Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.10.2009, 18:20   #21
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
A šta ćemo sa gomilom profesora koji ti duvaju u lice i bazde na alkohol? Šta ćemo sa onima koji smrde na kilometar na duvan koji se slepio sa znojem? Jel treba da pominjem one koji misle da ono što prvo u životu obučeš ne treba nikada više do smrti da skineš?
Ne znam, ta pitanja treba da postaviš onima koji su ih i postavili za profesore. I nije problem samo kod njih - obzirom kakvi su nam vaspitači, pa učitelji, pa nastavnici i onda profesori, i uopšte - na šta liči proces vaspitanja i obrazovanja u ovoj zemlji - čudi me da nismo svi postali bezumne budale...
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2009, 18:44   #22
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

nije kul nego je tesko....
konkurencija je prevelika
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NIx Car na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (22.10.2009), Morandi (26.10.2009)
Stara 15.10.2009, 18:48   #23
prudentia
Član
 
Član od: 22.2.2008.
Lokacija: podgorica
Poruke: 250
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 111 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Citat:
--ComputerBoy-- kaže: Pregled poruke
Ma anarhija je bila pre 10 godina u skolama...
A danas je bolje? Nekada su profesori bili đake, danas đaci biju profesore. Uglavnom, neko nekoga mora da bije.

Ne znam je li u Srbiji krenula ta reforma, ali kod nas profesor ne može ni da izbaci đaka sa časa, a ovaj može da radi šta hoće. Meni se to ne sviđa uopšte...
prudentia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku prudentia na korisnoj poruci:
Marshall George (5.3.2010)
Stara 15.10.2009, 18:52   #24
--ComputerBoy--
Starosedelac
 
Član od: 7.3.2006.
Poruke: 1.346
Zahvalnice: 1.167
Zahvaljeno 647 puta na 285 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Koliko su profesori ranije mogli da rade sve i svasta djacima, toliko sada ne mogu...
--ComputerBoy-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2009, 19:06   #25
prudentia
Član
 
Član od: 22.2.2008.
Lokacija: podgorica
Poruke: 250
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 111 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

A zašto niko ne pogleda profesore? Naravno da sam protiv toga da profesori tuku đake. Ali, đacima je previše dopušteno. Vjeruj mi, danas nije lako biti profesor (u gimnaziji i nekako, ali je u ostalim školama gotovo nepodnošljivo). Profesori ne rade za neke plate, nemaju dobre uslove, a njihova uloga je ključna u obrazovanju i vaspitanju djece.
Već sad, niko nema podsticaja da upiše neki fakultet da bi bio profesor u srednjoj školi, uglavnom ga upisuju oni koji ne mogu ništa ništa drugo ili ne znaju šta će...
Sada razmisli, ako nastavi ovim tempom, ko će biti profesor tvojoj djeci i kakvo će biti tada stanje u školstvu, pa mi reci sviđa li ti se...
prudentia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku prudentia na korisnoj poruci:
filpan (21.9.2013), Marshall George (5.3.2010)
Stara 15.10.2009, 19:13   #26
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Ja sam imao opicenu profesoricu Hemije koja je imala tako iritirajuci pistav glas da ti se smuci da je slusas.One je znala da pred tablu izvede djake koji se smeju na casu i da ih udara dnevnikom po glavi.Sine kako to boli.
Pred kraj skolske godine od svakog ucenika trazi po 100g kafe i ratluk kako bi povecala ocenu.Imam negde snimak kako joj moj drug donosi veliku bombonjeru i ona vadi brisac,brise dvojke i trojek i zakljucuje peticu.Zbog ovoga sam i totalni kreten iz hemije.

Takodje profesorica iz istorije u osnovnoj je bila luda.Posto je bila iz Crne Gore trazila je od nas da znamo ceo Gorski Vjenac.Onim losijim djacima da po nekoliko stihova,dok onaj koji hoce da ima 5 mora da ga nauci celog napamet.To je i pitala cele godine.I tako jednom djaku kaze da nauci 10 stihova a on nauci ceo taj deo od 15 stihova i ona mu kaze:"Ja sam ti lepo rekla da naucis 10 stihova a ti si naucio 15.Sedi jedinica.Kada naucis javi se da odgovaras".Zena se cepala od smeha dok je delila keceve.Vremeplov si takodje trebao da znas napamet.Meni je dala 1 zato sto nisam znao kako je tepala karadjordjeva majka,Karadjordju.

I da,cuveno 2 sa dva minusa.Ovu ocenu je davala profesorica iz matematike.

