Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.12.2017, 1:44   #11961
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pedjosav kaže: Pregled poruke
Jel ovo Kajlo Ren na slici?‚
Da, ironicno sto je dobar glumac i ima dobre filmove ali trenutak kada je skinuo masku u SW7 to je bilo sto se tice mene...
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2017, 17:40   #11962
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Dunkirk (2017)



Kakvo razočarenje, ovo ne samo da ne može da "prismrdi" Redovu Rajanu, nego ne uspeva da ostvari osnovne kvalitete koje jedan film treba da poseduje (priča, zaplet, glavni likovi ). A nije uspeo ni da uhvati koliko je akcija spasavanja bila masivna i velika. U filmu deluje kao da su spasili jedva 10 hiljada vojnika i tek se eksplicitno na kraju kaže da je spaseno preko 300 hiljada.

Jednostavno ima previše stvari koje se ovde ne mogu oprostiti.

U filmu ne postoje glavni likovi, pratimo priču preko nekoliko ljudi koji gotovo ne progovaraju a i kad progovore ne kažu ništa značajno. Ne postoji nikakva karakterizacija pa me do kraja nije ni interesovalo da li će se nešto nekom desiti. Neverovatno koliko su kvalitetni glumci loše upotrebljeni i neiskorišćeni, Kenet Brana, Kilijan Marfi, Mark Rejlans i naravno Tom Hardi kome se lice ne vidi 90% filma od pilotske maske. Umesto njih su mogli da dovedu totalne anonimuse i rezultat bi i dalje bio isti.

Takođe, film nije hronološki sniman, pa se povremeno vraćamo na neke scene koje su se desile ali ih posmatramo iz drugog ugla. I to bi bilo u redu da scene nisu iscepkane i da se prebacuju sa događaja na događaj bez nekog smislenog redosleda, pa tako imamo scenu dogfight-a koja se u ključnom trenutku prebacuje na scenu drame na brodiću, pa onda na dešavanja na velikom spasilačkom brodu i na samom kraju kad ste već i zaboravili na avione vraćamo se da vidimo kako se dogfight završio. Nemačka vojska je osim par aviona nevidljiva i imaginarna, bombe i meci dolaze niotkuda i "po potrebi". Na plažama u svakom trenutku nije pokazano više od nekoliko stotina vojnika i to u onim masivnijim scenama.

U filmu od početka do kraja nema ni kap krvi niti nekih trenutaka za pamćenje. Ako scena pokaže vojnika koga je raznela bomba i "štuke" koje non-stop gađaju vojnike očekujem neku dozu realizma, ipak je ovo 2017-ta. Zvuk je jako dobar, uverljiv, stvara atmosferu nevidljive opasnosti i to je pored par spitfajera (koliko ih je očigledno učestvovalo u akciji spašavanja po ovom filmu) jedino što mi se dopalo.

Ne mogu ovo nikako da preporučim ma koliko voleo tematiku II svetskog rata. Ocena 4/10.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
Nestor (31.1.2018), pedjosav (7.12.2017), player1 (9.12.2017), tiho86 (7.12.2017), zerb (8.12.2017)
Stara 7.12.2017, 20:47   #11963
svarogog
Član
 
Član od: 12.12.2011.
Poruke: 319
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 72 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Poenta tog filama je da na sto verodostojniji nacin prikaze strahote rata i totalno beznadje ljudi koji su zahvaceni u istom. Film je sa te strane perfektno uradjen na primer slican ovom filmu je Come and See koji takodje na slican nacin pokusava da docara haos rata, scena prolaska kroz mocvaru je stvarno mucna za gledanje. A ratnih filmova sa razradjenim likovima ima na stotine dok ovakivih ima samo par.
svarogog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku svarogog na korisnoj poruci:
ezenkiel (11.12.2017), pentraksil (8.12.2017)
Stara 8.12.2017, 12:07   #11964
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Dunkirk (2017)



Ne mogu ovo nikako da preporučim ma koliko voleo tematiku II svetskog rata. Ocena 4/10.

