Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > Online susreti
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Online susreti Zakazivanje okršaja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.2.2007, 12:40   #1841
Milcha
Novi član
 
Član od: 27.11.2006.
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

@Svetac
Mogu li ja?
hehehe

Bez veze sam nesto pretrazivao i loodi je na SBB forumu postavio da je void server u lokalu sa SBB-om sto mi je malo sumljivo jel je meni ocajan protok . Pa ako neko nesto zna neka mi kaze.
Milcha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2007, 12:42   #1842
loki
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Inferno
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki
Određen forumom Re: Freelancer

Sta se desilo sa Voidovim sajtom.Vratio mi je sva podesavanja na onu od pre nedelju dana. Da li je neko od vas video Rogue Universe mod.Potpuno novi brodovi,preko 100 kom i sto sta.Nove planete,sistemi ,klan sistemi,100 i kusur mega.Pogledajte mapu,veeliko je stvarno http://www.rogueuniverse.com/Map/map.htm
http://www.rogueuniverse.com/

Brodovi su stvarno cool.

Poslednja ispravka: loki (13.2.2007 u 13:26)
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2007, 15:13   #1843
Milcha
Novi član
 
Član od: 27.11.2006.
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Stvarni je extra sad je pitanje koliko dobro radi ali sam im gledao statistiku i mislim da bi nam trebalo vremena da provalimo sve puteve oruzija brodove ali kad bi to odradili zavladali bi serverom i admini bi odustali na kraju od njega.

Ali stvarno svaka im cast mislim da je za to bilo potrebno najmanje godinu dana napraviti takav sistem. Svidja mi se sto pokazuje koliko ko ima kill ali to su fragovi ne kilovi npc`a ali ako su npc onda nebi morali ni brodove da trazimo ubijali bi ih sa onim pocetnim brodom i oruzijima.

Ne znam dali ce ovo jos dugo da traje i dali ce uopste nekada uspeti da se popravi ali bi mozda mogli da pocnemo da igrmo na nekom drugom serveru pa ako se ugasi void da ne visimo bezveze a ako se poprvi lako ce mo napustiti taj server. Jedino sto nas drzi vamo je sto imamo svoj sistem reputaciju stecenu teskim radom sve ostalo znamo i sami. Ali sta ce mo ako se void ugasi?
Milcha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2007, 15:52   #1844
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer

Nova presuda je objavljena ovde na SK forumu u obavestenjima posto iz nekih za sada meni nepoznatih razloga nije mogla na Voidu da se postavi al cime se to sredi i to tu ce je obesim.
toshica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2007, 18:13   #1845
Coca-NiCola
Novi član
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Coca-NiCola
Određen forumom Re: Freelancer

@Svetac
Hvala na info


@Svi
Ocekujem ADSL u roku od 7-10 dana, pa cu da vam se prikljucim aktivnije!!


"Don't mess with 4S"
Coca-NiCola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2007, 20:51   #1846
Svetac
Član
 
Član od: 12.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 46
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Freelancer

@Časni i preki sud

Žalba na presudu časnog suda 4S_SQUADa u slučaju protiv airman-a SHA.



Pošto sam u pravnoj pouci primetio da je na presudu moguća žalba,
koristim ovu priliku da podnesem istu u ime, odsutnog nam, klanskog saborca.
Naime, iako ne sporim pravednost i valjanost suda, koja je besprekorna kao i uvek, dovodim u pitanje samu težinu presude, koja je po meni, iako opravdana, ipak preteška.
Zatim, moram da naglasim da u samom slučaju postoji niz olakšavajućih okolnosti koje sudu nisu ni bile predočene u trenutku izricanja presude.
Odbrana svoju žalbu izlaže u samo 3 tačke.

1. Nepotpunost dokaza
Takođe moram da naglasim da dokazi, iako obimni nisu potpuni i da su zasnovani isključivo na izjavama svedoka (iako ne sumnjam ni najmanje u njihovu verodostojnost) i bez odgovarajućih screenshot-ova, što smatram pokazateljem nepotpunosti dokaza.
Pravilnik je jasan po tom pitanju:

Član 3.
Tužbu može podneti svaki član sa dokazima o načinjenom prekršaju (Screen Shots) i sa izjavama svedoka (svedoci mogu biti samo naši članovi ili članovi drugih klanova ali isključivo sa dokazima Screen Shots.)

