Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.6.2006, 13:20   #101
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Citat:
darthmajor kaže:
Imam na umu da nije laka, zato i trazim savet umesto da bezglavo krecem
Sada sam u jos vecoj nedoumici! Da li da igram fighter/mage ili kensai ili nesto trece? Meni se recimo svidja ideja ovog finesse fightera (kensai) koji uvidja da magija daje vecu moc od celika i napusta put ratnika da postane mag...
Koje patch-ove da skidam i ako moze linkove molim. Koliko je neophodan onaj osnovni patch od (cini mi se) 6 MB?
Kakvi atributi su tacno pozeljni (samo ne recite sve na 18 posto ne zelim dve nedelje da rolam). Kada se dobijaju ovi girdle-ovi? Da li ih kensai moze nositi? Ili onda ipaq da uzmem fightera? Uff, sad vec smaram

@Shang Tsung
A warlock? Citao sam da nema ogranicenje kod bacanja magija! Kako se to balansira? Mada vazno mi je da AC ne ide na dole i takve 'sitnice'...
Instaliraj patcheve obavezno. U principu igra nije bagovita, ali olaksava igranje. Pojas za snagu (hill giant - str 19) mozes kupiti u adventurers martu, koji se nalazi na waukeen promenade (ona prva lokacija kad izadjes iz tamnice). Kosta oko 19,000 a ako ti je charisma 18, onda oko 14,000. Tako da ces morati par questova da resis pre nego sto skupis kesa za njega. Kesa ima na svakom koraku u bg-u tako da se ne brines. Obavezno kupi bar jedan gem bag, posto ces imati grdilo gemova i brzo napuniti inventory. Ostali pojasevi za snagu se nalaze znatno kasnije u igri. Mozes zakinuti na snazi, pa staviti pojas, posto su ostale vrste pojaseva krs.
Warrior klase imaju prava da rolaju dodatnu snagu preko 18 a manje od 19. Primer 18/32, 18/57, 18/00 (to je u stvari 18/100 sto je i najvise pre nego sto predjes na 19). Posle se nastavlja klasicno 19, 20, 21... Razlika izmedju snage recimo 18/10 i 18/00 je ogromna ali posto ces verovatno staviti pojas koji ti daje snagu 19 ovo ne treba da te brine.

Po mom skromnom misljenju, bolje ti je da prvo odigras igru kao single class pa onda posle lepo instaliras throne of bhaal i predjes ponovo celu igru sa multiclass likom. Ili igraj fightera clerica multiclass, mozes da nosis oklop i da bacas magije. Ne mozes da nosis maceve, ali najbolje oruzje u igri (osim holy avengera koga moze samo paladin da nosi) dolazi u obliku flaila, i nalazis ga prilicno brzo u igri (u prvih 5% igre).
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2006, 13:22   #102
priest (of_the_moon)
Član
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: grad u oblacima
Poruke: 288
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Razlika INT-a za magove ne utiče na max level magije koja se baca, već na broj magija koje se mogu naučiti i verovatnoći da se nauči magija kada se pročita scroll.
Bez brige, gridleove, gauntlete i ostale iteme za povećavanje statova će te pravovremeno nalaziti ili kupovati.
Ima jedan sjajan elfovski armor koji nema restrikcije za bacanje magije, zaboravih kako se zove. Može i da se upgradi u ToB i dobija se Imunity na Normal Weapons i još par džidžabidža (valjda protection from evil, kuvanje kafe, konekcija ne net, izvođenje familiara u šetnju ).
Ako se koriste sve prednosti klasa vaše družine i stvari koje vam igra pruža, BG2 i nije toliko težak, koliko izgleda na prvi pogled.

Citat:
Omnio kaže:
Ovako sam se i ja tripovao kad sam prvi put pocinjao da igram ali mogu ti reci da ne trebas da biras lika po necijem tudjem receptu vec da odaberes ono sto se tebi najvise svidja. Glupo je da prelazis igru sa fajterom ako se tebi vise svidja madjijanje od tuce ili obrnuto. Ili, recimo, da budes zloca (jer ce ti reci da je zanimljivije) a ti bi radije odabrao dobricu. Posle nekog vremena ces se smoriti ako budes igrao sa necim sto tebi ne odgovara. Zato, moj iskren savet je da uzmes ono sto ti mislis da ti lezi i sta god to bude neces puno pogresiti.
priest (of_the_moon) je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2006, 13:29   #103
priest (of_the_moon)
Član
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: grad u oblacima
Poruke: 288
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Citat:
Sarmatian kaže:
Kosta oko 19,000 a ako ti je charisma 18, onda oko 14,000.
I reputacija družine utiče na cene.

