Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.6.2011, 15:06   #1
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Are you a Munchkin?

Are you a Munchkin?

Koje rpg-ovi ste igrali tako da ste se trudili da maksimalno eksploatisete mehaniku i svoje znaje o igri, da napravite najjaceg PC-a ne obaziruci se na to koliko su vase akcije cheap, nedosledne, nelogicne, i na to da ste zadnjeg bosa mogli da sredite pre 30lvl-a i to goli i bosi.

I samo crpg-ovi molim, bez prica o tome sta vas je DM pustio da radite u drugoj ediciji d&d-a
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2011, 16:12   #2
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

Ne znam samo shta se sve rachuna u manchkinizam (lol koja rech). Npr. u Arcanumu sam maksimalno ekploatisao magiju Disintegrate da npr dezintegreshem vrata poshto je bilo lakshe nego da trazim kljucheve. Isto sam tako preskochio 2-3 questa u PlaneScape time shto sam nekom liku pickpocketovao kljucheve. A u M&M 5 sam se teleportovao preko zamki i kroz zakljuchana vrata/zidove.

Ako se to rachuna onda priznajem. Ali u sushtini to jako mrzim. Ne volim da eksploatichem bug-ove i glitch-eve ili loshe izbalansirana pravila. Where's the fun in that?

Citat:
I samo crpg-ovi molim, bez prica o tome sta vas je DM pustio da radite u drugoj ediciji d&d-a
Izvinjavam se ali moracu da se oglushim o ovo. Ja sam bio DM za 2nd Ed D&D i bash tako sam i nauchio da sprechavam igrache da eksploatishu pravila, shto je moram dodati jako tezak i nezahvalan posao.

EDIT:

lol sad sam pogledao link, i bash me je lepo nasmejao.

Citat:
You MAY be a munchkin if you can kill a tribe of orcs in one round.
MAY be? Kriterijumi za manchkine su bash pali poslednjih godina.

EDIT 2:

Odlichna tema!

Poslednja ispravka: Nash Knight (16.6.2011 u 16:20)
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2011, 18:08   #3
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

Avernum 2. Presao sam igru tri puta.


A2 final boss
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2011, 19:06   #4
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

Citat:
You ARE a munchkin if you have a Potion of DM Control.
Vopi?
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2011, 20:09   #5
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

Citat:
Nash Knight kaže: Pregled poruke
Ne znam samo shta se sve rachuna u manchkinizam (lol koja rech). Npr. u Arcanumu sam maksimalno ekploatisao magiju Disintegrate da npr dezintegreshem vrata poshto je bilo lakshe nego da trazim kljucheve. Isto sam tako preskochio 2-3 questa u PlaneScape time shto sam nekom liku pickpocketovao kljucheve. A u M&M 5 sam se teleportovao preko zamki i kroz zakljuchana vrata/zidove.
Not even close. Ja bih pre to nazvao inteligentno resavanje problema

@Eni
Autor teksta preporucuje ovu tekucinu


mada za nase podnevlje jedan Gorki List i 300-350 grama kvalitetnih karamela resava posao. Znam ljude koji su rolali 88 tri puta za redom kad su birali psionic wild talente
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2011, 20:14   #6
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

Ja sam jednom bio potkupljen sa 2l Coca Cole da dozvolim igracu da ponovo rola hit poene . A less proud moment of my DM career.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2011, 20:53   #7
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

Rolanje ilivam bacanje kockica? DM, kod koga igram D&D 4, šizi kad ja bacam i kad on baca damage roll koji ja treba da primim.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2011, 21:03   #8
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

mislim da svaki igrac u crpgu manckinuje u manjoj ili vecoj meri, jednostavno, takav je princip. krajnji cilj (pogotovo story-driven) crpga je da bude, pa, predjen (uz gotivno provodjenje dok se na tome radi, naravno). takodje, setting je predvidjen za 'razumno-manckinaste kombinacije', mislim na tezinu.
isto tako, svet nije dinamicki i ne reaguje dovoljno (osim opaski tipa 'pametni barbarian? cudno', ako i njih ima). takodje, nema drugara koji ce se tripovati sa vama, praviti gotivne medjuljudske odnose i karakterizaciju i bendovati igru da bi bila zanimljivija.