Meni se recimo film dopao. Mozda zato sto sam otprilike znao kakav je tip filma. Rajan je film koji se fokusira na likove, Dunkirk nije takav film niti pokusava da bude. Vise se fokusira na neke individualne strahote kroz koje prosecan vojnik prolazi tokom sukoba. Ne fokusira se cak ni na samu operaciju, vec opet, na neki psiholoski deo rata...Dopala mi se suptilnost nekih situacija i ta prizemnost....Ma koliko operacija bila velika sve je to na kraju pada u vodu za onog vojnika na plazi...on gleda kako ce se on sam izvuci...ostalo samo ako mora. Ima tu naravno i druge strane, herojstva itd....ali meni je taj deo bio u drugom planu. Meni je fino legao. Ne treba ocekivati tip filma poput Rajana, nikako...Dobar film (po meni) na neki svoj nacin. Kao sto rece Svarogog...ne bas toliko brutalan kao Idi i Smotri, ali ide na neku slicnu tematiku.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
caine (8.12.2017), Ekiman (12.12.2017), ezenkiel (11.12.2017), Leonida (9.12.2017), zdravkelja (8.12.2017)
Stara 10.12.2017, 8:23   #11965
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

C'era una volta il West (Once Upon a Time in the West) (1968)
http://www.imdb.com/title/tt0064116/



Pojavio se RESTORED.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG filma, te da se podsetim...
Ubedljivo najbolji film Serđa Leonea. Ono što je vrhunski urađeno su 4 glavne uloge, Klaudija Kardinale sa njenom porculanskom lepotom mi se ipak ne uklapa (no možda i grešim, jer je sa druge strane odličan kontrast) i Čejenov i Mortonov portret mislim da nisu baš maestralno izvučeni. No zato Frenkova i Harmonikina uloga čine da je film klasika. Harmonikina uloga je ipak preterivanje, ljudski je nemoguće biti toliko hladnokrvan i sračunat. Ostatak ekipe i filma čini groteskni deo, i valjda ga to i svrstava u špageti vestern. Šteta, jer je scenario filma odličan, sa dobro psihološki profilisanim glavnim likovima, koji su tako našminkani, da je jasno da za života hodaju kroz pakao... i viđenjem "Američkog sna." Da nije tog elementa, ovo bi bio najbolji ikada snimljeni vestern, u psihološkom pogledu izražajniji od Tačno u podne, ako je upoređivanje sa njim ikako moguće.
Spoiler za Muva:
Scena sa muvom na licu bandita na početku je "krvava", ne ide mi u glavu kako su to uspeli da snime. Mora da je ipak fotomontaža.

Poslednja ispravka: Suad Novic (10.12.2017 u 11:40)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
Mac4LiF (11.12.2017), mentolbrebombona (14.12.2017), zerb (13.12.2017)
Stara 10.12.2017, 10:35   #11966
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Bullet Head (2017)
http://www.imdb.com/title/tt6204340/



Najupečatljivi deo filma je da je od i životinje i (nekih) ljudi, životinja bolji čovek, jer ljudsko prijateljstvo nema nikakve šanse u poređenju sa onim sa psom. Uvek daje glavu u stani pani situaciji za prijatelja. Nekako mi je film čudan, ima neku posebnu atmosferu.

Poslednja ispravka: Suad Novic (10.12.2017 u 12:46)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2017, 10:36   #11967
reds
Član
 
Član od: 7.11.2007.
Poruke: 93
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Meni je zanimljivo u vezi Dunkirka, ako sam dobro primetio, da se Nemci nijednom u filmu ne oslovljavaju vlastitim imenom nego kao Enemy.Lično sam film me vise podseca na neki dokumentarac nego na igrani film.A operacija Dunkirk je jedna od dosadnijih u WWII čim sam saznao da rezira film sa tom tematikom pomislio sam da ce biti dosadan.
reds je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2017, 12:43   #11968
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Victoria & Abdul (2017)
http://www.imdb.com/title/tt5816682/



Istinita priča o neobičnom prijateljstvu kraljice Viktorije i njenom pokušaju da pod stare dane zaboravi na svoje aristoktatsko poreklo i povrati nešto od ljudskosti.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2017, 22:26   #11969
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Thelma (IMDb)