To su bila vremena....
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2009, 19:17   #27
--ComputerBoy--
Starosedelac
 
Član od: 7.3.2006.
Poruke: 1.346
Zahvalnice: 1.167
Zahvaljeno 647 puta na 285 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Vremena?! OMG, ja ne bih preživeo u takvoj školi... I meni su predavali pacijenti, but jeez...
--ComputerBoy-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2009, 19:26   #28
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Nije to nista.

Bivsi nastavnik iz biologije je po mom misljenju pedofil.Kada predaje lekciju sedne na sto pored neke devojke i uzme joj ruku koju ceo cas mazi,pa joj dodiruje kosu,mirise je,daje im neke nadimke.Nijedna se nije bunila jer su sve,ali bas sve devojke imale 5.

Nastavnik iz matematike je ucenike gadjao kredom u glavu i bio je poprilicno precizan.Ja sam popio jednu po sred cela.Posle je keva otisla malo do skole...

Osnovna je bila luda.Gimnazija u kojoj sam sada je malo bolja ali ipak....Pazi kada najstrozija profesorica biologije,Hasefa dodje bolesna u skolu i pocne da pita(a trebali da radimo novu lekciju ) posle 15 min otvori prozor,povrati,izvadi maramicu obrise se oko usta i nastavi da pita.Sunce li te je***.
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pharaon.92.bc na korisnoj poruci:
--ComputerBoy-- (15.10.2009), filpan (21.9.2013)
Stara 15.10.2009, 19:33   #29
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Dogadjaj na matematickom fakultetu, student polaze matematiku usmeno. Profesor ga pita prvo pitanje (tj zada mu zadatak). Student sve tacno odgovori, cak i prosiri pitanje i da obrazlozenje. Profesor gleda zacudjen, prijatno iznenadjen, pa mu da drugi zadatak, ucenik i taj uradi. Da mu profesor treci, peti...deveti, student sve zna perfektno, cak i vise nego sto treba. Profa mu uzme indeks i kaze: "Svaka cast kolega, devetka."
Student onako gleda, zacudjen, sto devetka kad je znao sve perfektno , i pita profu.
Profesor mu odgovara: "Pa kolega znali ste devet pitanja, to je za devetku."
Student: "Pa vi ste mi dali devet pitanja, a ja sam znao sve, dajte mi i deseto, ja hocu deset."
Profesor: "Kolega da li ste sigurni da znate sve?"
Student: "Naravno profesore, znam bas sve, dajte mi jos jedno pitanje!"
Profesor: "Kolega molim vas nemojte se saliti, jel ste sigurni da znate sve? Ja ovde imam jos studenata koji cekaju, nemojte nam svima traciti vreme."
Student: "Profesore ja sam siguran da znam bas SVE, dajte mi deseto pitanje."
Profesor: "Pa dobro kolega ako znate sve nacrtajte mi zastavu Zimbabvea."
Student uzme i povuce kosu ravnu crtu na tabli. Profesor ga pita: "Kolega pa sta je to? To nije zastava Zimbabvea."
Student: "Naravno da jeste. gledana odozgo."
Profesor: "Dajte mi ponovo indeks."
I upise mu desetku.

Ovo sam slusao kako kolega mog caleta prica mom caletu, nisam skapirao gde je ali mislim da je na sumarskom, ali nemojte me drzati za rec.
Na polaganju ispita, studenti trebali da na osnovu pokrivene ptice kojoj se samo vide noge kazu koja je ptica u pitanju. I profesor pita jednog studenta, ovaj ne zna, profa mu upise 5, drugog, ni on ne zna, profa mu upise 5 i sve tako. I kad je stigao do nekog 10-11 studenta, profesor ga pita: "Kolega jel znate vi koja je ptica u pitanju?"
Student ga onako zacudjeno pogleda, i kaze: Pa naravno da ne znam.
Profesor: Kolega i vi ste dobili 5, dajte mi indeks.
Student: Jao nisam ga poneo!
Profesor: Dobro kolega ime ce biti dovoljno.
Student pogleda profesora, povuce nogavicu do kolena, zastane tako na par sekundi,kaze "dovidjenja svima" i izadje iz ucionice/amfiteatra.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Supreme.50 na korisnoj poruci:
DavidovicN.S (3.6.2011), Marshall George (5.3.2010), pharaon.92.bc (15.10.2009), player1 (15.10.2009), Psycho13 (22.10.2009)
Stara 15.10.2009, 20:01   #30
Zaphod Biblbroks
Član
 
Član od: 15.3.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 280
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 71 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Prosle godine na casu konstruktivne geometrije profesor crta elipsu

Lik do mene: "Profesore, a koliki otvor sestara da uzmemo za elipsu?"