Citat:
Sarmatian kaže:
Ne mozes da nosis maceve, ali najbolje oruzje u igri (osim holy avengera koga moze samo paladin da nosi) dolazi u obliku flaila, i nalazis ga prilicno brzo u igri (u prvih 5% igre).
Hmhmmm... svaka vrsta oružije ima po neko "bestbuy", zavisi od stila igranja i klase.
priest (of_the_moon) je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2006, 14:08   #104
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Evo ovako: savjet da igraš sa fajterom do 15 nivoa sam ti dao prije svega zbog HP-a i weapon proficiencia, naročito zbog dvoručnih mačeva. Takođe bih ti savjetovao da igraš kao evil karakter. Kada malo nabudžiš maga doćićeš do toga da baciš nekoliko zaštita na sebe i da niko ne može ni da te takne i nijedno oružje da te povrijedi, ali je bezveze da te prvi udarac kad ti nestanu zaštite ubije.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2006, 17:07   #105
Mrmot
Veteran
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: Amestelredamme
Poruke: 883
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 64 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

ma bezveze kako sam sad ubio Firkraaga ono je sramota

dakle, recept:

-gate (da mu pit fiend pravi drustvo)
-lower resistance
-lower resistance
-lower resistance
-greater malison
-greater malison
-greater malison
-finger of death

-BLJEEEUGH rece zmaj i nestade ))
ne da me nije napao uopste nego me nije ni VIDEO
Mrmot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2006, 17:35   #106
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Mrmote, bravo!
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2006, 22:45   #107
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Citat:
darthmajor kaže:
Koje patch-ove da skidam i ako moze linkove molim. Koliko je neophodan onaj osnovni patch od (cini mi se) 6 MB?
Kada se dobijaju ovi girdle-ovi? Da li ih kensai moze nositi?

@Shang Tsung
A warlock? Citao sam da nema ogranicenje kod bacanja magija! Kako se to balansira? Mada vazno mi je da AC ne ide na dole i takve 'sitnice'...
OBAVEZNO snimi zvanicni patch (sa Bioware ili Interplay sajta) i isto tako obavezno snimi Baldurdash Fix jer i jedan i drugi resavaju brdo bugova (dovoljno je samo pogledati listu!).

Griddle of Hill Giant Strength (STR 19, Kensai moze da ga nosi) mozes da KUPIS vec u ranoj fazi, ali neces odma' da imas lovu za njega. Gauntlets of Ogre Power (STR 18/00, nazalost njih ne moze da nosi) isto tako relativno rano, ali u okviru jednog opcionog questa (necu da kazem kojeg) koji (ako igras kao mage ili sorcerer) moze da ti donese stronghold. Sve druge predmete koji dizu snagu naci ces tek na kraju SoA.

Za Kensai dual ja bi preporucio level 9 (+3 THAC0 i damage), oruzje Quarterstaff (Staff of the Magi u jedan + Staff of the Ram u drugi weapon slot = )

Warlock? Nema takvog, pogresan topic....

Citat:
priest (of_the_moon) kaže:
Hmhmmm... svaka vrsta oružije ima po neko "bestbuy", zavisi od stila igranja i klase.
Tacno, ja npr. najvise preferiram short sword ili scimitar i single weapon style...

Citat:
Sarmatian kaže:
(osim holy avengera koga moze samo paladin da nosi)
Carsomyr (Holy Avenger) mogu da koriste i Bard i Thief ako se izabere Use any Item HLA. Naravno, ne moze se koristiti za backstab.... to bi bilo bezobrazno.

