Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Programiranje > Pravljenje igara
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Pravljenje igara Programski jezici, tehnike, alatke u službi pravljenja igara...

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.10.2006, 20:43   #61
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Mislim,momci sta da vam kazem,stvarno ste ambiciozni i preduzimljivi,nema sta,pitanje je koliko je ta ambicija utemeljena.Citao sam postove o Ghost Shooteru 1(nisam ga igrao) i vidim da ste uradili dobar posao,ali da li ste dovoljno sposobni da uradite FPS,ne znam.Mada,uz dobru volju,strpljenje i ucenje na greskama mozda i uspijete.Sto se tice necijeg gore posta da je bio medju prvih 15 na opstinskom takmicenju iz matematike,sumnjam da je to dovoljno matematickog znanja za programiranje,ja koji sam na maturi ne bih nikad to poceo da radim,doduse ja sam orijentisan ka jezicima,a matematika i fizika su mi poslednja rupa na svirali
Drugo,u igri je mnogo vazna prica,tako se trudite da ubacite malo originalnosti,kao npr. upecatljiva i potresna smrt jednog od glavnih likova,kompleksnost radnje i ostalo.Vrh grafika vam bez radnje nece mnogo pomoci,uprkos tome sto je igra koju planirate FPS.
Zatim,radite na marketingu i promociji igre i prije nego sto je napravite da bi se ljudi upoznali i nemojte da vam se oduzi posao preko 2-3 godine,takve igre padaju lako u zaborav i onda ode sav marketing.Budite istrajni i predani poslu i uspjeh nece izostati.Uostalom,vazno je da zavrsite igru,sto zbog licnog zadovoljstva,a i da bi ste sagledali eventualne greske i na njima ucili sta i kako u buducim projektima,ako Bog da.
Dimo je offline  
Stara 15.10.2006, 21:21   #62
mirk
Član
 
Član od: 13.10.2006.
Poruke: 172
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Citat:
Dimo kaže:
Zatim,radite na marketingu i promociji igre i prije nego sto je napravite da bi se ljudi upoznali i nemojte da vam se oduzi posao preko 2-3 godine,takve igre padaju lako u zaborav i onda ode sav marketing.
Ti mislis da oni prodaju tu igru. Nece to ici tako lako. Ima 1000 drugih igara na internetu zasto bi kupili ljudi bas tu. Mislim zato prvo moras reklamirati svoj tim. Igra se mora isticati. A kao 2 piraterija. Ako prodajes igru moras je osigurati protiv piraterije sto je tesko jer moras misliti kao haker da bi ju dobro zastitio, jer on ce ti u 80.000 linija asm koda naci gdje se provjerava da li je igra registrirana ili nije.
mirk je offline  
Stara 15.10.2006, 21:46   #63
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Zanimljivo... oni za sada imaju JEDAN (loše) izmodelovan pištolj, a nijednu liniju koda, nijednog lika, nikakvu priču, odličan engine koji je slučajno preformatiran (iako ODLIČAN ENGINE vredi milione), veoma malo iskustva i sasvim sigurno nedovoljno znanja za jedan iole kvalitetniji FPS... a vi već pričate o marketingu i zaštiti igre
Marko_L je offline  
Stara 15.10.2006, 21:49   #64
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Ako krenu odmah da razmisljaju o prici, likovima, marketingu i koliko ce kostati igra i kako ce se prodavati propali su u startu... to je totalno pogresan pristup. Prvo treba razmisljati dal ogl ili d3d, pa onda otvoriti prozor i nacrtati obican poligon za pocetak

