Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.6.2009, 17:08   #7681
Milolos
Član

Član od: 14.8.2006.
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milolos
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
izgled choveka pokazuje njegov karakter. ako si debeo- znachi da ne mozhesh da prestanesh da jedesh i da si ne-karakterna osoba. ako izgledash kao ovi likovi znachi da igrash igrice po ceo dan i smrdish sa dupetom u fotelji, i opet... ne-karakterna osoba. Ili si bolestan, ne daj bozhe- a oni to sigurno nisu.
A opet "fat-no-lifer-living-at-parents-house stereotip" mozhe biti i "skinny-no-lifer-living-at-parents-house stereotip"- uglavnom je isto, samo i oni koji se ne goje mogu biti.... "to".
Uglavnom se ljudi "hvataju" za one najgore:" debele i mrsave". Ima toliko lepih ljudi sto igraju WoW ili bilo sta drugo, idu u kladionicu non stop, po kaficima,pijancenja, droga itd, nista korisno... to jest danasnji covek uglavnom ide u neke krajnosti
PS
Odrzi umerenost,balans izmedju svega, nesto kao balance dr00d
Milolos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2009, 17:22   #7682
Jolpaz Jolpaz
Član

Član od: 17.11.2005.
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 12 puta na 6 poruka

Haha kakav je car ovaj Strajo!

Ja ne znam koliko su pojedinci upoznati sa time, ali za ribu bogami mora da se ima koji mishic, doce neki "shilibajzer" pa ce je ushtinuti za dojku a ti ako odcutish- nemash ribe

Poslednja ispravka: Jolpaz Jolpaz (11.6.2009 u 17:24) Razlog: Morao sam i da ga citiram.
Jolpaz Jolpaz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2009, 17:42   #7683
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive

Član od: 8.11.2005.
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg

Citat:
izgled choveka pokazuje njegov karakter. ako si debeo- znachi da ne mozhesh da prestanesh da jedesh i da si ne-karakterna osoba. ako izgledash kao ovi likovi znachi da igrash igrice po ceo dan i smrdish sa dupetom u fotelji, i opet... ne-karakterna osoba. Ili si bolestan, ne daj bozhe- a oni to sigurno nisu.
A opet "fat-no-lifer-living-at-parents-house stereotip" mozhe biti i "skinny-no-lifer-living-at-parents-house stereotip"- uglavnom je isto, samo i oni koji se ne goje mogu biti.... "to".
Prvo, ovako glup nacin razmisljanja nisam video odavno. To ako neko ima 110+ (kao ja na primer) ne mora da znaci da ima problema sa prestankom jedenja. Ja jedem, normalno, cak i manje nego pojedinci koji se kotiraju ispod 80+ pa opet se gojim, jbg, organizam mi je takav, i da pojedem jedan smrdljivi smoki opet ce mi u kilazu otici. Drugo, za ribe i misice takodje nema veze sa mozgom, ja sam imao devojke lepse nego sto su pojedini iz 'bilderane' imali, evar. Za ribu ne treba misic (doduse ima onih devojaka koje vole samo to), mnogo je vise njih sto voli da momak ima slifa i kliker koji radi, a ne sundjer i to osusen, ispod skalpa, kao sto si ti sa svojim postom dokazao, bez uvrede. Jbg, ne volim i ne trpim da neko proziva ljude bez razloga, a nije jos u stanju ni nos da obrise. Kao sto Sale013 rece, 'Prvo odrasti malo, posle ces tek nauciti nesto malo vise o/u zivotu'. Rizikujem da popijem ban ovim postom, al' kad je bal nek' je maskenbal.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2009, 17:43   #7684
RUSuper
Deo inventara foruma

