Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.4.2011, 2:50   #1
AnTrZ
Novi član
 
Član od: 8.1.2009.
Poruke: 13
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Xbox i komp na istom monitoru?

Imam monitor Asus vw223 koji ima samo vga ulaz. Taj ulaz je iskorićen, naravno, za povezivanje sa kompom ali sam pre nekoliko dana dobio xbox 360 koji bih takođe prikopčao na isti monitor s tim da ne moram stalno da vadim kablove već da mi obe mašine budu istovremeno priključene. Video sam da postoje neki spliteri ali mi ta varijanta ne odgovara jer nemam zvučnike na monitoru tako da je upotreba xbox hdmi kabla onda isklučena.
Da li postoji neka tv kartica na koju bih mogao da priključim xbox preko hdmi-a ili rgb-a i da se najnormalnije igram???
Napominjem da bi mi ta kartica služila samo da dobijem sliku sa konzole na monitoru a zvuk na uređaju na koji je priključen komp tako da bi bilo poželjno da prođem što jeftinije. Takođe me interesuje kakav bi bio kvalitet slike (monitor je 22" 1680 * 1050) s obzirom da bi slika išla preko te kartice.
Da li se i koliko gubi na kvalitetu slike, odnosno da li se mogu igrati u 720p?
Unapred hvala!!!!

Poslednja ispravka: Partybreaker (16.4.2011 u 3:48)
AnTrZ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
MultiBoot USB flash - vodič za preživljavanje laikexpert Slobodni softver 5 11.12.2015 21:15
Gledanje online filmova uz prevod na srpskom Parsifal Video/TV softver 23 24.5.2012 15:38
Vista (instalacija) GeForce Operativni sistemi 29 9.5.2010 9:25
7300LE i tačkice na monitoru andres Grafika 7 30.1.2007 0:59
Ne prikazuje se podizanje sistema na monitoru deus[awesome] Kvarovi 2 15.1.2007 1:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com