Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.2.2012, 14:45   #1
snoopy1306
Novi član
 
Član od: 24.2.2011.
Poruke: 19
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom "adfs" problem

e ovako,

na svom racunaru (win7 ultimate 32bit) koristim TuneUp Utilities 2011, i od pre par dana izbacuje mi da imam neki problem sa adfs (ako neko moze da mi objasni sta je to i cemu sluzi) i kaze mi da odem u Device manager i update-ujem drajvere za isti. Medjutim kada to hocu da uradim, prvo, ne mogu nigde da nadjem gde se radi update, a drugo adfs nije pokrenut, i kada idem na "start" izbaci sledeci tekst:
"The system encountered the following error while attempting to start the service.
The system cannot find the file specified
"

Ako neko moze da mi pomogne da resim ovaj problem (inace, koliko sam primetio, racunar radi normalno)
snoopy1306 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2012, 2:16   #2
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: "adfs" problem

To je verovatno zato sto se taj adfs nalazi pod Non Plug and Play Drivers a oni su hidden po default-u. Sto znaci da kad udjes u device manager trebas da selektujes show hidden devices. Uglavnom odma da ti kazem da nema tj niti mozes da updejtujes taj "uredjaj" jer on ne postoji u sistemu, a obicno su te stvari vezane za nesto sto je postajalo na tvom racunaru al nije dobro uklonjeno. To sto ti tuneup javlja nema veze sa zivotom jer ne zna on tacno o cemu se radi, samo zna da imas "faulty" uredjaj u device manager-u. Mislim da slobodno mozes da pokazes skrivene uredjaje, odes pod Non Plug and Play Drivers, nadjes taj adfs - desni klik pa uninstall.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2012, 23:02   #3
snoopy1306
Novi član
 
Član od: 24.2.2011.
Poruke: 19
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: "adfs" problem

da, nalazi se pod Non Plug and Play Drivers, ali ne znam da li bi smeo da ga uninstall-iram. za sada ga neka ovako pa cemo videti sta ce biti
snoopy1306 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adfs, problem

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Extremno cudan problem sa RapidShare-om MarkoT Internet tehnologije 8 2.4.2010 18:20
Problem sa zvukom - da li je do hardware-a ili nesto drugo? FiresnakE Kvarovi 6 5.3.2010 12:08
Problem sa adapterom i baterijom DELL Ispiron 1300 maximusbrut Kvarovi 0 12.11.2009 11:15
Problem sa Adobe Flash performansama na Windows Vista x64 Home Premium OS-u VladimirBalt Kvarovi 0 23.8.2009 0:29
Veliki problem sa RAM memorijom leka Kvarovi 10 27.7.2006 10:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com