Član od: 10.11.2007.
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 785 puta na 495 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
Mislis da oni nemaju nikakav zivot? Na osnovu cega to tvrdis kazi mi?
Evo da ti pojasnim... Pred izlazak novog patcha (uzmimo ovaj 3.1 Ulduar patch) ljudi imaju sav izgrindan gold, imaju sve zivo "spremno" za izlazak sledeceg patcha.. Patch izlazi... naravno da ce oni sledeca 3-4 dana da spavaju samo onu minimalu koju im organizam trazi, da bi mogli da uzmu first kill svakog bossa. Zavrsili su to za 1-2-3-4 dana, nebitno je vrijeme... mislis da ce oni i posle 2 mjeseca od izlaska patcha isto kao i na pocetku da se ponasaju? Hoce boli ih uvo... u sledecih par sedmica ce da odrade world first hard mode achivemente... kada i to odrade, oni su "presli" igricu, mogu da odmaraju do sledeceg patcha komotno, uz opusten run za farming geara u Ulduaru jednom sedmicno, koji oni mogu da zavrse za samo 1 vece.
Znas sto nemaju zivot?Zato sto oni po dogovoru/ugovoru sa guildom moraju da budu online 6+ sati dnevno.Sve zavisi od ranka u guildu.Imaju pravo 2 dana nedeljno da ne ulaze,ali moraju pre toga reci koja 2 dana ce to biti(naravno smeju da budu offline jos po koji dan ali ako imaju jako opravdanje za to).Jel ti sada jasno zasto mislimo da vode sklj nacin zivota....U svakom slucaju pare koje oni dobijaju su OGROMNE za ono sto rade tako da 2 godine igranja igre u tom rezimu ce biti dovoljno da ne razmisljaju o poslu narednih 10-tak godina ako ne i vise

@jozvan_Kg
Relax....ja sam pisao postove takvog sadrzaja gde su bile psovke itd(Iskreno receno kad god napises tako "agresivan" post dobijes mnogo zahvalnica ) pa nisam dobio ban.

A za ostatak mislim da neki ovde njima jednostavno zavide.Odnosno kao fora:"Vidi kakvi su svi nikakvi onaki ovakvi" a samo mastate da i vi tako hladite **** i zaradjujete pare kao oni.Ae bre ne lupajte imam osecaj da 90% vas koji kazu da su svi nikakvi jednostavno zavide njima.Ja realno ne provaljujem da je bilo ko od njih "osusen" ili sta vec.Ocigledno ako su vam oni "osuseni" vi niste videli "osusenog" coveka

Poslednja ispravka: RUSuper (11.6.2009 u 17:51)
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2009, 18:38   #7685
Pivalica
Starosedelac

Član od: 4.6.2006.
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka

ova tema ide u jednu zeshcu, epic fail, provaliju...
sa postovima ljudi koji imaju jedva 15, a razmishljaju kao da imaju jedva 7...
sa toliko predrasuda i 'neiscrpnog znanja', da ne upotrebim neku drugu rech...
lagano moze i pod lock tbh, dok se ne desi neki interesantan patch, event, expanzija ili tako neshto...
ovako je samo uzaludno drljanje postova...
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pivalica na korisnoj poruci:
RUSuper (11.6.2009)
Stara 11.6.2009, 19:03   #7686
RUSuper
Deo inventara foruma

Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper

Najvise mrzim kad ljudi pominju godine....Pa ljudi sta ima veze sto neki imaju 12...13....15 itd godina?Jeste da umeju da lupaju itd ali svi mi ponekad izlupamo nesto na ovom forumu.A to sto je za lock to si potpuno upravu.Odavno mi se cini da je ovo za lock,nema vise nikakve diskusije samo prepucavanje koje ne vodi nikuda
Stara 11.6.2009, 19:10   #7687
strajo
Starosedelac

