Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi > Fotografija
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Fotografija Radovi korisnika iz oblasti digitalne fotografije, diskusija na temu fotografije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.1.2011, 17:19   #21
Neuro
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Lokacija: Neverland
Poruke: 477
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 143 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Što da ne? Nije važno šta držiš u ruci, već u glavi

Što se teme tiče, mislio sam na široke teme (tipa: portret, silueta, pejzaž, linije, negativni prostor, itd) koje će omogućiti da vežbamo uobičajene foto-teme, usavršavamo i obnavljamo osnove, a potpunim početnicima (uz pomoć uvodnih napomena i uputstava) da nauče nešto novo.
Saglasan.
Neuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2011, 20:29   #22
bobanf
Član
 
Član od: 10.6.2006.
Poruke: 316
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 28 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Fotografija meseca bi valjalo da bude najbolje ocenjena fotografija prispela u tom mesecu, ne bas previse bitno kada je snimljena, pod uslovom da nije nigde objavljivana ili postovana.
Mislim da ne bi trebalo odredjivati temu, ono sto ljudima zapne za oko to neka prodje.
Mogu se napraviti drugi konkursi tipa teme ili tehnike, ali mislim da na ovom, kompjuterskom, forumu nema dovoljno materijala za izbor, pa ce stati posle kratkog vremena.
Fotke za glasanje trba nekako sloziti da mogu da se lako pregledaju i uporede /to bolje bolje znaju programeri/
bobanf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2011, 1:32   #23
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Cisto prepiska s po meni najjaceg foruma za fotografiju kod nas i sa jednog, opet po meni najboljeg sajta, za shareovanje fotografija.

Ili

Citat:

1)
Jedan učesnik = jedna fotografija. Koliko god fotografija da mi pošaljete, priznaću samo prvu u gomili.
2) Fotografija mora biti veličine tačno 800 x ... pixela (650 pixela po dužoj strani).
3) Fotografija mora biti u .jpeg formatu (molim vas bez preterane kompresije). Nikakvi gifovi, psd fajlovi, zip fajlovi, itd.
4) Fotografija ne sme imati ram, potpis, dekoraciju niti bilo šta slično.
5) Potrudite se da stvorite sveža rešenja, tj. da ne šaljete stare radove. Jedan od ciljeva ovih foto-takmičenja jeste da podstaknemo vašu kreativnost i napravimo svojevrsnu vežbu u različitim fotografskim temama.
6) Fotografije i podatke šaljete na sledeću adresu: koju odredi koordinator
Kao subject stavite "za takmicenje".
Uz fotografiju obavezno šaljete i sledeće podatke:
- Ime i prezime:
- Username na SK:
- Marka fotoaparata:
- Osnovne informacije o fotografiji: iso vrednost, otvor blende, dužina ekspozicije (ovo nije obavezno)
7) Poštujte rokove. Nakon roka, kačimo galeriju sa fotografijama i otvaramo glasanje
Bilo je tu jos stavki, opcija, zackoljica koje sam izbacio, izmenio, obrnuo i tako. Ugrubo mozemo tako, znaci odredi se rok od-do se salju fotke, od-do je glasanje i to je to. Mail koordinator napravi sebi, tipa skphoto@gmail.com i saljemo u roku fotke na njega po pravilima, zatim on okaci sve pristigle u temu oznacene rednim brojevima pa clanovi glasaju po principu

Citat:
1) Pravo na glasanje imaju svi članovi sa najmanje 30 postova (ne odnosi se na nove članove koji učestvuju u aktuelnom takmičenju).
2) Napišite reply sa svojim glasom, i to na sledeći način - kopirajte i paste-ujte naredna tri reda iz „code” boksa:

CODE
fotografija broj ## - 5 poena
fotografija broj ## - 3 poena
fotografija broj ## - 1 poen


Umesto '##' unesite broj gotografije iz glerije.
5 poena dajete fotografiji koja vam se najviše dopada, 3 poena fotografiji na vašem drugom mestu, 1 poen fotografiji na vašem trećem mestu. Glasajte isključivo prema gore navedenom template-u. Tek nakon prva tri reda sa poenima, ako želite, možete da obrazložite svoje glasove, komentarišete radove i sl.
3) Obavezno je glasanje po 5-3-1 šablonu, što znači da morate da glasate za tri fotografije po vašem izboru. Nemojte glasati za samo jednu ili dve fotografije.
4) Zabranjeno je glasati za svoju fotografiju.
E sad tu mozete izmeniti, dodati, obrisati jos stosta, mada ovo sluzi i koristi se efikasno vec dugo vremena, tako da moze ostati i netaknuto.