Ukratko, još jedno kvalitetno skandinavsko ostvarenje - mislim da sam negdje čitao da je norveški kandidat za Oskara. Fokus je na drami koju proživljava tinejdžerka rastrzana između pogleda na svijet usađenih odrastanjem u strogoj hrišćanskoj porodici, tajanstvene bolesti koja se ispoljava epileptičkim napadima tokom kojih njene misli i sveukupno psihičko stanje ispoljavaju paranormalne pojave na okolinu, te lezbijske zaljubljenosti.
Tehnički, film je kvalitetno urađen. Možda je malo predug - ne vremenski, nego mi se čini da se u principu malo toga dešava - ali svejedno konstantno drži pažnju. Jedino mi se kraj ne sviđa - nekako mi se čini da naglo završava, malo zbrzano, i ostavlja otvorena pitanja. 7/10

Mother! (IMDb)



Ufffffff ... Čitao sam ranije da ovaj film ili obožavaš ili mrziš, a još sam na osnovu trejlera mislio da je u pitanju nekakav psiho horor, a ne neka alegorija.
Enivej, ubijte me, ali meni se film baš sviđa. Ne znam šta da kažem a da ne spoilujem previše, ali mislim da je kvalitetno odrađeno pričanje više priča (bar tri, po meni) a gledajući samo jednu radnju, jedan film. U svakoj priči Ksavier, Dženifer, kuća i gosti imaju svoju simboliku, u skladu sa tom pričom. Jedino što ne volim što poslije filma moram guglati za dodatna objašnjenja tipa "šta je autor sve htio da kaže" ali sam ipak bio dovoljno zainteresovan da ih tražim. Po netu vidim da ima mnogih koji sve ovo što je meni fenomenalno vide kao fenomenalno ali smeće tako da nemojte previše moje mišljenje da uzimate za referentno, ali ipak preporučujem da se odgleda. (7/10)
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku ezenkiel na korisnoj poruci:
goranmax (13.12.2017), Miki1987 (18.12.2017), shrafko (14.12.2017), ZoNi (13.12.2017)
Stara 13.12.2017, 10:02   #11970
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Hvala, ezenkiel, baš sam planirao da odgledam te filmove ovih dana
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
ezenkiel (14.12.2017)
Stara 13.12.2017, 18:24   #11971
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.394
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 480 puta na 281 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Silent Hill - Revelation (2012)
http://www.imdb.com/title/tt0938330/?ref_=nv_sr_6


Veliki sam ljubitelj Silent Hill igara, prva tri dela su ostavili nezaboravan utisak. Što se tiče samih filmova prvi Silent Hill nije bio loš mada to nije neka pohvala, cenio sam što su bili donekle verni prema samoj igri što se tiče atmosfere i efekata samih stvorenja i to je bilo sve sa pozitivne strane. Drugi deo je u kratkim crtama užasan. Sam film se veći deo bazira na igri Silent Hill 3 ali su tu i elementi vidjeni i u prve dve igre (sve po malo), ipak sam krajnji rezultat je amaterski i sve izgleda nekako zbrzano a šta tek da kažem za glumu i dijaloge katastrofa što je šteta, film ima dobru ekipu ali su neubedljivi u svojim ulogama, i pored verne atmosfere i izgleda stvorenja nema ničega strašnog što uteruje strah u kostima kao u igrama a šta da kažem za samo finale filma koji je užasno jeftin. Sve je toliko loše da se i reditelj izvinio fanovima serijala. O da u naslovu filma stoji i ono čuveno 3D i ima dosta monenata gde se vrišti na 3D in your face bespotrebno, za fanove Šon Bina i on je tu i koji reprizira svoju ulogu iz prvog filma, ali ni to nije dovoljno za preporuku, u suštini loše veoma loše.

Ocena 4/10
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2017, 12:06   #11972
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Pirates of Somalia (2017)
http://www.imdb.com/title/tt5126922/



Biografski film koji pokazuje da se u životu mora strpljivo čekati svoja šansa, ali i da ponekad treba imati petlju da se iskoristi svojih 5 minuta. Film u kome se ništa i sve događa, mislim, pun je potencijalne dramatike, ali kao da se ništa ne dešava.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The Pirates of Somalia (2017) WEB-DL.x264-FGT.zip (52,0 KB, 3 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (15.12.2017 u 10:53)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2017, 18:10   #11973
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Killing of a Sacred Deer (2017)



Veće smeće od filma nisam pogledao u ovoj godini. O filmu ništa nisam znao osim da glume Nikol Kidman i Kolin Farel pa sam mislio da ne može biti mnogo loš. Da, baš.