Dakle, iako izjave naših članova jesu optužujuće i van SVAKE sumnje tačne,
smatram da nijedan svedok, ako je istih i bilo, predočen od strane oštećenog (666 Amrod), nije uz izjavu priložio i neophodni podkrepljujući screenshot.

2. Balans
Pošto je osnovna funkcija 4S_SQUADa održavanje ravnoteže ovom presudom narušavamo jedan od osnovni RP principa igre.
Ravnoteže između toga da mi jesmo u biti KLAN (odred ako vam se više sviđa) a osnovni svrha istog je da pruži bezuslovnu podršku svojim članovima u uspostavljanju balansa.
Ravnoteža je narušena onog trenutka kada je iz našeg odreda izbačen saborac koji je uputio uvredu jednom od glavnih demona, pripadniku snaga koje su EKSTREMNO orijentisane ka zlu.
Iako je sam čin nedoličan i zaslužuje kaznu, jer je unizio i okaljao drugu najbitniju osnovu postojanja 4S_SQUADa - čast, ipak nije dovoljan osnov da prva PISMENA presuda doneta protiv airman-a SHA bude i najteža i konačna.
Dalje, balans je narušen onog trenutka kada smo svi prvo napali airman-a, umesto pružanja prvih i osnovnih dužnosti, koje smo kao članovi 4S-a imali prema njemu - podrške i lojalnosti.

3. Stav optuženog
Takođe odbrana smatra, da iako je airman SHA i ranije bio sklon ponašanju koje je nedolično jednom pripadniku 4Sa, SHA je ipak pokazao u nekoliko navrata pre samog nesrećnog incidenta da mu se držanje i stav promenili na bolje u skladu sa pozitivnim uticajima koje mu je 4S pružio.
Odbrana moli sud da u ponovnom razmatranju presude uzme u obzir da je airman pokazao žaljenje i da je želeo da povuče sramnu izjavu, ali je nažalost zakasnio.

U ime airmana SHA
Odbrana.
Svetac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2007, 20:51   #1847
Svetac
Član
 
Član od: 12.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 46
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Freelancer

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''''''''''''
Van roleplay-a...
U vojsci, na faksu sam pa imam višak vremena..........
Ma dajte ljudi, nije bitno to što SHA verovatno neće više "sam od sebe" doći na server, bitno je to da je on IZBAČEN iz klana jer je nazvao nekoga, iziritiran nakon nekoliko dana konstatnih provokacija, invalidom i budalom. Da li je to nedopustivo ? Apsolutno.
ALI!!!!

Da li bi bio izbačen da je uvredio bilo kog drugog sem Amroda?
(sem Strail-a naravno)
Znam da su mnogi svesni da SHA verovatno neće sam dolaziti, ali smatram da je izbacivanje nije ništa drugo do reakcija koja je poluiznuđena stanjem i odnosom snaga na serveru.

Poslednja ispravka: Svetac (14.2.2007 u 5:59)
Svetac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2007, 22:29   #1848
marko3581
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Veliko Gradiste
Poruke: 224
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku marko3581
Određen forumom Re: Freelancer

Svetac,prosto moram da te podrzim,a i naseg kolegu SHA.

I jos nesto:
Citat:
Svetac kaže:

iz našeg odreda izbačen saborac


bitno je to da je on IZBAČEN iz klana
SHA jos uvek NIJE IZBACEN iz klana.
On se nalzai u proceduri kao sto i sam ministar kaze:


Citat:
toshica kaže:
i nalaze Konzijilumu i Skupštini da pokrenu proceduru za isključenje iz klana.[/I][/B]
Znaci,mora skupstina(tj.svi clanovi klana) da izglasa izbacivanje.Odnosno ne svi,vec prosta vecina.
Do cega se nadam nece doci.

A da jos uvek cekam taj 1 potpis.

Ispravka:
Ipak jeste izbacen,nazalost

Poslednja ispravka: marko3581 (14.2.2007 u 2:11)
marko3581 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2007, 22:36   #1849
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Хаха, поздрав свима

Ја ето пратим тему да видим шта има.

