Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.6.2018, 1:23   #101
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Vampyr

Plus, koliko ja znam, ove liste ne racunaju digitalnu prodaju (mozda i gresim)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2018, 2:08   #102
reb0rn
Član
 
Član od: 30.1.2007.
Poruke: 135
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 31 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Vampyr

Citat:
Matches Malone kaže: Pregled poruke


Uspeo si da ispojluješ sve živo, kapa dole.

Mapa je dobra, a meni se baš dopada što nema fast travel.
Gde vidis spojlere?!
reb0rn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2018, 12:33   #103
maska
Starosedelac
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Levo od Albukerkija pa pored ludnice
Poruke: 1.205
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 241 puta na 173 poruka
Određen forumom Vampyr

Ne znam zasto toliko pljujete igru ksd je sasvim pristojna i sto se tice price i atmosfere. Meni je lepo legla bas posle Assasina bez mnogo napora onako klizila, prica je po meni i najbolji adut jer se lepo odmotava. Jedna od onih igara koje odigras kao film da si odgledao. Nista ja tu ne bih dirao, ko voli da se zabavi sigurno ce mu prijati.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
maska je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2018, 19:46   #104
Talos
Član
 
Član od: 3.10.2016.
Poruke: 60
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 11 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Vampyr

Citat:
maska kaže: Pregled poruke
Ne znam zasto toliko pljujete igru ksd je sasvim pristojna i sto se tice price i atmosfere. Meni je lepo legla bas posle Assasina bez mnogo napora onako klizila, prica je po meni i najbolji adut jer se lepo odmotava. Jedna od onih igara koje odigras kao film da si odgledao. Nista ja tu ne bih dirao, ko voli da se zabavi sigurno ce mu prijati.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Slažem se, čemu toliko negativnosti kad je igra pravo osveženje u moru novih generičkih limunadica koje niti imaju neku priču niti drže pažnju duže od 2 sata. Naravno da ima mana, (konzolitis u terminalnoj fazi ) ali uopšte nije loša igra.
Talos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2018, 0:56   #105
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Vampyr

Citat:
Talos kaže: Pregled poruke
Slažem se, čemu toliko negativnosti kad je igra pravo osveženje u moru novih generičkih limunadica koje niti imaju neku priču niti drže pažnju duže od 2 sata. Naravno da ima mana, (konzolitis u terminalnoj fazi ) ali uopšte nije loša igra.
Svakako ima mana i nece se dopasti svima....Ali je meni legla kao budali samar. Za igru od koje nista posebno nisam ocekivao (cak sam bio i skeptican) terala me je na igru. U poslednje vreme jako malo igara uspeva u tome.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2018, 1:45   #106
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Vampyr

Meni je glavni problem u igri mnoštvo apsolutno bespotrebnih dijaloga i grananja.
Pritom, problem je što je voice-acting često loš, i mnogo usporeno pričaju, te ja pročitam rečenicu pre no što ona biva izgovorena, stisnem skip dugme da dođem do naredne rečenice, a zapravo načiniše tako da se prekida cela izjava osobe, jer nisu stavili celu izjavu na ekran, prekinuta je zapetom a kada stisnete dugme, sve to ode.

Takođe combat zna da postane zamoran posle nekog vremena.

I da se opet vratim na dijaloge, kad su u pitanju neki vrlo bitni izbori u igri, branching tree daje vrlo loše prikaze onoga što inače želite da učinite, tako da sam ja mislio da činim dobru stvar a s**** sam odluku sa jednim bitnim likom.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.6.2018, 15:02   #107
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Vampyr

Dobra je igra, ne igram tako cesto....pa mi borba nije zamorna! Cak mi i zanimljiva kako dobijam nove moći... Atmosfera iznad proseka!
U miksu sa vrlo dobrim Wreckfest-om, leto krenulo
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2018, 13:29   #108
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Vampyr

Vampyr announces new game modes for later this summer

Vampyr, DONTNOD Entertainment’s narrative-driven action-RPG set in 1918 London, announces a content update coming later this summer on PS4, Xbox One, and PC. This will include two new game modes which add further replayability for existing players and more options for those who haven’t yet sunk their teeth into this dark adventure. To celebrate the update, we are happy to introduce a 25% discount on PlayStation 4 (EMEA) and PC, which is currently live!

As well as bringing a host of optimization tweaks, the upcoming update will introduce a ‘Story’ mode that de-emphasizes combat and a cranked-up, more challenging Hard mode. The Story mode places a greater focus on narrative, allowing players to experience Dr. Reid’s journey with less challenging combat. On the other end of the scale, Hard mode makes combat much more difficult. Players will receive less experience from killing enemies too, forcing them to rely even more on embracing citizens to grow in power.

In advance of the update, Vampyr receives a 25% discount for the PlayStation Store Summer Sale (EMEA), as well as on Steam! These discounts are currently available.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com