Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.6.2007, 19:50   #121
LaZZZar
Član
 
Član od: 11.6.2007.
Lokacija: Ni pod nebom ni nad zemljom.
Poruke: 31
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

da li bi radila na x1050 256mb vram i 1gb ram
LaZZZar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2007, 19:58   #122
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

Trebalo bi...

Uostalom...http://en.wikipedia.org/wiki/Test_Drive_Unlimited
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2007, 20:27   #123
Mr. Garrison
Deo inventara foruma
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: South Park
Poruke: 4.887
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 164 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

Citat:
LaZZZar kaže: Pregled poruke
da li bi radila na x1050 256mb vram i 1gb ram
verovatno bi je pokrenuo ali bi to bilo pravo mucenje...ne ocekuj previse...
Mr. Garrison je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2007, 16:50   #124
dallyborr
Starosedelac
 
Član od: 6.7.2007.
Lokacija: Negotin
Poruke: 1.289
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 776 puta na 399 poruka
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

Ljudi jer zna neko nesto o PATCH-u za ovu igru, posto neodgovorna gospoda iz ATARI/EDEN-a veze nemaju sa zivotom. Prvo su ga najavljivali za Maj, onda pomerili za kraj Juna, da bi pocetkom Jula objavili kako nisu sigurni kad ce ali bice uskoro. Igra je inace PREPUNA bagova, a doticna gospoda, kada se samo pomene rec, na njihovom oficijelnom forumu, PATCH, sutnu te ( BANED ) sa foruma samo tako. A i inace nisam nigde procitao da ih tamo neko hvali, osim njihovih krtica koje kazu poneku slatku rec, a onda usledi 10 pljuvanja po istoj poruci od kojih 2 do 3 obavezno Banuju. Evo "nekoliko" bagova za koje ja znam:
1. Save fajl pobrljavi cesto, pa onda se oprostite od nastavka tamo gde ste stali.
2. Igra cesto nemoze da se konektuje sa serverom, a i kad uspete necete se dugo voziti Havajima, posto konekcija ubrzo pukne. ( ovo vazi za one koji imaju ORIGINAL,i igraju ONLINE, ja ga imam) Najvise za ovo kukaju na ATARI forumu.
3. Na kontrolnim tablama u 70% automobila, igle koje pokazuju brzinu, se okrecu kao nenormalne. ( Pogledaj AUDI A6, i sve ce samo kasti LOL )
4. Konstantno, ali ne svaki put, se desava da jednostavno propadnes kroz put u vodu.
5. Posle duzeg igranja AI ako ga kojim slucajem udaris, pocnu da skakucu po putu evo pa se uverite i sami http://www.youtube.com/watch?v=M1pA9PH3Z_s
6. Igra puca samo tako, razlog normalno nepoznat.
7. Grafika cesto pobrljavi, pa ako ne stisnes ALT+TAB nekoliko puta nema nista od igranja.
8. Zvuk je takodje ocajan, poneki put tako pocne da REZI da jednostavno ne moze da se igra jer smeta.
9. Auto, ako se slucajno zakucate u zgradu ili u kucu ( ali ne u svaku ) ostane zakucan u istoj ( kao da ste prosli kroz zid ), dzaba reset automobila, ne pomaze.
10. Znam jos mali milon sitnih bagova ali ih necu napisati jer bi zauzeo celu stranu.
NAPOMENA: Ovo vazi za PC verziju igre, neznam kako radi na ostalim platformama ali PC verzija je OCAJNA.
dallyborr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2007, 17:49   #125
stewazy
Veteran
 
Član od: 29.5.2007.
Lokacija: 0blivion
Poruke: 555
Zahvalnice: 528
Zahvaljeno 16 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku stewazy Slanje poruke preko AIM-a korisniku stewazy Slanje poruke preko MSN-a korisniku stewazy Slanje poruke preko Yahooa korisniku stewazy Slanje poruke preko Skypea korisniku stewazy
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

Da li ja mogu da igram test drive sa sledećom konfiguracijom: AMD Sempron 3000+, ATiRadeon 9600pro, Kingston DDR 512MB?
stewazy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2007, 17:56   #126
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