Citat:
loki kaže:
Sta se desilo sa Voidovim sajtom.Vratio mi je sva podesavanja na onu od pre nedelju dana. Da li je neko od vas video Rogue Universe mod.Potpuno novi brodovi,preko 100 kom i sto sta.Nove planete,sistemi ,klan sistemi,100 i kusur mega.Pogledajte mapu,veeliko je stvarno http://www.rogueuniverse.com/Map/map.htm
http://www.rogueuniverse.com/

Brodovi su stvarno cool.

Ово изгледа стварно добро, свиђа ми се што су убацили коалицију и Соларни систем (There's no place like home, поготово зато што се ја трипујем да је Србија у коалицији )

Ајде, поздрав!
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2007, 22:45   #1850
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer

@Svetac
Vidi vako jednu stvar imali smo mi i ranije slucejeva sa VELIKIM Amrodom i meni je licno par puta onako muski stao na zulj pa nisam po forumima pisao sve i svasta i ni u ime klana ni u svoje ime. Baba se par puta borio sa njima i u svoje ime i u ime klana i uvek je besprekorno odradio posao i uvek se konsultovao sa Konzilijumom.Naravno svako ima pravo na svoje misljenje pa tako ima i Sha ali tu i tada uopste nije bio trenutak po mom misljenju da se takvo misljenje i na takav nacin iskaze i tim svojim postupkom je dao 666 preko potrebnu municiju da udare po nama,koju cekaju ko ozebli sunce. Ne branim ja ni Amroda ljiga je to sto majka neradja, ali u slucajevima kad nas cekaju na zicer nikom neprastam pa da neznam ko da je. Ti si pokrenuo zalbeni postupa i ako nemas prava na to jer po pravilniku to moze samo okrivljeni, po pravilniku optuzeni moze sam sebe da odbrani,ali posto ce se vrsiti donosenje neke vrste krivicnog zakona ima cemo u obzir i advokata za optuzenog,pa moze da se desi da dobijes i zvanje klanskog advokata . Ja stojim iza svake svoje odluke koliko god da je teska, i da ti kazem da su obzir uzete i olaksavajuce (pocetnik neiskustvo) i otezavajuce(ovo mu nije prvi prekrsaj, vec je imao slican incident kada je opsovao popa u sistemskom chatu ) okolnosti, ali i moje odluke su podlozne proveri. Moje misljenje je da je svojim postupkom samo dao ovima povoda da nas sad pljuju do milje volje, a o tome sam X puta pisao na forumu "vodite racuna sta radite itd.itd.",provociraju podmecu rade svasta,i u takvim situacijama samo traba skupljati SS i slati ih Babi a on ce se vec vrlo dobro snaci sa njima jer zna on gde ih treba i kako proslediti. Neka ovaj slucaj bude nauk svima sta da rade jer ce ovakvih situacija biti mnogo ubuduce, i jos jednom da ponovim ne nasedajte na provokacije ko boga vas molim.

>4S_SQUAD<>Tosha<
Vrhovni sudija Suda >4S_SQUAD<-a
toshica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2007, 1:43   #1851
Stojke
Član
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Uzice, trenutno beograd
Poruke: 64
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Freelancer

Do sada nisam zeleo da se mesam u stvari u klanu jer mislim da sam suvise nov za to ali sada zaista moram.

Moram da kazem da SHA jeste kriv ALI celokupni 666 je samo tako odvratan prema nama pocetnicima posebno iz 4S, to su strasne provokacije od onih najbanalnijih " kukvice izadji" " poslacu ovaj SS na void forum da svi vide i da ti se smeju" do malo tezih uvreda (POSEBNO NITRO) koje ne zelim da navodim jer bi u nastavku teksta stajalo mnoooogo zvezdica. Nekoliko puta bi se ukampovali i samo me cekali da izadjem. Jednom su me provocirali kao i sto su provocirali SHA
jedno pola sata do sat i bog mi je svedok da se Liman nije konektovao i napisao "pozz" pukao bih samo tako.

Ja sam sam kriv sto nisam pravio SS svih uvreda ali nema veze, krivica je moja sto se nisam dovoljno informisao.

