Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.12.2013, 14:28   #201
kellhus
Banned
 
Član od: 3.12.2013.
Poruke: 116
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 25 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us

Neću se ja sa tobom svađati. O igri se raspravljati ne mogu. Zašto? Ja nisam igrao igru, ti nisi igrao igru i obojica smo formirali svoje mišljenje gledajući snimke i čitajući ono što su drugi o igri pisali. Apsurno bi bilo da se sada nas dvojica rapravljamo o tome da li igra zaista zaslužuje hvalu koju dobija, jer ne posedujemo to za objektivan sud najvažnije iskustvo - iskustvo igranja ove igre. Ostalo što si naveo, o tome šta neku igru čini dobrom i zaista vrednom titule "najbolje" se ne vredi raspravljati, jer tema niti je predviđena za to niti takve rasprave obično bilo gde vode.
Siguran san da će ti @Asmodeus i @bokela bolje odgovoriti na tvoje tvrdnje i pitanja vezana za The Last of Us.
kellhus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kellhus na korisnoj poruci:
iMa_NeKo_PljUgU (30.12.2013)
Stara 30.12.2013, 17:32   #202
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us

Nista ja lose o igri nisam rekao, cak naprotiv, vec o onoj 'top 3' gluposti iz SK-a. Moze svako da prica sta hoce, ali to je jednostavno notorna glupost, nema dalje..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2013, 18:34   #203
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: The Last of Us

Ne znam koji si đavo zapeo da kontriraš kad nisi ni igrao igru.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2013, 18:39   #204
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us

A kako to 'kontriram'?
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2013, 18:41   #205
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: The Last of Us

Ljudi koji su je igrali se slažu da je igra za u Top 3 (inače, subjektivna stvar), i onda ti dođeš, posle odgledanih 2-3 klipa, i objašnjavaš im da nisu u pravu.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2013, 19:48   #206
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us

Ne vidim da je ovde iko napisao da je igra u 'top 3' ikada osim recezenta iz SK-a, kojeg sam i komentarisao. To sto su se neki ovde utripovali da ja hejtujem igru, to je njihov problem..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2013, 11:21   #207
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: The Last of Us

I dalje stoji to da pričaš napamet jer je nisi igrao.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2013, 17:30   #208
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us

Video sam sasvim dovoljno da konstatujem da igra nema svoje mesto u top 3 ikada, a posto igram igre od svoje osme godine (sada mi je 30), sasvim sigurno znam da svoje misljenje ne bih promenio ni da sam je presao. Cak i sa stavnovista logike, apsolutno je neozbiljno izjaviti tako nesto bombasticno za igru koja je izasla pre par meseci, koja pritom nista novo u svet video igara nije uvela i tek treba da prodje test vremena. Trece, ova igra nije podigla ni priblizno prasine kao neki stariji klasici o kojima se i dan danas prica, ciji sam izlazak ispratio, a takvih mogu dvadeset da ti nabrojim..

Ovo mi je bolo oci jos kada sam prvi put procitao recenziju u SK-u, zato i komentarisem- da je neko od forumasa to napisao, uopste ne bih reagovao, jer to jeste subjektivna stvar, ali SK je ipak institucija, nesto za sta izdvajam novac i imam pravo da kritikujem..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2013, 18:57   #209
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us

Ne secam se ni da je FFVI uveo nesto posebno novo pa je na mnogim listama i ogromnom broju ljudi najbolji RPG svih vremena.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2013, 21:25   #210
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: The Last of Us

Prešao sam igru dva puta i odigrao do sada jedno 40 sati MP. Mogu da kažem da je među tri najbolja TPS igre svih vremena,a sigurno je i među prvih deset igara svih vremena.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2014, 3:50   #211
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us

