Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.9.2013, 14:27   #1
bravodenisu
Član
 
Član od: 26.4.2012.
Lokacija: Banat
Poruke: 52
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Red face Dve razlicite Mozille !

Nikako ne mogu da znam pa da mi kaze neko da li to moze??? Hteo sam da napravim na jednom racunaru dve Firefox Mozille skroz posebne i razlicite jedna od druge. Da napravim vise Mozile znam kako se napravi a ima i ovde nesto: http://www.youtube.com/watch?v=oREhdZExqME. Da budu posebni IP-ovi verovatno moze.Ubacis drugi IP http://hidemyass.com/proxy-list/ ali ne znam da li moze jedna Mozilla da ide sa ADSL vezom a druga Mozilla da ide sa Wi-Fi vezom posto imam i Wi-Fi USB karticu u racunaru??? Znaci da budu skroz razlicite cak i internetom?
To mi treba da probam na kratko dve~tri nedelje da igram TRAVIAN igricu da vidim bas da li moze da radi tako i da li ce da provali nesto ili nece? Ako neko zna vise oko toga zamolio bi da nesto kaze kako i sta je najbolje...
HVALA unapred!
bravodenisu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2013, 19:18   #2
bravodenisu
Član
 
Član od: 26.4.2012.
Lokacija: Banat
Poruke: 52
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Exclamation Re: Dve razlicite Mozille !

Evo ovako do kraja sam radio!
Dve razlicite Mozille(Firefox) mi treba jer hocu da probam igricu Travian da otvorim dva naloga i da vidim dal ce me videti i primetiti da igram dva naloga.To necu igrati puno tek 3~4 nedelje necu vise jer nemam vremena pa zato sam mislio samo da probam jer uvek sam razmisljao o tome vec davno i nikako da testiram. Mozille ima te scripte koje meni treba. Probao sam Chrome i Operu i nije to to.Ne svidja mi se pa sam napravio do kraja tako: Jednu obicnu Mozillu koja radi non stop i jednu mozillu sa TOR-om (PirateBrowser) koja se automatski menja IP. Non stop ukljucene su eto vec nedelju dana i vidim za sada niko nista. A pre toga sam probao dva naloga isto tako ali preko jedne obicne
Mozille i otkrili su me posle 4 dana i izbrisali jedan nalog ovi sa Travian-a.Ne posaljem vojsku ni resursa ni nista sa jednog na drugom naloga igram ali skroz razlicito ...
bravodenisu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2013, 19:43   #3
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Dve razlicite Mozille !

Već sam ti rekao, da bi igrao Travian sa dva naloga, bez da pomažeš jedan profil drugim, moraš prvo da zamoliš moderatore da ti to dopuste, naravno uz izliku da ti se brat igra na drugom profilu ili tako nešto . A ako sa tim ''pirate'' browserom kreneš da pomažeš primarni nalog, vrlo je vjerovatno da ćeš da popiješ još jedan ban .
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JzmA na korisnoj poruci:
bravodenisu (16.1.2015)
Stara 9.9.2013, 20:12   #4
pera82zmaj
Veteran
 
Član od: 16.7.2010.
Poruke: 655
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 209 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Dve razlicite Mozille !

Evo kako do dve mozille...tehnicki
Instaliraj i vozi
pera82zmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pera82zmaj na korisnoj poruci:
bravodenisu (16.1.2015)
Stara 9.9.2013, 21:20   #5
bravodenisu
Član
 
Član od: 26.4.2012.
Lokacija: Banat
Poruke: 52
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Post Re: Dve razlicite Mozille !

Hvala puno za JzmA i Pera92zmaj!
Nisam hteo da pitam Administratora da li bi mogao i brat da otvori jos jedan nalog i uopste da ga pitam nesto.Jer svako pitanje ko god pita malo ga vise proveri automatski pa nisam hteo nista da diram.Bas sam hteo ovako da probam i testiram jer puno klinaca rade takve stvari vec davno i ja nikako da probam pa bas da vidim sta sam propustio kad sam ranije igrao Travian.
Inace Peri se takodje zahvaljujem za taj program ali ne znam o njemu nista kako radi,kako se instalira. Ovo Pero sto si postavio vidim ne mogu nigde da instaliram? E sada nasao sam i njihov sajt http://www.palemoon.org/
. . .
bravodenisu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2013, 2:35   #6
pera82zmaj
Veteran
 
Član od: 16.7.2010.
Poruke: 655
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 209 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: Dve razlicite Mozille !

To sto sam ti linkovao je portable verzija,a mozes da skines i instaler sa sajta
sve u svemu..to ti je drugi FF i radi odlicno,addonsi koje imam na mozilli imam i na pale moonu i rade ..tako da..
pera82zmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pera82zmaj na korisnoj poruci:
bravodenisu (16.1.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
firefox, internet, mozilla, racunar, travian

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Temperatura kompa zanzi52 Osnovne komponente 3264 30.12.2023 21:24
Medalje za razlicite tipove profila članova (wordpress) Miki2 Web razvoj 1 22.5.2013 8:56
Razlicite pozicije broja strane na istom dokumentu u Word 2007? alhemicar Aplikativni softver 2 23.11.2011 20:13
Dva OS - razlicite oznake particija Marti Misterija Operativni sistemi 4 20.12.2007 2:25
7600 gs- 3dmark 05 daje razlicite rezultate bokidaki Grafika 5 1.10.2007 14:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com