Zelim samo da kazem da SHA treba da bude kaznjen ali ne ovako grubo, i odjednom samo zato sto nije vise mogao da izdrzi TORTURU i veoma neukusne provokacije.

p.s. Jedva cekam dan kada cu biti iole boji pvp-er pa da malo likovima iz 666 objasnim neke stvari.

pozz
Stojke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2007, 3:17   #1852
LIMAN
Veteran
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 727
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 170 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Jedna je stvar opsovati u igri a sasvim druga postovati na voidu ono sto je SHA postovao.Mislim da je bio svestan koje ce biti posledice ali da ga jednostavno nije bilo briga,sto pokazuje veliku neodgovornost
LIMAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2007, 5:46   #1853
Svetac
Član
 
Član od: 12.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 46
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Freelancer

@Toshica
---------ako dopustaš, moja molba za ublažavanje presude i dalje stoji.
.......................
Ovo ce mozda zvučati užasno neprimereno (a nije mi takva namera), ali ti si očigledno mnogo smirenije i pametnije stvorenje nego sto je SHA..... drugim rečima ne možeš porediti sopstvene reakcije sa njegovim, isto tako ne možeš porediti niti Bakino niti tvoje neumereno veće iskustvo i umeće sa njegovim.
Jednostavno mislim da je kazna, iako zaslužena, istovremeno i preoštra, i da je više uslovljena otvoreno neprijateljskim stavom nekoliko frakcija na VOID-u, nego samom težinom prekršaja.
Primera radi, Nitro je upadao na nash kanal na TS-u, pre promene šifre, i vređao... Ne vidim da mu je zbog toga nešto oslabio status u klanu. O ostalim provokacijama.... ....ne govorim.
Druga stvar, SHA je, čini mi se, 86. godiste - dakle ima 20 godina, ja sa isto toliko godina bih verovatno reagovao još gore nego on. Jednostavno, strpljenje i "ne reagovanje" na provokacije i prvu loptu je nešto sto sam ja veoma sporo, lagano i teshko naučio i usvojio.
Da pojasnim, dečka jedva da znam i smatram apsolutno glupim i neprimerenim njegove postupke; ali cenim dve stvari kod njega: neposrednost i iskrenost.
Jednostavno stav "čekaju nas na zicer, stoga i najmanje ispadanje iz koloseka je STROGO kažnjivo" je stav klana koji je ISUVIŠE svestan činjenice da je priteran u ćošak. Znam da je tvoja uloga najnezahvalnija u ovakvim situacijama, ali još jednom ....
SHA se 99% neće pojaviti ponovo na VOID-u, smatram da je ponižavajuće da zbog jedne uvrede u žaru i besu - mi izbacimo "saborca", zarad mira na "VOID"-u.
-------------------
Ako ništa drugo, molio bih da u slučaju da sud nakon ponovnog razmatranja ponovo potvrdi prethodnu presudu, istu objavi samo ovde, a ne i na VOID-ovom forumu.
-------------------
@LIMAN
Nije bio svestan, niti je razmishljao u datom trenutku...
Nakon moje prve poruke da izbrishe post dok je vreme, on je hteo odmah to da ispravi, ali na zzalost vec njih 4 je postavilo svoj post...
Nakon toga je ostavio post nedirnutim, sto iako je možda glupo, bar dosledno i pošteno.
--------------------
I... ovim sam ja završio; i u slučaju odbijanja moje žalbe/molbe za raspravu o težini presude, nadalje ostaću nem po celom pitanju (napokon )

Poslednja ispravka: Svetac (14.2.2007 u 5:59)
Svetac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2007, 11:54   #1854
loki
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Inferno
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki
Određen forumom Re: Freelancer

Ne znam da li ste citali Kodiakov post na Voidu.Pitam se na sta ili na koga je mislio??http://www.voidserver.com/modules.ph...=125555#125555
A ispod Headhunterovog avatara stoji ovo.
Joined: Dec 30, 2006
Posts: 28
Location: Sparta...Attacking Saints and stealing rock...And also killing 4S_SQUAD and DTA :P
Vrlo simpaticno,sta mislite.Trebalo bi mu prebaciti lokaciju negde drugdje.

Poslednja ispravka: loki (14.2.2007 u 12:07)
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2007, 14:09   #1855
LIMAN
Veteran
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 727
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 170 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Ponovo radi cryosphere ALI pokazuje statistike klana od ???? gde nema pola clanova klana
E svaka im cast kako su to lepo popravili
LIMAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2007, 19:34   #1856
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
Stojke kaže:
Do sada nisam zeleo da se mesam u stvari u klanu jer mislim da sam suvise nov za to ali sada zaista moram.