Kada radovi pristignu mogu biti kao sto rekoh postavljeni u galeriju ovako ili postavljeni na forum pa da se glasa.

Sledecu temu odredjuje pobednik, mada da ne bi bilo e imam savrsenu fotku za ovu temu pa se odredi takva moze i da se odredi komisija koja ce smisljati teme (misa, oluja itd itd...)

Drugi nacin je sad vidim, vise manje isti samo su pravila neznatno izmenjena zbog koncepcije sajta. Eto jos jedan predlog pa vidite... pozz

Inace sto se obrade tice, ja bih to dozvolio u POTPUNOSTI i cak i sitnije fotomontaze jer neko, kao sto Neuro rece, pocinje da stvara remek dela tek nakon skljoca na aparatu. One finese oko potpisa rama i slicno isto mogu da se izbace tj da su isti dozvoljeni i tako...
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku BrutaLiS na korisnoj poruci:
miša topola (8.1.2011), oluja (8.1.2011)
Stara 8.1.2011, 14:06   #24
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Sviđaju mi se predlozi. Dobro je ovo za 5, 3 i 1 bod.

Od svakog ko je predložio pravila za takmičenje mogu se uzeti neke stavke za zvanični pravilnik. To će #oluja, ako bude hteo, da sastavi.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2011, 15:03   #25
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.932
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Vidim dosta dobrih predloga i mislim da vec mozemo da odaberemo ona koja nama odgovaraju... dakle mogli bi da sastavimo uzi izbor i vidimo koje pravilo je "visak" i da takmicenje pocne.
Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Od svakog ko je predložio pravila za takmičenje mogu se uzeti neke stavke za zvanični pravilnik. To će #oluja, ako bude hteo, da sastavi.
Mozda bi kordinator mogao da sastavi konacan spisak pravila?
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2011, 15:19   #26
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Nigde nisam video da sam prograšen za koordinatora takmičenja (ako si na mene mislio)
Najbolje je da to ti uradiš.
I kada misliš da počne takmičenje?
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2011, 18:31   #27
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.932
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Nigde nisam video da sam prograšen za koordinatora takmičenja (ako si na mene mislio)
Najbolje je da to ti uradiš.
I kada misliš da počne takmičenje?
Plasim se da uskoro opet necu imati mnogo vremena da se posvetim (kako treba) takmicenju za FM... Mislim da je bolje da to bude neko od vas sa foruma... Zasto ne ti?
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2011, 18:41   #28
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Okej, ja ću da sastavim pravila za FM od ovih ponuđenih uz nečiju pomoć.
Nego, kada misliš da počne takmičenje?
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2011, 22:21   #29
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.932
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Okej, ja ću da sastavim pravila za FM od ovih ponuđenih uz nečiju pomoć.
Nego, kada misliš da počne takmičenje?
Cim finalizujemo pravila...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2011, 21:40   #30
Radovan Brčin
Član
 