E da i zasto bi to bio Ghost Shooter 2? Totalno mi je ne logicno, da prvi deo bude 2d pucacina ili sta vec, drugi deo da bude FPS... treci deo mozda bude simulacija letenja ... salim se malo. Bolje da ovaj vas FPS bude neka zasebna igra, a da GH2 bude opet neki solidan 2d, tj. unapredjeni GH1.
Patton je offline  
Stara 15.10.2006, 21:54   #65
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Citat:
Marko_L kaže:
odličan engine koji je slučajno preformatiran (iako ODLIČAN ENGINE vredi milione)
Neki od nas ovde ubijaju u pojam malo po malo, ali ovo tvoje je genocid Nedavno sam pricao sa jednim mojim gamedev kolegom i rekao mi je neke opicene cifre oko engine-a koji se koristi u nekim XBOX igrama. Nazalost ne mogu da se setim kako se zove engine (cini mi se da ima "reality" u svom imenu). On vredi oko 250k$ i to samo da ga koristis u jednoj igri i to BETA verziji. Za final release moras da puknes duplo vise para, a ako hoces licencu za beskonacan broj igara, milioni $ su u pitanju.
Patton je offline  
Stara 15.10.2006, 22:31   #66
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Citat:
Patton kaže:
Neki od nas ovde ubijaju u pojam malo po malo, ali ovo tvoje je genocid
Znam, istina ponekad boli, ali bolje je tako
Citat:
Nedavno sam pricao sa jednim mojim gamedev kolegom i rekao mi je neke opicene cifre oko engine-a koji se koristi u nekim XBOX igrama. Nazalost ne mogu da se setim kako se zove engine (cini mi se da ima "reality" u svom imenu). On vredi oko 250k$ i to samo da ga koristis u jednoj igri i to BETA verziji. Za final release moras da puknes duplo vise para, a ako hoces licencu za beskonacan broj igara, milioni $ su u pitanju.
Vrednost engine-a nema veze sa cenom licence. Licenca za korišćenje je jedno, a cena enginea (kada autorska prava na taj engine, kao injegov source kod prelaze na tebe) je nekoliko puta veća. Verujem da to i sam znaš, samo si se loše izrazio
Citat:
E da i zasto bi to bio Ghost Shooter 2? Totalno mi je ne logicno, da prvi deo bude 2d pucacina ili sta vec, drugi deo da bude FPS... treci deo mozda bude simulacija letenja ... salim se malo. Bolje da ovaj vas FPS bude neka zasebna igra, a da GH2 bude opet neki solidan 2d, tj. unapredjeni GH1.
Ovo je tačno. Uopšteno, konzumeri video igara su navikli da kada kupuju drugi deo nečega. očekuju da vide pobošljšanu, unapređenu verziju prvog dela, a ne potpuno novu igru, pa još drugačijeg žanra. Možda bi bolje bilo da naprave drugi deo GS-a u C++, da bude sličan prvom, samo mnogo unapređeniji, sa više oružija, dodataka, specijalki... a onda pređu na 3D i igru nazovu jednostavno Ghost Shooter 3D, kao što se obično i radi u svetu industrije igara kada se rade 3D igre po nekoj već postojećoj 2D igri (Duke Nukem 3D, Wolfstein 3D, Lemmings 3D...).
Marko_L je offline  
Stara 15.10.2006, 22:54   #67
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Citat:
mirk kaže:
Ti mislis da oni prodaju tu igru. Nece to ici tako lako. Ima 1000 drugih igara na internetu zasto bi kupili ljudi bas tu. Mislim zato prvo moras reklamirati svoj tim. Igra se mora isticati. A kao 2 piraterija. Ako prodajes igru moras je osigurati protiv piraterije sto je tesko jer moras misliti kao haker da bi ju dobro zastitio, jer on ce ti u 80.000 linija asm koda naci gdje se provjerava da li je igra registrirana ili nije.
Predpostavljam da ce da je prodaju,to je nalogicnije,nece je distribuirati besplatno.U vezi isticanja igre,gore sam pomenuo da igra treba da je originalna,sa dobrom radnjom i zapletom.Sto se piraterije tice,to je neminovnost,ali sa time se moraju nositi.

@Patton Na reklamu sam mislio da treba da je pocnu odprilike pred kraj izrade igre ili kad budu zavrsene 2/3.Sta ce im marketing i razglasavanje kad igra izadje,dok se tad procuje za nju,prodace 5 primjeraka,vec treba da "spreme tlo" za izlazak,serviraju nekoliko informacija o samoj igri,hardverskoj zahtjevnosti i slicno.Pozeljno je da izdaju i demo da bi potencijalni kupci znali o cemu je igra.Naravno,kraj izrade igre nije i zavrsetak cijelog projekta,treba izdati i patcheve i sl.Naravno,sve ovo pricam hipoteticki,uslov je da zavrse igru i da lici na nesto
Dimo je offline  
Stara 16.10.2006, 9:15   #68
optimus_prime
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2006.
Lokacija: Austrija
Poruke: 1.444
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 75 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Citat:
mirk kaže:
Ti mislis da oni prodaju tu igru. Nece to ici tako lako. Ima 1000 drugih igara na internetu zasto bi kupili ljudi bas tu. Mislim zato prvo moras reklamirati svoj tim. Igra se mora isticati. A kao 2 piraterija. Ako prodajes igru moras je osigurati protiv piraterije sto je tesko jer moras misliti kao haker da bi ju dobro zastitio, jer on ce ti u 80.000 linija asm koda naci gdje se provjerava da li je igra registrirana ili nije.

