znam da je bilo, ali...)

Da ne pokrecem novu temu...
Pitanje je vezano za mp3 player MSI Megaplayer 533 sa 256mb memorije.
U njega moze da stane oko 40-50 pesama. Mene zanima da li te pesme mogu kasnije da se izbrisu i da se ubace nove?
Primer: ubacim 20 pesama, snimim profesora na predavanju itd, dodjem kuci prebacim u komp i sve obrisem i ubacim novu muziku ili neke druge podatke. Da li je moguce?
Isto me zanima i za MMC/SD kartice, da li i za njih vazi pisi/brisi?

Pitanje je mozda glupo ali sam citao da neki mp3 player-i nemaju mogucnost da se obrisu pesme iz memorije i da se ubace nove ( ili ja nisam dobro shvatio). Ovo me zanima da bih mogao eentualno da otkazem porudzbinu, jer sam ga narucio i treba da ga dobijem tokom sledece nedelje.

Svaki komentar je dobrodosao.
ledilo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2006, 21:39   #27
Apostol
Član
 
Član od: 29.11.2005.
Poruke: 384
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 88 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: mp3 player sa mmc/sd (znam da je bilo, ali...)

Citat:
ledilo kaže:
Da ne pokrecem novu temu...
Pitanje je vezano za mp3 player MSI Megaplayer 533 sa 256mb memorije.
U njega moze da stane oko 40-50 pesama. Mene zanima da li te pesme mogu kasnije da se izbrisu i da se ubace nove?
Primer: ubacim 20 pesama, snimim profesora na predavanju itd, dodjem kuci prebacim u komp i sve obrisem i ubacim novu muziku ili neke druge podatke. Da li je moguce?
Isto me zanima i za MMC/SD kartice, da li i za njih vazi pisi/brisi?

Pitanje je mozda glupo ali sam citao da neki mp3 player-i nemaju mogucnost da se obrisu pesme iz memorije i da se ubace nove ( ili ja nisam dobro shvatio). Ovo me zanima da bih mogao eentualno da otkazem porudzbinu, jer sam ga narucio i treba da ga dobijem tokom sledece nedelje.

Svaki komentar je dobrodosao.
Da,naravno.Ali nemoj previse da ocekujes od diktafona,posto je mikrofon interni(nema otvora).Radi kao najobicniji usb disk.
Apostol je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2006, 22:15   #28
milos123
Novi član
 
Član od: 12.2.2006.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom mp3 player sa mmc/sd (znam da je bilo, ali...)

Da li znate kako da pokrenem mp3 player.
Kupio sam ga pre nedelju dana i normalno sam slusao i prebacivao muziku sa kompijutera.
I kada sam ubacio CD koji sam dobio uz njega pokrenuo sam program MP3 PLAYER UPDATE TOOL i hteo sam da nadogradim novu verzije ali kada se upgrade zavrsio(firmware) pisalo je SUCCESS i skinuo sam ga sa usb porta ali sad nece uopste da se upali nego samo sija svetlo(kao da nema program koji ga pokrece). Da li mozda znate kako da ga opravim.Inace player je marke MDG kupljen u jugodati.Unapred hvala
milos123 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa DVD rezacem i MP3 Playerom… Mefisto Kvarovi 3 7.4.2006 12:55
Problem sa koriscenjem bilo kog p2p... Master Neo Internet tehnologije 11 13.1.2006 6:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com