Član od: 12.9.2008.
Lokacija: Bijeljina (BiH) i Crna Bara (RS)
Poruke: 116
Zahvalnice: 43
Zahvaljeno 13 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Radovan Brčin
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Mislim daje cela ideja o fotografiji meseca odlična. Ako Miša Topola hoće da prihvati posao koordinatora neka odmah počinje sa radom, tj. neka se odmah dogovori sa Olujom za pravila(koja se njima sviđaju jer će ipak oni tu najviše raditi).Tako da se što pre otvori tema 'naj foto januara'
Imam i ja par predloga.Sviđa mi se ideja da se pokušaju progurati slike u SK jer bi to motivisalo ljude da šalju slike aujedno bi neke čitaoce navelo da obrate pažnju na forum.Zbog toga sam mišljenja da bi fotke trebale biti tematski vezane za domen IT. I kao dodatna motivacija pobedniku bi bila da on bira temu za idući mesec.
Radovan Brčin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Radovan Brčin na korisnoj poruci:
Dekip (10.1.2011)
Stara 9.1.2011, 22:24   #31
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Ako krenemo ovog meseca sa takmičenjima onda će datum početka biti 15. januar pa da se do kraja meseca postavljaju fotografije i onda do 15. februara se glasa za pobednika meseca januar. Ako hoćete može tako da se održava takmičenje - jedan mesec da se protegne na dva meseca
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2011, 12:04   #32
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Bolje onda da se krene od februara, pa 1-15 slanje fotki, 15-25 glasanje, 26-28(30,31) proglasenje pobednika i odredjivanje nove teme za sledeci mesec.
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2011, 12:35   #33
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Tako sam i ja mislio. Sastaviću ovih dana pravilnik od predloženih u ovoj temi pa ću ga objaviti ovde u temi da vidim šta vi mislite o pravilima.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2011, 19:55   #34
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Citat:
radovan brčin kaže: Pregled poruke
mislim daje cela ideja o fotografiji meseca odlična. Ako miša topola hoće da prihvati posao koordinatora neka odmah počinje sa radom, tj. Neka se odmah dogovori sa olujom za pravila(koja se njima sviđaju jer će ipak oni tu najviše raditi).tako da se što pre otvori tema 'naj foto januara'
imam i ja par predloga.sviđa mi se ideja da se pokušaju progurati slike u sk jer bi to motivisalo ljude da šalju slike aujedno bi neke čitaoce navelo da obrate pažnju na forum.zbog toga sam mišljenja da bi fotke trebale biti tematski vezane za domen it. i kao dodatna motivacija pobedniku bi bila da on bira temu za idući mesec.
Супер идеја!
Уз наду да би победничка фотографија 2011. године могла изаћи у СК, делује ми као интересантна награда.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2011, 18:50   #35
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Evo pravilnika za takmičenje.
Uz pomoć korisnika #Eni #oluja #BrutaLiS koji si predložili pravila za pravilnik, sastavio sam konačnu verziju istog.
Ali moguće je i poželjno menjanje, pa predložite šta da izbacim/izmenim/dodam u pravilnik.


Citat:
Pravila za takmičenje Fotografija meseca


Opšta pravila:

1. Jedan korisnik može da postavi samo jednu fotografiju za takmičenje u toku meseca.
2. Nije dozvoljeno da korisnik registruje više naloga na SK forumu kako bi postavio više fotografija i
samim tim povećao sebi šanse za pobedu na takmičenju.
3. Duža strana fotografije maksimalno 600/800 piksela, kraća u zavisnosti od formata (4:3, 3:2, itd).
Poželjno je da fotografija bude linkovana na veću ili original verziju na eksternom servisu za
hosting fotografija.
4. Fotografija ne sme imati ram, potpis, niti bilo šta slično.
5. Poželjno je da fotografije koje postavljate za takmičenje budu "sveže" (skoro urađenje) i da nisu
predhodno objavljivane na forumima.
6. Nije dozvoljeno koristiti tuđe fotografije.
7. Prilikom slanja fotografije dostaviti najvažnije EXIF podatke: otvor blende, vreme ekspozicije, iso
vrednost, blic da/ne, model kamere, softver koji je korišćen prilikom obrade fotografije.
8. Prijava fotografija za takmičenje traje od 1. do 15. u mesecu, a glasanje za iste traje od 15. do 25.
u mesecu.
9. Fotografije se šalju koordinatoru takmičenja na email adresu sk.fotografija at gmail.com


Pravila za glasanje:

1. Mogu glasati korisnici koji imaju više od 30 poruka na SK forumu.
2. Morate glasati za tri fotografije i dodeliti im 5, 3 i 1 bod. Prilikom dodeljivanja bodova navedite
broj fotografije:
Fotografija broj 2 – 5 bodova
Fotografija broj 7 – 3 boda
Fotografija broj 13 – 1 bod
3. Ne smete glasati sa svoju fotogafiju.


