Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Programiranje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Programiranje Programski jezici, tehnike, alatke...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.8.2015, 20:45   #61
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Kurs za Programske Jezike

Ne, rekoh da sam gledao HTML/CSS tutorijale i da su napisani dosta jasno i jednostavno.

Mislim na primer od 10 slova.

Kako radis sa osnovcima, kazes im da guglaju Mozilla Developer Network i da su glupi ako ne skapiraju sve?

Da se razumemo, ne sumnjam u tvoje programersko znanje, mnogo je vece od mog, ali sa takvim stavom nista neces da postignes. O pedagogiji vec malo znas.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2015, 21:28   #62
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Kurs za Programske Jezike

Vreme je da vas neko prekine
Ima istine u tome što obojica pričate ali svojim stavom više naginjem ka ovome što Neutrino priča. Jednom usvojene loše navike se jako teško otklanjaju, to sam osetio na svojoj koži. Za osnovce nije ni bitno ali za nekoga ko želi da nauči bilo šta moraju da postoje obimnije, preciznije i dublje informacije od W3Schools.

Bezbednosni propusti koje je Neutrino spomenuo kao primer su najveći i najbolji razlog zašto se isplati uložiti dodatno vreme i trud u učenje, i svaki sekund se isplati. Em ne moraš da se kasnije odvikavaš od loših navika, em ne moraš da učiš neke stvari iznova, em si sigurniji u sebe i poslodavac je sigurniji u tvoje znanje.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2015, 11:46   #63
Teva
Starosedelac
 
Član od: 23.2.2006.
Lokacija: Tamo gde su kuće od čokolade i prozori od marmelade....
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 301 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Kurs za Programske Jezike

Meni je bolje da krene da radi sa manje obimnim skupom informacija. Bolje da nauči da napravi funkcionalan sajt koji radi kako treba kada se koristi onako kako je predviđeno (bez mahera sa druge strane čiji je cilj da te upropasti), pa tek onda da se štiti.

Mnogo je glup osećaj da radiš nešto tako i tako zato što je bezbedno a nemaš pojma zašto je to bezbedno a zašto nešto drugo nije. Da bi znao treba ti veliko predznanje koje može početnika da ubije u pojam. A i najbolje se uči na SVOJIM greškama, tako da je možda i bolje da se kontrolisano greši

Što se tiče navika, pa one se menjaju. Sa rastom znanja loše navike ispadaju, posebno zato što znaš zašto je loše ovako a ne onako. Ja gledam po sebi, moj stil kodiranja se drastično menja kako uđem u neku novu oblast temeljnije, posebno ako imaš neku realnu metriku ocenjivanja svog rada/koda.
Teva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gde ici na napredniji kurs jave? Dusan_BG Brbljaonica 1 2.2.2015 11:31
Besplatan online kurs za administratora Linux sistema? technikum Slobodni softver 5 7.10.2012 12:26
3D kurs SAE instituta: Da ili NE ? Extraterrestrial 3D radovi 2 8.10.2011 14:37
SAE Flash kurs? Extraterrestrial Pravljenje igara 1 14.7.2011 19:49
Letnji akademski kurs: Smart Houses of the Future (20-30. jul, Niš) Chivan Dešavanja i događaji 0 10.6.2010 13:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com