Citirao sam Pisodorova vise iz razloga da naglasim potrebu da kao pravi gejmeri ovu igru odigrate, nego li iz razloga da naglasim da je rekao da je igra u top 3 ever. Mozda je mislio na konzole kad je pomenuo platforme?
Ja sam veliki fan survival horror igara, od nastanka zanra sam odigrao gotovo sve sto je valjalo i mogu da kazem da igra spada u sam vrh tog zanra, gde ponosno stoji uz Resident Evil 2 i Silent Hill 2.
Odigrajte je, nemojte gledati let's play klipove, to tako upropascuje ugodjaj i stvara pogresnu sliku o igri. Sam sam imao slicna iskustva i zato vam to pricam. Moja poruka je bila "odigrajte ovu igru", jer slicne nema.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2014, 15:37   #212
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: The Last of Us

Citat:
bojan1080 kaže: Pregled poruke
koja je maksimum koju konzola stara 7 godina moze da gura a vecina trenutnih PC konfiguracija bi se gusila pokusavajuci da savlada istu
Dobro, necemo se sad vredjati

Mislim ,da je ova igra bila PC ekskluziva, a ne smrdljiv port, bila bi po grafici svetlosnu godinu naspram ps3 verzije. Al dobro sad, to je samo grafika, meni se po YT LP-ovima igra svidela, al ne mogu da je ocenjujem jer je nisam igrao.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2014, 18:06   #213
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: The Last of Us

Govorio sam hipoteticki, da je igra radjena za PC.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2014, 18:06   #214
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us

Citat:
bojan1080 kaže: Pregled poruke
U pitanju je FFVII i jeste uveo nesto posebno novo i revolucionarno jer su prvi put prikazani 3D modeli a ne 16 bitni sprajtovi na ekranu, FFVII je definitivno promenila dosta toga u svetu RPG tj JRPG



svako ima pravo na svoje misljenje, i kako ti tvrdis da nije u top 3, a nemas validne argumente jer nisi igrao igru nego si gledao klipove verovatno, tako i ja koji sam odigrao igru 2 puta mogu da kazem da igra zasluzuje tu poziciju, dok se npr ne slazem da SKYRIM treba da bude medju top 10 jer je samo preradjeni OBLIVION koji je opet preradjeni MORROWIND ali da ne skrecem s teme previse, kapiras sta hocu da kazem, i opet se vracamo na to moras da odigras igru da bi shvatio zbog cega je revolucionarna, ne samo zbog grafike, koja je maksimum koju konzola stara 7 godina moze da gura a vecina trenutnih PC konfiguracija bi se gusila pokusavajuci da savlada istu, vec zbog price i gameplay-a, ako si igrao RE1, RE2, Silent Hill 1 i 2, u vreme kada su izasli bice ti jasno o cemu pricam, ista je stvar i sada sa TLOU jednostavno u ovom momentu sto se tice ps3 igara ova igra nema premca, pojela je za dorucak sve X360 ekskluzive (serijal GOW, HALO itd) jednostavno to je masterpiece i to ce i ostati, kao sto ce i SKYRIM ostati masterpiece iako po mom misljenju to ne zasluzuje...sad je mozda malo kasno ali pokusaj sledece godine da zamolis deda mraza da te obraduje jednom ps3 konzolom i ovom igrom, videces da gresis...
Tesko je taksativno navoditi vrline koje igra ima da bi opravdali njenu ocenu u SK i nije zahvalno pre svega... Celokupan utisak je ono sto se racuna...
Ako bih mogao da sumiram svoj sud o ovoj igri, zvucao bi nesto slicno ovome:
Igra pogadja pravo u centar po svim elementima, ne postoji mana za koju mozete da se uhvatite i da naglabate o njoj, sve je u savrsenom skladu u igri, krunsko ostvarenje na PS3 konzoli filigranski izradjeno do savrsenstva, rezultat neverovatnog truda ljudi iz Naughty Dog studija koji daje domaci zadatak svim developerima kada je prezentacija svog "dela" u pitanju, u ovom obliku/medijumu.
Jos jednom ponavljam, gubite vreme i sebi cinite medvedju uslugu gledajuci let's play ove igre na youtube-u...
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2014, 18:12   #215
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: The Last of Us

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Jos jednom ponavljam, gubite vreme i sebi cinite medvedju uslugu gledajuci let's play ove igre na youtube-u...
Ne bas, ja sam uzivao gledajuci LP, pogotovo ako je dobar domacin, koji je igra. Jer sigurno znam da je nikad necu igrati, niko od mojih ga nema, a ja ga necu kupovati. A sad, ne mogu da izgubim (iskustvo igrajuci je) nesto, sto nisam imao, a LP mi je lepo legao.