Uzmi bolju grafičku i još pola kile RAM-a
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2007, 22:42   #127
stewazy
Veteran
 
Član od: 29.5.2007.
Lokacija: 0blivion
Poruke: 555
Zahvalnice: 528
Zahvaljeno 16 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku stewazy Slanje poruke preko AIM-a korisniku stewazy Slanje poruke preko MSN-a korisniku stewazy Slanje poruke preko Yahooa korisniku stewazy Slanje poruke preko Skypea korisniku stewazy
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Uzmi bolju grafičku i još pola kile RAM-a
Kolika je cena KINGSTON DDR rama, i koju graficku a uzmem, maticna ploca mi podrzava AGP
stewazy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2007, 0:14   #128
Gadoguz
Veteran
 
Član od: 8.9.2006.
Lokacija: South Park
Poruke: 1.172
Zahvalnice: 421
Zahvaljeno 117 puta na 111 poruka
Wink Re: Test Drive Unlimited

Zotac 7300GT 256MB 84e
a za kingston 512MB neznam da li se moze naci novo?
Pogledaj po oglasima
Gadoguz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2007, 11:56   #129
wroomster
Član
 
Član od: 7.7.2007.
Poruke: 413
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 150 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

Citat:
dallyborr kaže: Pregled poruke
Ljudi jer zna neko nesto o PATCH-u za ovu igru, posto neodgovorna gospoda iz ATARI/EDEN-a veze nemaju sa zivotom. Prvo su ga najavljivali za Maj, onda pomerili za kraj Juna, da bi pocetkom Jula objavili kako nisu sigurni kad ce ali bice uskoro. Igra je inace PREPUNA bagova, a doticna gospoda, kada se samo pomene rec, na njihovom oficijelnom forumu, PATCH, sutnu te ( BANED ) sa foruma samo tako. A i inace nisam nigde procitao da ih tamo neko hvali, osim njihovih krtica koje kazu poneku slatku rec, a onda usledi 10 pljuvanja po istoj poruci od kojih 2 do 3 obavezno Banuju. Evo "nekoliko" bagova za koje ja znam:
1. Save fajl pobrljavi cesto, pa onda se oprostite od nastavka tamo gde ste stali.
2. Igra cesto nemoze da se konektuje sa serverom, a i kad uspete necete se dugo voziti Havajima, posto konekcija ubrzo pukne. ( ovo vazi za one koji imaju ORIGINAL,i igraju ONLINE, ja ga imam) Najvise za ovo kukaju na ATARI forumu.
3. Na kontrolnim tablama u 70% automobila, igle koje pokazuju brzinu, se okrecu kao nenormalne. ( Pogledaj AUDI A6, i sve ce samo kasti LOL )
4. Konstantno, ali ne svaki put, se desava da jednostavno propadnes kroz put u vodu.
5. Posle duzeg igranja AI ako ga kojim slucajem udaris, pocnu da skakucu po putu evo pa se uverite i sami http://www.youtube.com/watch?v=M1pA9PH3Z_s
6. Igra puca samo tako, razlog normalno nepoznat.
7. Grafika cesto pobrljavi, pa ako ne stisnes ALT+TAB nekoliko puta nema nista od igranja.
8. Zvuk je takodje ocajan, poneki put tako pocne da REZI da jednostavno ne moze da se igra jer smeta.
9. Auto, ako se slucajno zakucate u zgradu ili u kucu ( ali ne u svaku ) ostane zakucan u istoj ( kao da ste prosli kroz zid ), dzaba reset automobila, ne pomaze.
10. Znam jos mali milon sitnih bagova ali ih necu napisati jer bi zauzeo celu stranu.
NAPOMENA: Ovo vazi za PC verziju igre, neznam kako radi na ostalim platformama ali PC verzija je OCAJNA.
Hej ti baš nemaš sreće sa tvojim kompjuterom. Meni je takođe original i jedino što mi se dešava redovno je problem sa grafikom koji rešavam menjanjem antialiasa (5 sek posla). Drugi problem je sa korupcijom savegame fajla, koji te može vratiti na početak igre ako nisi radio backup. Postoji i programčić koji možeš skinuti sa zvaničnog foruma, koji to radi automatski.
molim te mi pošalji svoj GamerTag ako igraš on line jer je jako malo naših ljudi na ostrvu
Moje je wroomster
wroomster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2007, 14:37   #130
dallyborr
Starosedelac
 
