Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > Online susreti
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Online susreti Zakazivanje okršaja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.1.2007, 19:28   #1681
>4S_SQUAD<>ULTRA<
Član
 
Član od: 23.7.2006.
Lokacija: Hrvatska, Osijek
Poruke: 201
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku >4S_SQUAD<>ULTRA<
Određen forumom Re: Freelancer

Drugarstvo nemjesaj u to, jer nevjerujem da ni jedan klan na voidu nema takvo dobro drustvo!!!

Ali sam svoje rekao i stojim iza toga!!!

Moram se malo skulirati i odmoriti od svega!!!
Jedan od razloga sto odlazim je taj sto smo si previse neprijatelja nabili na glavu, di god se okrenes, neprijatelj!!!!
Za sad je tako!!!

A ko zna za kasnije, mozda dodje neki novi airman
DO toga POZZZ!!

CYA IN SPACE!!
>4S_SQUAD<>ULTRA< je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2007, 19:32   #1682
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

@ULTRA
Sve najbolje, nadam se da ces se vratiti sto pre!!!!
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2007, 19:59   #1683
LIMAN
Veteran
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 727
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 170 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

AHHHHHHHHHH skroz bezveze sto se ovo dogadja Ja sam za neki dogovor ali ako ne:

SVE NAJBOLJE ULTRA
LIMAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2007, 2:33   #1684
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Sve najbolje ultra!
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2007, 19:29   #1685
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Freelancer

'vako... Ja bas nesto i nisam pratio ovaj topic, a vidim da je narastao na 85 strana, pa ako neko moze u kratkim crtama da mi preprica o cemu se ovde radi. Bistrim neke cd-ove ovde sa igrama i nabasao sam na Freelancer. Posto sam strastveni "Elitista" i pola zivota sam izgubio igrajuci "Elitaste" igre (Elite, Frontier, First Encounter, Freelancer), resih ponovo da instaliram Freelancer-a, znam da negde imam sacuvan save. Ono sto me interesuje jeste to online igranje. Jel moze neko, u najkracim mogucim crtama, da mi objasni o cemu se tu radi. Da li je dovoljna osnovna verzija Freelancer-a, da li u multiplayer-u vozis sa onim statusom iz kampanja (tj. imas taj brod i sve ostalo sto ide uz njega). Znaci totalni sam laik za multipl. Freelancer, tako da nemojte da mi se smejete. Koji su serveri, ima li klanova? Kada se pridruzim kako se onda igra (na cijoj strani, ima li misija...itd)? Mozda je ovo malo i offtopic sad, pa mozete da mi posaljete instrukcije i na PM.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2007, 20:20   #1686
marko3581
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Veliko Gradiste
Poruke: 224
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku marko3581
Određen forumom Re: Freelancer

Ovako:
Imas prilican broj servera,ali je velika vecina "vuna"(par igraca,los ping..).Postoje par dobrih servera,uostalom evo pa pogledaj listu.

Predhodni save iz singleplayera se ne racuna,kreces od samog pocetka.

E sad,mi tj 4S_SQUAD,(btw jedini relativno srpski klan uopste na FL nebu,po mojim saznanjima) igramo na jednom od najboljih ako ne i najbljem serveru,Void-u.

Za svaki server ti treba poseban mod,u zavisnosti od servera.Oni sadrze nove planete,brodove,oruzija...,sve u svemu novine u odnosu na original verziju.

Sta ti je sve potrbno za igranje na voidu:
1.Naravno,full verzija igre
2.Freelancer Mod Manager 1.3 1.3, takode instaliran
3.Mod "Void2112 v4", instalira se automatski,
4.TeamSpeak2 program za mrezni razgovor -nije obavezno ali je pozeljno

Ako mozda zelis da se ukljucis sa nama evo ti originalan link:

http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=6869
Bakin prvi post sve objasnjava.
Moze da posetis i nasu stranu na Void-ovom forumu.