Poslednja ispravka: dacajak (2.1.2014 u 18:36) Razlog: nemogu - ne mogu
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2014, 18:19   #216
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: The Last of Us

http://www.gamezone.com/news/2014/01...ys-naughty-dog

Citat:
"We’re just getting our Naughty Dog engine up and running on PS4 as we work on the next UNCHARTED project," he added. Not to say that we're not excited for a new Uncharted, but I firmly believe The Last of Us is a game every PlayStation fan must play. Even on the PS3, the game resembled a "next-gen" game, so I can imagine how insanely awesome it would actually be on the PS4.
Malo dobrih vesti za clanove, koji nemaju I ne planiraju PS3.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dacajak na korisnoj poruci:
Asmodeus (2.1.2014), Yonai (8.7.2014)
Stara 2.1.2014, 18:28   #217
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us

Citat:
dacajak kaže: Pregled poruke
Ne bas, ja sam uzivao gledajuci LP, pogotovo ako je dobar domacin, koji je igra. Jer sigurno znam da je nikad necu igrati, niko od mojih ga nema, a ja ga necu kupovati. A sad, nemogu da izgubim (iskustvo igrajuci je) nesto, sto nisam imao, a LP mi je lepo legao.
Bolje bi ti bilo da si iznajmio sony na jedan dan i presao igru...
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2014, 19:11   #218
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
krunsko ostvarenje na PS3 konzoli
Sad ti bas znas da je 'krunsko ostvarenje', a nijednu drugu PS3 igru nisi odigrao.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2014, 19:52   #219
kellhus
Banned
 
Član od: 3.12.2013.
Poruke: 116
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 25 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us

Niste fer što odvraćate ljude od gledanja LPova kada je to za ogroman broj ljudi jedini način da iskuse ovaj naslov, a složićete se da je ovo nešto što bi ozbiljan igrač morao bar da vidi. Naravno da to ne može da pruži ni fragment iskustva igranja igre, ali ipak je mene impresioniralo ono što sam video i ne mislim da sam uopšte gubio vreme.
Citat:
dacajak kaže: Pregled poruke
Dobro, necemo se sad vredjati

Mislim ,da je ova igra bila PC ekskluziva, a ne smrdljiv port, bila bi po grafici svetlosnu godinu naspram ps3 verzije.
Treba uzeti neke stvari u obzir! Igra je ekskluziva za PS3, tera je pokretač koji je specifično dizajniran za PS3, razvio ju je tim koji do sada zna sve što se može znati o mogućnostima te konzole.
Da je igra rađena za više konzola sigurno ne bi izgledala tako dobro. Kada bi igra bila dostupna na PCu sa ovakvom grafikom sigurno bi bila među zahtevnijim naslovima jer jedno je optimizovati za samo jedan specifičan sistem a potpuno drugo za mali milion kombinacija hardvera
kellhus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2014, 20:22   #220
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: The Last of Us

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Sad ti bas znas da je 'krunsko ostvarenje', a nijednu drugu PS3 igru nisi odigrao.
Odigrao sam Heavy Rain. :P
Salim se, planiram da odigram sve PS3 eksluzive, posto cu ih imati sve na raspolaganju zahvaljujuci drugaru koji ih ima sve u kolekciji, pa cu potvrditi/opovrgnuti svoj stav.
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
postapokaliptična, the last of us


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com