tesko cete ista uraditi ako uzmete half orka i budzite mu inteligenciju i harizmu necete nikog razonoditi tako sto cete biti mag sa losim wisdomom koji stalno baca neadekvatne magije nepostojeci dm nece biti odusevljen vasom biografijom u vidu literarnog kolosa od trideset strana, a vi ste bas hteli da osvezite 'kampanju' materijalom za nobela.
koliko vas nije ukljucilo svoje player znanje (umesto samo player char znanja) u igranje crpga? napadne vas trol u dnd igri, odmah se hvatate za vatru, iako vas lik ne zna ni sta je trol. zakljucujete da treba ici desno iako igrate barbariana sa inteligencijom 4 koji bi otisao levo ili seo pa plakao.

tako da mislim da je tu dimenziju i ne mozemo potpuno da iskoristimo, niti napravimo (jos uvek), niti ona ima smisla (moze donekle, tipa igramo zlog lika i budemo zli cak i kad nam ne odgovara) u crpgovima. ne mislim da je sve ovo sto sam nabrojao manckinizam, ali se igrac svakako vodi ponajvise mehanikom kada treba da igra crpg, za razliku od pnp rpga gde je mehanika na poslednjem mestu (ako igraju normalni ljudi, jelte).


sto se tice najmanckinastijeg manckinovanja u mojoj karijeri, to je verovatno eksploitovanje mentolskog sistema levelovanja u oblivionu (kad malo razmislim, ne znam ni da li to racunati u eksploit jer je tolko velika greska da sam je slucajno izmanckinovao prvi put). dizes sekundarne skilove, ne levelujes se = ne leveluju se ni protivnici, a tvoj efektivni nivo je deset puta veci i onda, naravno, zezanje.

drugo, dosta blaze, bi bilo u nwn1 kad sam, znajuci kakva je igra, momentalno napravio half orka fajtera najglupljeg na svetu, poveo onu ribu hilera i samo poklao celu igru iz prve ovo 'znajuci kakva je igra' navodim iz prostog razloga sto sam upravo zbog toga ciljano napravio takvog lika, a ne zato sto mi se svidja
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
Marti Misterija (17.6.2011)
Stara 16.6.2011, 22:24   #9
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

svaki moj lik u prvom prelazu je uvek maximalno koncentrisan na sticanje shto vece moci tako da...
zavisi do igre i njene mehanike,trudim se uvek da se ne obazirem na moralna ogranichenja pre svega ako to donosi vecu lichnu dobrobit na kraju
ali ne koristim varanja ako se na to misli...meh...mozda ponekad rupe u mehanici igre na tezim bosovima ako ih ima
i naravno ako igra dozvoljava kroz sistem beskonachan broj napitaka uvek ih shto pre nabudzim...DAO sam recimo zavrshio sa 80-ak najvecih HP u rezervi
ne znam spada li bash ovo u munchkin-ovanje,vishe je to moj igrachki stil-prevrni svaki kamen,izmuzi svaki item nadji prvo najjache moguce sve za sebe ostalo nakachi saborcima ostalo sve prodaj (NIKAKO bacaj i uvek pazi da inventar ima dovoljno mesta za loot)
tako da me chudi kako nekima uvek malo para,ja ih uvek u rpg-u imam i previshe,,gledao sam razne lets play na netu de lik ladno unishtava iteme jer mu pretrpan inventar...ja se chupam za glavu neshvatljivo mi koliko potencijala za napredovanje bacheno u vetar lol
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2011, 9:12   #10
Woof
Član
 
Član od: 27.1.2010.
Poruke: 148
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 36 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

Ja takodje prevrcem svaki kamen i nosim pun inventar. Zao mi sto je u ovim novim igrama slab loot i narocito oruzje jako jeftino kad prodajes. Ja od pre navikao da kad nadjes neki 2-handed sword tezak 50 kila obradujes se pravo i nadjes mu mesto u inventaru iako ti ne treba jer znas da se dobro prodaje.