Član od: 17.1.2008.
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo

Citat:
Irondacha kaže: Pregled poruke
To ti je kao da kazes da svi ljudi koji nose naocare pametni, ili da su ljudi sa "visokim" celom glupi.A od ljudi na slici niko nije extrem(Kungen nije extremno mrsav , a ako je vama cudno sto nije nabildovani baja sa konjskom facom kakve mozete videti po gradu,to je vasa stvar) a i da jeste to ne mora uopste da bude vezano sa njegovom "profesijom".A i kao sto mozete videti izrazito je visok , pa je to jedan od razloga sto je mrsav.
ne, naochare morash da nosish jer ne bi video ili volish da nosish. Niko ne voli shto je debeo a ni ne mora da je debeo (ima genetike, ali to se drzhi pod kontrolom). Da, jeste visok, ali kad radish na sebi to se "scale"-uje sa visinom.

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Hahaha, a sta si ti strajo leba ti? Vidim da igras WoW, GW, Warhammer, Runes itd... S obzirom na to da imas 15 godina, ne bih rekao da si se osamostalio od roditelja.. Jel treba onda i na tebe tako da gledamo? Vidim da u postovima i pominjes hvatanje "riba" za grudi itd.. Jel ti to o morskim ili slatkovodnim pricas?
Prvo odrasti malo, posle ces tek nauciti nesto malo vise o zivotu. Al prva lekcija nek ti bude da ne trpas sve u isti kos i da procenjujes kakvi su ljudi a da ih ne poznajes.
Igram samo i iskljuchivo Warhammer i tf2 (ponekad). Ja josh ni profesiju nemam niti je zakonski da ja radi za pravu platu. A mislim na one "ribe" koje su ti potrebne da bi obebedio opstanak ljudi na planeti, shto nam je na kraju krajeva, svima jedini clij i jedina svrha.

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Prvo, ovako glup nacin razmisljanja nisam video odavno. To ako neko ima 110+ (kao ja na primer) ne mora da znaci da ima problema sa prestankom jedenja. Ja jedem, normalno, cak i manje nego pojedinci koji se kotiraju ispod 80+ pa opet se gojim, jbg, organizam mi je takav, i da pojedem jedan smrdljivi smoki opet ce mi u kilazu otici. Drugo, za ribe i misice takodje nema veze sa mozgom, ja sam imao devojke lepse nego sto su pojedini iz 'bilderane' imali, evar. Za ribu ne treba misic (doduse ima onih devojaka koje vole samo to), mnogo je vise njih sto voli da momak ima slifa i kliker koji radi, a ne sundjer i to osusen, ispod skalpa, kao sto si ti sa svojim postom dokazao, bez uvrede. Jbg, ne volim i ne trpim da neko proziva ljude bez razloga, a nije jos u stanju ni nos da obrise. Kao sto Sale013 rece, 'Prvo odrasti malo, posle ces tek nauciti nesto malo vise o/u zivotu'. Rizikujem da popijem ban ovim postom, al' kad je bal nek' je maskenbal.
Znachi dokazao si da sad upada neka vrsta samoodbrane, i ja sam takav i potpuno te razumem- pojedem 2 parcheta hleba uz obrok i odma se naduvam ko balon, ali to opet znachi i to da ti imash negde drugde lakshe, mozhda imash nad-prosechnu logiku, mozhda si narochito spretan, mozhda si dobar u obrazovanju, mozhda lako kontash stvari... A izvini, shta cesh da uradish ako ti neki dizelash startuje devojku? One trazhe provod i sigurnost, a to im, danas, necesh priushtiti klikerima.

I sad, ako bi moglo, da se vratimo slushanju vashih pustolovina izlazhenja iz vatre i rokanju glavom po tastaturi u areni sa vashim dkom ili paladinom, kako bi podizao sam svoj ego kako sam dobro postupio prodavshi lika bash pred rasped igre.
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2009, 19:11   #7688
ANGELDEAD
Veteran

Član od: 12.12.2008.
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 49 puta na 43 poruka

Kako i odakle da ubacim addons za wow (naravno)??? Tacnije treba mi za Quests i jos nes sto je vazno.

