Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.5.2018, 9:34   #10
milosmilostivi
Član
 
Član od: 14.7.2009.
Poruke: 170
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Mozilla Firefox - sve verzije

Pozdrav svima .
Imam problem sa firefoxom (imam poslednju 64-bitnu verziju), nekad prosto poludi koliko mi ram zauzme i to 'ajde da otvorim na desetine taba, ali ja najviše što imam tabova otvorenih u isto vreme su tri taba, a najčeće su to dva taba ili jedan. Pustim youtube da ide neka pesma i eventualno sa strane otvorim novi tab za neki drugi sajt. Plus, dok surfujem na netu, nikakvi programi sa strane mi ne rade da mi opterete posebno sistem sem za zaštitu Eset Internet Security.

Eto, pre 4-5 dana bila su mi otvorena dva taba, youtube u pozadini i jedan drugi sajt gde sam nešto čitao i skoro da mi je računar blokirao jer mi je bilo zauzeto 99% rama a imam 4 GB rama, tako da sam jedva uspeo da ga ugasim firefox proces preko task managera. Isto pre par dana, samo youtube mi je radio i opet sam osetio da nešto baguje i da mi je ram otišao skoro do 3 GB-a i računar je bio usporen.

Ne koristim nikakve posebne addon-ove i ekstenzije za youtube sem adblockera (uBlock Origin).

Nema mesec dana kako sam reinstalirao windows 7 64-bit service pack 1 update-ovan sa poslednjim ispravkama, imam Eset Internet Security 11 za zaštitu takođe sa poslednjim ažuriranjima, skenirao sam za svaki slučaj sve particije i sve je čisto, inače trudim se da mi windows traje što duže tako da pazim koje sajtove posećujem i šta klikćem tako da mi je naprimer prošli windows trajao 8 godina . Od programa za održavanje koristim AVG Pc TuneUp i CCleaner.

Ako nešto znači, konfiguracija laptopa je:
- Intel i3 2.13 GHZ,
- 4 GB rama,
- Ati Radeon 5650 1GB
- 1 TB HDD Seagate

Unapred zahvalan
milosmilostivi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mozilla firefox 10


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mozilla Firefox 5 Beta Predrag Stankovic Aplikativni softver 43 8.6.2011 15:55
Mozilla Firefox 3 Guterill Aplikativni softver 887 26.1.2011 0:30
Mozilla Firefox 2.0 pmiloica Aplikativni softver 85 30.5.2008 2:50
Pomoć oko Mozilla Firefox Iilija64 Aplikativni softver 2 7.12.2007 17:28
Mozilla Firefox 3.0 Alpha1 oluja Internet tehnologije 9 14.4.2006 5:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com