Ti nisi svestan sta pricas , zato sto neznas kome pricas i sta pricas.
Nemoj da se ljutis ne vredjam te samo za neke stvari za koje nemas pojma kako su i sta su bolje cuti.
optimus_prime je offline  
Stara 16.10.2006, 9:25   #69
optimus_prime
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2006.
Lokacija: Austrija
Poruke: 1.444
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 75 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Citat:
Marko_L kaže:
Zanimljivo... oni za sada imaju JEDAN (loše) izmodelovan pištolj, a nijednu liniju koda, nijednog lika, nikakvu priču, odličan engine koji je slučajno preformatiran (iako ODLIČAN ENGINE vredi milione), veoma malo iskustva i sasvim sigurno nedovoljno znanja za jedan iole kvalitetniji FPS... a vi već pričate o marketingu i zaštiti igre

Marko Marko, ne da je jedna linija koda nego ih ima na hiljade, prica postoji ali nije dostupna nikome, engine je pravljen prosle godine, tada nisam poznavao ni androssa ni nikog slicnog, ali je to otislo u tri lepe, sa formatom. Ali imamo drugi engine.

Jel ti to gledas u kuglu pa znas da imamo malo iskustva i SASVIM sigurno nedovoljno znanja, svaka ti cast, aj pogodi bar koja ce kombinacija na loto-u kad si tako siguran.

Tako je kad öjudi neznaju da neznaju pa je lako nabeditidruge kako oni neznaju da bi on bio bolji.
optimus_prime je offline  
Stara 16.10.2006, 10:41   #70
mirk
Član
 
Član od: 13.10.2006.
Poruke: 172
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Citat:
Patton kaže:
Ako krenu odmah da razmisljaju o prici, likovima, marketingu i koliko ce kostati igra i kako ce se prodavati propali su u startu... to je totalno pogresan pristup. Prvo treba razmisljati dal ogl ili d3d, pa onda otvoriti prozor i nacrtati obican poligon za pocetak

E da i zasto bi to bio Ghost Shooter 2? Totalno mi je ne logicno, da prvi deo bude 2d pucacina ili sta vec, drugi deo da bude FPS... treci deo mozda bude simulacija letenja ... salim se malo. Bolje da ovaj vas FPS bude neka zasebna igra, a da GH2 bude opet neki solidan 2d, tj. unapredjeni GH1.
Potpuno se s slazem s tobom.
mirk je offline  
Stara 16.10.2006, 13:10   #71
mirk
Član
 
Član od: 13.10.2006.
Poruke: 172
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Citat:
optimus_prime kaže:
Ti nisi svestan sta pricas , zato sto neznas kome pricas i sta pricas.
Nemoj da se ljutis ne vredjam te samo za neke stvari za koje nemas pojma kako su i sta su bolje cuti.
Ja neznam sta si htio reči ovime. Prema ovome ti mene vređaš. Ja sam samo reko ono što je istina , ato je da prodaja igara je teska, a ovo za pirateriju je istina.
mirk je offline  
Stara 16.10.2006, 13:23   #72
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Citat:
Marko_L kaže:
nijednu liniju koda
E Mare pogresi za 461 liniju koda + jos programiram danas.