Unaprijed HVALA!!!
ANGELDEAD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2009, 19:15   #7689
Eris
Član

Član od: 30.6.2007.
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 103 puta na 52 poruka

E ljudi ne znam koliko je to za ovu temu...al' jel cuo neko nesto o wow filmu ?? 2006 godine su ga najavili za 2009tu xD
Eris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2009, 20:03   #7690
RUSuper
Deo inventara foruma

Citat:
Igram samo i iskljuchivo Warhammer i tf2 (ponekad). Ja josh ni profesiju nemam niti je zakonski da ja radi za pravu platu. A mislim na one "ribe" koje su ti potrebne da bi obebedio opstanak ljudi na planeti, shto nam je na kraju krajeva, svima jedini clij i jedina svrha.
Ovo nije tacno.Od 15 godina se moze raditi za platu.Bar po zakonu...
Stara 11.6.2009, 20:09   #7691
Irondacha
Veteran

Član od: 20.5.2007.
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha

Evo kako se kungen pripremao pred TBC .
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2009, 20:09   #7692
joximovic
Veteran

Član od: 23.3.2009.
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic

Sve ovo sto su rekli Sale013, Irondacha, Milolos, Jozvan_Kg, i Jolpaz Jolpaz sam i ja rekao, prvo pokusao da to iskazem u 2 malo duza posta, ali covjek je jednostavno smijesan sa svojim izjavama, ne volim da kao on stvaram predrasude o ljudima koje ne poznajem, ali po ovome sto on pise u svojim postovima, jasno se vidi da je covjek prvo istripovan, a drugo... da ima neke potpuno idiotske i pogresne poglede na zivot..
I sve to je 'zaokrugljeno' time sto taj covjek misli da je on u pravu sa svojim izjavama...

Zato mi nije jasno, i pitam moderatora, zasto je obisao moj post na njegov zadnji komentar, koji je glasio:
Citat:
gospodi pomiluj
Jednostavno posle moja 2 posta u kome sam pokusao u malo vise recenica/primjera da kazem neke stvari (koje ste mu i vi gore pomenuti govorili)... nije mi nista ostalo nego da mu odgovorim postom koji sam quote-ovao iznad
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku joximovic na korisnoj poruci:
Irondacha (11.6.2009)
Stara 11.6.2009, 20:55   #7693
Sale013
Kind Of A Big Deal

Član od: 1.11.2005.
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka

Nije ovo crkva pa da srocis takve postove. I ukoliko zelis da se raspravljas sa njim, potrudi se da nabacis i koji argument osim suvog spamovanja..

U svakom slucaju, @strajo ne moze da se ubedi ni u sta, sve sto u njegovom slucaju mozemo da uradimo je da cekamo da odraste.. Ja se ne trudim da mu odgovaram na svaku provokaciju jer nema smisla da se raspravljam sa 10 godina mladjim likom od mene (izmedju 25 i 15 god je mnogo veca razlika nego 25 i 35), secam se da sam i ja umeo biti naporan u tim godinama

Back to topic
@ANGELDEAD wow.curse.com
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sale013 na korisnoj poruci:
ANGELDEAD (11.6.2009)
Stara 11.6.2009, 21:39   #7694
ANGELDEAD
Veteran

Citat:
Back to topic
@ANGELDEAD wow.curse.com
Hvala na stranici, ali sam naisao na jedan problem (slab sa sa engleskim)

mozes li mi ovo malo pojasniti:

Verify your WoW Installation Path
That is where you are running WoW from and THAT is where you need to install your mods.
Move to the Addon folder
Open your World of Warcraft folder. (default is C:\Program Files\World of Warcraft\)
Go into the "Interface" folder.
Go into the "AddOns" folder.
In a new window, open the "My Mods" folder.
The "My Mods" folder should have the "Addonname" folder in it.
Move the "Addonname" folder into the "AddOns" folder

