Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.11.2008, 15:12   #581
shteff
Član
 
Član od: 11.11.2008.
Lokacija: Nestao u akciji....
Poruke: 73
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

Eh dok neprobas Negotinska vina nepriznajem te
Ako ti se svidja HP serijal ok,ja ga nepodnosim,ali live and let other's live zar ne.
Slican primer imamo i sa Clear Sky koj je proso relativno lose po raznim sajtovima/magazinima (60 u SK ) ali staces kad sam fan,mucio sam se ko konj zbog bugova i zavrsio je nekako na silu
shteff je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2008, 17:54   #582
ridiculus
Član
 
Član od: 27.9.2008.
Poruke: 191
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 86 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

Citat:
YoZla kaže: Pregled poruke
Po netu svi pricaju da je najgora igra ikad E.T. , I uzmem ja lepo skinem emulator skinem igru, odigram prvih 20 sekundi i shvatim zasto je to najgora igra ikad... Nije sto je stara, pa sad kao sve nove igre bolje, nego je stvarno strava i zhasu od igre...
Slažem se. E.T. je legendarno loš, kao i Custer's Revenge iz istog doba i za istu mašinu, Atari 2600. Ta igra vas stavlja u ulogu generala Kastera koji siluje Indijanku.

Ali ja sam hteo da skrenem pažnju na nešto drugo. Nisam igrao lično, posle pročitanog ne pada mi na pamet, čak ni kao kuriozitet, ali evo jednog zanimljivog teksta:

Citat:
In 1986, tattooed jack-of-all-everything "Beat" Takeshi directed a game called Takeshi no Chousenjou (Takeshi's Challenge). It was, from design to execution, utter punishment for any gamer determined enough to attempt the grind. The challenges were thinly-veiled jokes. You'd have to hold down a button for hours, or leave the controller untouched for an hour. You'd have to sing into the controller for an hour . . . or hit a final boss a mind-numbing twenty thousand times.
In 1995-ish, Absolute Entertainment failed to release Penn and Teller's Smoke and Mirrors, because they went out of business trying to meet Penn Jillette's daily catering demands. A complete build of the title still thrives in BitTorrent form, largely for the included minigame Desert Bus. The game put you in the driver's seat of a 45-mph bus from Arizona to Las Vegas -- a straight, flat burn though the middle of absolutely nothing. The trip took eight hours . . . in real time. The bus pulled to one side a bit, so it was impossible to just tape down a button and walk away; you just had to sit there, steer occasionally, and wait. And wait. After 8 hours, you received one (1) point, and had the option of turning around and going back. For another 8 hours. And another point.
In 2005, D3 and Sony released Baito Hell 2000 (Work Time Fun, US title). This collection of mindless tasks challenged gamers to . . . well, to play them, I guess, for as long as they could stand to punch the buttons. The player had to separate baby chicks into bins, or chop wood, or not drive over a cliff. Or, most infamously, put the caps on pens at a pen factory: pen after pen after pen after pen after pen after pen.
Izvor: insert credit
ridiculus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ridiculus na korisnoj poruci:
Dimo (15.11.2008)
Stara 15.11.2008, 18:45   #583
b0ky94
Član
 
Član od: 16.10.2008.
Poruke: 114
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Post Re: Najgora igra koju ste igrali

GTA San Andreasne volim bas igrice al ova je tek odvratna, a najbolje su sa automobilima (neke trke po gradu)
b0ky94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2008, 19:10   #584
Filip989
Član
 
Član od: 10.10.2008.
Lokacija: Ostruznica
Poruke: 40
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 35 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

Citat:
b0ky94 kaže: Pregled poruke
GTA San Andreasne volim bas igrice al ova je tek odvratna, a najbolje su sa automobilima (neke trke po gradu)
Zašto San Andreas?
Filip989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2008, 20:51   #585
dkdnt
Veteran
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 613
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 207 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dkdnt
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

ok, upravo sam sa curom završio Syberiu 2, i moram reći da je ovo najlošija igra koju sam u ovom žanru igrao. Jeste da sam manje više nov što se ovakvih igara tiče, ali neke stvari su jednostavno jadne.

poenta čitave igre jeste da stvari koje se mogu uraditi mnogo jednostavnije urade na što kompleksniji i nelogičniji način. tako npr. u selu Jukija imate zadatak da zaustavite mašinu koja pomera dva štapa koji, pak, udaraju po dobošima. prosto bi bilo da se uzme bilo kakvo parče drveta, kamena, kože ili ko zna čega i da se zaglavi. koliko sam video mašinu napaja neki potočić, pa bi mogla da se zaustavi i premeštanjem nekog zupčanik. jednostavno je i da se samo dva dodboša pomere. ustvari svako rešenje je jednostavnije i logičnije od onoga što se u igri mora uraditi - retardirana Kate Walker mora da napravi praćku, pri tom pretrčavši pola maratona, kojom će pogoditi neku ledenicu koja padne i pokvari mašinu. genijalno rešenje! zanima me samo ko je ovo smislio.