Happy Hunting!
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2006, 1:04   #108
darthmajor
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Citat:
zorx kaže:
OBAVEZNO snimi zvanicni patch (sa Bioware ili Interplay sajta) i isto tako obavezno snimi Baldurdash Fix jer i jedan i drugi resavaju brdo bugova (dovoljno je samo pogledati listu!).
Ovaj sa Baldurdash-a sam skinuo i instalirao, ali official je malo velik...mada moze se preziveti, skinucu ga.
Citat:
zorx kaže:
Griddle of Hill Giant Strength (STR 19, Kensai moze da ga nosi) mozes da KUPIS vec u ranoj fazi, ali neces odma' da imas lovu za njega. Gauntlets of Ogre Power (STR 18/00, nazalost njih ne moze da nosi) isto tako relativno rano, ali u okviru jednog opcionog questa (necu da kazem kojeg) koji (ako igras kao mage ili sorcerer) moze da ti donese stronghold. Sve druge predmete koji dizu snagu naci ces tek na kraju SoA.

Za Kensai dual ja bi preporucio level 9 (+3 THAC0 i damage), oruzje Quarterstaff (Staff of the Magi u jedan + Staff of the Ram u drugi weapon slot = )
Znaci strength bi bio dovoljan i 15, a Int da bude 18? Koliko je vazna charisma, koliko bih trebao imati Con i Dex? Znaci da batalim two handed sword-ove i da idem na two weapon & blunt? Koliko cu cesto ici u close combat sa takvim likom, samo ako moram, ili cesto, da stedim magije?
Citat:
zorx kaže:
Warlock? Nema takvog, pogresan topic....
Mislio sam na DnD 3.5 i NWN2...ali jeste pogresan topic.
Citat:
zorx kaže:
Happy Hunting!
Najzad se zavrsava skola, a za vreme raspusta sam zacrtao sebi BG2, Gothic, HoMM 5 i Hitman 4, pa bice Hunt-ovanja
darthmajor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2006, 15:07   #109
Kerber
Član
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 104
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 22 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Eh sto nisam ranije video ovu temu. Za samu igru nemam reci, sve je vec receno. Igru sam do sada obrnuo 4 puta od toga 2 put sa magom - human (Invoker ako se dobro secam) i 2 puta sa kensaiem - half elf. Kensai mi se mnogo dopao kao klasa. Ne koristi armor al mu se nedostatak toga lako kompenzuje magijom (spirit ili soul armor, ne secam se bas najbolje). Specijalizovao sam ga da koristi dva oruzija (stit mu i ovako ne treba) i za Katanu, long sword i flail (valjda se tako pise).
Sa celestial fury (bolju katanu nisam nasao), flail of ages (nabudzenim do kraja) ili equalizer je pravio havariju.

Ekipu koju sam uglavno vodio : Minsk (two handed sword ili bow), Anomen (mace, ne secam se tacno koji), Jahera (schimitar i shield), Aerie i Imoen (pre nje sam pravio neke kombinacije: Yoshimo, Valygar, Viconia itd).


Citat:
My utilization of complex locution is mora a reflection of my own superincumbent mental acuity than an aspersion on your circumscribed lexicon
Kerber je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2006, 16:12   #110
Shang Tsung
Veteran
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 95 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Citat:
darthmajor kaže:
@Shang Tsung
A warlock? Citao sam da nema ogranicenje kod bacanja magija! Kako se to balansira? Mada vazno mi je da AC ne ide na dole i takve 'sitnice'...
Ako govoris o 3,5 ed..
Mora da mislis na sorcerera...
On ne mora da memorise magije, za razliku od wizarda. Medjutim, moze mnogo manje magija da nauci, ali moze vise puta da ih "kastuje" od carobnjaka, pre nego sto odluci da se odmori. Primarna stavka mu je "charisma" (ne inteligencija), u 3 ed nema ogranicenja faktora (osim proficiensi-a) za nosenje armora.. ali postoji taj spellcasting failure (ako se dobro secam, i ja sam zaboravan)..
Shang Tsung je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2006, 20:16   #111
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Stiže mi Baldur!!!
Ajde da probam i ja može li se preći bez ekipa, pa ću da javim.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2006, 21:52   #112
Shang Tsung
Veteran
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 95 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Evo da ti skratim muke i odgovorim odma- BG se ne moze preci sa single karakterom.
Shang Tsung je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2006, 0:34   #113
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Ne znam, izašao sam u Amn, vidjeću kako ide dalje. Jedan moj drug tvrdi da ga ke sam prešao i to na nekom teškom modu.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2006, 12:24   #114
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Citat:
Shang Tsung kaže:
Evo da ti skratim muke i odgovorim odma- BG se ne moze preci sa single karakterom.
Jel' si siguran? Soliranje je prilicno popularno, a na kraju SoA (u paklu) sve izgleda za nijansu drugacije ako igras (i tamo dospes) sam. Bio je svojevremeno i no reload solo challenge na zvanicnom forumu, a neki su uspeli da zavrse igru (SoA+ToB) na najtezem nivou i niti jednom ne poginu (pojedini su probali i sa Tactics modom koji u igru donosi masu vrlo teskih borbi).