Član od: 6.7.2007.
Lokacija: Negotin
Poruke: 1.289
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 776 puta na 399 poruka
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

Citat:
wroomster kaže: Pregled poruke
Hej ti baš nemaš sreće sa tvojim kompjuterom. Meni je takođe original i jedino što mi se dešava redovno je problem sa grafikom koji rešavam menjanjem antialiasa (5 sek posla). Drugi problem je sa korupcijom savegame fajla, koji te može vratiti na početak igre ako nisi radio backup. Postoji i programčić koji možeš skinuti sa zvaničnog foruma, koji to radi automatski.
molim te mi pošalji svoj GamerTag ako igraš on line jer je jako malo naših ljudi na ostrvu
Moje je wroomster
Ma meni radi super, cak sto vise perfektno, jedino eto taj save fajl ( ali radim backup svaki put kada ga igram ), i ako zeza grafika ALT+TAB poneki put. Mada se i meni par puta desavalo da propadnem kroz put u vodu. Ovo sto sam naveo je na sta se sve forumasi na ATARIJEVOM forumu zale, skokni neki put do njihovog foruma. Inace ONLINE ime mi Lambojumbo
dallyborr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.7.2007, 16:31   #131
wroomster
Član
 
Član od: 7.7.2007.
Poruke: 413
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 150 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

Citat:
dallyborr kaže: Pregled poruke
Ma meni radi super, cak sto vise perfektno, jedino eto taj save fajl ( ali radim backup svaki put kada ga igram ), i ako zeza grafika ALT+TAB poneki put. Mada se i meni par puta desavalo da propadnem kroz put u vodu. Ovo sto sam naveo je na sta se sve forumasi na ATARIJEVOM forumu zale, skokni neki put do njihovog foruma. Inace ONLINE ime mi Lambojumbo
Ok brate samo nema tog imena nigde među GameSpy imenima. Kako ti se zove on line profil u igri?
wroomster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.7.2007, 12:02   #132
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

Instalirao igru...Evo i komentara


Prvi utisak kada sam pokrenuo igru je, WAU!!!Znaci odusevio sam se koliko je lepo odradjena grafika (barem okoline i tvog automobila, narocito asfalta), koliko je zvuk prekrasan, sama voznja.....Stvarno predivno.Kod mene je na rezoluciji od 1024x768 na medium detaljima seckala malo u pocetku, ali nije bilo strasno.Kako je igra odmicala, morao sam da smanjim podesavanja za grafiku na 800x600 na medium detalja.Igrao sam je skoro 4-5 sata bez prestanka i onda su poceli problemi.Naime, dok vozim onu misiju sa crvenim ferarijem koga treba da odvezem na neko mesto bez ostecenja, na nekoliko deonica na putu, komp jednostavno zablokira, i izbaci me iz igre sa onom porukom "Send/Don't Send".Znaci sto pre treba da se napravi patch.Googlao sam ali nisam uspeo da ga nadjem.Posto sam procitao i ceo ovaj topic i video da patcha nema, razocarao sam se u atari.Igra koja je stvarno dobra, lepo odradjena, da boluje od pubertetskih bolesti, stvarno nije lepo.Razmisljao sam i da kupim original, ali dok neizbace neki patch, atariju nedajem ni paru!
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2007, 14:34   #133
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Exclamation Re: Test Drive Unlimited

kratko,glasno i jasno:da li je TDU bolji od NFS -a Carbon,po pitanju grafike,fizike,gameplayea...svega???who is better??
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2007, 9:12   #134
wroomster
Član
 
Član od: 7.7.2007.
Poruke: 413
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 150 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

