Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Web razvoj

Web razvoj Sve u vezi sa razvojem Internet sajtova: programi, dizajn, usluge hostinga, administracija...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.9.2021, 9:09   #1
Sinisa Milovanovic
Član
 
Član od: 18.7.2009.
Lokacija: Zavičaj
Poruke: 243
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 22 puta na 17 poruka
Određen forumom Cudan problem sa wordpressom

Uradio sam ručno update wordpress-a, i sada ne mogu da dodam novi tekst, niti mogu da uređujem stranice. Za čudo elementor dodatak radi na uređenju stranica. Kada pokušam novi post pojavi se samo čista stranica .

Sinisa Milovanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2021, 21:16   #2
el_corona
Starosedelac
 
Član od: 23.1.2008.
Poruke: 1.427
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 366 puta na 331 poruka
Određen forumom Re: Cudan problem sa wordpressom

Mozda treba da sredis permisije fajlova koje si dodao ili jednostavno verzija nekog od pluginova koji sluzi za publish postova nije kompatibilna sa updateovanom verzijom wp-a ili je deaktivirana posle update-a. Proveri sa admin panela kakvo je stanje po tom pitanju. Ako nema nista logicno sto mozes da cacnes, probaj da instaliras neki novi plugin za editovanje postova.
el_corona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2021, 21:23   #3
Sinisa Milovanovic
Član
 
Član od: 18.7.2009.
Lokacija: Zavičaj
Poruke: 243
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 22 puta na 17 poruka
Određen forumom

Citat:
el_corona kaže: Pregled poruke
Mozda treba da sredis permisije fajlova koje si dodao ili jednostavno verzija nekog od pluginova koji sluzi za publish postova nije kompatibilna sa updateovanom verzijom wp-a ili je deaktivirana posle update-a. Proveri sa admin panela kakvo je stanje po tom pitanju. Ako nema nista logicno sto mozes da cacnes, probaj da instaliras neki novi plugin za editovanje postova.
Jetpack je pokazivao problem,isključio sam ga pa deinstalirao,i opet isto. Isključio sam i gutenberg plugin,isto. Tražio sam plagine za editovanje postova,no nešto nisam našao. Za čudo,preko androida,preko wordpress aplikacije dodajem novi post bez problema !



Odlično,podsetio si me. Ima u podešavanjima - writing : default editor - trebalo je samo promeniti u classic pošto sam isključio gutenberg . Sada radi hvala ti.

Poslednja ispravka: DeCoy (12.9.2021 u 21:43)
Sinisa Milovanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
HDMI switcher / D3 STB problem sa audio signalom neobavesten Kvarovi 0 10.6.2017 13:55
Problem sa kablovskim internetom zbog novog uređaja All exx Kvarovi 15 17.2.2017 22:03
cudan problem sa brzinom sa wifi rutera k4zn4 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 3.10.2012 11:26
Cudan problem sa hardom gasho Kvarovi 2 5.1.2008 3:23
Cudan problem sa Internetom nikornla Kvarovi 1 22.5.2006 9:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com