Profesor ga pogleda, proizvoljno mu pokaze razmak izmedju kaziprsta i palca i kaze: "Pa otprilike ovoliko"
Zaphod Biblbroks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2009, 20:15   #31
--ComputerBoy--
Starosedelac
 
Član od: 7.3.2006.
Poruke: 1.346
Zahvalnice: 1.167
Zahvaljeno 647 puta na 285 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Citat:
Pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke
Nije to nista.

Bivsi nastavnik iz biologije je po mom misljenju pedofil.Kada predaje lekciju sedne na sto pored neke devojke i uzme joj ruku koju ceo cas mazi,pa joj dodiruje kosu,mirise je,daje im neke nadimke.Nijedna se nije bunila jer su sve,ali bas sve devojke imale 5.

Nastavnik iz matematike je ucenike gadjao kredom u glavu i bio je poprilicno precizan.Ja sam popio jednu po sred cela.Posle je keva otisla malo do skole...

Osnovna je bila luda.Gimnazija u kojoj sam sada je malo bolja ali ipak....Pazi kada najstrozija profesorica biologije,Hasefa dodje bolesna u skolu i pocne da pita(a trebali da radimo novu lekciju ) posle 15 min otvori prozor,povrati,izvadi maramicu obrise se oko usta i nastavi da pita.Sunce li te je***.
Katastrofa! A profesori bi trebalo da su uzor. Strasno, zaista. Svako danas predaje deci...
--ComputerBoy-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2009, 20:40   #32
wolf 87
Član
 
Član od: 11.4.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 353
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 56 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolf 87
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Citat:
Pharaon.92.bc kaže: Pregled poruke



Pazi kada najstrozija profesorica biologije,Hasefa dodje bolesna u skolu i pocne da pita(a trebali da radimo novu lekciju ) posle 15 min otvori prozor,povrati,izvadi maramicu obrise se oko usta i nastavi da pita.Sunce li te je***.
Samo se nadam da nije bilo nikog ispod prozora i da ste bili u prizemlju
U suprotnom vi ste jos i dobro prosli
wolf 87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2009, 8:52   #33
Nicklord
Veteran
 
Član od: 8.4.2009.
Lokacija: Paraćin-Beograd
Poruke: 885
Zahvalnice: 324
Zahvaljeno 220 puta na 131 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nicklord
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Kad se setim osnovne skole... Imali smo mi crnu trojku u odeljenju jedan Stevan, Stefan i Lazar i pocnu oni na sred casa "Ce diemo posle na soni" i tako se deru iz sveg glasa i dogovaraju... A imali smo jednu nastavnicu istorije koja nije mogla da ih smiri nikako, i uhvati Stevana za Uvo i pocne da ga vuce ka napolje i on je pogleda onako Unezvereno ko da ce mozak da joj prospe i ona ga pusti . Od tad je on postao najveca faca u odeljenu

Kod Velje je bila ludnica predaje fiziku deda od 70 godina koj ne zna fiziku (kad sam ja isao na takmicenje u 6 razredu ja ga pitam jedan zadatak on gleda... i posle 2 minuta okrene resenje i kaze to treba ovako...) a ne zna i da nas smiri... I moj drug Darko legne ispod stola i pocne tako da puzi i ode do katedre i legne isped stolice (!?!?!?!?)

A jedan Stevan Izadje kroz prozor na 2 spratu!!!!!! i seta se po prozoru...
Nicklord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2009, 14:39   #34
Zaphod Biblbroks
Član
 
Član od: 15.3.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 280
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 71 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Danas bio poslednji dan na faksu za upis sledece godine (iako su predavanja odavno pocela, tek se sada upisujemo) i mog druga vrate sa saltera zbog neplacenih bodova od prosle godine iako je imao uslov i zakonski nije morao nista da placa (negde oko 8000 su mu trazili). Ode on kod sefa studentske sluzbe i pocne da mu j..e sve po spisku i preti kako ce da ga obesi i ubije. Ovaj ga pita da li ce sam da se ispise ili da mu oni zabrane da studira na Beogradskom univerzitetu, i kaze da ce da zove dekana. Drug jos vise poludi: "Zovi ga i njega cu da ubijem mamu vam vasu lopovsku", a sekretarica sedi i place!!! I nakraju mu samo sef studentske sluzbe precrtao dug i nikom nista. Devojka sa istom situacijom ulazi posle njega i kazu joj: "Moraces to da platis"! Zapitam se isplatili se ponekad biti budala?!
Zaphod Biblbroks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2009, 14:46   #35
--ComputerBoy--
Starosedelac
 