Poslednja ispravka: marko3581 (20.1.2007 u 20:30)
marko3581 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2007, 22:30   #1687
Doncha
Član
 
Član od: 10.4.2006.
Poruke: 315
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 8 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

To što se save iz SP-a ne računa nije nikakav problem. Ukoliko se odlučiš za Void, uz našu malu pomoć, doći ćeš do najboljeg broda i naoružanja za max 2-2,5 sata igranja.

Postoje misije preko kojih se dolazi do novca i naoružanja (ubijaš NPC-jeve naravno) ali su prava poslastica borbe medju igračima i klanski (kao i RP) ratovi koji besne na sve strane.
Nadam se da ćeš odlučiti da nam se pridružiš.
Pozdrav!
Doncha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2007, 2:19   #1688
LIMAN
Veteran
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 727
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 170 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Pattone dodji na void,stvarno je super Samo ne mozes da napravis lik Patton,vec sam ga iskoristio
LIMAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2007, 10:21   #1689
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer

Evo da se javi i GLAVNI krivac za sve!!!
Prvo odluku koju sam doneo nije mi bilo lako doneti bas zbog toga sto sam morao da je donesem zbog tebe, jer si clan Konzilijuma i nas najbolji fighter a mozda jedan od 10 najboljih na serveru a i sire i jedan si od najzasluzenijih za postojanje ovog klana mnogo si energije ulozio za sve to kao i mi.Drugo morao sa da uzmem u obzir i tvoje ranije prekrsaje kojijih je bilo a ti to znas koji su i ne bi ih sada iznosio, a kao trece ja sam doneo odluku iz koje ja stojim kao sudija. Odluku koju sam doneo je teska bas zbog situacije u kojoj smo i koja je rezultovala da ti zbog nje sada odlazis. Slazem se sa tobom da smo stvorili mnogo neprijatelja ali to nam je i bio cilj da pokrenemo stvari sa mrtve tacke da ljudi pricaju o nama da zbog nasih partija i borbi uzivamo neki ugled i respekt, ali nismo svi bas tako dobri i iskusni borci kao ti, i zbog toga mozda nemamo bas neki znacajniji skor, ali to je samo statistika po meni i ako je cilj da imamo Ok statistiku onda bolje da se ni neigramo u opste. Mislim da je znacajnije da ocuvamo ovo sto smo do sada stvorili i sto nas dosta izdvaja od ostalih. Molio bih te da ovo moju odluku prihvatis i da nastavis da sanama i dalje prasimo Sirijusom, razmisli jos jednom o svemu, jer najlakse je okrenuti ledja i otici, a najhrabrije je kad se uzdignes iznad svega i sve stoicki to izdrzis.I dok ja ovo kucam ti nemoj da se povlacis ni iz klana ni sa foruma nego razmisli jos jedno i vrati se. Odluka je tvoja, ali kako god da uradis ja NECU PRIHVATITI TVOJ ODLAZAK JER CES TAKO ISPASTI KUKAVICA, A TO NERADE VELIKI BORCI KAO TI !!!!!!

>4S_SQUAD<>Tosha<
toshica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2007, 11:34   #1690
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Freelancer

@marko3581

Hvala. Oprobacu se online cim uzmem od druga igru, posto je moja kopija stradala. Damn noname discs
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2007, 13:29   #1691
>4S_SQUAD<>ULTRA<
Član
 
Član od: 23.7.2006.
Lokacija: Hrvatska, Osijek
Poruke: 201
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku >4S_SQUAD<>ULTRA<
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
toshica kaže:
Evo da se javi i GLAVNI krivac za sve!!!
Alo bre sta ti je??
Kakav krivac!!!
>4S_SQUAD<>ULTRA< je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2007, 14:11   #1692
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
Patton kaže:
@marko3581