takođe, najveća zamerka igri je nepostojanje neke mape, ili nekog načina da se brže krećete. pejsaži koji su prikazani jesu sjajni, ali toliko sporu igru, u negativnom smislu, još nisam video.

dijalozi su katastrofalni, svako ko vam se obrati, svaki put na kraju rečenice kaže "Kate Walker". užasno dosadno.

jedine dve dobre stvari koje vrede su pomenuti pejsaži i priča, ali i jedna i druga su toliko osakaćene retardiranim izvođenjem da ne bih nikome preporučio ovo djubre.
dkdnt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2008, 22:00   #586
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

@dkdnt: teske reci...Stiv Mecler je krstio avanture ovako: "A story-telling puzzle"...A kakva bi to bila zagonetka da si samo morao da pomeris bubnjeve? Ako hoces da igras avanture, navikni se na to...

P.S.: ne secam se da je iko sem Oskara zavrsavao svaku recenicu sa "Kate Walker"...A on je robot...
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2008, 22:20   #587
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
A on je robot...
Automaton, bre. Sad i ti vredjas.
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2008, 22:22   #588
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

Mogao bih da dodam josh jednu loshu igru kao shto je Terminator 3.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2008, 23:16   #589
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

@Dio: sry, robot with a little somethin' somethin'... ili kako on sam kaze, robot s dusom...
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2008, 23:22   #590
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

Zasto Cezar, ako sme da se zna? Kao mali sam jako voleo tu igru, i i dalje volim da odigram pokoju partiju ponekad...
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2008, 0:44   #591
shteff
Član
 
Član od: 11.11.2008.
Lokacija: Nestao u akciji....
Poruke: 73
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

@ dkdnt
Nemoj onda ni da pomisljas na nesto nalik na Dreamfall.
shteff je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2008, 1:15   #592
brajko85
Veteran
 
Član od: 23.11.2007.
Poruke: 958
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 259 puta na 162 poruka
Talking

Ljudi!!!SOLDNER je nevidjeno *****e!!!!
U zivotu nisam video gluplje neprijatelje!
Pazi situaciju:idem ja tenkom i spaze me cetvorica vojnika od kojih su dvojica imali zolje velicine saobracajnog znaka.Ladno su se sva cetvorica nabila u prvi auto koji su videli i zaleteli u mene i poginuli dok ja nisam ni mrdnuo.Mislim...debili...
Ili jos bolje idem tenkom(za jednu sekundu razvio sam 100 km/h) i opet me vide neka tri debila...samo sad nisu usli u auto nego svako je usao u po jedan TENK.Pomislim ja GOTOV SAM,kad ono dodju oni do mene i pocnu da me guraju neizmenicni cevkama.
Pazi ovo sad!Udjem ja pesaka u neku njihovu bazu(imali su i tenkove i kamione i neznam sta sve).Vidim da me spazili,pa resim da udjem u neku kucicu.Verujete vi da kad sam ja izasao iz nje svi su vec bili medjusobno pobijeni!

Neka mo neko objasni:zasto u gta San Andreas bolnica dodje po dvojicu a usput zgazi dvadesetoricu?

Poslednja ispravka: DeCoy (16.11.2008 u 2:08)
brajko85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku brajko85 na korisnoj poruci:
jakovTHEgenije (16.11.2008)
Stara 16.11.2008, 4:10   #593
shteff
Član
 
Član od: 11.11.2008.
Lokacija: Nestao u akciji....
Poruke: 73
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 12 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

Citat:
brajko85 kaže: Pregled poruke
Ljudi!!!SOLDNER je nevidjeno *****e!!!!
U zivotu nisam video gluplje neprijatelje!
Pazi situaciju:idem ja tenkom i spaze me cetvorica vojnika od kojih su dvojica imali zolje velicine saobracajnog znaka.Ladno su se sva cetvorica nabila u prvi auto koji su videli i zaleteli u mene i poginuli dok ja nisam ni mrdnuo.Mislim...debili...
Ili jos bolje idem tenkom(za jednu sekundu razvio sam 100 km/h) i opet me vide neka tri debila...samo sad nisu usli u auto nego svako je usao u po jedan TENK.Pomislim ja GOTOV SAM,kad ono dodju oni do mene i pocnu da me guraju neizmenicni cevkama.
Pazi ovo sad!Udjem ja pesaka u neku njihovu bazu(imali su i tenkove i kamione i neznam sta sve).Vidim da me spazili,pa resim da udjem u neku kucicu.Verujete vi da kad sam ja izasao iz nje svi su vec bili medjusobno pobijeni!
Ako je takva kao sto kazes onda mora da je probam
shteff je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2008, 5:42   #594
dkdnt
Veteran
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Obrenovac
Poruke: 613
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 207 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dkdnt
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

Citat:
Ketchua kaže: Pregled poruke
@dkdnt: teske reci...Stiv Mecler je krstio avanture ovako: "A story-telling puzzle"...A kakva bi to bila zagonetka da si samo morao da pomeris bubnjeve? Ako hoces da igras avanture, navikni se na to...