Citat:
darthmajor kaže:
Ovaj sa Baldurdash-a sam skinuo i instalirao, ali official je malo velik...mada moze se preziveti, skinucu ga.

Znaci strength bi bio dovoljan i 15, a Int da bude 18? Koliko je vazna charisma, koliko bih trebao imati Con i Dex? Znaci da batalim two handed sword-ove i da idem na two weapon & blunt? Koliko cu cesto ici u close combat sa takvim likom, samo ako moram, ili cesto, da stedim magije?

Mislio sam na DnD 3.5 i NWN2...ali jeste pogresan topic.

Najzad se zavrsava skola, a za vreme raspusta sam zacrtao sebi BG2, Gothic, HoMM 5 i Hitman 4, pa bice Hunt-ovanja
OBAVEZNO skini i onaj zvanicni....

Kensai/Mage build (moj predlog):
STR 17
DEX 18 (bitan za Armor Class)
CON 16 (bitan za HP, ali Mage ne dobija nikakav bounus ako mu je CON veci od 16, tako da je to dovoljno, a sve vise od toga nepotrebno)
INT 18
WIS 10 (ovaj ability je bitan jedino za Arcane magiju 9. nivoa Wish i nista drugo. Nisam siguran da li napitci koji dizu WIS imaju efekta (nisam dugo igrao)... Mozda neko drugi zna?)
CHA 10 (mozda je dovoljno i 8 jer na pocetku nalazis Ring of Human Inluence koji dize CHA na 18. Ovaj ability je vazan za reaction modifier tj. odnos sa NPC likovima (trgovina...))

K/M je prvenstveno bitan kao ofanzivni spellcaster, koji ulazi u blisku borbu kad za to postoji potreba (obrati paznju na defanzivne magije kao npr. Stoneskin).
Igraj malo i vidi kako sve funkcionise....

Citat:
Corwin kaže:
Ne znam, izašao sam u Amn, vidjeću kako ide dalje. Jedan moj drug tvrdi da ga ke sam prešao i to na nekom teškom modu.
Ako igras BG prvi put onda NEMOJ solo, bolje uzmi makar manji party (3-4 lika).... Ali ako si Lav...
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2006, 15:34   #115
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Citat:
zorx kaže:
Ako igras BG prvi put onda NEMOJ solo, bolje uzmi makar manji party (3-4 lika).... Ali ako si Lav...
prostudiraj malo topik
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2006, 16:08   #116
Shang Tsung
Veteran
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 95 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Citat:
zorx kaže:
Jel' si siguran? Soliranje je prilicno popularno, a na kraju SoA (u paklu) sve izgleda za nijansu drugacije ako igras (i tamo dospes) sam. Bio je svojevremeno i no reload solo challenge na zvanicnom forumu, a neki su uspeli da zavrse igru (SoA+ToB) na najtezem nivou i niti jednom ne poginu (pojedini su probali i sa Tactics modom koji u igru donosi masu vrlo teskih borbi).
Na kraju mozes da soliras kolko oces (kad nabavis cloak of deflection ;p), al kako ces u pocetku....
Ne radi se o tome dal je neko ginuo il nije.. radi se o tome da ti neko baci spell chaos (ili nesto sto di oduzme kontrolu nad karaktrerom, koj ti je i jedini da podsetim) i to je dovoljno da kliknes quickload (jer onda umires 100%)... Ako ti ne smeta da loadujes svakih 30sec... hm.. pa dobro bogo moj.. probaj slobodno.