/edit Jos su ovo samo moje linije koda.Ne racunaju se dva enginea.
Andross je offline  
Stara 16.10.2006, 13:59   #73
optimus_prime
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2006.
Lokacija: Austrija
Poruke: 1.444
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 75 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Citat:
mirk kaže:
Ja neznam sta si htio reči ovime. Prema ovome ti mene vređaš. Ja sam samo reko ono što je istina , ato je da prodaja igara je teska, a ovo za pirateriju je istina.
Sta si ti to sad rekao da je istina, izmislio si kiselu vodu, pa naravno da smo svesni svega. I zasto ne bi kupili igru ako bi i resili da je prodajemo, prednost nam je jer sam ja u Austriji i malo sam vise u nekim stvarimaod bilo koga, tako da patentiranje i produciranje pa cak i sama prodaja nece da bude problem ako dodje do ideje da se prodaje ista, i ako tako bude cilj za prodaju ce da budu zapadne zemlje, a nasi ce da se ionako zadovolje nekim piratom, ukoliko zele da igraju.
optimus_prime je offline  
Stara 16.10.2006, 14:01   #74
Renee
Banned
 
Član od: 4.10.2006.
Lokacija: Forum Sveta Kompjutera
Poruke: 871
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 123 puta na 88 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Renee
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Ljudi, što ste toliko sigurni da im neće uspeti projekat? Ja verujem da hoće, ali ako nemaju strpljenja, ode mast u propast .

Citat:
Dimo kaže:
Na reklamu sam mislio da treba da je pocnu odprilike pred kraj izrade igre ili kad budu zavrsene 2/3.Sta ce im marketing i razglasavanje kad igra izadje,dok se tad procuje za nju,prodace 5 primjeraka,vec treba da "spreme tlo" za izlazak,serviraju nekoliko informacija o samoj igri,hardverskoj zahtjevnosti i slicno.Pozeljno je da izdaju i demo da bi potencijalni kupci znali o cemu je igra.Naravno,kraj izrade igre nije i zavrsetak cijelog projekta,treba izdati i patcheve i sl.Naravno,sve ovo pricam hipoteticki,uslov je da zavrse igru i da lici na nesto
Polako, još nisu ni počeli da je prave a ti već pričaš o prodaji
Renee je offline  
Stara 16.10.2006, 17:19   #75
optimus_prime
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2006.
Lokacija: Austrija
Poruke: 1.444
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 75 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Citat:
Renee kaže:
Ljudi, što ste toliko sigurni da im neće uspeti projekat? Ja verujem da hoće, ali ako nemaju strpljenja, ode mast u propast .


Polako, još nisu ni počeli da je prave a ti već pričaš o prodaji

Na provokacije sam rekao da ne odgovaram. Takvi postovi mogu slobodno da se brisu. Samo pametni predlozi dolaze u obzir, a ne ljuborna provociranja.
optimus_prime je offline  
Stara 16.10.2006, 17:34   #76
Renee
Banned
 
Član od: 4.10.2006.
Lokacija: Forum Sveta Kompjutera
Poruke: 871
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 123 puta na 88 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Renee
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Citat:
optimus_prime kaže:
Na provokacije sam rekao da ne odgovaram. Takvi postovi mogu slobodno da se brisu. Samo pametni predlozi dolaze u obzir, a ne ljuborna provociranja.
Šta je tu provokacija???
Renee je offline  
Stara 16.10.2006, 18:39   #77
mirk
Član
 
Član od: 13.10.2006.
Poruke: 172
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

