Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.2.2017, 22:51   #1
dzangrizalo
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Lokacija: Cacak
Poruke: 377
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 57 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzangrizalo Slanje poruke preko Skypea korisniku dzangrizalo
Određen forumom Redmi 3 Pro push notifikacije?

Danas sam uzeo naslovljeni telefon, ali mi se cini da push notifikacije skoro da uopste ne rade. Neko zna za ovo? Neko resenje za ovo?
dzangrizalo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2017, 23:30   #2
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Redmi 3 Pro push notifikacije?

Za app za koji ti se čini da ne radi pobaj sledeće, otvori recent app i na zadrži prst 2-3 sekunde na toj aplikaciji da uđeš u njen settings. Tu pogledaj pod Notification da nisu slučajno isključene notifikacije. Jedino mi to trenutno pada na pamet. Kod mene na Redmi 3 su aktivne za Gmail, Viber, WhatsApp i sve radi normalno.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2017, 1:50   #3
darac_kv
Veteran
 
Član od: 5.3.2007.
Poruke: 506
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 134 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Redmi 3 Pro push notifikacije?

Ili u recent apps/tasks povuci zeljenu applikaciju na dole i pojavice ti se kao katanac, aplikacija je zakljucana u ram memoriji i stizace ti notifikacije, tako je bar pre bilo,verujem da je isto i sada.
darac_kv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2017, 2:41   #4
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Redmi 3 Pro push notifikacije?

Ne mora da se zaključava ni jedna aplikacija da bi radile push notifikacije. I ako je telefon ugasi, to je samo UI deo koji guta najviše memorije, a ostaje aktivan background process koji radi live notifikacije i sl. Meni je eto samo TapTalk zaključan jer ga često koristim i ne želim da se ikada učitava iz početka, a sve push notifikacije sa ostalih aplikacija rade uvek (sem onih koje sam odabrao da ne rade).

Znači prvo proveri podešavanja notifikacija za app onako kako sam objasnio iz recent apps - da nisu nekim slučajem isključene skroz jer OS pruža potpunu kontrolu nad njima za svaku aplikaciju pojedinačno. Npr. ja sam namestio da samo pozivi i SMS daju zvuk, pale ekran i pop-up. Viber samo zvuk i led lampicu, ne dam mu da pali ekran i drži pop up. Gmail ni zvuk nema, samo simbol za nove poruke na ikonici i u notification shade-u. Znači za svaku pojedinačnu aplikaciju možeš da štikliraš kako hoćeš da se ponaša i oglašava.

Koji App ti inače pravi problem?
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2017, 21:02   #5
shonee
Član
 
Član od: 7.8.2011.
Lokacija: Dembelija
Poruke: 433
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 56 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Redmi 3 Pro push notifikacije?

Jel ti ne stigne notifikacina uopste ili se samo pojavi ikonica na status bar-u bez heads up notifikacija?
shonee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Mobilni telefon] Xiaomi Redmi 3 Aibo Opisi, recenzije i testovi 193 16.5.2019 23:22
Xiaomi Redmi Note 4 ili Redmi 4 Prime? AlexanderCross Aparati i oprema 12 16.8.2017 16:19
Xiaomi Redmi 3, Redmi 3s, Redmi 3x, Redmi 3 Pro, Redmi Note 3 - konfuzija.. vazquez Aparati i oprema 50 22.4.2017 23:45
[Android] Facebook Messenger Notifikacije digitalis888 Programi za mobilne telefone 4 30.9.2014 6:07
Promena notifikacije Maladikt Forum o forumu 2 30.8.2008 21:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com