Poslednja ispravka: Shang Tsung (5.6.2006 u 23:30)
Shang Tsung je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2006, 19:53   #117
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Citat:
Shang Tsung kaže:
Na kraju mozes da soliras kolko oves (kad nabavis cloak of deflection ;p), al kako ces u pocetku....
Ne radi se o tome dal je neko ginuo il nije.. radi se o tome da ti neko baci spell chaos (ili nesto sto di oduzme kontrolu nad karaktrerom, koj ti je i jedini da podsetim) i to je dovoljno da kliknes quickload (jer onda umires 100%)... Ako ti ne smeta da loadujes svakih 30sec... hm.. pa dobro bogo moj.. probaj slobodno.
Ima tu i drugih problema. Kao što je liječenje kad igraš sa fajterom. Ali vidjećemo kako će da ide...
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 1:32   #118
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Citat:
Corwin kaže:
Ima tu i drugih problema. Kao što je liječenje kad igraš sa fajterom. Ali vidjećemo kako će da ide...
Pretpostavljam da je moguce ali je sigurno jako zamorno. Svaki cas ucitavanje... Ajde ako vodis neki multiclass sa magom, znas napamet gde je svaki neprijatelj pa pre toga bacis zastite na sebe ali meni to nije zanimljivo. Uostalom AD&D je zamisljen da se igra u druzini.

Evo i moj predlog statova za kensai/maga

STR 10-15 - manje bitan zbog pojaseva, nabudzi ako ti ostane viska poena (za ovo nisam nisam siguran posto ne znam da li imas neki minimum kada je dual class u pitanju. Ako imas onda zakini na CON ili CHA ili rolaj malo duze ako te ne mrzi)
DEX 18 obavezno
CON 18 - imaces minimum 10-ak nivoa sa fighterom, oni bonus hitpoeni ce ti znaciti jer mag ima samo 1d4, ali se u principu slazem sa zorxom, nije greda ako zakines
INT 18 obavezno
WIS 10
CHA 8-10 - na samom pocetku igre nalazis prsten koji ti dize na 18 CHA. Stavis ga UVEK kada trgujes i UVEK kada kupis nagradu za zavrsene questove.
Tri 18 i tri 10 bi trebao da izrolas a da se ne cimas bas previse.
Two weapon style i profiency u flailu i longswordu/katani. U principu su sve vrste oruzja ok ali Flail of Ages bi menjao samo za Carsomyr . Ali gledaj da ti bar jedno oruzje bude blunt, ima nekih neprijatelja koje ne mozes povrediti sa secivima...

Inace, jel neko probao da zavrsi bg1 i da tog lika importuje u dvojku? U prvom delu mozes naci manuale koji ti dizu sve statove za po 1 poen, osim wisdom koji mozes dici cak za 3 poena. Ja sam sad zavrsio bg keca i importovao fighter/maga u dvojku koji ima sledece statove STR 19, DEX 14 ( nosim bracers pa mi dize na 18), CON 19, INT 19, Wisdom 13, CHA 11.

I konacno da spojim sva ona 3 dela (golden pantaloons, silver pantalets i ono trece)

Poslednja ispravka: Sarmatian (6.6.2006 u 1:44)
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 15:51   #119
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Keldorn ili Korgan ko bolje zavrsava posao?primetio sam da Keldorn ima malo losiji oklop(doduse ima free action) ali Korgana ne mogu da zadrzim sa obzirom da mi je reputacija 20.ili mozda da batalim obojicu i uzmem Valygar-a?trenutno su mi u grupi Druid-glavni lik(koji barata sa Quatter staffom +4 ima Gridle of Hill giant Strenght),Jahrea(sa Shmitarom),Yoshimo(dok se Imoen ne vrati sad treba da krenem ka Stronghold-u)Minsc(two-handed sword onaj sto prica i komentarise stalno nesto)Arie(sa Sling+3 kao mag dok se Imoen ne vrati) i Keldorn(sa njegovim macem i oklopom jos nisam nasao Holy Avenger smucam se oko onog zmaja ).
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2006, 16:35   #120
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Baldur's Gate II

Ne vodiš Viconiu sa sobom? ccc... whata mistaka to maka...
PS
ja bih se opredijelio za Keldorna
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
baldur's gate ii, shadows of amn


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com