Ukratko, priča prati renomiranog hirurga i njegov život koji se okreće naglavačke posle razgovora sa dečakom koga je do tada simpatisao.Njegova porodica postaje taoc natprirodnih elemenata koje on ne može da objasni i ne zna kako da se suoči s tim.

Likovi u ovom smeću su hladni i nesimpatični, operisani od bilo kakve ljudskosti, sa robotizovanim glasovima i ponašanjem. Ovo bi moglo da funkcioniše da se odnosi samo na glavnog antagonistu filma ali, nažalost, i ostali likovi su manje-više isti. Dijalozi su im dosadni i neugodni bez neke posebne poente (prim. da li mogu da vidim koliko si maljav ispod miške). Gluma je po meni loša, drvena, mada vidim da neke recenzije hvale glumu. Verovatno najgore izdanje Kolin Farela koje sam ikada video. Možda nije ni njegova krivica ako je režiser tražio tako da glumi.

Vidim da je film snimljen po nekoj grčkoj drami ali je egzekucija od strane režisera užasna. Jedva sam se naterao da završim ovo smeće do kraja, najviše zato jer sam očekivao da se desi nešto smisleno. Kraj je veliko razočarenje.

Ocena 1/10.

Vidim da na imdb-u ima dosta, po meni neshvatljivo, dobrih ocena pa možda moj ukus nije merodavan. Prošlo je vreme kada sam se ložio na ovakve stvari.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2017, 0:07   #11974
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Snowman (2017)
http://www.imdb.com/title/tt1758810/



Serijski ubica na norveški način. Dobro baziran, ali čini mi se i pomalo razvučen scenario sa manje-više predvidivim krajem. No, ako ništa drugo, može se uživati u zimskom pejzažu Norveške i infrastrukturnim poduhvatima. Nisam mogao da odmah prepoznam Val Kilmera u sporednoj ulozi, mislio sam da je neko ko liči na njega. Sudeći po nadutom licu, izgleda da ima gadnih problema sa alkoholom. Šteta za tako sjajnog glumca.
Još samo da napomenem, izbegavajte iExTV release, ton i slika nisu sinhronizovani.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The Snowman (2017) 720p.HC.WEBRip.MkvCage.zip (24,6 KB, 1 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (15.12.2017 u 9:41)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2017, 0:12   #11975
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Jesi li gledao neki Lanthimosov film? Ima on taj wierd stil, nije za svakoga. Bas cu da pogledam za vikend.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2017, 2:20   #11976
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Jesi li gledao neki Lanthimosov film? Ima on taj wierd stil, nije za svakoga. Bas cu da pogledam za vikend.
Nisam, niti sam čuo za režisera. Film me donekle podseća na jako neuspelu verziju Kjubrikovog Shining. Za mene definitivno nije taj stil.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2017, 9:42   #11977
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Suad Novic kaže: Pregled poruke
Nisam mogao da odmah prepoznam Val Kilmera u sporednoj ulozi, mislio sam da je neko ko liči na njega. Sudeći po nadutom licu, izgleda da ima gadnih problema sa alkoholom.
Rak, ne alkohol
https://variety.com/2017/film/news/v...as-1202404289/
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
Suad Novic (15.12.2017)
Stara 15.12.2017, 10:37   #11978
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Ne znam, rak isušuje koliko znam, ne goji.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2017, 11:04   #11979
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ragtime (1981)
http://www.imdb.com/title/tt0082970/



Vredi se podsetiti ovog Formanovog režiserskog remek-dela.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Ragtime (1981).WEB-DL.x264-RARBG.zip (39,0 KB, 2 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (15.12.2017 u 17:12)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2017, 15:05   #11980
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Nisam, niti sam čuo za režisera. Film me donekle podseća na jako neuspelu verziju Kjubrikovog Shining. Za mene definitivno nije taj stil.
Ja ne znam gde si ti video Kjubrikov "Shining" u ovom filmu Veze sa vezom nema, niti pokusava da bude to Lahtimosovi filmovi su takvi, cudni i nekada neprijatni za gledanje....ili ih volis ili ne. Meni se Lobster dopao bas zbog toga sto je tako cudan....poprilicno zanimljivo u danasnjem prezasicenom Holivudu.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com