P.S.: ne secam se da je iko sem Oskara zavrsavao svaku recenicu sa "Kate Walker"...A on je robot...
rekoh da je priČa ok, pomalo osvežavajuća i originalna, ali puzzle deo je očajan. jednostavno, sve što deluje zanimljivo da se učini, potpuno je nelogično, besmisleno i suludo. da ne pominjem to što Kate Walker ima manjak hromozoma te najbanalnije stvari radi kao da su viša matematika...

deo sa Oskarom mi se posebno smučio, ali to je vipe zbog toga što sam ja nakaradan čovek. kada mu Kate pri kraju kaže da je on za nju "nešto više od robota" grohotom sam se smejao. isuse, toliku patetiku čak ni u Sospodaru prstenova nisam sreo (mislim, na film).

sa vizuelne strane zato čista petica. čitava je ideja je sjajna, i lepo prikazana, ali brate, onaj deo ovakvih igara koji najviše volim, brainteasing, ne postoji, sem ako naklapanje sa svakim likom oko stvari koje su jasne i majmunčetu sa šeširom i rekombinovanje svega iz invenatara (sreća pa je inventar u igri lepo rešen) da bi se nešto saznalo nisu nešto dobro.

njah.
dkdnt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2008, 16:53   #595
phoenix[illusion]
Veteran
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Subotica (u stvarnom zivotu) / data\unit_models (U M2TW-u)
Poruke: 1.041
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 66 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku phoenix[illusion]
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

Citat:
Filip989 kaže: Pregled poruke
Zašto San Andreas?
zato sto je to neki klinac je odigrao samo super maria, i ****o se kad je video San andreas.
phoenix[illusion] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2008, 17:24   #596
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

Citat:
dkdnt kaže: Pregled poruke
rekoh da je priČa ok, pomalo osvežavajuća i originalna, ali puzzle deo je očajan. jednostavno, sve što deluje zanimljivo da se učini, potpuno je nelogično, besmisleno i suludo. da ne pominjem to što Kate Walker ima manjak hromozoma te najbanalnije stvari radi kao da su viša matematika...

deo sa Oskarom mi se posebno smučio, ali to je vipe zbog toga što sam ja nakaradan čovek. kada mu Kate pri kraju kaže da je on za nju "nešto više od robota" grohotom sam se smejao. isuse, toliku patetiku čak ni u Sospodaru prstenova nisam sreo (mislim, na film).
Sve avanture su takve. Moraš da upotrebiš vijuge, logiku i znanje da bi riješio problem. Šta bi bilo interesantno da sve možeš preći na očigledan način? Nije to Quake, već igra sa popriličnom dubinom i porukom.

Predpostavljam da bi lik Oskara razumio više da si igrao i prvi dio Syberie. On ima jaku ulogu u cijeloj priči, kao i Hans uostalom.

Ti si vjerovatno tvrd čovjek kada svako osjećanje doživljavaš kao patetiku Meni se sve u Syberi-i jako svidjelo, i generalno, igra je odlična.

Citat:
brajko85 kaže: Pregled poruke
Neka mo neko objasni:zasto u gta San Andreas bolnica dodje po dvojicu a usput zgazi dvadesetoricu?
Zato što je GTA obična sprdnja od igre, a ne nešto što bi normalan čovjek uzimao za ozbiljno ili hvalio. Makar po mom mišljenju.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2008, 20:28   #597
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

@Dimo: jedino sto me je smorilo u Syberiji je onaj klise gde nadr**na gradska zena prolazi kroz proces samospoznaje i otkrivanja pravih zivotnih vrednosti... malo mi je islo na zivce...
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2008, 23:13   #598
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

U skorije vreme,to su DiRT mutavi i Infernal.DiRT je popijo unistall posle par minuta a Infernal posle malo duzeg igranja,smorilo me ono sto moram svaki put da im oduzimam dusu ( ) ili sta vec se radi kad drzim E da bi dosao do municije...Ni Conflict Denied Ops nije nista bolji...
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.11.2008, 23:17   #599
Jamiroquai
Veteran
 
Član od: 19.2.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 610
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 96 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Jamiroquai
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

Popijo xD

DIRT je odlična igra, kvalitetna grafika, teške trke, stari šmek...
Jamiroquai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.11.2008, 0:51   #600
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: Najgora igra koju ste igrali

Popijo

Pa mozda tebi jeste,ali svako ima drugo misljenje...Licno meni se DiRT ni malo ne svidja,mislim super je grafika,kola i to,ali u dusi mu nesto ne valja...

Meni najgora igra koju sam igrao je neka kineska,znaci nisu je mogli gore napraviti...Igra je kopija nfs II ali kola idu popreko(kao da su udarena),trkas se kroz planine,znaci udjes ispod mape i ides po nevidljivom...Made in China
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com