A munchkinovanje... U BG2 sam potpuno slucajno napravio najjaceg lika ikad. Preoklopljenog Palladina koji nosi onaj unapredjeni +5 Carsomyr. I od Kangaxxa sam prvo ukrao prsten, pa ga ubio pa ga opet pokupio. tako da sam imao 2 i health mi se uz jos neke dodatke punio svake sekunde po jedan poen. Party sam vodio samo razgovora radi, i ostavljao ih na ulazu tamnice dok tata odradi posao da Imoen moze otkljucati kovcege s blagom. I bacao sam magije za stvaranje golema i slicno, pa ih rokao da dobijem XP. E da, trudio sam se da kod velikih protivnika uvek zadam poslednji udarac da mi u Char Profile pise ono Strongest opponent defeated: High Dragon ili sl. To zadnje je bas munchkinovski.
Woof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2011, 11:32   #11
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

Citat:
Woof kaže: Pregled poruke
Ja takodje prevrcem svaki kamen i nosim pun inventar. Zao mi sto je u ovim novim igrama slab loot i narocito oruzje jako jeftino kad prodajes. Ja od pre navikao da kad nadjes neki 2-handed sword tezak 50 kila obradujes se pravo i nadjes mu mesto u inventaru iako ti ne treba jer znas da se dobro prodaje.

A munchkinovanje... U BG2 sam potpuno slucajno napravio najjaceg lika ikad. Preoklopljenog Palladina koji nosi onaj unapredjeni +5 Carsomyr. I od Kangaxxa sam prvo ukrao prsten, pa ga ubio pa ga opet pokupio. tako da sam imao 2 i health mi se uz jos neke dodatke punio svake sekunde po jedan poen. Party sam vodio samo razgovora radi, i ostavljao ih na ulazu tamnice dok tata odradi posao da Imoen moze otkljucati kovcege s blagom. I bacao sam magije za stvaranje golema i slicno, pa ih rokao da dobijem XP. E da, trudio sam se da kod velikih protivnika uvek zadam poslednji udarac da mi u Char Profile pise ono Strongest opponent defeated: High Dragon ili sl. To zadnje je bas munchkinovski.
Yup, you are a munchkin!
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2011, 12:35   #12
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

BG2 je munchkin paradise. Berserkeri dualovani u Pristove (posle 4 sata bacanja kockica da se dobije 18 CON, DEX i WIZ, i naravno 18/00 STR, iako znas da ces svejedno imati iteme koji ce STR fiksirati na 20+. Inteligence i charisma mogu i na 4-5 da zavrse posto ne pomazu prilikom ubivanja zmajova)

Ili jos bolje varijante tipa Wizard slayer dualovan u Maga sa grandmastery u longbows
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2011, 14:46   #13
Carnex
Veteran
 
Član od: 15.1.2006.
Poruke: 865
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 221 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

Munchkinizam podrazumeva izvlačenje što moguće više od svega. DM-a, Oružija, sistema....

Muchkinizam je u prvoj ediciji rollmastera uklizati vitezu među noge i castovati push (jedna od najslabijih magija) čime lansiraš viteza 10m uvis (nije bilo specificirano koga i u kom pravcu možeš gurnuti)

Muchkinizam je ubeđivati DMa da backstabuješ Lance-om (piercing weapon)

to sam sve radio. Ali pravi munchkinizam je zloupotrebljvati svet za svoju zabavu i/ili kvarenje planova GMu (to ja volim da radim više nego leba da jedem. Jednom GMu sam ubio 4 lika koji su trebali da nose priču)

Sećam se kada sam čekao u gostionici 7 dana kao necromancer (čekao sam druge igrače) Sve dane sam proveo ubijajući i praveći zombi zečiće sa ljudskim očima (imao sam para a i robova je bilo koliko ti srce ište) samo da bi ih pustio u lokalni hram kada krenemo dalje. Nije bilo drugog razloga nego da nerviram GM-a.
Carnex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2011, 14:47   #14
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

Nikada nisam bio. Igram isključivo gonjen pričom, side questove odradim samo ako se slažu sa mojim odlukama i likom kakvog želim da napravim.