Citat:
BrutaLiS kaže: Pregled poruke
kratko,glasno i jasno:da li je TDU bolji od NFS -a Carbon,po pitanju grafike,fizike,gameplayea...svega???who is better??
Kratko i jasno: TD:U je za tri klase bolji od Carbona, pogotovo što je Carbon jedan od najdosadnijih delova NFS serijala. Carbon je bolji u recimo za klince koji se lože na ulične trke bandi i vole da gledaju tetovirane frajere i komade kako se šepure sa svojim kolima, ali i njima će se na kraju više svideti TD:U jer on pruža upravo to: kružiš ogromnim ostrvom (veličine 2 NewYorka), srećeš slične entuzijaste sebi i izazivaš na dvoboj (instant challenge) za lovu. Naravno, online verzija je neuporediva, mada možeš se "cimati" i sa AI vozačima.
TD:U daje neuporedivo više igre (ja sam Carbon završio za bukvalno 2-3 dana normalnog igranja, znači za 12-tak sati), igram ga od sredine Aprila kad je izašao, a evo do dan danas sam na 94%. Naravno, ima i TD:U svojih mana (i to dosta) i uglavnom su vezani za tehničke probleme.
Prvo je problem što moraš imati mnoooogo jaču makinu za TD:U, a i čak ako je imaš, moraš imati još i sreće da igra pokaže želju da stvarno krene. Ogromni su problemi kompatibilnosti sa različitim hardwarom koji do dan danas nisu rešeni do kraja, iako je izašao patch.
Carbon je 90% arkada, TD:U je recimo 60%. TD:U ima preko 120 vrsta auta i motora (istina, motora max desetak), jedino što ih nemožeš šarati kao u Carbonu, menjaš samo boju, eventualno mešaš dve boje)

Sve u svemu krajnju rezultat Carbon 4/10, TD:U 9/10
wroomster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2007, 2:44   #135
Mr.Stefan
Novi član
 
Član od: 9.7.2006.
Poruke: 28
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

Slazem se za ovo sto je wroomster napisao.Igra je fantasticna,ali imam i jedno pitanje: Da li moze da se igra online bez originala ?
Mr.Stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2007, 13:13   #136
wroomster
Član
 
Član od: 7.7.2007.
Poruke: 413
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 150 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

Citat:
Mr.Stefan kaže: Pregled poruke
Slazem se za ovo sto je wroomster napisao.Igra je fantasticna,ali imam i jedno pitanje: Da li moze da se igra online bez originala ?
Koliko ja znam lekića nema za online igranje, server im skenira tvoj serijski broj. Nema ni "divljih" servera već samo nekoliko GameSpy servera. Ali ako si siguran da igra radi bez problema na tvojoj mašini, veruj mi da se isplati dati 35€ za nešto ovako. Ionako je jako malo naših online, poludeo sam više od Nemaca, Austrijanca, Rusa, Čeha, pa čak i Bugara (uglavnom oko naše vremenske zone)
Jedva nađoh jednog zemljaka, još jedan je uvek dobrodošao.
wroomster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2007, 14:26   #137
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

Thanks Wroomster
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2007, 12:33   #138
GeForce
Član
 
Član od: 4.3.2007.
Lokacija: Podgorica ( Crna Gora )
Poruke: 386
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

da li na ovoj igri imaju i dzipovi da se voze ili samo kola ?
GeForce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2007, 17:32   #139
Mr.Deeds
Starosedelac
 
Član od: 11.9.2006.
Lokacija: Nedodjija
Poruke: 1.508
Zahvalnice: 582
Zahvaljeno 139 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Deeds
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited

dzipovi koliko ja znam nemaju ali imaju kola i motori
Mr.Deeds je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2007, 16:39   #140
dzeks
Novi član
 
Član od: 18.6.2007.
Lokacija: Prijedor,a very small town!:P
Poruke: 25
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzeks
Unhappy Re: Test Drive Unlimited

Kako se kreira ili nalazi neki KLUB u Test Drive Unlimited-u??I moze li mi neko poslati patch 1.66a.Nek mi se javi na privatnu poruku!
Please help meeeeee!
dzeks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Rezultati u test programima Sasa Grafika 846 8.10.2016 11:46
Kud' se dede Test of time bobi Stare igre 79 11.12.2006 5:31
Test mašina 1 & Test mašina 2 Anak1n Tekstovi u SK 29 14.5.2006 10:48
online internet test, i neki otvoreni portovi bebeys Internet tehnologije 0 28.4.2006 14:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com