Moram da kazem da SHA jeste kriv ALI celokupni 666 je samo tako odvratan prema nama pocetnicima posebno iz 4S, to su strasne provokacije od onih najbanalnijih " kukvice izadji" " poslacu ovaj SS na void forum da svi vide i da ti se smeju" do malo tezih uvreda (POSEBNO NITRO) koje ne zelim da navodim jer bi u nastavku teksta stajalo mnoooogo zvezdica. Nekoliko puta bi se ukampovali i samo me cekali da izadjem. Jednom su me provocirali kao i sto su provocirali SHA
jedno pola sata do sat i bog mi je svedok da se Liman nije konektovao i napisao "pozz" pukao bih samo tako.

Ja sam sam kriv sto nisam pravio SS svih uvreda ali nema veze, krivica je moja sto se nisam dovoljno informisao.

Zelim samo da kazem da SHA treba da bude kaznjen ali ne ovako grubo, i odjednom samo zato sto nije vise mogao da izdrzi TORTURU i veoma neukusne provokacije.

p.s. Jedva cekam dan kada cu biti iole boji pvp-er pa da malo likovima iz 666 objasnim neke stvari.

pozz
Razumem tvoju solidarnost i siguran sam da je SHA zestoko provociran, ali...

Nasi piloti pripadnici >4S_SQUAD<, moraju na to biti spremni jer je to taktika neprijatelja koju cesto koriste u ocaju. Svesni su da nadolazimo kao bujica i da cemo ih pocistiti pred sobom. Zato ignorisite provokacije, svaki nas neprimeren odgovor je prilika za njih i za sve druge da nasu cast i ubojitost okaljaju za "zelenim stolom".

Disciplina i kodeks casti u ratnim operacijama su nesto sto se ocekuje da bude sprovodeno od svakog naseg clana a bes i ljutinu iskalite onako kako svaki hostile zasluzuje - totalnim unistenjem - njih i njihove brodove pretvorite u space dust Siriusa!
BabaRoga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2007, 21:56   #1857
Svetac
Član
 
Član od: 12.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 46
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Freelancer

Ne mogu da verujem da niko nije zainteresovan za ponudu od 30 miliona....

Ljudi se izgleda kupaju u parama na VOID-u
Svetac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2007, 23:50   #1858
Stojke
Član
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Uzice, trenutno beograd
Poruke: 64
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Freelancer

Ja bih to radio ali ne mogu da se smirim dok ne ubijem jos 200 npc-ova cisto da mi pise da sam ih roknuo hiljadu.

Mnogooo volim nomade.

P.S. Ne znam za druge ali se ja na ovome Voidu stvarno rasturih od love.
Stojke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2007, 14:58   #1859
Coca-NiCola
Novi član
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Coca-NiCola
Određen forumom Re: Freelancer

Ma ljudi samo opusteno... nemojte da nasedate na provokacije.
Znate kako kazu... za dobrim konjem prasina se dize!!!

Samo ih iskulirajte!
A sto se tice izbacivanja SHA ... i ja mislim da je ja ova odluka previse stroga, ja bih ga radije zveknuo po dzepu sa jedno 10-15 miliona kredita!!!
...barem za sada!

Ljudi danas sam obavio razgovor sa provajderom... dolazi mi adsl za koji dan...
Woooooo hooooooooo!!!

Just be cool guys, reinforcement is coming!!!
Coca-NiCola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2007, 20:19   #1860
bladerunner
Drmač kaveza
 
Avatar korisnika bladerunner
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: /dev/urandom
Poruke: 229
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 67 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

@Svetac
Ma ja sam zainteresovan, ali sam malo u cajtnotu...
bladerunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
4s squad, freelancer


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Freelancer mmn2911 Simulacije vožnje 63 14.7.2013 9:52
Freelancer online rexma Mrežne igre 40 20.9.2006 21:06
Novi Freelancer ? Psychon@ut Simulacije vožnje 19 26.6.2006 10:30
Freelancer laserjat Tekstovi u SK 2 22.5.2006 2:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com