Unaprijed HVALA!!!
Stara 11.6.2009, 22:00   #7695
Al3k5an9ar
Veteran

Član od: 9.6.2008.
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka

to znaci da kad skines addon extractujes ga bilo gde i copy pa paste u C:\Program Files\World of Warcraft\Interface\AddOns i kad udjes u wow imas u meniju gde biras karaktera opciju addons u donjem levom uglu tu klikni i izaberi koji ti trebaju i stisnes ok i "Enter World" xD
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Al3k5an9ar na korisnoj poruci:
ANGELDEAD (11.6.2009)
Stara 11.6.2009, 22:22   #7696
Milolos
Član

Član od: 14.8.2006.
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milolos

Citat:
ANGELDEAD kaže: Pregled poruke
Hvala na stranici, ali sam naisao na jedan problem (slab sa sa engleskim)

mozes li mi ovo malo pojasniti:

Verify your WoW Installation Path
That is where you are running WoW from and THAT is where you need to install your mods.
Move to the Addon folder
Open your World of Warcraft folder. (default is C:\Program Files\World of Warcraft\)
Go into the "Interface" folder.
Go into the "AddOns" folder.
In a new window, open the "My Mods" folder.
The "My Mods" folder should have the "Addonname" folder in it.
Move the "Addonname" folder into the "AddOns" folder

Unaprijed HVALA!!!
Au ako ti slabo ide engleski slabo ce ti ici i WoW , salim se ali bice ti malo nezgodno u pocetku dok se ne naviknes
Milolos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2009, 22:49   #7697
ANGELDEAD
Veteran

Citat:
Milolos kaže: Pregled poruke
Au ako ti slabo ide engleski slabo ce ti ici i WoW , salim se ali bice ti malo nezgodno u pocetku dok se ne naviknes
sad na kraju godine sam ima 4 zakljucno, ali ja mislim da to nije dovoljno.
COVJEK UCI DOK JE ZIV!!!, a kad je mrtav, onda i ne moze ucit.
Stara 12.6.2009, 2:52   #7698
joximovic
Veteran

Član od: 23.3.2009.
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic

Citat:
Nije ovo crkva pa da srocis takve postove. I ukoliko zelis da se raspravljas sa njim, potrudi se da nabacis i koji argument osim suvog spamovanja..
Naravno, ja sam i nabacio 2-3 posta sa argumentima, mozes i da pogledas, na prosloj su stranici... No, i posle njih, covjek odgovori nekom nebuloznom idejom/shvatanjem, da mi nije ostalo nista drugo do gore pomenutog komentara, nisam htio da spamujem ofc :)

@Angeldead
Vjeruj mi, udjes u guild, i svaki dan gledas guild chat, kad si u gradu trade chat, itd... i to moze da ti pomogne sa jezikom dosta ^^.... mislim ja sam engleski sasvim solidno uvjek znao... ali mogu reci da sam ga bas dosta usavrsio uz WoW.
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2009, 9:29   #7699
sasha vukelic
Deo inventara foruma

Član od: 20.12.2005.
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka

mount od lvl20, travel form i spell-ovi od lvl16, flying od lvl60 + ubrzan na 150%.

mount-ovi:
http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=63292.0

class skill-ovi i jos ponesto:
http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=63472.0
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sasha vukelic na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (12.6.2009)
Stara 12.6.2009, 9:50   #7700
v_wizard
Član

Član od: 9.3.2007.
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka

nemam komentar. jbt, kada se setim kako sam u vanili grindao da bih sakupio 100g za mount na 40 i onda se patili do 60 za brze mountove...
sada me sramota i da pricam kako je izgledalo levelovanje pre 4 godine. verovatno bi me neki noob gledao k'o budalu, kao "aj ne ****, 1-60 traje koliko veliki odmor".
jel' smo sada mi budale sto smo igrali wow 2006?!...ili smo ipak prosli ono sto oni nece nikad vise?
v_wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:37.