za koliko bi se moglo očekivati demo 6, 7 meseci onako gruba procena
mirk je offline  
Stara 16.10.2006, 18:52   #78
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Citat:
Marko Marko, ne da je jedna linija koda nego ih ima na hiljade, prica postoji ali nije dostupna nikome, engine je pravljen prosle godine, tada nisam poznavao ni androssa ni nikog slicnog, ali je to otislo u tri lepe, sa formatom. Ali imamo drugi engine.
Znam, skinuli ste irrlicht, reče Andross par stranica ranije
Citat:
Jel ti to gledas u kuglu pa znas da imamo malo iskustva i SASVIM sigurno nedovoljno znanja, svaka ti cast, aj pogodi bar koja ce kombinacija na loto-u kad si tako siguran.
Pa iskustvo se meri po tome koliko imate uspešno odrađenih, odnosno završenih projekata kao tim. Gde su ti projekti ? To što možda ti imaš iskustvo (to ne znam, jer nisam video nijednu tvoju igru, ali da ne ulazimo sad u to), ne znači da ga imate i vi kao tim. Uzmimo za primer, lupam podmornicu koja ide na neku veoma ozbiljnu misiju, a posadu sastaviš od jednog iskusnog kormilara, dok ostatak čine momci koji još nisu kompletirali obuku. Kolika je šansa za uspeh misije ? Isto tako je i kod vas, mislim, ok, ti si kako kažeš uradio odličan 3D engine, super, a šta je sa ostalima... ? Jedna soldina 2D igra u game makeru, 15. mesto na takmičenju iz matematike osnovaca, i ne mnogo više od toga. Jel to iskusan tim koji bi trebalo da odradi FPS ? Pogledaj primer Croteama, kada je osnovan sastojao se od iskusnih profesionalaca, pa im je opet trebalo 8 godina da na tržište izbace kvalitetan FPS. Mislite da možete brže sa 10 puta manje iskustva i godina ? Ok, super, bilo bi mi drago da je tako.
Citat:
I zasto ne bi kupili igru ako bi i resili da je prodajemo, prednost nam je jer sam ja u Austriji i malo sam vise u nekim stvarimaod bilo koga, tako da patentiranje i produciranje pa cak i sama prodaja nece da bude problem ako dodje do ideje da se prodaje ista
U Austriji ? Wow, sad su vam sva vrata otvorena A sad ozbiljno, kakvu prednost imaš što si u Austriji kada se izdavač za zapadno tržište može naći i iz Srbije. Mislim, ako imaš kvalitetnu igru, i da si iz Libije, naći ćeš izdavača, a ako igra ne valja, neće niko da je izda, gde god da živiš... Ajde nek ti ne bude teško da mi objasniš tu prednost.
E da, btw...
Citat:
Marko Marko, ne da je jedna linija koda nego ih ima na hiljade
Citat:
E Mare pogresi za 461 liniju koda + jos programiram danas.
Divna timska saradnja... Dakle imate između 461 i nekoliko hiljada linija koda Ne znate tačno koliko, ali uklopićete ih nekako, right ?
Citat:
/edit Jos su ovo samo moje linije koda.Ne racunaju se dva enginea.
Wow, dva engine-a ? E sad vam je zagarantovan uspeh, jer ste u velikoj prednosti u odnosu na sve game dev timove na svetu, one sirote koriste samo jedan
Marko_L je offline  
Stara 16.10.2006, 19:13   #79
mirk
Član
 
Član od: 13.10.2006.
Poruke: 172
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

EEE da sad sam se setil. Vi koristite irrlich game engine OK.
Sad vi bi da je prodajete. EEE neće to tako. Naime nemate licencu to jest nesmijete prodavati softvare koji ste napravili s tim enđinom. Znači ništa od prodaje.

Potpuno se slažem s markovim postom.
mirk je offline  
Stara 16.10.2006, 19:32   #80
kish
Član
 
Član od: 29.7.2006.
Lokacija: In My Tree
Poruke: 248
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 44 puta na 27 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kish
Određen forumom Re: Ghost Shooter 2

Citat:
optimus_prime kaže:
Na provokacije sam rekao da ne odgovaram. Takvi postovi mogu slobodno da se brisu. Samo pametni predlozi dolaze u obzir, a ne ljuborna provociranja.
Cekaj, dal sam ja ovo dobro razumeo...Postavili ste temu na forum, ali ne zelite da cujete misljenja koja vam se ne svidjaju (a misljenja su misljenja, jbg, to je stvarnost) i opisujete ih kao glupavi predlozi i provokacije, dok ona koja su u skladu sa vasim zamisljanjima su sasvim OK?!
"THAT'S CALLED FASCISM, YOU WET F*RT"(Kyle Broflovski - South Park)

Osim toga kaze se izmislio toplu vodu...

Citat:
Marko_L kaže:
posadu sastaviš od jednog iskusnog kormilara, dok ostatak čine momci koji još nisu kompletirali obuku
Da ne zaboravimo: kormilar je zaduzen za muziku...
kish je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ghost recon:Advanced Warfighter huligan Akcione igre 34 13.8.2009 11:16
Ghost Shooter Andross Pravljenje igara 117 28.12.2008 23:36
Ghost Recon Advanced Warfighter i "Setup has experienced an error" sony Akcione igre 4 23.7.2007 18:39
Problem sa Ghost Recon-om Ajvan Akcione igre 6 1.7.2006 0:58
ghost i RAID 0 pitanje shone Operativni sistemi 4 13.12.2005 13:34


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com