Za svako nepoštovanje pravila dobija se opomena, drugi prekršaj ovog pravilnika automatski povlači
diskvalifikaciju sa takmičenja.

Poslednja ispravka: oluja (11.1.2011 u 20:30) Razlog: promenjena adresa zbog botova...
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku miša topola na korisnoj poruci:
BrutaLiS (11.1.2011), Dekip (11.1.2011), dzandza (11.1.2011), oluja (11.1.2011)
Stara 11.1.2011, 20:29   #36
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.869
Zahvalnice: 2.932
Zahvaljeno 3.863 puta na 1.166 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Odlicno, otvori novu temu (kada pocne tekmicenje) sa ovim pravilima. Sigurno ce dosta clanova imati nesto da pita sto im nije najjasnije... i please stavi email adresu u CODE zbog (spam) botova...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2011, 20:57   #37
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Odlicno, odredite temu za pravila i kopirajte ovaj post, zakljucajte i postavite kao lepljivu, ili to uradite sa ovom, a ostale postove obrisite.

Zatim odredite temu za februar i javite nam do 01.02., pa cemo slati na mail, a onda 15og misa otvori temu i u njoj postavi dobijene slike pa krece glasanje.

Bilo bi dobro da se tema zove [Foto meseca / Februar] Naziv teme za taj mesec
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2011, 22:14   #38
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Odlicno, otvori novu temu (kada pocne tekmicenje) sa ovim pravilima. Sigurno ce dosta clanova imati nesto da pita sto im nije najjasnije... i please stavi email adresu u CODE zbog (spam) botova...


Ako žele da nešto pitaju u vezi pravila neka to urade ovde pošto ova tema za to i služi - rasprava o pravilima...

Zaboravio sam da stavim email adresu u <code>. Od sada neće biti grešaka.

Citat:
BrutaLiS kaže: Pregled poruke
Odlicno, odredite temu za pravila i kopirajte ovaj post, zakljucajte i postavite kao lepljivu, ili to uradite sa ovom, a ostale postove obrisite.

Zatim odredite temu za februar i javite nam do 01.02., pa cemo slati na mail, a onda 15og misa otvori temu i u njoj postavi dobijene slike pa krece glasanje.

Bilo bi dobro da se tema zove [Foto meseca / Februar] Naziv teme za taj mesec
Ne bi trebali da brišemo sve postove i da ostavljamo samo post sa pravilnikom. Bolje da se otvori nova tema sa pravilnikom pa da se kasnije zalepi.

Da, u naziv teme ubacićemo naziv meseca i naznaku da je to fotografsko takmičenje.

--------------------

Šta predlažete za prvu temu. Ja mislim da je najbolje da tema bude slobodna kako bi privukli što više takmičara.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2011, 23:18   #39
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za ucestvovanje)

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Ne bi trebali da brišemo sve postove i da ostavljamo samo post sa pravilnikom. Bolje da se otvori nova tema sa pravilnikom pa da se kasnije zalepi.

Da, u naziv teme ubacićemo naziv meseca i naznaku da je to fotografsko takmičenje.

--------------------

Šta predlažete za prvu temu. Ja mislim da je najbolje da tema bude slobodna kako bi privukli što više takmičara.
Moze, slazem se za sve
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2011, 16:35   #40
alesandro
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: Fotografija meseca (rasprava o pravilima za učestvovanje)

Hej, nisam bio dugo na forumu i sad videh ovo.
Pa, super vam je ideja, a još bolje je što će i da zaživi.

Predlažem da, ako to već nije slučaj, prilikom stavljanja fotografija u temu od strane koordinatora on ne napiše ime autora, nego samo broj fotografije (npr., ne: "Alesandro - 19", nego: "Fotografija 19"). Tako bi buduće glasanje bilo fer, kako prema manje aktivnim članovima tako i prema starim, novim, više aktivnim - bilo bi fer prema svima.

Takođe, predlažem da se ne šalju fotografije koje su već postavljane na ovaj forum (okej je ako su postavljane na neki drugi).

Ako se setim još nečega do februara, napisaću.

Nadam se da ću se od silnih obaveza koje imam setiti da se vratim na forum i postavim i ja neku (jednu) fotografiju za februar.

Pozdrav, društvo.
alesandro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com