Hvala. Oprobacu se online cim uzmem od druga igru, posto je moja kopija stradala. Damn noname discs
Ako nista drugo, imacemo vezu na forumu SK ako Patton dodje u ekipu
Sala mala, oprobaj se i vidi da li ti se svidja VOID!
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2007, 17:04   #1693
toshica
Član
 
Član od: 5.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 136
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku toshica Slanje poruke preko Skypea korisniku toshica
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
>4S_SQUAD<>ULTRA< kaže:
Alo bre sta ti je??
Kakav krivac!!!
Figurativno naravno
toshica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2007, 10:34   #1694
loki
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Inferno
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki
Određen forumom Re: Freelancer

Pa,izgleda da cu morati da obrisem kompletan id (sve char)jer ne mogu jednostavno da igram.Cak sam napravio i nov char,prosao tri misije i u povratku sa trece kompletno naor i shild su bili u kvaru.Od tog trena nisam mogao misije da radim.Cak sam i prodao falicnu opremu,ali se i nova pokvarila.Sad mi ide dobro internet i imam 7o ping.Kad krecem u misiju sve je u redu dok ne pocne fight.E tu mi ping naprasno ode na preko 200 bilo je i 5oo.dolazi ono get back in batle i frljne me van.Ovo mi je Strail napisao:I suggest that you replace your gear if this is the case and "re-buy" new if you can.

Clearly there is an issue which is not going away with your repair on the current equipment. Please try one or two items - sell and get new, then see if it will repair the new items before you do a wholesale change of equipment.
_________________
Server Admin - The Void Server.E pa sve sam ovo uradio,i nista.Skida mi pare posle svake popravke,a nista se ne desava.Ovako ne mogu da igram,tako da sam odlucio da sve reinstaliram i da krenem sa novim idom.Ovi sa voida ne mogu izgleda da srede ovo(Kahless je popravio opremu,ali posle sledece misje se sve pokvarilo)ili nece vise da se bave sa ovim problemo.Ja sam pokusao sve,tako da nemam vise nikakvu drugu ideju.Imam na tradeu 3o miliona,pa bih to predao nekom kome treba.Recite mi sta mislite,i nadam se da se necete naljutiti na mene.Mozda je i moja krivica,ali ako i jeste bilo je nenamerno.
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2007, 12:17   #1695
Milcha
Novi član
 
Član od: 27.11.2006.
Poruke: 20
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Freelancer

Ne znam Che sta da ti kazem probaj da uradis nesto sa kompom samim da ceo komp dignes u vazduh (ne fizicki naravno) da sredis net takodje i da instaliras ponovo FL pomogucstvu da nabavis neku drugu verziju ako oces mogu ti ja poslati postom disk sa koga ja instaliram a da si blize dosao bi sve da ti sredim . Gledaj da to sto pre sredis mislim da to nebi trebalo da ima veze sa tvojim ID .Ali probaj sa novim pa ako radi simslicemo nesto ali ako radi probaj ponovo sve i sa starim.
Milcha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2007, 13:14   #1696
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
loki kaže:
Pa,izgleda da cu morati da obrisem kompletan id (sve char)jer ne mogu jednostavno da igram.Cak sam napravio i nov char,prosao tri misije i u povratku sa trece kompletno naor i shild su bili u kvaru.Od tog trena nisam mogao misije da radim.Cak sam i prodao falicnu opremu,ali se i nova pokvarila.Sad mi ide dobro internet i imam 7o ping.Kad krecem u misiju sve je u redu dok ne pocne fight.E tu mi ping naprasno ode na preko 200 bilo je i 5oo.dolazi ono get back in batle i frljne me van.Ovo mi je Strail napisao:I suggest that you replace your gear if this is the case and "re-buy" new if you can.