Munchkin-ujem samo i isključivo ako su me izbori učinili preslabim pa ne mogu da nastavim dalje sa trnutnim stanjem. Čak i tada to radim u okviru onog što smatram moralnim (npr. pre ću klati gomilu nekih malih monster-a nego uraditi nešto mnogo brže, ali što se protivi mojim ubeđenjima).
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2011, 17:07   #15
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

Carnex mislim da je tu iskljucivo kriv DM. Ja ti tako neshto sigurno ne bih dozvolio.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2011, 18:11   #16
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

ne bih ni ja, mozda bih ako procenim da je na neki nacin dobro. ali verovatno nije, cim nema za cilj gotivno frpovanje, nego nerviranje dm-a.mada, tu ima par faktora.

prvi mu dodje cinjenica da je za tango potrebno dvoje. dakle, ako imas igraca koji je u tom fazonu, dzabe ces ti da ga disciplinujes, on ce mozda prestati, ali nikad nece zeleti da prestane, sto znaci da ce se smoriti. licno mislim da su in-game sankcije krajnja nuzda. ja bih sa takvim igracem prvo razgovarao, pa bismo videli. u svakom slucaju, uradio bih sve da zapravo ne dodje do takve situacije, u prevodu, 'regrutujem' samo one koji oce da se igraju kako treba.
ono sto ocu da kazem je, ako dmu i igracu nije ista, ili barem slicna, definicija frpa, onda bolje da se rastanete. ti trazis onda neke koji oce da frpuju, a on trazi dma kod koga je zaebancija.

drugo, ako je dm dobar, on ce samim svetom i dmovanjem da zakrpi takve rupe. ako je to nemoguce (a uvek je moguce, ali ponekad nema vremena ili je nesto drugo uticalo na nespremnost), moze da se adaptira u toku igranja.

trece, pogledas kakav je char, pa gledas jel prihvatljivo ili ne. ako nije prihvatljivo, onda ne dopustis. ako je char prihvatljiv, a igrac ga igra nedokazano, onda nije in character.


u principu JAKO postujem dmovski posao, tako da kao igrac, pa makar dm jako los sa snalazenjem, trudim se da pomognem ako zatreba. inace igram onako kako bi moj lik igrao, ginucu namerno ako je in-character, napravicu cudnog, a neefikasnog lika ako je zanimljivo itd. ponavljam ono sa tangom, jer ako je dm u pogresnom fazonu (shvata frpovanje kao dm vs igraci takmicenje), onda dzaba kreativnost

takodje, znam kako je biti 'na obe strane' i kao dm ne idem na pricu nego na sandbox custom svet gde mogu da rade sta oce, a avanture se grade same po sebi jer imam dinamicki svet. samim tim sto je JAKO, JAKO zeznuto i zahteva MNOGO truda napraviti takav svet i uopste tako dmovati (bez nevidljivih zidova, bez sargarepa na stapu, sa simultanim rolanjem za okolinu u kojoj se igraci mozda i nece naci nikad, sa dogadjajima koji se odvijaju na drugom kraju sveta u realnom vremenu...), jednostavno ne prihvatam igrace koji pogresno shvataju koncept igre.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
Nash Knight (17.6.2011)
Stara 20.6.2011, 14:09   #17
Carnex
Veteran
 
Član od: 15.1.2006.
Poruke: 865
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 221 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

Ej, ja sam, kada sam bio GM, uvek govorio da buše moju priču i svet gde god stignu. Samo tako mogu da npravim ozbiljnu priču i/ili svet.

Sa druge strane ako igram psiho lika (a najčešće igram takve) onda treba da se drugi prema meni odnose kao prema psihopati. Ne bi mi bilo prvi put da me ubiju saigrači ili da me vode onesvešćenog ili ko zna šta već.