Član od: 7.3.2006.
Poruke: 1.346
Zahvalnice: 1.167
Zahvaljeno 647 puta na 285 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Jao, u Cacanskoj Gimnaziji jos uvek teraju da placaju deca ''Djacki dinar'' od po 1500 dinara! Jedan lik iz mog nekadasnjeg odeljenja nije hteo da plati. Pricao je i razrednoj i direktoru da to nije po zakonu. Razredna je bila u fazonu ''Ne znam ja da li jeste ili nije, to mora zbog trosaka skole poput djackih novina itd.'', a direktor je tom liku rekao da je bilmez i da ce mu zagorcati zivot ako ne plati. Da je tako nesto meni uradio (sta cu, morao sam da platim, ne valja se praviti pametan u takvoj skoli gde nema ni p od pravde), zvao bih inspekciju sa sve novinarima iz B92, pa nek vide sta ce!
--ComputerBoy-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2009, 16:42   #36
stepanov
Veteran
 
Član od: 10.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.045
Zahvalnice: 425
Zahvaljeno 64 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku stepanov
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

bas me pharaon podsetio na pricu koju mi je drug pricao...
u osnovnoj su imali nastavnika, verovatno pedofila, koji je devojke ispitivao na sledeci nacin:
ako zna i dobije pet kaze joj: "bila si dobra, maco, bas si bila dobra"...
ako ne zna: "ma budimo realni, nisi ti to ni pipnula", hvatajuci se desnom rukom za medjunozje..
koji freak

(o biserima profesora koji mi sad predaju necu, jer ko zna mozda neko od njih ima profil na ovom forumu...)
stepanov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2009, 17:19   #37
--ComputerBoy--
Starosedelac
 
Član od: 7.3.2006.
Poruke: 1.346
Zahvalnice: 1.167
Zahvaljeno 647 puta na 285 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Citat:
stepanov kaže: Pregled poruke
ako zna i dobije pet kaze joj: "bila si dobra, maco, bas si bila dobra"...
ako ne zna: "ma budimo realni, nisi ti to ni pipnula", hvatajuci se desnom rukom za medjunozje..
Ne, zaista buduci profesori moraju polagati neki osnovni psiholoski test! Mnogo njih bi palo...
Imao sam profesora koji me je ''voleo'' na izuzetno bolestan nacin... Kad me vidi u hodniku, drmne me po glavi, zeza me pred celim odeljenjem, ali me je opet simpatisao... Ubrzo sam presao na drugi smer (ne zbog njega), pa nisam vise imao posla sa bolesnoumnim likom...
--ComputerBoy-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2009, 16:34   #38
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
''Никада се не упуштај у расправу са будалом, прво те спусти на његов ниво, па те победи у сопственој игри'' - потпис једног мог пријатеља са другог форума
"Никада се не упуштај у расправу са будалом, прво те спусти на његов ниво, па те победи искуствоm" - Kineska poslovica .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
Equilibrium (17.10.2009), oluja (17.10.2009), wolf 87 (17.10.2009)
Stara 17.10.2009, 17:12   #39
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Sećam se da su nama na faxu uvek pričali kako nije dozvoljeno doći na ispit u kratkim pantalonama, papučama, majici bez rukava za žene i slično, ali malo ko je verovao u to potpuno sve dok profa iz estetike nije vratio tri devojke jer su došle u suknjama iznad kolena uz obrazloženje "Učinite sebi uslugu, i dođite u sledećem roku pristojno obučene za ispit. Niti mogu niti želim sebi da dopustim da mene sutra neko proziva zbog vašeg oblačenja." Treba li reći da je dobio aplauz cele učionice? (a oborio je lik zaista pre njih krša ljudi na razne forice, i da ih je pustio pa da su kojim slučajem i sve znale, neko bi se bunio sigurno...)

A srednja... pa... Bilo je uvrnutih profa, bilo je podlih kretena, ali ipak bi bilo pošteno reći da je među nama bilo gorih antihrista... dovoljno je reći da sam u srednjoj naučio da ako ikad budem predavao, ne ostavljam sendvič na stolu kad odem do zbornice
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2009, 18:34   #40
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Danas je COOL biti budala...

Da mi zoran845 posle ne spominje ovo do kraja zivota (forumskog barem) .

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
"Никада се не упуштај у расправу са будалом, прво те спусти на свој ниво, па те победи искуствоm" - Kineska poslovica .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Z-DAY uživo iz Njujorka Cyb0rg Brbljaonica 94 6.5.2009 21:11
Šta znači biti beta tester antivirusa? Guterill Zaštita 3 3.6.2008 17:19
Parčence duše - prateća tema uz: http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=12858 Simke Brbljaonica 392 1.6.2008 23:55
Biti ili ne biti (ukljucen u struju)? ixnay Prenosni računari 13 7.3.2007 9:39
2D cool GIF(T)S bobi Grafički softver i radovi 9 12.5.2006 20:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com