Clearly there is an issue which is not going away with your repair on the current equipment. Please try one or two items - sell and get new, then see if it will repair the new items before you do a wholesale change of equipment.
_________________
Server Admin - The Void Server.E pa sve sam ovo uradio,i nista.Skida mi pare posle svake popravke,a nista se ne desava.Ovako ne mogu da igram,tako da sam odlucio da sve reinstaliram i da krenem sa novim idom.Ovi sa voida ne mogu izgleda da srede ovo(Kahless je popravio opremu,ali posle sledece misje se sve pokvarilo)ili nece vise da se bave sa ovim problemo.Ja sam pokusao sve,tako da nemam vise nikakvu drugu ideju.Imam na tradeu 3o miliona,pa bih to predao nekom kome treba.Recite mi sta mislite,i nadam se da se necete naljutiti na mene.Mozda je i moja krivica,ali ako i jeste bilo je nenamerno.
Zao mi je sto si imao takve situacije, nikom ne bih zeleo te muke.
Niko ti nece zameriti sa kreiranjem novog ID pogotovo s' obzirom na tvoju otvorenost i problem sa kojim si se suocavao. Ako ni taj postupak ne bude dao rezultate, javi mi se na PM.
BabaRoga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2007, 20:04   #1697
loki
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Inferno
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki
Exclamation Re: Freelancer

Celu igru sam skinuo,iz registrya sam izbrisao sve sto sam nasao,cak i iz regedita HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Microsoft Games\Freelancer\1.0\InstallKey ali mi se pojavio isti id broj sa svim char-ovima lepo sacuvanim.Moze li se drugi broj dobiti,ili ova kopija sto ja imam radi samo sa ovim brojem?Po mojoj teoriji bas sa ovom registracijom imam problem.Uz to sam mislio da sa svakom novom instalaciom dobijas drugi id broj.E sad pojma nemam sta da radim,jer ako samo obrisem te charove nista nisam uradio.Svaki novi char mi radi iste zavrzlame kao i stariji.Ima li ko neku ideju?
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2007, 20:50   #1698
BabaRoga
Član
 
Član od: 28.6.2006.
Lokacija: Novi Sad, Serbia
Poruke: 324
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku BabaRoga
Određen forumom Re: Freelancer

Citat:
loki kaže:
Celu igru sam skinuo,iz registrya sam izbrisao sve sto sam nasao,cak i iz regedita HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Microsoft Games\Freelancer\1.0\InstallKey ali mi se pojavio isti id broj sa svim char-ovima lepo sacuvanim.Moze li se drugi broj dobiti,ili ova kopija sto ja imam radi samo sa ovim brojem?Po mojoj teoriji bas sa ovom registracijom imam problem.Uz to sam mislio da sa svakom novom instalaciom dobijas drugi id broj.E sad pojma nemam sta da radim,jer ako samo obrisem te charove nista nisam uradio.Svaki novi char mi radi iste zavrzlame kao i stariji.Ima li ko neku ideju?
Probaj da formatiras hard disk, mislim da ti to mora pomoci.
BabaRoga je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2007, 21:32   #1699
marko3581
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Veliko Gradiste
Poruke: 224
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku marko3581
Određen forumom Re: Freelancer

Probaj da u MPAccountName zamenis polednji broj(ili slovo) bilo kojim drugim.Ali predhodno sacujav stari.Meni tako radi.
marko3581 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2007, 22:28   #1700
loki
Član
 
Član od: 16.11.2006.
Lokacija: Inferno
Poruke: 60
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku loki Slanje poruke preko Skypea korisniku loki
Određen forumom Re: Freelancer

Uf,samo format c ne ako postoji neki druga mogucnost.Skoro sam to radio,i dosad podesavao.A to sa brojem sam probao,doduse samo dva broja.Hvala vam.
loki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
4s squad, freelancer


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Freelancer mmn2911 Simulacije vožnje 63 14.7.2013 9:52
Freelancer online rexma Mrežne igre 40 20.9.2006 21:06
Novi Freelancer ? Psychon@ut Simulacije vožnje 19 26.6.2006 10:30
Freelancer laserjat Tekstovi u SK 2 22.5.2006 2:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com