Ako mi je kao igraču dosadno to je greška GMa. Ako moram da čekam zbog priče to je i OK ali ako je GM nesposoban naučiće se na teži način.

Pravo da kažem najluđa kampanja koju sam igrao uopšte je partija gde sam bio bespomoćan zatvorenik. Pokušavao sam da pobegnem, neuspešno, i da zadajem muke svojim tamničarima iako praktično nije ni bilo svrhe. I svi smo se ludo zabavili. Čak i Gm koji mi je par puta hteo pocepa lika zbog bušenja pravila Fallout P'n'Pa

I da ne zaboravim. Ako mi stavite lika pred mene i ja naprosto ne mogu da ga ubijem, bez nekog razumnog objašnjenja, onda nisi dobar GM. Ako shadow elf-u daš high elfa za vodiča, naravno da će high elf brzo da umre sem ako nisi smislio nešto veoma pametno da ubediš mog lika da je taj high elf ipak nešto drugačije od drugih izdajica rase. Bolje da me i zakoči neko iz mraka i ojadi nego da neko prosto keže da nekako ne ogu da ga dodirnem. Time mi samo mašeš crvenom maramom pred očima.
Carnex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2011, 18:47   #18
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

ne razumem sta hoces da kazes, pa naravno da je los dm los dm. ali postavljanje te dm-igrac barijere ne moze nista dobro da napravi, nije to fudbal pa imamo dva tima. svi grade igru, i igraci i dm, zajedno. zato ja licno smatram da ne treba karati dm-a i njegov svet cak i ako jeste nesposoban. il budi strpljiv, il nemoj da igras sa njim. ako neko ima problema da zonglira sa tri loptice, prvo mu das dve, a ne gadjas ga sa cetiri u glavu.

u suprotnom, nemoguce je igrati 'levelovanije' (manje definisane) sisteme, tipa the window ako ljudi koji igraju cimaju jedni druge (a ne karakteri).


medjutim, sve ovo na stranu, ovo sto si rekao u ovom postu nema veze sa onim zbog cega smo reagovali, tako da ponavljam, zbunio si me. u prethodnom postu, ako pogledas, pricao si o manckinovanju, trazenju nedefinisanih mesta u pravilima za exploit, nerviranju dm-a... a u ovom sad postu pricas o igranju psihopate. naravno da je okej ako si psihopata i igras psihopaticno. to je potpuno in-game i ja bih kao dm svakako ohrabrio kreiranje psihopate, a tek bih ohrabrio psihopatsko igranje tog psihopate. ali 'daj da ga bekstebujem kombajnom' je nesto drugo i nema veze sa likom, niti sa igrom, niti sa poentom frpovanja, zato ga i nazivaju manckinovanjem sa ne bas pozitivnim prizvukom. ispada da ti zapravo ne igras onako kako si u prvom postu rekao da igras. ili igras malo vako malo nako... ne znam... u svakom slucaju, svejedno, oni tripovi iz prvog posta kod mene ne bi isli nikako, igrao sam i diceless sisteme i window i jos neke koji su advanced u smislu da zahtevaju igrace koji hoce da frpuju valjano jer su nedefinisani - u prevodu, manckin bi u tim sistemima, bez ikakve sanse za sprecavanje (osim iskuliravanja igraca) od strane dm-a, za bukvalno pola sata bio bukvalno trideset puta mocniji od svih ostalih. a sto bolji igrac, to se valjanije ponasa u manje definisanom sistemu.
sa druge strane, ovo sto si rekao u drugom postu bih ohrabrivao u svakom slucaju.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
Nash Knight (20.6.2011)
Stara 21.6.2011, 13:20   #19
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

Are you a Munchkin? Нет, я Раскольников
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2011, 23:35   #20
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: Are you a Munchkin?

sta je to munchkin?:P
a da, presao sam Morrowind za 15minuta bez cheating-a jesam li Munchkin? a i sta to znaci xD
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com